Koniec - rozmowa codec.

Pytania dotyczące Sons of Liberty i dodatku Substance

Moderatorzy: Snake., GM

Koniec - rozmowa codec.

Postprzez Blizzard » So gru 09, 06 20:46

Mam pytanie, zaraz przed walką z Solidusem rozmawiam przez codec z Campbellem i Rose - czy aby napewno ? czemu się tak dziwnie zachowują i o co w tej rozmowie chodzi, bo cienki jestem z anglika a b. chcę to zrozumieć. Na stronie niestety przetłumaczone są tylko rozmowy z tankowca :( i dlaczego Jack the ripper - kim tak naprawdę jest Raiden ? o ile wcześniej jako tako łapałem historię to teraz w ogóle, a głupio odejśc od gry nierozumiejąc wyjaśnienia fabuły - bo odmyslam się że owa rozmowa wszystko wyjasnia. Już całkiem się pogubiłem.
Blizzard
Coward Duck
 
Posty: 38
Dołączył(a): So lis 25, 06 14:44

Postprzez kul2 » So gru 09, 06 20:58

Na stronie niestety przetłumaczone są tylko rozmowy z tankowca


Domyslam sie ze napis:

Końcowe dialogi z MGS2
Kilka ostatnich dialogów z MGS2, które mogą pomóc rozjasnić fabułę.


nie sugeruje, ze po kliknieciu otworza sie ostatnie dialogi z MGS2, wiec podaje bezposredniego linka:

http://www.metalgearsolid.us/readarticl ... cle_id=348

Zanzibar to ogromne zrodlo wiadomosci, ktore trzeba zglebiac ;)
Temat Ci zamkne, bo najlepiej bedzie jak sam do wszystkiego dojdziesz, gdy bedziesz potrzebowal kolejnych wyjasnien napisz do mnie, lub odina, lub kogos z moderatorow na PW i otworzymy temacik.

Jack the ripper to po prostu jeden z pseudonimow - Kuba Rozpruwacz.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55


Powrót do Metal Gear Solid 2 i Substance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron