problem z zakladnikami

Pytania dotyczące Sons of Liberty i dodatku Substance

Moderatorzy: Snake., GM

problem z zakladnikami

Postprzez tabaco » Wt wrz 04, 12 16:45

witam mam pewien problem mianowicie jest moment w którym raiden wchodzi do pomieszczenia z zakładnikami podchodzimy to tego ames'a wyciągam mikrofon trójkąt raiden pyta sie czy to on jest ames a ten najpierw jęczy coś tam przez szmatę na twarzy a potem mówi ze nie jest ames i żebym dał mu spokój !? :scratch: i teraz pytanie robię coś źle czy coś innego , mam oryginał przeszedłem grę kilkukrotnie na rożnych poziomach trudności i zdarzyło mi się to z 2,3 razy , a ames jest zawsze w tym samym miejscu przecież ... z góry dzieki za pomoc
tabaco
Machinegun Kid
 
Posty: 11
Dołączył(a): Cz sie 02, 12 18:41

Re: problem z zakladnikami

Postprzez SALADYN » Wt wrz 04, 12 16:52

No właśnie że Ames nie jest w tym samym miejscu a już na pewno nie za każdym razem, przy powtórnym przechodzeniu gry jego lokalizacja się zmienia a tylko na cutscenkach wygląda to tak jakby zawsze siedział w tym samym miejscu, po to jest właśnie ten mikrofon gdzie oprócz bicia serca musisz jeszcze usłyszeć charakterystyczne pikanie.
Ostatnio edytowano Wt wrz 04, 12 16:55 przez SALADYN, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: problem z zakladnikami

Postprzez SaladinAI » Wt wrz 04, 12 16:54

Nie jestem pewien, ale na wyższych poziomach trudności Ames jest jednak w różnych miejscach
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: problem z zakladnikami

Postprzez tabaco » Wt wrz 04, 12 17:09

Ooo spróbuje zobaczymy co z tego będzie o wynikach poinformuje
tabaco
Machinegun Kid
 
Posty: 11
Dołączył(a): Cz sie 02, 12 18:41

Re: problem z zakladnikami

Postprzez kALWa888 » Wt wrz 04, 12 17:44

Nie wiem jak to wygląda na różnych poziomach trudności, ale z tego co pamiętam to Ames rzadko kiedy był w tym samym miejscu. Jego pozycja się zmienia, po to aby gracz go poszukał. Druga sprawa, że Ames wygląda całkiem inaczej od reszty zakładników, łatwo go więc poznać nawet z góry bez FPV
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: problem z zakladnikami

Postprzez tabaco » Śr wrz 05, 12 12:00

faktycznie potwierdzam ames jest w rożnych miejscach trochę to zryte bo po odkryciu go scenka zawsze jest w tym samym miejscu a tak wo-gule są jakieś inne zmiany w fabule / położeniu przedmiotów bo wiem ze m-9 jest tez w innym miejscu na wyszych poziomach trudności
tabaco
Machinegun Kid
 
Posty: 11
Dołączył(a): Cz sie 02, 12 18:41

Re: problem z zakladnikami

Postprzez SALADYN » Śr wrz 05, 12 12:18

Poza M9 zmienia się również położenie tłumika do Socoma, na niższych poziomach trudności dostajesz go zaraz po otrzymaniu pistoletu od Pliskina a na wyższych trzeba się pofatygować do Strut F, na wyższych poziomach trudności możesz również zebrać golarkę z początkowej lokacji poza tym i częstotliwością występowania amunicji i przedmiotów leczących chyba nie ma większych różnic.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: problem z zakladnikami

Postprzez tabaco » Śr wrz 05, 12 13:09

SALADYN napisał(a):możesz również zebrać golarkę z początkowej lokacji


a gdzie to można znależ ?

w tym miejscu z ames'em taki zabawny akcent ten zakładnik w prawym dolnym rogu podkłada noge naszemu blondasowi i ten wywala sie tracac mundur :D taki zabawny szczegół nie wiem czy ktos to zauważył
tabaco
Machinegun Kid
 
Posty: 11
Dołączył(a): Cz sie 02, 12 18:41

Re: problem z zakladnikami

Postprzez SALADYN » Śr wrz 05, 12 13:45

W klatce z strojami nurków głębinowych, trzeba przewiesić się przez barierkę, tego typu rzeczy masz na głównej Zanzibaru, poszperaj trochę to znajdziesz masę takich ciekawostek.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: problem z zakladnikami

Postprzez SaladinAI » Śr wrz 05, 12 16:09

A co do skryptu z Amesem to widzimy jak Ocelot obserwuje naszą parę. Sęk w tym że tam nie ma kamery.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35


Powrót do Metal Gear Solid 2 i Substance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron