Teksty z MGSV

http://www.metalgearsolid.pl - pytania, opinie i cokolwiek co przyszloby Wam do glowy

Moderatorzy: Lost, Ann, GM

Teksty z MGSV

Postprzez ArecaS » Cz paź 01, 15 23:28

Nie chcę żeby zabrzmiało to jak poganianie czy coś, ale!

Widzę, że sporo osób MGSV już skończyło, a w każdym razie porządnie ograło. Nie myśleliście o napisaniu kilku tekstów na stronkę? Wiecie, jakieś poradniki, analizy, spisy broni i inne takie. Generalnie szał po premierze opadł i jakoś by trzeba było CHOĆ TROCHĘ podtrzymać zainteresowanie stronką. Sam niestety nic nie napiszę z wiadomych powodów, ale chętnie pomógłbym np. przy korekcie.

Oczywiście wiadomość skierowana jest do wszystkich, a nie tylko do członków redakcji. Napisać artykuł na stronkę może każdy, byleby w miarę sprawnie posługiwał się językiem polskim. :)
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Teksty z MGSV

Postprzez SALADYN » Pt paź 02, 15 00:01

Jakby co to poradnik z pucharami już się robi. Spis broni tym razem będzie bezużyteczny, pukawki można customizować a to odbiera unikalność pojedynczej sztuce jak w PW. Recenzje, takie obszerniejsze opinie, to może zrobić każdy.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Teksty z MGSV

Postprzez ArecaS » Pt paź 02, 15 11:47

Akurat rzucone przez mnie pomysły to były tylko przykłady. Rzecz w tym, że przydałoby się cokolwiek. A w każdym razie choć odrobinę większy odzew ze strony reszty. :/
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Teksty z MGSV

Postprzez Osvelot » Pt paź 02, 15 14:04

Spoko, może wyduszę z siebie jeszcze trochę refleksji i zamknę to w artykulik z przemyśleniami na temat analizy zakończenia i roli MGS V w całej serii. Napisałem trochę, ale it's not over yet.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Teksty z MGSV

Postprzez SaladinAI » So paź 03, 15 04:41

Generalnie wypadałoby coś skrobnąć a ze swej strony zamierzam wysmażyć własne przemyślenia na temat zakończenia to o ile ktoś mi nie zespoiluje wniosków na forum ;)
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35


Powrót do Zanzibar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron