Szukaj dla kolekcjonerów

Wszystkie pytania i opinie dotyczące którejś z gier: - Metal Gear - Metal Gear 2 - Metal Gear: Snake's Revenge

Moderatorzy: Snake., GM

Szukaj dla kolekcjonerów

Postprzez illusion » Śr lis 05, 08 22:44

Witam. Przepraszam, muszę powiedzieć, trochę po polsku, ja rosyjski. Chciałbym uznat.est Czy masz w Polsce lub na tym forum kolekcjonerów, którzy sprzedają, kupić rzeczy z serii Metal Gear?


I zbierać promo-dyski / teraz szukają Metal Gear Twin Snake demo CD i PR CDq
Ostatnio edytowano Pt lis 07, 08 20:27 przez illusion, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
illusion
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): So wrz 13, 08 12:44

Postprzez Gac666xx » Śr lis 05, 08 23:37

I can see that you used russian to english and english to polish translator.

If you really want you can speak in english or russian and I'll translate it to polish. But the russian translation might take a while.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez illusion » Cz lis 06, 08 00:06

я не очень хорошо говорю по-английски,мне удобнее общаться на русском языке .В общем,я коллекционирую промо - диски серии Метал гир .Диски,не поступавшие в свободную продажу,демо-диски,демо-промо саундтреки и тд,и ищу людей,которые распродают свои коллекции,или просто хотят продать-поменять что-либо.
Avatar użytkownika
illusion
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): So wrz 13, 08 12:44

Postprzez kul2 » Cz lis 06, 08 07:30

Panowie, oto illusion, potentat naftowy, ktory postanowil ze zbierze najwieksza MGSowa kolekcje na swiecie.

Znany jest z tego ze placi absurdalne kwoty, za rzeczy ktore nie sa tyle warte.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez illusion » Cz lis 06, 08 08:28

я не нефтяной магнат , я всего лишь пошутил над американцами - в шутку,скажем так .Я обычный человек,как и все . И я плачу за диски больше не потому,что у меня много денег,а потому,что этого диска у меня нет .А когда у меня чего-то нет,начинается сумашествие - коллекционеры,знаете ли,больные люди )))Да,я решил собрать лучшую коллекцию ТОЛЬКО(!!!) промо-дисков. Меня не интересуют фигурки,меня не интересуют журналы,книги,постеры и тд,и тп . Я интересуюсь только промо-дисковыми изданиями .Это может быть любая книга,любой комплект-главноеЮчтобы присутствовал диск с информацией. На данный момент я в поисках MGS TWIN SNAKE DEMO,MGS TWIN SNAKE ASSET PR DISC, MGS 1 PILOT(JAPAN) DISC, ну и любые промо,о которых я не знаю ))



((((Ja nie olej magnat, tylko żartowali przez Amerykanów - żartem, tak mówią. Jestem normalna osoba jak wszyscy. I zapłacić więcej za CD, ponieważ nie mam dużo pieniędzy, lecz z powodu tego dysku nie mam. A kiedy mam coś tam zaczyna sumashestvie - kolekcjonerów, wiesz, chore))) Tak, podjęła decyzję o zebranie najlepszych kolekcji TYLKO (!!!) promocyjnych dysków. Ja nie jestem zainteresowany w liczbach, nie jestem zainteresowany czasopisma, książki, plakaty, itp., itd.. Jestem zainteresowany tylko promo edycje dysku. Może to być dowolna książka, każdy set-glavnoeYuchtoby uczestniczyli dysku informacji. W chwili obecnej, I szukaj TWIN SNAKE DEMO MGS, MGS TWIN SNAKE AKTYWAMI PR DISC, MGS 1 PILOT (Japonia) DISC, dobrze, i wszelkich promocji, które nie wiem))
Avatar użytkownika
illusion
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): So wrz 13, 08 12:44


Powrót do Seria Metal Gear

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron