Dog Tagi i specjalne przedmioty

Pytania dotyczące Sons of Liberty i dodatku Substance

Moderatorzy: Snake., GM

Dog Tagi i specjalne przedmioty

Postprzez Shakq » Cz lip 12, 12 21:21

Wyczytałem, że aby odblokować specjalne przedmioty należy przejść grę z określoną liczbą Dog Tagów. I tu pojawia się moje pytanie: jak mam zdobyć ok. 200 dog tagów, kiedy za jednym przejściem jest ich około 50? Wyczytałem, że trzeba przejść grę 4 razy, tyle że za każdym razem na innym poziomie trudności, bo na różnych poziomach są różne Tagi. Jednakże, aby odblokować przedmiot, trzeba kontynuować grę przez wczytanie stanu gry po przejściu, w którym zbieraliśmy Tagi, a kiedy wczytuje się grę nie ma możliwości wyboru poziomu trudności (chyba, tak przynajmniej było w innych MGSach). Więc jak zebrać 200 dog tagów, skoro przechodząc grę za drugim razem wczytując save'a już nowych nie znajdę, bo mam ten sam poziom trudności, a biorąc inny poziom przez new game tamte tagi z poprzedniego przejścia nie będą się liczyć?
Shakq
Inkarnacja VR
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz lip 12, 12 20:14

Re: Dog Tagi i specjalne przedmioty

Postprzez kALWa888 » Cz lip 12, 12 22:17

Nie sprawdziłeś nawet czy faktycznie nie można wybrać innego poziomu trudności po wczytaniu sejva końcowego i zakładasz temat? -.- Wystarczyło jedynie przejść grę i to sprawdzić albo rozejrzeć się po forum. Ale od razu odpowiem na Twoje pytanie - po ukończeniu gry i zachowaniu zapisu końcowego i wczytaniu go masz możliwość wyboru nowego poziomu trudności. Więc jeśli na Easy uzbierasz 25 tagów, to potem grając na Normal przejdą one do kolejnego podejścia i gdy zaczniesz zdobywać nowe tagi te bedą doliczać się do tych 25, które zdobyłeś na Easy. Jeez

To że w MGS i MGS3 nie ma podobnego systemu nie znaczy, że tak musi być i w dwójce. W MGS3 to co zdobędziesz na Hard do użytku masz tylko na Hardzie. W MGS2 nawet jeśli zdobędziesz odpowiednią ilość tagów by uzyskać chciany przedmiot specjalny grając tylko na Easy, Normal i Hard to do dyspozycji bedziesz mieć ten przedmiot już na European Extreme i wszystkich innych poziomach trudności. Pod warunkiem że korzystasz wciąż z jednego save'u.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Dog Tagi i specjalne przedmioty

Postprzez Shakq » Pt lip 13, 12 09:24

W takim razie sorry za pytanie. Save'a z przejścia gry przez przypadek skasowałem, to nie wiedziałem, że można wybrać poziom, wydawało mi się że się nie da. A na forum specjalnie przeczytałem wszystkie tematy dotyczące tagów, oraz przeczytałem masę stron w necie i na żadnej nie było, że da się zmienić poziom, więc nie wiedziałem jak się zabrać do zbierania tagów (i czy muszę koniecznie grać na Easy - niestety muszę, a już normal był za łatwy). Dzięki za szybką odpowiedź.
Shakq
Inkarnacja VR
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz lip 12, 12 20:14

Re: Dog Tagi i specjalne przedmioty

Postprzez kALWa888 » Pt lip 13, 12 15:06

Spoko, nie moja tu głowa od trzymania porządku na frm, ale pomóc zawsze można a czasem nawet trzeba :). Może przyda sie to komuś jeszcze.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28


Powrót do Metal Gear Solid 2 i Substance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron