Witajcie

Dział specjalnie przygotowany dla nowych użytkowników forum, lub innych graczy pragnących wyrazić swoje odczucia.

Moderator: GM

Witajcie

Postprzez TheRaphel » Wt paź 28, 14 11:26

Witajcie,
zakochany w fabule MGS postanowiłem przejść wszystkie części na mojej PS3 przy użyciu emulatorów i temu podobnych. W każdym razie, jedni pewnie znają mnie stąd, że pisałem na AntyWebie, czy, że piszę na autorskim blogu SureThing. Z niecierpliwością czekam na film o wężach oraz mam nadzieję, że plotki na temat MGS 1, 2, 3, PW oraz MG i MG2 na silniku Fox okażą się prawdą :pirate:. Witajcie! :)
Avatar użytkownika
TheRaphel
Machinegun Kid
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn paź 27, 14 21:25
Lokalizacja: Grójec
Gram: MGS

Re: Witajcie

Postprzez Gillian » Wt paź 28, 14 12:30

Cześć.

Na PS3 przejdziesz raczej wszystko (poza niekanonicznymi odsłonami z PSP/GB), więc emulatorów nie potrzebujesz.

Poza tym tak na przyszłość, nim założysz nowy temat, zorientuj się, czy nie istnieje podobny. Bo np witamy się tutaj:
viewtopic.php?f=20&t=6
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Witajcie

Postprzez TheRaphel » Wt paź 28, 14 13:19

Patrząc na masę tematów tej tematyki myślałem, że to po prostu ktoś chciał zawładnąć nad tym działem. W każdym razie dziękuję ;)
Avatar użytkownika
TheRaphel
Machinegun Kid
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn paź 27, 14 21:25
Lokalizacja: Grójec
Gram: MGS

Re: Witajcie

Postprzez Moder_20 » Śr paź 29, 14 14:05

Witamy :)
Jeśli poszukujesz fototapety do wymarzonej sypialni? http://budynek-jozefow.pl/aranzacja-wnetrza-w-stylu-industrialnym/#fototapety-do-sypialni-galeria Sprawdź przykładowe aranżacje wnętrza sypialni z fototapetami!
Moder_20
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr paź 29, 14 14:01


Powrót do Powitania, życzenia i podziękowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron