Sto lat , sto lat , niech zyje , zyje nam! sto lat , sto lat , nieeeeeech zyyyyjeeee naaaaaam! Sal , zycze ci naprawde wszystkiego najlepszego , zdrowia , kasy i czego tam zapragniesz
Życzę Ci wszystkiego, co tylko sobie wymarzysz Sal. Powodzenia w każdym aspekcie życia i przede wszystkim dalszej, owocnej i efektownej (jak było dotąd) pracy na Zanzibar. Do życzeń dołącza się również Infernal, który chwilowo nieobecny nie mógł złożyć ich osobiście.
Wszystkiego najlepszego!
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Standardowo: Duzo szczescia, zdrowia, pieniedzy i czego tylko zapragniesz.
Niestandardowo: Aby praca dla Zanzibaru sprawiala Ci duzo frajdy, zebys skutecznie radzil sobie z niemilymi aspektami zycia i aby nie zabraklo Ci tchu w gonitwie za marzeniami. Z pozdrowieniami ode mnie ;-)
"You hear a whistling overhead
Are you alive or are you dead?
It's only Thursday
You feel a shaking on the ground
A billion candles burn around
Is it your birthday?"
Heh, wczoraj prawie sam o nich zapomniałem:) A teraz lepiej żeby Wasze życzenia się spełniły, bo inaczej będzie z Wami krucho;)
A na poważnie to wszystkim strasznie dziękuje za wszystkie życzenia tutaj jak i na maila, dzięki że o Mnie pamiętacie:)
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty