Pomoc dla Uciego

http://www.metalgearsolid.pl - pytania, opinie i cokolwiek co przyszloby Wam do glowy

Moderatorzy: Lost, Ann, GM

Pomoc dla Uciego

Postprzez Hal » Cz mar 05, 20 17:39

Nasz dobry, zawsze oddany kolega, a także wieloletni użytkownik ZanzibarLand, Uci, którego wkład w życie strony i forum na przestrzeni lat był nieoceniony, przeżył osobistą tragedię. Kilka dni temu jego mieszkanie uległo całkowitemu spaleniu. Uci stracił wszystko, co materialne, ale zdołał na szczęście ocalić przy okazji to, co najważniejsze - swoje życie oraz życie najbliższych. Teraz Uci będzie starał się powoli na nowo odbudować to, co bezpowrotnie strawiły płomienie i my, jako jego koledzy, których połączyła z nim wspólna pasja do MGSa, poczuwamy się do odpowiedzialności, by mu w tym pomóc. Każdy, kto miał okazję poznać Uciego na ZanzibarLand, bądź też w rzeczywistości na licznych spotkaniach naszej społeczności, wie jak otwartą i ciepłą osobą jest Uci. Ten zaś, kto nigdy go nie spotkał, może być pewien, że poprzez swoje wsparcie pomoże podnieść na nogi dobrego człowieka.

Pomocy możecie dokonywać zarówno w formie finansowej, jak i fizycznej. Lista przedmiotów, które będą potrzebne Uciemu oraz rodzinie wkrótce powinna powstać, wtedy link do niej zostanie tutaj zamieszczony.

Jeśli zaś chodzi o pomoc stricte finansową, wpłat możecie dokonywać pod tym linkiem:

https://pomagam.pl/pomocdamianowi

Jest to zaufana zbiórka pieniędzy, którą organizuje bliska Uciemu osoba. Wszelkie środki zgromadzone na składce trafią w ręce Uciego i pomogą mu naprawić wyrządzone przez pożar szkody.


Semper Fi!
Społeczność ZL
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: Pomoc dla Uciego

Postprzez Gillian » Cz mar 05, 20 20:16

Nie wiem co powiedzieć...

Trzymaj się Uci!

Cos tam poszło ode mnie.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30


Powrót do Zanzibar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron