MSX METAL GEAR - Komplet!

Wszystkie pytania i opinie dotyczące którejś z gier: - Metal Gear - Metal Gear 2 - Metal Gear: Snake's Revenge

Moderatorzy: Snake., GM

MSX METAL GEAR - Komplet!

Postprzez GameScanner » Pt cze 01, 07 02:58

Witam serdecznie! Oto dokładne zdjęcia tej trudno do zdobycia gry z mojej kolekcji.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bardzo długo "polowałem" na ta grę. Warto jest zwrócić uwagę na bardzo małe rozmiary pudelka MSX w porównaniu z Nintendo NES.
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez Bizon » Pt cze 01, 07 13:15

Wow! Skąd tyś to wziął?!
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Mr_Zombie » Pt cze 01, 07 15:13

Wow.
Coś bez wątpienia godne pochwalenia się :).
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Solid Snake 1989 » Pt cze 01, 07 15:15

Kolekcja robi wrażenie.
You got to live your life.
You got to find your own way.
Find your own flavour
Avatar użytkownika
Solid Snake 1989
Pyro Bison
 
Posty: 133
Dołączył(a): So maja 12, 07 14:02
Lokalizacja: z WARszawy

Postprzez Infernal Warrior » Pt cze 01, 07 15:17

Masz do niej konsole? Gratuluje zbiorów ;)
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez kul2 » Pt cze 01, 07 17:34

MSX to nie jest konsola.

Gratki, dawno juz nie widzialem pelnego kompletu.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez barth » Pt cze 01, 07 19:12

a masz do tego MG2?

jeżeli sie zastanawiacie skąd on to ma to zerknijcie skąd koleś jest ;)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Infernal Warrior » Pt cze 01, 07 21:46

Dobra... Kul, czepiasz się...
Masz na czym w to grać wogle?
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Gac666x » Pt cze 01, 07 22:31

Myśle, że na Amerykańskim Ebayu łatwo w miare o MSX'a. Fajna kolekcja, pełen podziw dla stanu pudełek :).
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Na eBay'u nie jest latwo...

Postprzez GameScanner » So cze 02, 07 00:33

Gac666 napisał(a):Myśle, że na Amerykańskim Ebayu łatwo w miare o MSX'a. Fajna kolekcja, pełen podziw dla stanu pudełek :).


Witam serdecznie. Wbrew pozorom NIE jest łatwo i NIE jest tanio. Np. Metal Gear 2 na MSX 2 chodzi około 300.00 USD. Ale mam nadzieje już niedługo zdobędę ja. Kolekcjonuje gry od momentu przyjazdu do USA w 1993 roku. Zaraziłem się gdy mój ojciec przysłał nam (mi i mojemu bratu) Nintendo Game Boy i Tetris. Reszta to historia. Bardzo chętnie podzielę się z wami zdjęciami z mojej kolekcji.

Oto zdjęcia prawie nieznanej nikomu (oprócz waszemu gronie oczywiście) pięknie wydanemu w Japonii przewodnikowi do Metal Gear Ghost Babel. Sprowadziłem z Japonii dosyć niedawno. W USA nigdy nie zostało oficjalnie wydane. Nie pytajcie o cenę...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przewodnik bez czarnej okładki...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Choć mam już jestem (wiekowym) dinozaurem nigdy nie zaprzestałem mojego hobby, kolekcjonowania gier wideo. Teraz nie mam już gdzie tego chować i musiałem wynająć magazyn. Oto moje plastikowe kontenery pełne gier, przewodników, magazynów itp.

Obrazek

Moj Nintendo Famicom i Famicom Disk System. Stan idealny i działają.

Obrazek

Wbrew temu co jest ogólnie i publicznie wiadomo, to JA zabiłem Darth Vader'a.

Obrazek
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez Gac666x » So cze 02, 07 00:47

Nie chodziło mi o gre na Ebayu a raczej o konsole/komputer MSX, wiadomo, że gry są rzadkością, ale już sam sprzęt jest łatwiej dostępny. Hmm magazyn na wlasne gry itp, to już troche niepokojące xD.

Jak narazie moja kolekcja gier i filmów ładnie na półce się mieści, no ale jak tak dalej pójdzie to pewnie zrobie z tego całą ścianę ;).
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez GameScanner » So cze 02, 07 01:20

Gac666 napisał(a):Nie chodziło mi o gre na Ebayu a raczej o konsole/komputer MSX, wiadomo, że gry są rzadkością, ale już sam sprzęt jest łatwiej dostępny. Hmm magazyn na wlasne gry itp, to już troche niepokojące xD.

Jak narazie moja kolekcja gier i filmów ładnie na półce się mieści, no ale jak tak dalej pójdzie to pewnie zrobie z tego całą ścianę ;).


Masz racje "trochę niepokojące". Mieszkając w Polsce nigdy nie mógłbym sobie na to pozwolić. A co do komputera MSX to można znaleźć [obecnie] za około 150 do 300 USD. Bardzo rzadko spotykane nawet na eBay.

Oto dwie transakcje jakie znalazłem. Mam nadzieje ze KUL ich nie usunie. Podaje je dla przykładu:

Komputer MSX na eBay'u

i tu tez MSX
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez barth » So cze 02, 07 12:14

Gratuluje kolekcji, mój skromny zestawik się nie umywa, chyba pora wyemigrować ;)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Z czasem kolekcje sie powiekszaja.

Postprzez GameScanner » So cze 02, 07 16:29

barth napisał(a):Gratuluje kolekcji, mój skromny zestawik się nie umywa, chyba pora wyemigrować ;)


Dzięki "barth". Ale nie jest to produkt kilku tygodni, lecz lat. Dużo rzeczy sprzedałem na internecie. Reszta jest w magazynie. W domu mam jeszcze trochę gier w które gram od czasu do czasu. Niestety w Chicago nie mam wielu kolegów [polaków] którzy maja podobne do mnie zainteresowania.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A w życiu coraz mniej czasu na gry... :(
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez solidus grabczas » N cze 03, 07 12:37

to jest no po prostu nie umiem tego ująć w słowa tak jestem... kurde tego też nie umiem nazwać a opisywać mi się nie bardzo chce bo dziwnie to by brzmiało

cóż czasu to mało kto ma na gry (sam jako uczeń kończący gimnazjum nie mogę za długo siedzieć przed kompem bo na szkołę odkłada to się w zastraszającym tempie a jak pójdę do wymarzonej roboty to pewnie w ogóle nie będę miał czasu grać w nowości bo będę miał zaległości ;) [diagnosta samochodowy to ta robota wymarzona]) ale tobie nikt nie ma prawa zarzucić że nie jesteś graczem spełnionym i doświadczonym ;)
Welcome back Commander...
Avatar użytkownika
solidus grabczas
Fatman
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr wrz 13, 06 13:03
Lokalizacja: Białystok

Postprzez GameScanner » N cze 03, 07 13:20

No może nie aż tak! Ale czy spełnionym? Nie wiem... Raczej powiedziałbym ze bardziej spełnionymi graczami są osoby które dzielą się mnóstwem opinii i poglądów na temat serii gry (jak to właśnie forum!) i nie widać końca tematów.

Bardzo podoba mi się ten polski portal i muszę przyznać ze ludzie robią tutaj kawal roboty. Sam jestem bardzo ciekawy jak wygląda strona kolekcjonowania gier z waszej strony [z Polski].

A poniżej coś innego. Nic nie mającego z tematem zdjęcie które wczoraj uchwyciłem w centrum Chicago. Sears Tower.

Obrazek
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez Infernal Warrior » N cze 03, 07 16:44

No, kolekcjonowanie gier to u nas inny kawalek chleba. Przede wszystkim ludzie maja ich duzo mniej ;/
Fajne zdjecie... Mój ojciec mieszka w Chicago...

Masz jakiegos MGS'a czy tylko MG?
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Gac666x » N cze 03, 07 20:32

Jeśli chodzi o kolekcję to ja mam swoją, już nawet całkiem dużą. Narazie niestety nie mam czasu rozłożyć tego wszystkiego i zrobić zdjęcia, więc pokażę tak jak stoi. Na górze puszka Stalkera CE. Część rzeczy się powtarza (np. World of Warcraft i dodatki oraz UT2004, bo są mojej dziewczyny). Oczywiście wszystko są oryginały. Niektóre nigdy nie miały pudełek (bo część z Allegro, a część po prostu tak była kupiona w sklepie), ale zapewniam, że nie ma tu ani jednego pirata ;).

Do tego muszę jeszcze dodać iż posiadam płyty (niestety pudełek brak):
Jagged Alliance: Deadly Games
Space Hulk: Vengeance of The Blood Angels (bardzo żadkie)
Soldier of Fortune 2
oraz kilka innych gier (dość znanych tytułów zresztą), ale to już raczej z czasopism, których nie doliczam.

Obrazek

Druga połowa (Za The Burning Crusade CE) to filmy, a w nich:

Alien: Quadrilogy
Predator: CE
Chronicles of Riddick Trilogy
Lord of The Rings Extended Trilogy
Indiana Jones CE
Serenity
Firefly CE
Underworld 1 i 2
X-Men Trilogy
i kilka innych
Ostatnio edytowano N cze 03, 07 21:45 przez Gac666x, łącznie edytowano 1 raz
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez solidus grabczas » N cze 03, 07 20:56

wiele osób w Polsce kolekcjonuje piraty ja od dłuższego czasu staram się kupować oryginalne gry ale i tak mam ich mało bo PC słaby a na konsolę nie mam kasy :( w Polsce jak masz inne zainteresowanie niż gry to z reguły w jednej z tych dziedzin (gry lub to drugie) ostro kuleje jak ja chociaż ja w obydwu kuleje (ASG i gry) ale nie będę robił tu OT na mój temat xP

@Gac666: kurde niezły jesteś jak stać cię na WoWa...
Welcome back Commander...
Avatar użytkownika
solidus grabczas
Fatman
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr wrz 13, 06 13:03
Lokalizacja: Białystok

Postprzez barth » N cze 03, 07 21:44

Scanner, kim jesteś tam z zawodu?

Kolekcji na razie nie pokaże, musi mi jeszcze przybyć kilka elementów(np. Halo 3 Legendary Edition i Sega Mega Drive)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Gac666x » N cze 03, 07 21:46

"@Gac666: kurde niezły jesteś jak stać cię na WoWa..."

Ujmę to tak... nie palę, nie piję, a czasami nie jem, więc oszczędzam.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez GameScanner » Pn cze 04, 07 05:02

Witam ponownie!

Gac, świetne gry. Ja gram w FF XI, na WoW po prostu nie stać mnie czasowo!

Infernal Warrior, zawsze myślałem ze zorganizowanie corocznych wystaw gier retro [w Polsce] było by super, o ile takież już istnieje.

Solidus, zgodzę się pewnie z tobą. Jeśli nawet jest kasa, to brakuje podaży.

Barth, z zawodu pracuje tu www.lowes.com w dziale przemysłowej sprzedaży budowlanej. Nie wiem jak to inaczej opisać...

... a tak poza tym.... to teraz robie kask tego oto pana...

Obrazek

A to, trochę stare już. W lutym tego roku byliśmy odwiedzić Nintendo World Store w Nowym Yorku. Spoko miejsce. Na zdjęciu moi znajomi skaczą jak walnięci...

Obrazek
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez solidus grabczas » Pn cze 04, 07 09:17

@Gac co do tego WoWa trochę źle przesłałem o co mi chodziło mianowicie: Nie żal ci kasy na Abonament?! Ewentualnie jesteś jakimś hardkorowcem lub WoW jest taki łatwy w Expieniu (ja w RO na Low Rate bzika dostaję przy 20+ lvlu i odpuszczam se) a co do nie jedzenia to trochę przesadzasz...

@Scanner ci brakuje czasu na WoWa ale jeśli on jest taki łatwy jak coraz bardziej dedykuję po wypowiedziach to spróbuj RO gra jest znana z reguły wyjadaczom gatunku a i tak się składa że dostała tytuł najlepszego MMORPGa na świecie i przebiła WoW ;O fakt że w nią gra więcej Azjatów
fajny model tego kasku

Barth widzę że masz równie spore fioła na punkcie Halo jak na punkcie MGSa wiele osób tutaj xD
Welcome back Commander...
Avatar użytkownika
solidus grabczas
Fatman
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr wrz 13, 06 13:03
Lokalizacja: Białystok

Postprzez barth » Pn cze 04, 07 09:46

@Scanner - fajny kask, skądś masz szablon, czy sam składasz? :D

@Grabczas - człowieku są w życiu pewnie priorytety, wśród gier MGS i HALO są dla mnie najważniejsze, przyznam się szczerze, że o HALO wiem dużo więcej niż o MGS
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Gac666x » Pn cze 04, 07 11:21

@Grabczas. Well Grając sobie lajtowo doszedłem do levelu 70 w jakies 3 miesiące (a mam jeszcze inne postacie), robiąc mniej więcej level dziennie (co zabiera góra 3-4godziny). Nie ma co nawet porównywać WoW do RO czy innych gier dlatego, że właśnie nie trzeba spędzać 10 godzin dziennie by wogóle był jakiś postęp. Dlatego też uznałem, że stać mnie i warto wydawać na abonament. Zresztą jak ktoś chce to może sobie załatwić Trial account i zrobić level 20ty. Triale mają 10 dni gry za darmo, tylko clienta trzeba ściągnąć, a dojście do lvlu 20tego zajmuje 3-4 dni ? Niektórzy robią to w 1 dzień. Zresztą Dojście do lvlu 60tego dla hardcorowców to zajęcie na 10 dni góra :).

Zresztą obliczyłem sobie, żeby stać mnie było na Wowa, to musze odkładać 2 zł dziennie przez miesiąc :). Da się? Da, a jak ktoś pali i wydaje 5-10zł dziennie na fajki to jest to dobry powód by wreszcie to gówno rzucić.

Dodam jeszcze, że grywałem w RO, grywałem w MIR'a, grywałem W Lineage II, także w Guild Wars i moge powiedzieć szczerze, że te gry się po prostu nie umywają, bo WoW jest zrobiony dla ludzi i to dla ludzi, którzy nie mają aż tyle czasu na gry niż inni (1-2godziny gry i naprawde można sporo zdziałać). Polecam spróbować Triala, a potem się zdecydować ;).
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez solidus grabczas » Pn cze 04, 07 14:07

triale mówisz... aż chyba spróbuję :D jednak trochę byłoby mi ciężko wydawać 50 zł miesięcznie z racji tego że 40 zł dostaję raz na miesiąc... ale pójdę za twoją radą i triala odpalę a potem się zobaczy (jak nie oficjalny serwer to zostaje shard) ja co prawda nie palę i nie piję ale mam problemy ze słodyczami xD w sumie ten wątek Gacu możemy dokończyć na GG ;)
Welcome back Commander...
Avatar użytkownika
solidus grabczas
Fatman
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr wrz 13, 06 13:03
Lokalizacja: Białystok

Postprzez GameScanner » Pn cze 04, 07 17:12

Jednak odmowie WoW. Dla mnie to tylko następny powód aby moja dziewczyna ze mną zerwała. A Guild Wars tez mam. Jest spoko, tym bardziej ze za darmo.

Ale ostatni to bardzo lubię grac w BF2142 bo mogę szybko pograć i szybko skończyć.

Obrazek

Obrazek
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez Gac666x » Pn cze 04, 07 18:43

Hmm wciągnij dziewczynę do Wow tak jak ja to nikt cie rzucać nie będzie musiał ;).
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez barth » Pn cze 04, 07 18:47

GameScanner napisał(a):[img]http://img162.imageshack.us/my.php?image=ff12003jv6.jpg][url=http://img162.imageshack.us/img162/3939/ff12003jv6.th.jpg[/img]


to mi sie bardzo podoba, kurde kupa perełek sie tu załapała, teraz to już na bank musze pojechać za granice popracować :D
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez GameScanner » Wt cze 05, 07 00:55

@ Gac: Niestety to już raczej nie możliwe. Ona nie lubi gier. Jedyne w co ze mną zagra to Wii Sports. Dobre i to.

A tym czasem nasze Chicago deszczowe...

Obrazek

Oprócz Metal Gear na MSX'a kiedyś kupiłem na pchlim targu to właśnie:

Obrazek

Virtual Boy plus gra Wario.
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Następna strona

Powrót do Seria Metal Gear

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron