Metal Gear & Metal Gear 2 PILNE

Wszystkie pytania i opinie dotyczące którejś z gier: - Metal Gear - Metal Gear 2 - Metal Gear: Snake's Revenge

Moderatorzy: Snake., GM

Postprzez Crusher » Pt maja 16, 08 16:27

tak nawiazem xD ja też bym chiał arcade'y MEtal Gear najlepiej wszystkie jakby ktoś mi mógl na maila wysłać byłbym wdzięczny mateusz93cisova@wp.pl
Avatar użytkownika
Crusher
Vamp
 
Posty: 359
Dołączył(a): Pt maja 16, 08 14:24
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez SALADYN » Pt lip 11, 08 19:57

Dobra znowu mnie wzieło na sentymenty i zachciało mi się jeszcze raz zagrać w MG i MG 2 , niestety Subsistance nie posiadam więc kieruje do was prośbe o zapodanie linku dzięki koremu będe mógł zassać te gry najlepiej z emulatorem od razu .

EDIT:

Znalazłem emulator blueMSX i odpowiednie romy tylko coś nie chce mi ten emulator chodzić ??? Co może być tego przyczyną ???
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez piemaker » Śr lip 16, 08 11:42

Jaki masz PC itd. to może coś poradzę

EDIT: zapomniałem, jeszcze wersja emulatora i skąd wytrzasnąłeś romy. Albo poszukaj obrazów dyskietek, lepiej działają
piemaker
 

Postprzez SALADYN » Śr lip 16, 08 16:15

To że mam za starą wersje to sam skapowałem więc poszukałem i zassałem ostatnią jaka wyszła 2.8 a romy ściągnąłem razem z pierwszym emulatorem. PieC którego aktualnie używam można określić jednym słowem "ZŁOM".
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez piemaker » Śr lip 16, 08 21:56

Podobno na takich "ZłOMACH" najlepiej chodzi.
Pamiętam, że kiedyś na Windzie 3.11 odpaliłem jakiś stary emulator MSXa i chodziło (o dziwo)
piemaker
 

Postprzez SALADYN » Śr lip 16, 08 23:30

Emulator już mi się odpala tylko romy coś nie chcą , zapuszczam pierwszego MG i dopiero po kilkunastu minutach jest taki dźwięk (pewnie prezentacja loga MSX lub Konami) później jeszcze kilka sampli jakby z menu i tyle nic więcej.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez piemaker » Pt lip 18, 08 11:57

Może poszukaj innych romów, albo obrazów dyskietek (.DSK)
piemaker
 

Postprzez Fatality82 » Śr cze 30, 10 20:01

Linki z pierwszej strony nie działają.
Prosiłbym o wstawienie nowych linków do obu gier tutaj, bądź wysłanie mi na maila fatality828282@gmail.com
Fatality82
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr cze 23, 10 16:22

Postprzez snake971 » N kwi 24, 11 20:22

Ja tez bym prosil Metal Gear 1 i 2 z emulatorem paraMSX ale takim zeby dzialal na xp bo mam ale cos przestaje dzialac gdy odpalam go
Avatar użytkownika
snake971
Arnold
 
Posty: 25
Dołączył(a): Pt kwi 08, 11 15:33

Poprzednia strona

Powrót do Seria Metal Gear

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron