Fan Art

Pytanka dotyczące muzyki i grafiki z gier MGS

Moderatorzy: Bizon, GM

Fan Art

Postprzez noth_1 » Pn lis 07, 05 19:49

Odchodze powoli od rysowania.. dlatego tez

Obrazek

1800 poligonow (snake w MGS3 ma 7000) model z mysla o grze(stad tak kanciaty) , textury mapowane o rozdzielczosci 512 ma 512,
nie staralem sie odtwarzac stroju snake z MGS4 lub tez Ninja, to bardziej inspiracja ogolnym designem.
Sami ocencie.
Ostatnio edytowano Pn lis 21, 05 05:55 przez noth_1, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
noth_1
Red Blaster
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn lis 07, 05 19:45

Odp: Fan Art

Postprzez Mr_Zombie » Pn lis 07, 05 19:57

Ogólne wra?enie bardzo dobre. Jednak... albo to wina perspektywy (albo tych wszystkich kieszonek), albo tu?ów jest troch? za krótki w porównaniu do nóg. :/
To teraz czekamy jeszcze na jak?? g?ow? :)

BTW. Nie odchod? od rysowania - masz naprawd? ?wietny styl i szkoda by?oby go tak pozostawi?.
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Fan Art

Postprzez kotlet_schabowy » Wt lis 08, 05 19:46

Wed?ug mnie kozacki projekt, taki hi-tech'owy :), pracuj dalej.
Avatar użytkownika
kotlet_schabowy
Zanzibar
 
Posty: 500
Dołączył(a): Pt lip 15, 05 16:10
Lokalizacja: Kraków : Nowa Huta

Odp: Fan Art

Postprzez Dymek » Wt lis 08, 05 20:54

Nareszcie pojawi? si? ten temat, sam mia?em zamiar go za?o?y?. Wi?c mo?e zapodam to co jaki? czas temu narysowa?em. nied?ugo co? znowu podrzuce
http://img200.imageshack.us/my.php?image=snake4vh.jpg
Avatar użytkownika
Dymek
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:33
Lokalizacja: wawa

Odp: Fan Art

Postprzez noth_1 » Pn lis 21, 05 05:38

No Dobrze odrecznie takze bedzie , i tak w sumie od jakiegos czasu sie tu nie pojawialem ;D

Obrazek
Avatar użytkownika
noth_1
Red Blaster
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn lis 07, 05 19:45

Odp: Fan Art

Postprzez STARki » Pn lis 21, 05 11:13

powiedziec, ze masz talent byloby niedomowieniem. poprosze wiecej;)
There's only room for one BOSS...
Avatar użytkownika
STARki
Zanzibar
 
Posty: 52
Dołączył(a): Pn wrz 12, 05 11:48
Lokalizacja: eudezet

Odp: Fan Art

Postprzez Gac666x » Pn lis 21, 05 13:47

Mnie si? twoja kreska strasznie podoba, ale powiedzie? ?eby by?a wyra?na to zakrawa o heretyctwo. Postaraj si? mo?e troche ostrzej i troche wi?cej detalu. Wiem, ?e idziesz w stron? obrazków z MGS2 i idzie ci to bardzo dobrze, aczkolwiek tamte s? ostre niczym ?yleta, a przy twoich oczopl?su mo?na dosta?.

Spoko nie musisz si? broni?, bo wierz?, ?e potrafisz. Po prostu Shinkawa pomimo chaosu w kresce robi wszystko ostre i ?atwe do odczytania. U ciebie tego w?asnie brak, bo kreske masz juz opanowan? bardzo dobrze.
Powiedzialbym nawet, ze jakby to bylo ostrzejsze to trudno by mi od shinkawy wogóle odró?ni?.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Odp: Fan Art

Postprzez Saveirv » N lis 27, 05 22:05

Przesta?cie stresowa? ch?opaka wida? ?e si? bardzo stara ?eby jego prace jak
najlepiej wygl?da?y. Kreska jak? stworzy? Yoji Shinkawa to najbardziej oryginalna
kreska jak? w ?yciu widzia?em cho? wygl?da do?? chaotycznie jak tu wymieni?
Gac666 to jescze musz? doda? ?e lubi uchwyca? dynamik? np. "merdaj?ca" bandana
Snake`a czy w?osy niektórych postaci wzburzone pod w?ywem wiatru i postacie w akcji :D
[/color]
Ostatnio edytowano N lis 27, 05 22:08 przez Saveirv, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Saveirv
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 11:43
Lokalizacja: WR

Odp: Fan Art

Postprzez Dragon71 » Śr lis 30, 05 17:29

Musz? przyzna?, nie?le. Zawsze chcia?em mie? taki talent. Niestety, nie zosta?em obdarowany przez natur?. Chlip... Strój te? nie?ly.
P.S. Snake w MGS 3: SE ma "tylko" 4000 polygonów, a nie 7000. Pozdro!
Dragon71
 

Odp: Fan Art

Postprzez Yasiu » Pn gru 05, 05 20:14

Twarz ma taki troche dziwny ksztalt - ale taki masz widocznie styl, a jest on zajebisty - strasznie mi sie podoba.
Avatar użytkownika
Yasiu
Shlasher Hawk
 
Posty: 113
Dołączył(a): Wt lip 26, 05 13:33

Odp: Fan Art

Postprzez noth_1 » Pn gru 05, 05 23:17

Twarz jest definitywnie trafiona masz calkowita racje, ale nie chcialo mi sie poprawiac
Avatar użytkownika
noth_1
Red Blaster
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn lis 07, 05 19:45

Odp: Fan Art

Postprzez Saveirv » Pn gru 05, 05 23:31

Noth masz jeszcze inne prace które móg?by? pokaza? ?
Avatar użytkownika
Saveirv
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 11:43
Lokalizacja: WR

Odp: Fan Art

Postprzez noth_1 » Wt gru 06, 05 03:32

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pewnie mnie zabija za offtop.. przepraszam jakby cto to usune jak widzicie koncepcja artow MGS nie jest jedyna ;D

Jezeli ktos jest zainteresowany to zapraszam na strone tam jest tego wiecej.Jezeli uwazacie ze przeginam to prosze to wyraznie podkreslic.

http://www.noth.xu.pl/ Strona
Avatar użytkownika
noth_1
Red Blaster
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn lis 07, 05 19:45

Odp: Fan Art

Postprzez noth_1 » Wt gru 06, 05 05:36

No i dzisiaj , musze przestac bo to sie staje nieodlaczna czescia mojego dnia

Obrazek
Avatar użytkownika
noth_1
Red Blaster
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn lis 07, 05 19:45

Odp: Fan Art

Postprzez Mr_Zombie » Wt gru 06, 05 13:30

Widz? inspiracj? Silent Hillem (obrzydliwie brudny zlew) i chyba NG Evangelion (drugi obrazek w przedostatnim po?cie). :)
Ale prace naprawd? ?wietne.
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Fan Art

Postprzez Mr.Ocelot » Pt gru 09, 05 16:47

nie jak dla mnie ekstra, choc klimatem bardziej mi do ghost in the shell pasuje to..bronie tym bardziej;)
ale poziom i wykonanie ekstra:)
Mr.Ocelot
 

Odp: Fan Art

Postprzez Velociraptor » N gru 11, 05 13:56

od pierwszych publikacji na OH przygladam si? ciekawej ewolucji prac Noth'a. Twój styl coraz bardziej przypomina Shinkawe. Podoba mi si? jednak i? nie jest on identyczny z tym który prezentuje japo?ski mistrz. Jedyne co mog? zarzuci? to twarze- cz?sto wychodz? Tobie ?rednio. Cho? twarz Snake'a z MGS4 jest bardzo dobra. Jedynie prawe oko jest ma?o widoczne, nieplastyczne. Jakiej techniki uzywasz, na czym pracujesz? Ja ci?gle bawie si? mazako-p?dzelkami. Nie jest to niestety to co Shinkawa. W Polsce nie ma mazako-p?dzelków Pentela. Te co s? maj? zbyt twarde w?osie. A oto szybki szkic, który przed chwil? wykona?em:

Obrazek

Solid Eye celowo na prawym oku (Wielki B :P)
Ostatnio edytowano N gru 11, 05 14:01 przez Velociraptor, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Velociraptor
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz mar 02, 06 20:51

Odp: Fan Art

Postprzez noth_1 » N gru 11, 05 16:29

Jak juz wczeniej wspomnialem w rozmowie z kims nie sile sie na sugetywnosc tych prac , raczje na wyladowanie plama jakiegos skojarzenia z MGS dlatego prosilbym o postrzeganie bardziej pod katem ciekawej plamy niz n a ile to odzwierciedla doskonale uksztaltowanie ludzkiej tawrz lub ciala (twoja uwaga jest jak nabardziej na miejscu , ale to dlatego ze nigdy do tego nie przykuwam wagi , Shinkawa musi bo jest Artysta koncepcyjnym) , wierz mi po 5 latach liceum o tym profilu i 4 Akdaemi Sztuk Pieknych , czesciej zatrzymuje sie ptzy ciekawym kleksie niz przy pracach rosyjskich mistrzow realizmu. Co do techniki calosc CG - Corel Painter , PhotoShop i Tablet Firmy Wacom.
Ostatnio edytowano N gru 11, 05 16:33 przez noth_1, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
noth_1
Red Blaster
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn lis 07, 05 19:45

Odp: Fan Art

Postprzez Velociraptor » N gru 11, 05 17:06

wiesz doskonale to nie musi odzwierciedla? ;D. Ja dopiero zacze?em nauke w PS a Paintera te? chcem wypróbowa?. Denerwje mnie tylko brak dost?pu do tych mazako-p?dzelków Pentela. Ja studia mam przed sob?, cho? nie wiem czy wyjdzie i czy dokona?em w?a?ciwego wyboru (PJWSTK wydzia? Sztuki Nowych Mediów w Warszawie). A wracaj?c do tematu- wg mnie najlepsz? z Twoich prac o MGS jest ten Snake z 4 i poprzednia z 3.
Avatar użytkownika
Velociraptor
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz mar 02, 06 20:51

Odp: Fan Art

Postprzez noth_1 » N gru 11, 05 17:26

Wystarczy zakupic tablet Wacom za 250 , 300 z? Volito i masz wszystkie pedzle tego swiata i typy farb za darmo i nie marnujesz papieru i zawsze jest pomocna opcja Ctrl-Z cofni operacje ;D
Avatar użytkownika
noth_1
Red Blaster
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn lis 07, 05 19:45

Odp: Fan Art

Postprzez Velociraptor » N gru 11, 05 20:33

Niby tak. Jednak w tym przypadku wola?bym to narysowa? na papierze a potem dopiero obrobi? na kompie. Ja mam Pentagrama XXL O'pen czy jako? tak. No i zaczynam si? uczy?. Photoshop'a w wersji 7.0. Painter ma wi?cej ciekawych funkcji malarskich. Tyle ?e narazie nie mam sk?d go sko?owa? :P. Za rok jak b?de na studiach b?de musia? sobie zmodernizowa? stanowisko pracy ;).
Avatar użytkownika
Velociraptor
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz mar 02, 06 20:51

Odp: Fan Art

Postprzez noth_1 » N gru 11, 05 20:41

Pentagrama - odradzam , sa w stanie odstraszyc kazego od tego typu sprzetow
Avatar użytkownika
noth_1
Red Blaster
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn lis 07, 05 19:45

Odp: Fan Art

Postprzez Velociraptor » N gru 11, 05 20:51

ja go kupowa?em 2 lata temu i si? nie zna?em. Na studia musze mie? wacom'a ;D.
Avatar użytkownika
Velociraptor
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz mar 02, 06 20:51

Odp: Fan Art

Postprzez Saveirv » Pn gru 12, 05 23:06

O mój Bo?e co si? narobi?o podczas mojej nieobecno?ci. Te twoje prace s? cudowne raczej ma?o powiedziane boskie :o
Ja te? uwielbiam mang? i anime. Ten jeden kole? to mi Raidena przypomina. ?wietnie, ?wietne guny . Mam nadzieje ?e Administratorzy nie pogonili Ci? za to. Jestem ZSZOKOWANY !!! :o :o :o :o
Avatar użytkownika
Saveirv
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 11:43
Lokalizacja: WR

Odp: Fan Art

Postprzez noth_1 » Pn gru 19, 05 12:53

Obrazek ;>
Avatar użytkownika
noth_1
Red Blaster
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn lis 07, 05 19:45

Odp: Fan Art

Postprzez Gac666x » Pn gru 19, 05 16:05

Ja osobi?cie mam Wacoma Graphire 3, jednak po ?adnej szkole plastycznej ni te? studiach nie jestem, wi?c dopiero si? wszystkiego ucz?, a post?py s? jako takie. Jednak nie rysuj? nic z klimatów MGS wiec narazie chwali? si? nie bede ;).

Noth mam jedno pytanie, jak robi?e? te koncepty broni, poniewaz interesuje mnie technika robienia.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Odp: Fan Art

Postprzez Mr.Ocelot » Wt gru 20, 05 00:29

ten raiden...
to genialne jestm lepsze wed?ug mnie ni? tamten rys. z snakiem...
wypas totalny :D

a co do porownania twoich prac z artami z mGSa...nom...moze podobne ale dobrze ?e masz swój styl;) i to jest ?wietne:D

a co do programów graf. ja u?ywam painta i photoshopa 4 ... efekty sa starszne wi?c ich nie poka?e..chyba ze gdzies za?awie skaner, to pokaze wersje rysowane na papierze
Mr.Ocelot
 

Odp: Fan Art

Postprzez Saveirv » Wt gru 20, 05 22:43

Hmm.... Miodzio ! Znakomity portret Raidena. Noth chyba zawa?u dostan? przez Ciebie, a tak na serio to brakuje mi s?ow ?eby opisa? to po?cie. Jeszcze na koniec super, super prace masz :o 8)
Avatar użytkownika
Saveirv
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 11:43
Lokalizacja: WR

Odp: Fan Art

Postprzez Velociraptor » Śr gru 21, 05 15:24

Noth- nie?le. O co? takiego mi chodzi?o.

Przed chwila dorwa?em Paintera. Co prawda w wersji 7.0 ale jest. O to co przez ostatnie kilka minut zmajstrowa?em:

Obrazek

nie jest to nic nadzwyczajnego (rysowane jednym p?dzlem, tej samej wielko?ci) ale dopiero b?d? si? uczy?.
Avatar użytkownika
Velociraptor
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz mar 02, 06 20:51

Odp: Fan Art

Postprzez Mr_Zombie » Śr gru 21, 05 15:44

Zielarz - jak na kilka minut roboty, wygl?da to ?wietnie. Chocia? taka "rozdwojona" linia po chwili wpatrywania si? w obrazek m?czy wzrok i daje wra?enie, jakby kto? robi?c zdj?cie aparatem w chwili wykonywania *pstryk* poruszy? nim.

Przy okazji - bo widz?, ?e rozmowa powy?ej troch? zesz?a na tablety - mo?ecie poradzi? jaki? produkt osobie (mi dok?adnie ;)), która nie jest zasobna w gotówk?, ani te? nie zajmuje si? grafik? profesjonalnie (jedynie hobby), ale jednoczesnie chcia?aby naby? sprz?t dobry.

Kilka ostatnich prac na komputerze robi?em przy wspó?pracy skaner+myszka, jednak efekt ko?cowy nie jest w 100% zadowalaj?cy, a i roboty przy tym znacznie wi?cej :/.
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Następna strona

Powrót do Soundtracki i Grafiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron