Bizon i Blady

http://www.metalgearsolid.pl - pytania, opinie i cokolwiek co przyszloby Wam do glowy

Moderatorzy: Lost, Ann, GM

Bizon i Blady

Postprzez ArecaS » Pn sie 17, 15 21:25

Rozmawiałem ostatnio z Bizonem na temat tego czy nie wrzuciliby u siebie info o zlocie i w toku rozmowy pojawił się ciekawy pomysł. Otóż Bizon z Bladym prowadzą na YT całkiem udany kanał gamingowy, w którym dużo miejsca poświęcone jest serii MGS. Do tego planują sporo miejsca poświęcić zbliżającej się premierze TPP, co w sumie mocno pokrywa się także z naszymi planami. Jeżeli tak, to czemu nie moglibyśmy przy tej okazji nawiązać bliższej współpracy i ponaganiać sobie kilku odbiorców wzajemnie? Współpraca mogłaby polegać przede wszystkim na wzajemnym podlinkowywaniu naszych materiałów pod szyldem "programu partnerskiego" oraz przy odrobinie szczęścia może udałoby się zmontować jakiś materiała na ich kanale z udziałem ekipy z Zanzi. My moglibyśmy zaoferować naszym czytelnikom w ten sposób "nasze" (czyt. z naszą oficjalną rekomendacją) materiały wideo, czyli coś czego Zanzibar dotąd nie miał, a Bizon i Blady zyskaliby pewnie kilku widzów dzięki rekomendacji z największego w Polsce wortalu na temat serii. Byłaby to też świetna okazja by ostatecznie i oficjalnie zakopać topór wojenny między naszymi grupami, bo przyczyn konfliktu chyba już nawet nikt nie pamięta, a szkoda by było tracić taką okazję na jakieś dawne waśnie. To co myślicie na ten temat?
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Bizon i Blady

Postprzez Gillian » Pn sie 17, 15 21:45

Myślałem że oni dalej są obrażeni. Bardzo dobrze, że taka inicjatywa wyszła :).
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Bizon i Blady

Postprzez Tidus93x » Pn sie 17, 15 21:50

Dobry pomysł! Obopólna korzyść i fakt, ja nawet nie wiem o co była spina...
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Bizon i Blady

Postprzez Pabian01 » Wt sie 18, 15 07:50

ArecaS napisał(a):materiały wideo, czyli coś czego Zanzibar dotąd nie miał

Oj miał, miał, ale kiedy to było :P Tylko najstarsi górale to pamiętają :)
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Bizon i Blady

Postprzez Bizon » Wt sie 18, 15 13:21

Gillian napisał(a):Myślałem że oni dalej są obrażeni. Bardzo dobrze, że taka inicjatywa wyszła :).

Ja jestem obrażony na kogoś? Nieee. Toż parę miesięcy temu nawet wskoczyłem na forum przy okazji pogadania o Ground Zeroes. Nie obraziłem się nawet na Ciebie gdy powiedziałeś, że mój podcast był słaby i lepiej mi szło nagrywanie filmów ;).
Tak czy inaczej, jeżeli kogoś tutaj uraziłem swoim odejściem od redakcji parę lat temu czy coś, to myślę, że czas zakopać topór wojenny. Obecnie jestem w pracy, więc nie mam jak się rozpisać, ale wieczorem postaram się wskoczyć na forum i coś tu jeszcze naskrobać.
Cheers
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Re: Bizon i Blady

Postprzez Gillian » Wt sie 18, 15 13:31

Bizon napisał(a):
Gillian napisał(a):Myślałem że oni dalej są obrażeni. Bardzo dobrze, że taka inicjatywa wyszła :).

Nie obraziłem się nawet na Ciebie gdy powiedziałeś, że mój podcast był słaby i lepiej mi szło nagrywanie filmów ;).

Nie przypominam sobie, bym dosłownie tak mówił, że jest słaby. Choć DSP nie lubiłem, ale z innych względów.
Jednak prawdą jest, że wolałem Bizona filmowca od Bizona podcastowca :)
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Bizon i Blady

Postprzez SALADYN » Wt sie 18, 15 14:59

Topór ? Spina ? Chłopaki stworzyli podcast a potem zdali sobie sprawę że mają w swoich rękach coś na czym można stworzyć własny serwis. Nie oszukujmy się, temat MGS w takiej formie szybko by się wyczerpał więc nie można im mieć za złe że sobie poszli na swoje. Nie pamiętam też żeby wybuchły jakieś zamieszki na forum z tego powodu, raczej ludzie przyjęli to spokojnie jako coś naturalnego.
Za współpraca jak najbardziej jestem za ale raczej mi im żadnych użytkowników nie nagonimy.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Bizon i Blady

Postprzez Bizon » Wt sie 18, 15 20:07

SALADYN napisał(a):Za współpraca jak najbardziej jestem za ale raczej mi im żadnych użytkowników nie nagonimy.

Nikt nie oczekuje tutaj wielkiego boomu wyświetleń czy coś — nie oszukujmy się, MGS to nadal seria raczej niszowa w naszym kraju ;). Z naszej strony chodzi bardziej o przyciągnięcie choćby paru osób, dla których nasze materiały będą interesujące. Nasza miłość do Metal Gearów dostała drugie życie po zagraniu w Peace Walkera i GZ, nagrywamy o serii naprawdę sporo materiałów i fajnie by było przyciągnąć ludzi, którzy tak jak my liczą godziny do premiery Phantoma ;). Jeżeli ktoś jeszcze nie zaglądał, to zapraszam: https://www.youtube.com/user/BizonBlady .

Nasz plan na TPP to zmoncenie przynajmniej czterech filmów "głównych", podobnie jak to zrobiliśmy w przypadku Ground Zeroes:
- pierwsze wrażenia (bez spoilerów, nagrane pa 2-4 godzinach gry),
- ocena portu wersji PC (pewnie też nagrałbym to w okolicach pierwszych wrażeń),
- długaśna recenzja (kiedy już oboje ogramy całość i nieco ochłoniemy, oczywiście bez większych spoilerów co by nie zepsuć zabawy tym, którzy jeszcze nie przeszli calości),
- analiza fabularna (kolejny długaśny materiał, w którym pewnie streścimy nieco historii i podzielimy się opiniami - spoilerów jak grzybów po deszczu ;) ).

Oczywiście wszystko to przy pomyślnych wiatrach, bo oboje z Bladym pracujemy i czasu mamy mniej niż kiedyś, ale myślę, że nie będziemy sobie ustalać żadnych terminów ani nic. Jeśli będzie czas i wena, to będziemy nagrywać i publikować. Zazwyczaj potrzebujemy jednego wieczora na nagranie i kolejnego na montaż + upload etc.

Tak to wygląda z naszej strony mniej więcej :).
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Re: Bizon i Blady

Postprzez Tidus93x » Śr sie 19, 15 20:21

Obczaiłem wasz kanał, taki swojski mi się wydaje :). No i czemu Blady już nie gra w ME2 po godzinach? Lubię sobie posłuchać w pracy jak jestem sam w biurze jego opowiadania :D.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Bizon i Blady

Postprzez Bizon » Cz sie 20, 15 19:43

Tidus93x napisał(a):Obczaiłem wasz kanał, taki swojski mi się wydaje :). No i czemu Blady już nie gra w ME2 po godzinach? Lubię sobie posłuchać w pracy jak jestem sam w biurze jego opowiadania :D.

"Swojski" to bardzo dobre określenie ;). Co do Bladego i Mass Effecta — praca + Dziki Gon = brak ME2. Zapytam go przy okazji czy będzie to jeszcze kiedyś kontynuował, ale biorąc pod uwagę, że za niecałe dwa tygodnie będzie premiera TPP... cóż, pewnie po nowym roku się oderwie ;).
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Re: Bizon i Blady

Postprzez Tidus93x » Pt sie 21, 15 09:30

Bizon napisał(a):ale biorąc pod uwagę, że za niecałe dwa tygodnie będzie premiera TPP... cóż, pewnie po nowym roku się oderwie ;).


No cóż, ciężko się nie zgodzić - rozumiem w 100%, sam już od dobrych kilku miesięcy informuję wszelką rodzinę/znajomych, że będzie ze mną utrudniony kontakt po 1.09 :). Niemniej niech Blady wie, że ktoś czeka z utęsknieniem na jego Mass Effecta ;).
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Bizon i Blady

Postprzez Tidus93x » Śr sty 13, 16 10:53

Yay, powrót Mass Effect po godzinach! Doczekałem się :3
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand


Powrót do Zanzibar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron