Pytania [SPOILERY]

Pytania dotyczące Sons of Liberty i dodatku Substance

Moderatorzy: Snake., GM

Pytania [SPOILERY]

Postprzez hawkman » So cze 30, 07 23:53

Nurtują mnie pewne pytanka;
1. Pod koniec gry kiedy pseudo-cambpell wysyłał śmieszne monologi przez codec (niektóre wręcz mnie jakoś przeraziły, poczułem niepokój) nadeszła rozmowa od Rose. I tutaj nadchodzi pytanie: Do którego momentu to była Rose ? Do miejsca gdzie darła się że jest w ciąży ? Jeżeli tak to Raiden pod koniec musiał jej wybaczyć to że pracowała dla patriotów co mnie naprawdę zadziwia.
2. W tym samym momencie. W korytarzu w którym spotykamy snake`a który daje nam nasz Gear zamiast zwykłego okienka z radarem pojawił mi się... Filmik z radosną azjatką. Za każdym razem tak jest czy ja to jakoś odblokowałem ?

Żeby nie zakładać nowego wątku muszę powiedzieć że ta część strasznie mnie zadziwiła... Zwłaszcza że grałem w dziwnej kolejności w tą serie bo zacząłem od części 3 która była poprostu wspaniałą opowieścią o legendzie. Później nadszedł MGS1 który był następną wspaniałą opowieścią o synu legendzie legendy ;) A gdy przeszedłem MGS2 doznałem szoku... MGS1 i MGS3 zyskały nowe znaczenie... Teraz będe musiał to przechodzić od nowa ;) Doznałem niesamowitej dawki humoru podczas "Fission Mailed" oraz następnej dawki szoku podczas rozmowy między Raidenem a Rose w której Rose przypominała Jackowi o tym jak wdarła się do jego pustego pokoju i jak to pierwszy raz podniósł na nią rękę. Wtedy wreszcie przestałem myśleć o Raidenie że jest "ciotą" i rookiem... Podchodził raczej pod psychicznego. Później doznałem następnego szoku odkrywając najprawdziwszą prawdę o nim :]
hawkman
Inkarnacja VR
 
Posty: 4
Dołączył(a): N lut 04, 07 10:51

Postprzez kotlet_schabowy » N lip 01, 07 00:48

Ok, pierwsza sprawa to jedna z najtrudniej rozkminianych spraw w MGS 2 i raczej Ci nie pomogę. Wedłu mnie Rose mówi jako prawdziwa Rose (prawdę) do momentu w Arsenal Gear, kiedy wyjawia, że go szpiegowała, po czym urywa przy zdaniu "I'am pregnant". Po tym Rose to GW (rozmowa na Federal Hal), a w zakończeniu znowu prawdziwa. Tyle ode mnie.
Druga sprawa : to jeden z elementów dezorientacji Gracza w czasie grania w Arsenalu, wogóle jeden z błędów systemu :). Widzi to raczej każdy :).
Avatar użytkownika
kotlet_schabowy
Zanzibar
 
Posty: 500
Dołączył(a): Pt lip 15, 05 16:10
Lokalizacja: Kraków : Nowa Huta

Postprzez phsx » Wt sie 21, 07 20:23

Dobra to teraz ja zapytam bo dzisiaj sobie cut-scenki oglądałem i mnie naszło pytanko, a nie chce robić nowego tematu.
Solidus miał Egzoskeleton bo ten podtrzymywał mu funkcje życiowe tak? Może ktoś dokładniej omówić to zagadnienie.
(Zdaje mi się, że to było gdzieś ale już nie pamiętam.)
Avatar użytkownika
phsx
Sniper Wolf
 
Posty: 241
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 12:44

Postprzez Sage » Śr sie 22, 07 10:45

niezupełnie podrzymywał jego życie. Solidus cierpiał na zanik mięśni (dzięki Patrtriotom zresztą), a egszoszkielet wspomagał jego ciało. Umożliwiał mu poruszanie, a nie trzymał przy życiu.
TONIGHT WE DINE IN HELL!
Obrazek
Avatar użytkownika
Sage
Zanzibar
 
Posty: 333
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 18:57
Lokalizacja: Neo Elysia

Postprzez phsx » Śr sie 22, 07 13:03

No właśnie wiedziałem, że coś w ten deseń.
Avatar użytkownika
phsx
Sniper Wolf
 
Posty: 241
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 12:44

Postprzez kotlet_schabowy » Cz sie 23, 07 15:40

Ja się z tą teorią spotykałem i spotykam, ale pytanie brzmi : gdzie to usłyszeć w grze ? Naprawdę w czasie wielokrotnego kończenia MGS 2 poznałem dobrze dialogi "podstawowe" i wydzwaniałem w celu usłyszenia opcjonalnych rozmów przez codec, ale nigdzie nie przeczytałem nic poza "zaczął podupadać na zdrowiu".
Avatar użytkownika
kotlet_schabowy
Zanzibar
 
Posty: 500
Dołączył(a): Pt lip 15, 05 16:10
Lokalizacja: Kraków : Nowa Huta


Powrót do Metal Gear Solid 2 i Substance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron