Eksperymenty dokonywane na Big Bossie?!

Wszystkie pytania i opinie dotyczące którejś z gier: - Metal Gear - Metal Gear 2 - Metal Gear: Snake's Revenge

Moderatorzy: Snake., GM

Postprzez Johny Sasaki » Pt gru 26, 08 12:32

Czytalem Twoj post 4 razy i dalej nie wiem o co chodzi, albo zbyt duzo wczoraj wypilem albo zaliczyles epic fail piszac ten post. Biorac pod uwage, ze jestem chory i alkoholu nie pije w zwiazku z tym nawet w swieta odpowiedz nasuwa sie sama...no ale sproboje cos odpisac, pewnie i tak zle bo nie wiadomo o co chodzi a i pojecie o tym co sie w mgsach dzialo z tego co widze masz takie jak Sage o jezdzie na nartach.... naaaaaaaaaaaaaat. Dobra, do rzeczy...

Live_For_MGS napisał(a):No eksperymentowali CQC...

yyy?

Live_For_MGS napisał(a):Co do cyborgów, to tak patrząc to większość była cyborgami, Nano-Maszyny czy to nie jak cyborg... Cyborg od robota różni sie tym że właśnie Cyborgi sa Ludzmi z maszynami w ciele które zwiększają ich wydajność, albo są prawie nieśmiertelni... Czy większość ludzi w grze których poznajemy nie maja w sobie nano-maszyn. Gdy Nawet same Nano-maszyny w PCM jak Liqid-Ocelot jak wprawia ich w amok, albo jak sprawia że wstają martwi, czy to nadal sa ludzie czy Cyborgi...


ja nie jestem modem, ale szlag mnie trafia jak widze taki nieczytelny post napisany przez 18sto latka. W kazdym badz razie - nie, nie sa cyborgami. Cyborgiem to byl Raiden w MGS4 przez pewien okres czasu i Big Boss w Snake's Revenge. To, ze ktos ma nanomaszyny nie znaczy, ze jest mixem czlowieka z maszyna. Mysle, ze kluczowe w tym wypadku znaczenie ma slowo 'nano', co obala teorie, jakoby ludzie z tym byli cyborgami. Zwlaszcza, ze poczatkowo nanomaszyny sluzyly komunikacji+zachowaniu funkcji zyciowych.

Live_For_MGS napisał(a):oczy BB to dla wielka jedna zagadka. Przepaska na innym oku znaczyła by że nie mamy do czynienia z Prawdziwy BB w Mgs3. ogulnie to BB w MGs4 na koniec mówi że to był Solidus, czyli w MGS3 Naked Snake to Solidus, którego Eva Stara sie ocalic, w Mgs4


problem polega na tym, ze on ma opaske na dobrym oku w mgs3. poza tym jesli masz powiedziane, ze to Big Boss, a akcja dzieje sie 8 lat przed narodzinami Solidusa to to k**** nie moze byc Solidus, to nie jest Metal Gear Solidus:BB Eraser ani Metal Gear Awesome #666.

Dobra rada - zapisz sie do podstawowki, potem na kurs angielskiego, przejdz jeszcze raz wszystkie mgsy, tak z 10 razy kontemplujac wszystkie dialogi i scenki a potem przeczytaj to co napisales. Jesli nie popelnisz samobojstwa z checia z Toba popiszemy.

A tymczasem wesolego ostatniego dnia swiat i najlepszego w nowym roku!
Ostatnio edytowano Pt gru 26, 08 12:46 przez Johny Sasaki, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Gillian » Pt gru 26, 08 12:41

Wiedziałem, że ktoś wybuchnie :p. Tylko nie chciałem być pierwszy ; ). Teraz to już nie mam nic do dodania.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez AkiEvans » Pt gru 26, 08 15:31

Johny Sasaki napisał(a):Czytalem Twoj post 4 razy i dalej nie wiem o co chodzi, albo zbyt duzo wczoraj wypilem albo zaliczyles epic fail piszac ten post. Biorac pod uwage, ze jestem chory i alkoholu nie pije w zwiazku z tym nawet w swieta odpowiedz nasuwa sie sama...no ale sproboje cos odpisac, pewnie i tak zle bo nie wiadomo o co chodzi a i pojecie o tym co sie w mgsach dzialo z tego co widze masz takie jak Sage o jezdzie na nartach.... naaaaaaaaaaaaaat. Dobra, do rzeczy...

Live_For_MGS napisał(a):No eksperymentowali CQC...

yyy?

Live_For_MGS napisał(a):Co do cyborgów, to tak patrząc to większość była cyborgami, Nano-Maszyny czy to nie jak cyborg... Cyborg od robota różni sie tym że właśnie Cyborgi sa Ludzmi z maszynami w ciele które zwiększają ich wydajność, albo są prawie nieśmiertelni... Czy większość ludzi w grze których poznajemy nie maja w sobie nano-maszyn. Gdy Nawet same Nano-maszyny w PCM jak Liqid-Ocelot jak wprawia ich w amok, albo jak sprawia że wstają martwi, czy to nadal sa ludzie czy Cyborgi...


ja nie jestem modem, ale szlag mnie trafia jak widze taki nieczytelny post napisany przez 18sto latka. W kazdym badz razie - nie, nie sa cyborgami. Cyborgiem to byl Raiden w MGS4 przez pewien okres czasu i Big Boss w Snake's Revenge. To, ze ktos ma nanomaszyny nie znaczy, ze jest mixem czlowieka z maszyna. Mysle, ze kluczowe w tym wypadku znaczenie ma slowo 'nano', co obala teorie, jakoby ludzie z tym byli cyborgami. Zwlaszcza, ze poczatkowo nanomaszyny sluzyly komunikacji+zachowaniu funkcji zyciowych.

Live_For_MGS napisał(a):oczy BB to dla wielka jedna zagadka. Przepaska na innym oku znaczyła by że nie mamy do czynienia z Prawdziwy BB w Mgs3. ogulnie to BB w MGs4 na koniec mówi że to był Solidus, czyli w MGS3 Naked Snake to Solidus, którego Eva Stara sie ocalic, w Mgs4


problem polega na tym, ze on ma opaske na dobrym oku w mgs3. poza tym jesli masz powiedziane, ze to Big Boss, a akcja dzieje sie 8 lat przed narodzinami Solidusa to to k**** nie moze byc Solidus, to nie jest Metal Gear Solidus:BB Eraser ani Metal Gear Awesome #666.

Dobra rada - zapisz sie do podstawowki, potem na kurs angielskiego, przejdz jeszcze raz wszystkie mgsy, tak z 10 razy kontemplujac wszystkie dialogi i scenki a potem przeczytaj to co napisales. Jesli nie popelnisz samobojstwa z checia z Toba popiszemy.

A tymczasem wesolego ostatniego dnia swiat i najlepszego w nowym roku!


Jeżeli cie wkurzyłem, Obraziłem itd. To bardzo przepraszam, i postaram sie tego nie robić...

Zapomniałem Napisać że to są moje przemyślenia... Każdy inaczej patrzy na świat, i naczej go interpretuje ... czytając to co napisałeś nie czuje się obrażony poniżony, ale wiem że jeszcze dużo sie muszę nauczyć...(Nie chodzi szkołę czy język)
teraz mam przynajmniej wenę by przejrzeć jeszcze raz sagę...

Miłego nowego roku:D
AkiEvans
Black Color
 
Posty: 53
Dołączył(a): N lis 16, 08 01:41
Lokalizacja: Zakopane

Poprzednia strona

Powrót do Seria Metal Gear

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron