INTRO

Posty o grach Metal Gear Solid i Metal Gear Solid: Ghost Babel na Gameboy Color

Moderatorzy: Snake., Bizon, GM

INTRO

Postprzez steve » Wt lis 04, 14 20:06

Witam.
Mam takie pytanie odnośnie Intra. Otóż zastanawia mnie jedna kwestia. Widzimy na nim Snake'a gdy przygotowuje się do wystrzelenia torpedą w kierunku wyspy i równocześnie jest informowany o szczegółach misji. Jak Wam się wydaje czy owe informacje jakich udziela mu Campbell odbywają się w czasie rzeczywistym czy może jedynie Snak'e przypomina sobie to o czym pułkownik go informowała wcześniej (widać że są to fragmenty wycięte z Briefing, mające raczej na celu wprowadzenie gracza w całą sytuację) ?? Może jest to szczegół, ale tak mi to chodzi po głowie. Swoją drogą intro jest genialne.
steve
Inkarnacja VR
 
Posty: 9
Dołączył(a): So kwi 25, 09 22:00

Re: INTRO

Postprzez SALADYN » Wt lis 04, 14 20:57

Zdecydowanie sobie przypomina, typowy filmowy motyw gdzie akcja trwa równocześnie z wyjaśnieniem zalążka fabuły.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: INTRO

Postprzez steve » Wt lis 04, 14 21:11

Też mi się tak wydaje, choć nie byłem tego pewien do końca.
No i chyba na tym intrze nie ma nawet Campbella - chyba że to któryś z tych marynarzy?. Przeszło mi także przez myśl, że Snake może otrzymywać informacje przez Codec.
steve
Inkarnacja VR
 
Posty: 9
Dołączył(a): So kwi 25, 09 22:00

Re: INTRO

Postprzez SALADYN » Wt lis 04, 14 21:54

W TTS Campbell pojawił się w intro.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: INTRO

Postprzez steve » Śr lis 05, 14 08:36

To tego nie wiedziałem - nie grałem w tą wersję Metala i pewnie szybko nie zagram,widząc jak ciężko ją dostać...
Czy w TTS jest jeszcze więcej tego typu różnic ?
steve
Inkarnacja VR
 
Posty: 9
Dołączył(a): So kwi 25, 09 22:00


Powrót do Metal Gear Solid

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron