MGS: TTS a MGS1

Posty o grach Metal Gear Solid i Metal Gear Solid: Ghost Babel na Gameboy Color

Moderatorzy: Snake., Bizon, GM

Cutscenki z MGS1 i The Twin Snakes

Postprzez Sage » Cz lis 17, 05 15:51

Temat ten traktuje o cutscenkach z MGS1 i TTS - najlepsze, najpi?kniejsze, najciekawsze, znalezione b??dy, g?upota czy tylko co wam przyjdzie do g?owy.

Zaczn? od porównania scenek z MGS1 i TTS, cho? nie mówi? tym razem o efekciarstwie - chyba ju? do?? o nim powiedzielismy. Jako, ?e sam TTS nie mam, obserwacje prowadzi?em g?ównie na trailerach itp.
Uderza mnie jedna rzecz. Przesadzone miejscami uczucia i zbyt du?e przerwy mi?dzy dialogami. Co do pierwszego punktu - walka foxa z rexem, a raczej moment, w którym fox jest ju? przygnieciony. Aktor przegi?? imo z tymi wzdechni?ciami - wiem, przydeptanie przez 20 metrowego mecha to nie byle co, ale jednak w mgs1 wygl?da?o to lepiej. Jakby w tts na si?? kto? próbówa? wprowadzi? do tej sceny dodatkowy dramatyzm.Poza tym, brak mi tego momentu, kiedy rex si? cofa?, ekran na chwil? by? bardziej niebieski, chwil? by?o s?ycha? pianino (czy fortepian, nie odró?ni?bym), a pó?niej bardziej czerwono..w tts by?a po prostu krew i nienaturalnei d?ugi krzyk snejka. Co do drugiego punktu - zbyt du?ych przerw - najlepiej wida? to w momencie rozmowy snejka z meryl w ubikacji. W mgs1 ta rozmowa naprawd? mia?a tempo i meryl sprawia?a wr?cz wra?enie kogo? spowiadaj?cego si?. W tts wygl?da to inacej i nie przypad?o mi do gustu.
Za to naprzyk?ad scena pierwszego spotkania meryl i snejka spodoba?a mi si? bardziej ni? w mgs1 (chocia? tam tez by?y te przerwy). TTS mog?o by? du?o pi?kniejsze. Szkoda ?e troch? to spieprzyli.

Co wy macie do powiedzenia (zaznaczam, ?e ten temat nie s?uzy tylko porównywaniu MGS1 i TTS)?
Ostatnio edytowano Pt cze 15, 07 20:46 przez Sage, łącznie edytowano 1 raz
TONIGHT WE DINE IN HELL!
Obrazek
Avatar użytkownika
Sage
Zanzibar
 
Posty: 333
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 18:57
Lokalizacja: Neo Elysia

Odp: Cutscenki MGS1

Postprzez kotlet_schabowy » Cz gru 08, 05 15:46

Zaczn? od moich ulubionych scenek z Metal Gear Solid 1 :
pierwsze "wej?cie" Ninja : ?wietny, dynamiczny, ze ?wietnymi efgektami filmik, na dodatek po raz pierwszy pokazuj?cy jedn? z najbardziej kozackich postaci w MGS'ach
Krótki, ale ciekawy filmik w korytarzu przed laboratorium Otacon'a : Ninja trzyma nad swoj? g?ow? wbitego na katanie ?o?nierza : wypas ! Fajna muzyczka, efekty (jak zwykle), no i Gray Fox.
Od uruchomienia Metal Gear'a do jego rozwalenia : wiadomo : cut-scen'y z MG zawsze s? efektowne i ciekawe. Muzyka klimatyczna, niez?e teksty Liquid'a, a pó?niej pomoc Fox'a i jego atak na mecha to majstersztyk. Pó?niej z wiadomej przyczyny troch? smutno si? robi, ale trzeba walczy? dalej.

Co do MGS : TTS to kilka minut mo?e gra?em w to w Empiku, ale scenki ogl?da?em z trailer'ów, filmów na FAN CD i znalezionych w internecie. Wed?ug mnie przesady poza s?ynn? rakiet? z Hind'a nie ma, a dzi?ki mocy Gamecube'a mo?na by?o pokaza? jeszcze wi?cej. Oczywiscie sceny z REX'em to mistrzostwo, a strza? laserem i odci?cie r?ki Fox'owi wygl?da?o ?wietnie, na pewno du?o lepiej ni? na PSX"ie. Pierwsze spotkanie z Ninj'? te? spoko.
Co do podsuni?tego tematu b??dów, wska?? na chyba dosy? znany : po walce z Ocelot'em i pojawieniu si? Ninj'y Solid Snake celuje SOCOM'em, na którym by? ju? zamontowany t?umik, cho? w grze (poza u?yciem kodów) nie mo?na by?o go zdoby? przed pokonaniem Revolver'a. To chyba tyle.
Ostatnio edytowano Cz gru 08, 05 15:48 przez kotlet_schabowy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kotlet_schabowy
Zanzibar
 
Posty: 500
Dołączył(a): Pt lip 15, 05 16:10
Lokalizacja: Kraków : Nowa Huta

Odp: Cutscenki MGS1

Postprzez autumn.leaf » Cz gru 08, 05 17:50

Co do tych przerw: w MGS: TTS ludzie chyba jako? wolniej mówi? i s? d?ugie przerwy...
Avatar użytkownika
autumn.leaf
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Wt lut 28, 06 08:27
Lokalizacja: Kanada

Odp: Cutscenki MGS1

Postprzez Sage » Śr gru 14, 05 15:16

Mo?na by?o miec t?umik, wystarczy?o si? cofn?? na pierwszy poziom. Pomieszczenie otwiera?a karta lv1 od octopusa.
TONIGHT WE DINE IN HELL!
Obrazek
Avatar użytkownika
Sage
Zanzibar
 
Posty: 333
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 18:57
Lokalizacja: Neo Elysia

Odp: Cutscenki MGS1

Postprzez Dymek » Pt sty 06, 06 18:42

jakbym móg? porówna? filmiki z obu wersji? No có? napewno w TTS Snake jest super wytrzyma?y i robi akrobacje niczym Dante. Oprócz tych kilkumetrowych skoków to jeszcze razi? mnie wygl?d Snake'a w filmikach i w codecu. Codec by? przeniesiony ?ywcem z jedynki a Snake w nim ?wietnie wygl?da? a na cutscenkach jako? plastikowo. Mo?na si? jeszcze uczepi? g?osów. Szczególnie ninjy. O wile lepszy by? aktor z oryg. MGS'a. I w niektórych textach aktorzy próbuj? udawa? dramatyzm i emocje co niestety wida? np. that ninja its gray fox. Niewiem czy mi si? tak tylko zdawa?o czy Snake bez kitu mówi? to jako? sztuczniej.
Jednak cutscenki w TTS s? o wiele efekciarskie bardziej szczegó?owe. Dzi?ki temu jest akcja jak w filmach ;)
Avatar użytkownika
Dymek
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:33
Lokalizacja: wawa

Odp: Cutscenki MGS1

Postprzez PiotrB » Pt sty 06, 06 20:53

Dymek napisał(a):jakbym móg? porówna? filmiki z obu wersji? No có? napewno w TTS Snake jest super wytrzyma?y i robi akrobacje niczym Dante. Oprócz tych kilkumetrowych skoków to jeszcze razi? mnie wygl?d Snake'a w filmikach i w codecu. Codec by? przeniesiony ?ywcem z jedynki a Snake w nim ?wietnie wygl?da? a na cutscenkach jako? plastikowo. Mo?na si? jeszcze uczepi? g?osów. Szczególnie ninjy. O wile lepszy by? aktor z oryg. MGS'a. I w niektórych textach aktorzy próbuj? udawa? dramatyzm i emocje co niestety wida? np. that ninja its gray fox. Niewiem czy mi si? tak tylko zdawa?o czy Snake bez kitu mówi? to jako? sztuczniej.
Jednak cutscenki w TTS s? o wiele efekciarskie bardziej szczegó?owe. Dzi?ki temu jest akcja jak w filmach ;)

Nowy g?os Grey Fox'a ci si? nie spodoba?? Mi tam nie przeszkadza?. Ogólnie dubbing w TTS wypada gorzej ni? w oryginale. Zw?aszcza Ocelot, Mei Ling, Naomi. Mówi? tak jakos bez wyrazu. Co do filmików to niektóre z TTS rz?dz? (pojedynki Snake'a z Ninj? i Liquid'em), a niektóre nie pasuj? mi do gry (przed pierwsz? walk? z Wolf, gdy Otacon przychodzi do celi).
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: Cutscenki MGS1

Postprzez phsx » Pt sty 06, 06 21:18

Nie podoba mi sie scena w ktorej Fox posyla w Snake'a kawalek sciany czy co to jest (przy walce z Ocelotem). Razi w oczy nierealistycznosc tej sceny i uniku Sneak'a to juz nawet skok po rakiecie mi sie bardziej podoba od 'tego'. A mi sie cholernie podoba wyglad Solida na cut-scenkach lepsza twarz niz w MGS2 :D
Avatar użytkownika
phsx
Sniper Wolf
 
Posty: 241
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 12:44

Odp: Cutscenki MGS1

Postprzez PiotrB » Pt sty 06, 06 21:23

StinG napisał(a):Nie podoba mi sie scena w ktorej Fox posyla w Snake'a kawalek sciany czy co to jest (przy walce z Ocelotem). Razi w oczy nierealistycznosc tej sceny i uniku Sneak'a to juz nawet skok po rakiecie mi sie bardziej podoba od 'tego'. A mi sie cholernie podoba wyglad Solida na cut-scenkach lepsza twarz niz w MGS2 :D

Fakt Kitamura w tym filmiku lekko przesadzi?. Rz?dzi kwesta Ocelota po walce z nim: "What !" i ten wyraz twarzy. Najbardziej w TTS poprawili Meryl w stosunku do orygina?u.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: Cutscenki MGS1

Postprzez Teddy » Śr lut 01, 06 07:24

Hmm.. no
?mier? Wolf bo kto by tego w?tku nie lubi?.
I tu jest u mnie troche dziwnie, bo w TTS ca?y w?tek z Hindem jest absurdalny bzdurny i wogóle, ale jednocze?nie uwielbiam t? cze??! Szczególnie jak Snake rozwala Hinda.
No i nie oby?o si? bez ?mierci foxa.. W MGS1 w tym momencie zapiera?o mi dech w piersiach, a w TTS o ma?o mi ga?y z oczodo?ów nie wyskoczy?y. Podobnie jak z ucieczk? jeepem. Lubi? tak?e walk? z Ninj? (TTS I mean) po Ocelocie aczkolwiek ju? mi sie totalnie przejad?a ta scena. No i scena z Ravenem w lodówie..
Dobra, zrobimy inaczej. B?d? pisa?, które mi si? nie podoba?y:) No to w MGS1 mi si? wszystkie cuty podoba?y =)
W TTS natomiast jest pare zgrzytów.
Jak Liquid rozwala radar a Snake niszcy jego element granatem.
?mier? Liquida by?a lepiej oddana w pierwowzorze..
Snake wrzucaj?cy granat do lufy Abramsa.. ah ten ameryka?ski patos.
No i taki ma?y szczególik mnie wqrza. Gdy Ninja robi krucjate w korytarzu ?mierci. Sama scena jest wypa?na, ale czemu on tam rozwala zwyk?ych stra?ników, a nie genome'ów w gas maskach?
Obrazek
Wiem jak pasować do siebie mają części..
Avatar użytkownika
Teddy
Half Empty
 
Posty: 119
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 12:04
Lokalizacja: Chełm Silesia

Odp: Cutscenki MGS1

Postprzez phsx » Śr lut 01, 06 18:17

Smierc Liquida faktycznie im sie nie udala w TTS mogl juz nie wstawac po pierwszym upadku to by bylo spox a tak to psuje caly efekt
Avatar użytkownika
phsx
Sniper Wolf
 
Posty: 241
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 12:44

Odp: Cutscenki MGS1

Postprzez PiotrB » Śr lut 01, 06 18:52

StinG napisał(a):Smierc Liquida faktycznie im sie nie udala w TTS mogl juz nie wstawac po pierwszym upadku to by bylo spox a tak to psuje caly efekt

Zgadza si?. Taki ju? jest TTS. Niektóre filmiki s? lepsze przez widowiskowo??, inne za? zatraci?y klimat i s? poprostu gorsze ni? w pierwowzorze.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Dymek » So mar 18, 06 19:11

niektórym Snake w TTS si? bardziej podoba. Niewiem mi nie dla mnie ta g?ba jego jest taka...no plastikowa przynajmniej ja mam takie odczucia
Avatar użytkownika
Dymek
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:33
Lokalizacja: wawa

Postprzez Bizon » Pn mar 20, 06 20:43

Dymek napisał(a):niektórym Snake w TTS si? bardziej podoba. Niewiem mi nie dla mnie ta g?ba jego jest taka...no plastikowa przynajmniej ja mam takie odczucia

Te? tak uwa?am! Snake w MGS2 wygl?da? ?wietnie, ale w TTS wygl?da jak plastikowa zabawka. Ju? fajniej wygl?da? w oryginalnym MGS1 :D
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Mr_Zombie » Pn mar 20, 06 22:51

Mo?e mi si? tylko zdaje, ale czy przypadkiem w MGS:TTS nie zosta?wykorzystany Snake z MGS2, tylko z krótkimi w?osami i innym strojem? :/
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez borx » Pn mar 20, 06 23:05

Mr_Zombie napisał(a):Mo?e mi si? tylko zdaje, ale czy przypadkiem w MGS:TTS nie zosta?wykorzystany Snake z MGS2, tylko z krótkimi w?osami i innym strojem? :/

Niby tak ale tu sie tez wszystko troche o kolorystyke rozbija.W TTS postacie wygladaja jakos tak sztucznie:/ Na pewno nie da sie powiedziec ze TTS wygl?da lepiej od SOL
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

Postprzez PiotrB » Wt mar 21, 06 10:47

borx napisał(a):
Mr_Zombie napisał(a):Mo?e mi si? tylko zdaje, ale czy przypadkiem w MGS:TTS nie zosta?wykorzystany Snake z MGS2, tylko z krótkimi w?osami i innym strojem? :/

Niby tak ale tu sie tez wszystko troche o kolorystyke rozbija.W TTS postacie wygladaja jakos tak sztucznie:/ Na pewno nie da sie powiedziec ze TTS wygl?da lepiej od SOL

W MGS:TTS model postaci Snake'a jest zaczerpni?ty z MGS2: Substance (gdzie wyst?puje Snake w stroju z MGS1) z tym, ?e w TTS zmieniono mu twarz. Wydaje mi si?, ?e na troch? gorsz?.

Ogólnie obraz w TTS nie jest ju? taki "?ywy" jak w MGS2. Kolorystyka jest du?o "smutniejsza".
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez barth » Wt mar 21, 06 10:56

ale te? zauwa?, ?e to inna gra o troche innym klimacie i jest to tylko remake, a nie nowa gra
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Gac666x » Wt mar 21, 06 13:19

"ale te? zauwa?, ?e to inna gra o troche innym klimacie i jest to tylko remake, a nie nowa gra"

No ale zauwa?cie, ?e to mia?by? Remake.

Twarz ma inn?, bo m?odsz?. Kolorystyka jest smutniejsza, bo w MGS1 by?a smutniejsza!

Cieszczcie si?, ?e jest remake, poniewa? wreszcie MGS1 jest taki jaki powinien by?! Tzn. Mo?na przenosi? cia?a, celowa? i freezowa? w widoku FPP, zbiera? Dog Tagi itp. Jest poprawionych wiele rzeczy, wi?cej przeciwników. To jest po prostu lepszy MGS1.
Dajcie ju? siana, ?e filmiki s? jakie? przebajerowane, spójrzcie na MGS3, tam te? bajera sp?ywa jak nie wiem.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez Bizon » Wt mar 21, 06 13:54

Poprostu Snake w TTS ma wg. mnie bledsz? twarz ni? ten w MGS2. Jak dla mnie troche zbyt blad?...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez phsx » Wt mar 21, 06 15:37

Ale co wy mowicie :P Snake w TTS wyglada najlepiej, lepiej niz w MGS i MGS2.
Avatar użytkownika
phsx
Sniper Wolf
 
Posty: 241
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 12:44

Postprzez Relict » Wt mar 21, 06 16:06

StinG napisał(a):Ale co wy mowicie :P Snake w TTS wyglada najlepiej, lepiej niz w MGS i MGS2.


ale zapewno nie lepiej ni? w MGS3 które jest dlamnie najlepsza cz?sci? :D ... :evil: :evil:
Avatar użytkownika
Relict
Red Blaster
 
Posty: 78
Dołączył(a): N mar 12, 06 03:32

Postprzez barth » Wt mar 21, 06 16:21

Bizon Snake napisał(a):Poprostu Snake w TTS ma wg. mnie bledsz? twarz ni? ten w MGS2. Jak dla mnie troche zbyt blad?...


w ko?cu mieszka? ile?tam czasu na alasce, tam za du?o s?o?ca do opalania nie u?wiadczysz, a Sneju raczej na go?cia z solarium tez nie wygl?da :D
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Mr_Zombie » Wt mar 21, 06 17:28

Kolorystyka w MGS:TTS by?a smutniejsza, bo ca?a akcja rozgrywa?a si? na Alasce (?nieg i ciemne niebo nie maj? za weso?ych kolorów), b?d? te? w zimnych, stalowo-betonowych korytarzach. Nie u?wiadczycie tu widoku faluj?cego morza, zachodz?cego s?o?ca itp.
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gac666x » Wt mar 21, 06 20:20

Snakeu ma blad? twarz tak? sam? jak w oryginale. Ma j? blad?, poniewa? zapija? równiute?ko na tej alasce ;].
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez PiotrB » Śr mar 22, 06 13:21

Mr_Zombie napisał(a):Kolorystyka w MGS:TTS by?a smutniejsza, bo ca?a akcja rozgrywa?a si? na Alasce (?nieg i ciemne niebo nie maj? za weso?ych kolorów), b?d? te? w zimnych, stalowo-betonowych korytarzach. Nie u?wiadczycie tu widoku faluj?cego morza, zachodz?cego s?o?ca itp.

Zgadzam si? z tob?, ale je?li porównasz odcie? ikonek broni w TTS i w MGS2 to zauwa?ysz, ?e ikonki z TTS s? wyra?nie "smutniejsze" jak i sama kolorystyka.

W TTS bardzo mi si? ten filtr graficzny, gdy jeste?my w pomieszczeniu, w którym walczymy po raz drugi z Raven'em. Tak z ciekawo?ci pytam. Zamarz? komu? Rationek w TTS?
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez solim » Pn kwi 10, 06 10:27

Pierwszy filmik jaki urwa? mi g?ow? to ten gdy Snake wyje?d?a wind? na samym pocz?tku. Mistrzowska synchronizacja d?wi?ku z obrazem. Nie doceni? tego filmiku graj?cy na 21" i 4W x2 . Tutaj trzeba k. domowe (mocarne jakie?) i du?y TV. Wiem to bo kolega (mocarny fan MGS'a) nawet nie zadrgn?? przy ogl?daniu na jego 21', a jak przyszed? do mnie to zdrapa? ptoche lakieru z fotela :D git i tyle.
:D
Avatar użytkownika
solim
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pt mar 10, 06 11:19
Lokalizacja: ::: ja jestem? :::

Postprzez Gac666x » Pn kwi 10, 06 21:51

" Nie doceni? tego filmiku graj?cy na 21" i 4W x2 ."

Hmmm bzdury. Mo?e nie przyk?ad z MGSa ale ostatnio kumpel wpad? do mnie zobaczy? Obliviona na PC. Jak odpali?em na g?o?nikach to b?aga? bym ?ciszy?, bo d?wi?ki zombie wierc? mu dziure w brzuchu. Nie zapominam doda?, ?e mam tylko monitor 17" ale do tego 2xG?o?niki 110W wolno stoj?ce + wzmacniacz (Ka?dy ma bas 24 cm szeroko?ci :) ). Takich g?o?ników nie ma w zestawach kin domowych, kino domowe trzeba sobie z takich z?o?y? ^_^.

No ale jak kto? ma kino domowe i uwielbia si? wszystkim nim chwali? to gratuluje.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez solim » Wt kwi 11, 06 10:41

:idea: Nie wiedzia?em, ?e jeste? taki... fajny. No to teraz pochwal? si? p?ytkami w domu, bo widz?, ?e g?o?niki to przesada :P :? . :) Ale co tam... Wi?c Gac666 po co i?? do Kina skoro mo?na poogl?dac sobie W. Pier?cieni na 17'... DVD Ripa w dodatku, eh... A to nie jest topic o sprz?cie, a o CutScenkach, wi?c...

Zaraz ja ci zrobie ripa. Bynajmniej nie DVD:/ <<<borx

Podoba mi sie "pojedynek" Mery i Snake'a zaraz na pocz?tku gry po ?mierci DARPA'y :wink:
:D
Avatar użytkownika
solim
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pt mar 10, 06 11:19
Lokalizacja: ::: ja jestem? :::

Postprzez Gac666x » Wt kwi 11, 06 17:17

"W. Pier?cieni na 17'... DVD Ripa w dodatku, eh..."

Ke?? Mówimy chyba o nag?osnieniu prawda?? No w?a?nie. Po prostu ludzie, którzy mówi?, ?e ich sprz?t jest "wypas" bo to kino domowe mnie dobijaj?, bo prawdziwy wypas to zrobi? sobie w?asne kino domowe chocia?by z takich g?o?ników jak ja mam i nie, to nie jest przesada.

Btw. Jakie znowu DVD ripy, wiesz co to jest odtwarzacz DVD ? Chyba nie =='. Ja ?adnych Ripów nie ogl?dam, dowodem tego jest kupka moich ulubionych filmów w ?licznych oryginalnych pude?eczkach ;).

Fakt, ?e 17" to nie to co 21" i nie to co plazmowy telewizor, no ale bez przesady ;).

Koniec offtopa.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez solim » Śr kwi 12, 06 10:31

Gac666 napisał(a): (...) kupka moich ulubionych filmów w ?licznych oryginalnych pude?eczkach ;).


Chociaz tyle :lol: :D

Gac666 napisał(a):Koniec offtopa.


No w?a?nie, a mo?e oprzestaliby?y sie k?ucic. Ponios?o mnie :? Sorry :wink:
:D
Avatar użytkownika
solim
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pt mar 10, 06 11:19
Lokalizacja: ::: ja jestem? :::

Następna strona

Powrót do Metal Gear Solid

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron