muzyka ktora ktoś moze jeszcze ma

Pytanka dotyczące muzyki i grafiki z gier MGS

Moderatorzy: Bizon, GM

muzyka ktora ktoś moze jeszcze ma

Postprzez neakedsnake » So paź 25, 08 15:35

Witam wszystkich użytkowników forum, poszukuje pewnych kawałków które kiedyś były zamieszczone na stronce ale bylo to dość dawno, więc archiwum newsów juz tam nie śięga. Konkretnie chodzi mi o: 1- Zanim wyszedł MGS4 na stronce byly do ściągniecia 4 sample soundtraku z owej gry i bodajze mozna je było sobie puścić w zegarze odliczającym czas do premiery guns of the patriots. Wiem ze, moge sobie sciagnąć teraz caly pełny soundtrack ale potrzebuje wlasnie tych sampli, niepytajcie dlaczego i po co, tylko poprostu jak ktoś moze mi pomóc to z góry bardzo dźiękuje; 2- Tu jest problem poniewaz niezabardzo wiem jak to wytłumaczyć więc moze być troche niejasno, Mianowiće w newsach byl kiedyś kawałek ktory był taki dłuższy i chyba trwał 10 min czy coś takiego, nie wiem czy czasem nie było to do jakiejś gry na nintendo czy coś wiem że były to połączone różne kawałki z różnych mgs-ów, były one troszke przerobione był wśród nich utwór obecny przy rozgrywce w MGS VR MISSIONS a dokładniej towarzyszył nam w sneaking mode, tyle moge o nim powiedzieć. Jeśli ktoś miałby to czego potrzebuje na kompie czy znał linki to byłbym wielce wdźięczny o udostępnienie mi tego.
neakedsnake
Inkarnacja VR
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr paź 01, 08 19:02

Postprzez kul2 » So paź 25, 08 17:55

A po co Ci to? Bo naprawde musze miec solidne podstawy by wpisac w szukaj na stronie sample i utwór.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez neakedsnake » So paź 25, 08 18:12

Robie muzyke i potrzebuje to wykorzystać, miałem te utwoty juz kiedyś ale mi sie dysk posypał i szukam ich na nowo. jeśli mozesz mi pomóc to poprostu daj jakis link czy cos naprawde byłbym bardzo wdźięczny, Ja niesądze żeby ktoś miał ten sam problem dlatego tez sie go nie doszukiwałem na forum, na stronie zanzibaru tez nie widze nigdzie nawet opcji szukaj wiec zalozenie temaru było dla mnie najlepszym rozwiazaniem. Daje ci te powazne podstawy najpoważniejsze jak moge wiec jak mozesz mi pomóc to bardzo prosze
neakedsnake
Inkarnacja VR
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr paź 01, 08 19:02

Postprzez Snake. » So paź 25, 08 18:15

neakedsnake napisał(a):, na stronie zanzibaru tez nie widze nigdzie nawet opcji szukaj

http://mgs.gram.pl/search.php 0_0
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez kul2 » So paź 25, 08 18:35

Prawde mowiac myslalem ze jak napisze to co napisalem to nie bede musial tego wklejac, ale widac sie mylilem

http://mgs.gram.pl/MGS4.rar

EDIT
Plik usuniety, bo widze ze neakedsnake juz go sciagnal.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55


Powrót do Soundtracki i Grafiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron