Parę pytań ?

Wszystkie pytania i opinie dotyczące którejś z gier: - Metal Gear - Metal Gear 2 - Metal Gear: Snake's Revenge

Moderatorzy: Snake., GM

Parę pytań ?

Postprzez Pablo1989 » Śr lip 20, 11 23:42

Heja ludzie możecie mi na te pytania odpowiedzieć,


1.Dlaczego BIG BOSS wysłał Solid Snake,a do fortecy Outer Heaven w celu zniszczenia Metal Geara, bo póżniej, big boss każe zaniechać misję, a potem big boss przechodzi na drugą stronę.

2.Czy było...ehem opłacalne wypuszczenie MG i MG2 Solid Snake jako Remaki w 3D o widoku tpp, te gry mogły by się ukazać bez problemu np na PSP czy do zakupienia za niską opłatą przez sieć PSN dla PS3, czy tam do kupiele jako pudełkowa wersja na te konsole.

Uwarzam że ten pomysł bardzo dobry, bo mało kto o pierszych MGsach słyszał a pewnie nie każdy wie że w MGS3 Substance one są dostępne, poza tym słyszałem że mają wyjść edycje HD poprzednich częśći w 3D.


3.Czy można tak przypuszczać :P że między MG a MG2 Solid Snake, Ocelot negocjował z Gurlukovichem ? bo na pewnej stronie wyczytałem, że śmigłowiec Hind z Metal gear solida jest podarkiem od Sergei,a


4.W MG2 Solid Snake, czesem można natknąć się wsyp :P...jakie jego jest zastosowanie, skoro jak tam wpadiemy nie ma wyjśćia...chyba :D że uśmiercimy się przy niszczarce.
Pablo1989
Machinegun Kid
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr lis 18, 09 16:42

Postprzez Pabian01 » Cz lip 21, 11 06:57

1. BB wysłał Snake bo był on nowym rekrutem i był przekonany że sobie nie poradzi. Co do strony po której był BB polecam MGS3 i Peace Walkera.

2. Hę ? MG i MG2:SS dodane do Subsistence były jedynymi oficjalnymi wersjami z MSXa po angielsku. Nie były one w 3D, były takie jakbyś emulował na PS2 MSXa.

Niedługo wychodzi MGS HD Collection w którego skład wejdzie MGS: Peace Walker z PSP, MGS2 oraz MGS3 z PS2

O częściach MGi MG2:SS nic nie było mowy jak dotąd.

3. Z tego co wiem to tak.

4. ?
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Seria Metal Gear

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron