Domena metalgearsolid.us

http://www.metalgearsolid.pl - pytania, opinie i cokolwiek co przyszloby Wam do glowy

Moderatorzy: Lost, Ann, GM

Domena metalgearsolid.us

Postprzez kul » Pt lip 23, 10 13:38

Panie i Panowie!
Sprawa wyglada tak, ze oto mamy druga domene ktora wypada oplacic. Oczywiscie nie musimy, w koncu ona i tak przekierowuje na mgs.gram.pl.
Oplata jest nizsza niz za mgs.pl bo jest to 47,58zl.
Problem jest taki, ze za bardzo nie wiem co z nia zrobic. Robimy jakas zbiorke, czy olewamy i zostajemy przy mgs.gram.pl?
Ostatnio edytowano So wrz 10, 11 18:29 przez kul, łącznie edytowano 2 razy
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Postprzez Gillian » Pt lip 23, 10 15:41

Jak to się stało, że ta domena straciła jakąkolwiek wartość dla hasła "metal gear solid"? Z tego co pamiętam była bardzo mocna. Wygląda na to, że całą moc przekazała mgs.gram.pl, która jest teraz na pierwszym miejscu. To niedobrze, gdyby miało nastać odłączenie od gramu. Wtedy też przydałaby się jakaś domena.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez kul » Pt lip 23, 10 16:06

Taki postawiono nam warunek po przyjsciu na gram. MGS.us mialo prowadzic na mgs.gram.pl.
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Postprzez Gillian » Pt lip 23, 10 16:30

No rozumiem, tylko tak zastanawiam się, jaka jest jej wartość i czy opłaca się z niej korzystać.

Bo jeśli Zanzibar miałby się od gramu odłączyć to domena by się przydała, a może i odzyskałaby dawną wartość. Rezygnować z niej to jak oddawać komuś prawie za darmo 4 letnią domenę. Już lepiej ją sprzedać.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez ArecaS » Pt lip 23, 10 18:36

Sprzedawanie to o tyle strzał w stopę, że w razie czego nie można do niej w ogóle wrócić. Inna rzecz, że dobrowolna rezygnacja to też ryzyko. Trzymanie jej też ma znikomy sens, skoro wszyscy z mgs.gram.pl korzystają, a na odłączenie się (chyba) nie zanosi. Wychodzi na to, że czego by nie zrobić, to wyjdzie praktycznie na to samo.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Gillian » Pt lip 23, 10 18:48

Sprzedawanie to o tyle strzał w stopę, że w razie czego nie można do niej w ogóle wrócić. Inna rzecz, że dobrowolna rezygnacja to też ryzyko.
Ale jakie ryzyko? Przecież po wygaśnięciu domeny będzie ona wolna pewnie pare godzin i ktoś ją zgarnie. Ze sprzedaży można wyciągnąć sporą kasę, rezygnując oddaje się ją za darmo.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez ArecaS » Pt lip 23, 10 20:34

No właśnie takie, że ktoś ją zajmie. Ale jeżeli uważasz to za pewnik, to nie będę się kłócił.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez SALADYN » So lip 24, 10 00:18

Kul , jeśli zbióreczka będzie to na początku miesiąca możesz na mnie liczyć a czy warto trzymać domenę to nie bardzo wiem , Zanzibar to jednak jakość sama w sobie i jak ktoś będzie chciał odszukać forum na które dawno nie zaglądał tudzież będzie szukał jakiejś informacji to na forum i stronkę trafi z łatwością i raczej nie dzięki nazwie domeny.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Gillian » So lip 24, 10 03:37

Ja sie na seo dobrze nie znam, ale co sie sie stanie z mgs.gram.pl kiedy bardzo mocna mgs.us przestanie na nia wskazywac? To tez moze byc ryzyko, ze zanzibar spadnie w rankingu.

A co do przejecia - to jest pewnik. Roczne domeny znikaja raz dwa.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Uzion » So lip 24, 10 16:39

Rozumiem, ze jest to kwestia przelewu na podane przez Ciebie konto. Mozesz na mnie liczyc.
Co do namacalnych powodow trzymania domeny, to wymienil je juz Twilite.
Ponadto, mam straszny sentyment do metalgearsolid.us.
Do dzisiaj zdarza mi sie mimochodem wpisywac ten adres, wiec z samego "poczucia sie" moge sie dorzucic.
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez kul » Pn lip 26, 10 17:47

W takim razie ponownie zbieramy kase. Jeszcze troche i dojdziemy do drobnych ;)

mBank 91 1140 2004 0000 3602 3811 4225
Bartłomiej Kuszel

Kazdy grosz mile widziany. I nawet sobie sprawy nie zdajecie jak jestem Wam bardzo wdzieczny.

Dostalem juz kase od Uziona, twilite kida i SALADYNA (ktory wlasciwie zaplacil za nia)
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Postprzez kul » Śr sie 03, 11 17:46

Panie i Panowie!
Jak co roku ruszamy z kwestą na rzecz metalgearsolid.us

I jak co roku - bez Was nie ma szans na utrzymanie tej domeny!

Dla przypomnienia:
mBank 91 1140 2004 0000 3602 3811 4225
Bartłomiej Kuszel

I jak co roku podziękowania idą w stronę:
SALADYNA
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...


Powrót do Zanzibar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron