Metal Gear & Metal gear Solid na PS VITA

Wszystkie pytania i opinie dotyczące którejś z gier: - Metal Gear - Metal Gear 2 - Metal Gear: Snake's Revenge

Moderatorzy: Snake., GM

Metal Gear & Metal gear Solid na PS VITA

Postprzez iLegionPL » Pt sty 18, 13 02:23

Witam wszystkich. Moze jestem troche nie na biezaco w temacie ale mam pytanie do redakcji zansibar i do user strony. Jak wiemy mamy HD collection na ps3 i na psv. mgs3 wraz z metal gear i metal gear2 oraz mgs2 z vr mission. A moje pytanie brzmi... czy moze ktos z was zna jakies konkretne info w temacie calej seri a mam tu na mysli mgs peace walker i mgs4 na psv. Jak wiemy mgs pw bez problemu by poszedl z psp na psv. bardziej mnie ineresuje port mgs4. psv jest zabawka potena a mgs4 ma kilka latek wiec przy nie duzej obrobce wydaje mi sie ze to bardziej jak real idea. Zna moze ktos z was wiarygodne info co do tego tematu?
PS. Przepraezam sa jezyk ale polski nie jest moja mocna strona. staram sie.
iLegionPL
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt sty 18, 13 02:09

Re: Metal Gear & Metal gear Solid na PS VITA

Postprzez Coldman_9 » Pt sty 18, 13 02:36

MGS1 na Vitę masz z PS Store, MGS 2 i 3 wchodzą w skład HD Collection, MGS: Peace Walker też jest na PSV, tyle że to cyfrowa wersja PSP. Jeśli jest cyfrowa wersja MGS: Portable Ops, to też sobie zagrasz. MGS4 nie ma i bardzo mało prawdopodobne, aby się ukazał. Revengeance nie będzie, o czym mówił deweloper, podobnie jak oczywiście MGS: Ground Zeroes.
Coldman_9
Vamp
 
Posty: 390
Dołączył(a): Pn wrz 03, 12 18:49


Powrót do Seria Metal Gear

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron