MGS2 Sub NTSC - PAL

Pytania dotyczące Sons of Liberty i dodatku Substance

Moderatorzy: Snake., GM

MGS2 Sub NTSC - PAL

Postprzez Blizzard » Pt cze 08, 07 16:22

Witam. Mam pytanie, czy wersja NTSC różni się czymś od wersji PAL, a jak tak to czym ? pytam, poniewarz w MGS3 z tego co mi wiadomo dodano nowe farby, nowy poziom trudności. Z góry dzięki za odp.
Blizzard
Coward Duck
 
Posty: 38
Dołączył(a): So lis 25, 06 14:44

Postprzez kul2 » Pt cze 08, 07 16:28

NTSC-U czy NTSC-J?
No i chodzi Ci o wersja z PC, Xboxa czy PS2?
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Blizzard » Pt cze 08, 07 16:52

NTSC-U

Wersja PS2
Blizzard
Coward Duck
 
Posty: 38
Dołączył(a): So lis 25, 06 14:44

Postprzez kul2 » Pt cze 08, 07 18:45

Oprocz standardowych roznic w czestotliwosci wyswietlania, wersja europejska miala od razu w zestawie the document of.
No i wydaje mi sie, pewnosci nie mam, ze jankesom pozalowano poziomu EEX i tyle.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Hard » So cze 09, 07 11:19

A ja mam inny problem. Na DVD1 w Substance (wersja NTSC-U) mam do wyboru Snake Tales, Missions, i Skate. Tryb skate się normalnie włącza, niestety kiedy wybieram Missions lub Snake TALES robi się czarny obraz i płytka się kręci, ale nic się nie dzieje. Co to może być ? czyżby to był błąd, a Snake Tales i Missions w rzeczywistości znajdują się na drugiej DVD ?

PS. Mam nadzieję, że nikomu nie przeszkadza to, że się tu wpisałem zamiast zakładać nowy temat ?
Avatar użytkownika
Hard
Machinegun Kid
 
Posty: 13
Dołączył(a): Cz cze 07, 07 17:31
Lokalizacja: Czerwieńsk

Postprzez Gillian » So cze 09, 07 12:38

Sprawdź, czy na płycie obok napisu DVD-R nie jest nabaźgrany markerem tytuł gry :p
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Hard » So cze 09, 07 12:54

twilite_kid - się czepiasz, to nie moje płyty :) ale rzeczywiście, znajomy mi wszystko wytłumaczył. Oryginalna wersja znajduje się na DVD9, on ma zripowaną na 2 DVD5, ponieważ konsola mu nie czyta płyt z TOC wiekszym niż Swap Magic.

Ale zakończmy temat o mniej oryginalnych produktach. Chciałbym również przeprosić za poruszenie tego tematu.
Avatar użytkownika
Hard
Machinegun Kid
 
Posty: 13
Dołączył(a): Cz cze 07, 07 17:31
Lokalizacja: Czerwieńsk

Postprzez Infernal Warrior » So cze 09, 07 12:58

Oj... Może być niedobrze... :P
A mnie ciekawi dlaczego zawsze wersje PAL mają jakieś dodatki?
Czy jest to sprawa tego ze musimy na nie dluzej czekac i jest to forma wynagrodzenia tego czasu?
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Gac666x » So cze 09, 07 13:09

Dopóki hard ma oryginał to może korzystać z kopii, więc nie ma problemu.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez kul2 » So cze 09, 07 13:09

Tak IW, jest to kwestia dluzszego oczekiwania.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55


Powrót do Metal Gear Solid 2 i Substance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron