FILMY

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

FILMY

Postprzez borx » Cz wrz 01, 05 20:27

heh, no i znow ja zakladam ten temat.
Mam nadzieje ze bedzie sie cieszyl spora popularnoscia. :o :o


Zeby od czegos zaczac...hmmm, bylem wreszcie na Batman: Beggins i nie kumam o co tyle krzyku. Dla mnie slabo. Mowi sie ze niby taki mroczny. Ze co prosze? A gdzie mu tam mrocznoscia do pierwszego batka z jego posepnym Gotham i gestym, ponurym klimatem.
Ostatnio edytowano Cz wrz 01, 05 20:30 przez borx, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

Odp: FILMY

Postprzez snake_2000 » Cz wrz 01, 05 20:49

Ostatnio widzia?em film Ichi The Killer.
Jest to opowie?? o Kakiharze - kolesiu bed?cym masochist? specjalizuj?cym si? w torturach poszukuj?cym swojego szefa Anjo,który jest jednym z bossów yakuzy.
Wszystkie ofiary poddaje okrutnym,zmy?lnym tortur? w celu uzyskania informacjii,a nast?pnie dobija.
Po mie?cie,kr??y tak?e niejaki Ichi,który manipulowany by?ym kilerem Yakuzy,likwiduje ró?nych oprychów,jego celem jest tak?e Kakihara...

Dalej nie mówie,bo ten film jest godny polecenia,i sprawi? On,?e coraz bardziej podoba mi si? Kino Azjatyckie :)
Avatar użytkownika
snake_2000
Machinegun Kid
 
Posty: 19
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 13:21
Lokalizacja: Iowa

Odp: FILMY

Postprzez Zombie_Snake » Cz wrz 08, 05 18:56

Niedawno ogl?da?em film "Byli?my ?o?nierzami" z Melem Gibsonem. Tematem filmu by? atak na "L?dowisko X" w Wietnamie. ?wietnie zrobiony, przedstawiaj?cy nie tylko dramaty ?o?nierzy ale równiez ich ?on, które zosta?y w Ameryce. Pokazano nawet pomy?k? lotnictwa ameryka?skiego. Napalm spad? na pozycje ameryka?skie "turning it into the inferno!". Po prostu majstersztyk. Efekty komputerowe s? ma?o widoczne co jest plusem filmu. Warto go zobaczy? tylko po to by przekona? si? o po?wi?ceniu, którego dokonali nie tylko ameryka?scy wojacy, ale równie? ?o?nierze VietCongu.

Z podobnego tematu polecam równie? klasyczny juz film Francisa Forda Coppoli, "Czas Apokalipsy". D?ugie to, ale za to ciekawie opowiedziane. Jest tu kilka schiz (" I love the smell of napalm in the mornig!"), lecz hitoria jest opowiedziana zmy?lnie. W rolach g?ównych wyst?pili: Marlon Brando i Martin Sheen.

Gor?co polecam oba filmy. ;)
Avatar użytkownika
Zombie_Snake
Zanzibar
 
Posty: 16777213
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 12:02
Lokalizacja: Katowice

Odp: FILMY

Postprzez Yasiu » Cz wrz 08, 05 19:06

Co do filmow wojennych - ja ostatnio widzialem dosyc stary film[ale efekty byly conajmniej niezle] - Cienka Czerwona Linia[Red Thin Line]. Film jest na podstawie ksiazki James'a Jones'a[jakos sie zlozylo ze mam ksiazke od dawna w domu, a teraz dopiero zobaczylem ekranizacje].

Co do fabuly filmu - to co mozna przeczytac z tylu okladki ksiazki -

"Powie?? "Cienka czerwona linia". jak wszystkie wojenne ksi??ki tego znanego pisarza ameryka?skiego, autora "St?d do wieczno?ci" i "Pistoletu", dotyczy inwazji na wysp? Guadalacanal, jednego z najbardziej dramatycznych epizodów drugiej wojny ?wiatowej.

Jest to opowie?? o losach grupy ?o?nierzy z jednej kompanii ameryka?skiej w podzwrotnikowym buszu. O ich walkach z garnizonem japo?skim, niezwykle krwawych i brutalnych. O ich strachu, po?wi?ceniu i odwadze. A nade wszystko jest to ksi??ka przeciwko wojnie, okrucie?stwie i cierpieniom, jakie ze sob? niesie"
Avatar użytkownika
Yasiu
Shlasher Hawk
 
Posty: 113
Dołączył(a): Wt lip 26, 05 13:33

Odp: FILMY

Postprzez Blady » Cz wrz 08, 05 20:35

Dzie? ?wira- jeden z niewielu dobrych polskich filmów
Jak rozp?ta?em IIWW- najlepsza polska komedia
Metal Gear Solid 2- :D
Szeregowiec Ryan- dobry film
Kompania Braci- doskona?y film (serial)
Forrest Gump- arcydzie?o!!
The days of the car as a symbol of freedom are gone. The world wants us all in eco-boxes, wedged nose-to-tail with other eco-boxes. There are people who'd rather we took no pleasure from driving at all.
Avatar użytkownika
Blady
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:10

Odp: FILMY

Postprzez Dymek » Pt wrz 09, 05 16:17

mam pytanie czy jest jaka? strona w sieci sk?d mo?na ?ci?gn?? filmiki z MGS3. Bardzo mi zale?y na ?onglerce rewolwerami Ocelota
Avatar użytkownika
Dymek
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:33
Lokalizacja: wawa

Odp: FILMY

Postprzez Liu Shang » Pt wrz 09, 05 21:06

Kompania Braci of course!!
Ten film jest super!
Mam wszystkie czesci na DVD 8)
Kto to ogladal to wie ze ten film jest klasyka.
Opowiada o ?o?nie?ach z 101 Dywizji Spadochroniarzy (Nie chce mi si? pisa? o odziale).
Wszystkie odcinki sa fenomenalne a odcinki
"Curahee"
oraz
"Bastogne"
sa super.

I na koniec zapraszam na storne o tym serialu:
http://www.bandofbrothers.tox.pl/
"Ponury ?wiat Niebezpiecznych Przygód" - Taa...lasek za moim blokiem chyba...
-------------------------------------------
Obrazek -Virond- Jestem tylko nic nie znacz?cym elfem z dalekiego rodu...
Avatar użytkownika
Liu Shang
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:52
Lokalizacja: Tokio

Odp: FILMY

Postprzez borx » So wrz 10, 05 08:21

Ostatnio trafilo mi sie 5 seansów kinowych i wyszlo z tego: 3 gnioty na 2 pozytywne zaskoczenia. heh, przestrzege przed gniotami:
- Imperium wilków- tragedia. Reno rozmienia sie na drobne grajac juz w kazdym francuskim gównie. Film jest fatalny. Nie ma w nim nawet jednego ciekawie poprowadzonego i ROZWINIETEGO watku, prez co film to zlepek kilku oklepanych motywow: amnezja bohatera, seryjny morderca... terrory?ci (tak, tak) Zaden z tych watkow nie jest sensownie rozwiniety i wogole dokonczony. Nudny gniot, z bessensownym fina?em ( mozna sie polac ze smiechu na koncu )

- G?osy - to samo co wy?ej tylko po amerykansku. Znow zlepek nie rozwineitych watkow + ?enujacy final...ehh

- Klucz do koszmaru -Znow film " tych co mieli cos wspólnego z KR?GIEM " - lol, mam sie juz ba?? :wink: nie ma czego, to nawet nie jest thiller, chyba ze kogos strasz? jeszcze skrzypi?ce drzwi. Nie ma te? ciekwaego klimatu. Widac ze gosc od muzyki sie postaral bo opatrzyl film fajnymi kawaleczkami, pasujacymi do klimatów Nowego Orleanu i Hoo-doo. Cala reszta to kapa. Nie ma wlasnie tego klimatu...hm pamieta ktos pierwszego Gabriela Knighta? No wlasnie o to chodzi. Ale za to final calej opowiesci jest zaskakujacy i " milutki ". Tylko malo oryginalny...jak wszystko inne w kazdym filmie "tworcow Ringu" - niech im ktos wreszcie zabroni tego sloganu na plakatach bo sie juz zygac chce :?

- WYSPA- Poszedlem do kina z nastawieniem na amerykanskiego gniota i sie pozytywnie zaskoczylem. bo to jest amerykanski gniot ale historia jest ciekawie nakrecona i bardzo ciekwie ukazana. Banalny temat: klonowanie, aborcja i chec bycia Bogiem a moralno?? - taki wspolczesny Frankenstein :wink:
tylko ze wszysko jest przedstawione naprawde oryginalnie. taka banalna tematyke rezyserowi udalo sie opowiedziec w nowatorskiej i bardzo widowiskowej historii. Na pewno o niebo lepszej od innej superduperprodukcji made in USA - " wojny ?wiatów"

- B?KARTY DIAB?A - ha, najbardziej pozytywne zaskoczenie! bohaterami jest banda maxymalnych zwyrodnialcow i morderców o aparycji Charlsa Mansona ( po za laska- bo ta jest fajniutka ) a rezyser filmu pozwala nami ich autentycznie polubic. Wrecz nie chcemy by im sie cos stalo :D
Podobnie bylo w "Dobermanie" ale tu jest to o wiel ciekawsze i okraszone GENIALNYM soundtrackiem ( Free bird - lynyrda Skynyrda roxx :D )
Sama historia jest totalnie odtworcza ale film broni sie klimatem, muzyka i przedewszystkiem glownymi postaciami!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

Odp: FILMY

Postprzez Gac666x » So wrz 10, 05 19:28

B?karty Diab?a to jest chyba kontynuacja "House of thousand Corpses" re?yserowanego przez Rob'a Zombie ?
Tak mi si? gdzie? obi?o o uszy.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Odp: FILMY

Postprzez liquid kaczor » N wrz 11, 05 10:13

Tak, Gac'u dobrze Ci si? "obi?o".
Ogl?da?em ostatnio (w pi?tek) "2 Fast 2 Furious" (bez g?upich usnieszków prosze!) film jest poprostu g?upi. Pami?tam pierwsz? cze??, tamta to dzie?o sztuki w porównaniu do tej. DObrze , ?e przynajmnij dodatki na DVD by?y fajne. Relacje z plany, wpadki aktorów, szko?a jazdy, i film ukazuj?cu jak stuningowa? Lancera Evo.7 (albo 6 nie pami?tam).
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Odp: FILMY

Postprzez Liu Shang » N wrz 11, 05 12:01

NIe ?eby jedynka by?a g?upia Liqud,
Ale ja wol? 2 Fast 2 Furious
"Ponury ?wiat Niebezpiecznych Przygód" - Taa...lasek za moim blokiem chyba...
-------------------------------------------
Obrazek -Virond- Jestem tylko nic nie znacz?cym elfem z dalekiego rodu...
Avatar użytkownika
Liu Shang
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:52
Lokalizacja: Tokio

Odp: FILMY

Postprzez liquid kaczor » N wrz 11, 05 17:53

Nie wiem dalczego, poprostu 2fast nie sopdoba? mie sie tak jak pierwsza cze??.
Brian jad?cy po autostradzie na wstecznym szybcej ni? normalne samochody do przodu wypad?o jako? dziwnie i ?miesznie. To samo jest kiedy Brian rozwala szlaban do tego parkingu (zaraz po autostradzie) widac jak Evo traci zderzeak(jak sie przypatrzesz to widac), ale sekunde pózniej wygl?da normalnie.
Jest tam kilka fajnych scen te? ale takie niedoróbki psuj? wara?enie.
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Odp: FILMY

Postprzez Liu Shang » N wrz 11, 05 19:35

Masz racj?,ale ogólnie obie cz??ci mi si? podobaj?
"Ponury ?wiat Niebezpiecznych Przygód" - Taa...lasek za moim blokiem chyba...
-------------------------------------------
Obrazek -Virond- Jestem tylko nic nie znacz?cym elfem z dalekiego rodu...
Avatar użytkownika
Liu Shang
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:52
Lokalizacja: Tokio

Odp: FILMY

Postprzez Dymek » N wrz 11, 05 20:42

mi si? dwójka bardziej podoba?a. a z reszt? w obu cz??ciach powinno by? wi?cej je?dz?nia i wy?cigów...
Avatar użytkownika
Dymek
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:33
Lokalizacja: wawa

Odp: FILMY

Postprzez kotlet_schabowy » Pn wrz 12, 05 19:58

Ostatnio ogl?dn??em : Nietyklani : ?wietny gangsterski film z Kevin'em Costner'em, Robert'em De Niro i innymi, opowiadaj?cy o staraniach czterech m??czyzn w udowodnieniu Al'owi Capone jakiej? winy.
Dzie? Zag?dy : ogl?dn??em w sobot? ju? chyba po raz trzeci. Bardzo lubi? tego typu filmy, wi?c i ten mi si? podoba. Fajne efekty, dobrzy aktorzy, ciekawa fabu?a : te? polecam.
W czasie jesieni na TVN'ie i Polsacie ?dzie pokazywanych sporo ciekawych filmów, dzisiaj na Polsacie "Sekcja 8", w pi?tki na TVN kilka hitów.
Avatar użytkownika
kotlet_schabowy
Zanzibar
 
Posty: 500
Dołączył(a): Pt lip 15, 05 16:10
Lokalizacja: Kraków : Nowa Huta

Odp: FILMY

Postprzez liquid kaczor » Wt wrz 13, 05 08:23

O tak Sekcja 8 jest jednym z lepszych filmów jakie widzia?em. Podczas cwicze? w d?ungli znika oddzia? ameryka?skich komandosów (marines chyba) do bazy wraca dwóch, jeden nieprzytony a drugi ca?y czas milczy. Wzywaj? najlepszego ?ledczego (Travaolta). A potem to ju? tylko zwroty akcji s?.
Na polsacie ostatni lecia? te? "Bad Company", ca?keim fajna komedia sensacyjna( ??? )

"Get your ass in the car bitch" :D :D
Ostatnio edytowano Wt wrz 13, 05 22:01 przez liquid kaczor, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Odp: FILMY

Postprzez Dymek » Wt wrz 13, 05 13:58

dobry nawet by? Universal soldier. A filmy które bardzo lubi? to: Predator, Terminator II, Aliens II i IV, Hannibal, American Pie (wszystkie cz??ci) Pi?a, ?wit ?ywych trupów, ca?a trylogia Powrót do przysz?o?ci no i Star wars...
Avatar użytkownika
Dymek
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:33
Lokalizacja: wawa

Odp: FILMY

Postprzez borx » Śr wrz 14, 05 10:17

Dymek napisał(a):dobry nawet by? Universal soldier. A filmy które bardzo lubi? to: Predator, Terminator II, Aliens II i IV, Hannibal, American Pie (wszystkie cz??ci) Pi?a, ?wit ?ywych trupów, ca?a trylogia Powrót do przysz?o?ci no i Star wars...


Dymek a czemu ominales aliena 3? nie podobal sie?
Dla mnie 3 byla zajebista. Mocny klimat, fajan sugestywna mroczna kolorystyka, no i znów pokazana sila jednego Aliena.

...trylogia Powrót do przysz?o?ci...

heh, jeden z moich ulubionych filmow
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

Odp: FILMY

Postprzez Dymek » Śr wrz 14, 05 14:56

trójka mi si? wogóle niepodoba?a. niewiem czemu po prostu nie podpad?a mi do gustu. Mo?e dlatego ?e obcy by? zrobiony bardzo komputerowo i mo?na to by?a bardzo dostzec (np w 4 wygl?da? realistycznie).
Avatar użytkownika
Dymek
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:33
Lokalizacja: wawa

Odp: FILMY

Postprzez kotlet_schabowy » Śr wrz 14, 05 15:02

Mo?na sobie popisa? o serii Alien. Jest to jedna z moich ulubionych filmowych serii, jakie? dwa lata temu baardzo si? tym tematem intersowa?em. Najbardziej mi si?podoba cz??? druga, fajne akcje, ?wietne postacie, klimat, scenariusz, d?ugo?? filmu. Cz??? pierwsza jako film jest spoko, ogl?dam jak jest okazja, ale nie lubi? jej tak, jak pozosta?ych cz??ci. "Trójka" ma ?wietny klimat i postacie, cho? Obcy, jak ju? Dymek napisa?, wygl?da w sumie dziwnie na tych uj?ciach komputerowych czy "wklejanych". Alien 4 jest chyba najbardziej krytykowany, ale ja t? cz??? lubi?. Ciekawy jest motyw z mutacj? Elen Ripley i królowej, z Newborn'em, z tym, ?e Obce nie robi? krzywdy Ripley, muzyka spoko, wogóle ta cz??? jest fajna.
Avatar użytkownika
kotlet_schabowy
Zanzibar
 
Posty: 500
Dołączył(a): Pt lip 15, 05 16:10
Lokalizacja: Kraków : Nowa Huta

Odp: FILMY

Postprzez Dymek » Śr wrz 14, 05 15:15

cz??? pierwsza by?a taka nie za "ten teges". O obcym si? wi?cej mówi?o ni? on by? pokazany. Postacie mi si? zbytnio nie podoba?y, z charakteryzacji i z charakteru. By?y do?c nudne i wygl?da?y jak cz?onkowie Abby (nic do nich nie mam ale ten film si? rozgrywa w przysz?o?ci a nie w latach 70!) Jedynie polubi?em tego murzyna tylko nie pami?tam jak mia? na imi?.
cz??? druga by?a doskona?a. Bardzo dobra fabu?a, ?wietne postacie (twardzi ?o?nierze oddani sprawie, którzy pó?niej zaczynaj? dostawa? paranoji). Posta? obcego wygl?d?a realistycznie, i to, ?e wsz?dzie by? cie? (wiadomo ?e dzi?ki niemu obcy wygl?da? strasznie. Bez niego by wygl?da? jak kuk?a) . No i dosta? nazw?: Xenomorph. Du?o strzelania, wybuchów, i humoru. ?wietne dialogi i ogólny motyw zrobienia obcych a nie obcego. BTW. jak wszyscy wiedz? pierwsza cz??c to by? ALien czyli obcy. Druga cz??? nazywa?a si? Aliens czyli tak?e obcy ale tym razem w liczbie mnogiej a nie pojedy?czej. To taka ciekawostka...

Cz??? trzecia- ju? si? wypowiada?em. Jeszcze mi si? nie spodoba?o to ?e Ripley by?a jedyn? osoba która prze?y?a.

Cz??? czwarta- bardzo dobra cz???. Oprócz tego, ?e pojawia si? xenomorph jest jeszcze dodatkowy motyw nap?dzaj?cy fabu??. (tak jak w mgs Snake jest narz?dziem którym manipuluj? wy?sze "si?y") Dobre sceny akcji, dobre efekty (doskona?a animacja obcego) i ogólnie dobry klimat
Avatar użytkownika
Dymek
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:33
Lokalizacja: wawa

Odp: FILMY

Postprzez Gac666x » Śr wrz 14, 05 15:54

Wpierw to zapraszam tu: www.the-predator.prv.pl (strona w której rozwój bior? udzia?)
i tu: www.Aliens.ibt.pl (strona znajomego)

Teraz.

W pierwszej cz??ci nie mia?o by? wida? Obcego, na tym polega? ca?y motyw. Mia? budzi? strach, ?e w ka?dym z tych cieni mo?e si? czai? i nie wiadomo kiedy mia? zaatakowa?. Gdyby Obcy pojawia? si? cz??ciej to widz bardziej by si? do niego przyzwyczai? i ju? si? go tak nie ba?. Lata 70, no cu? taki by? styl, mnie to nie przeszkadza, aktorzy zagrali ?wietnie (nawet Bilbo Baggins tam wyst?powa? ;) ) nie udawali superherosów, a normalnych za?ogantów statku Nostromo. Nie byli szkoleni do tego typu akcji tak wi?c nie ma si? co ich czepia?. (Gdy nast?pi?a premiera filmu, film okaza? si? tak przera?aj?cy, ?e wiele ludzi musia? opu?ci? kino, poniewa? nie mogli znie?? napi?cia).

Aliens. "We've got pistols, M-41A Pulse Rifles, shotguns, heat seeking rockets, nukes, sharp sticks!" Chyba wi?cej mówi? nie trzeba. Film ?wietny, aczkolwiek ju? tak nie straszy?. W sumie nie mia? ju? straszy?, a mia? bardziej bawi?. Aczkolwiek i tu wyst?puj? momenty grozy oraz niewiadome. Film naprawde dopracowany, z ?wietn? obsad? aktorsk? oraz z ciekawymi uj?ciami. Nie zabrak?o te? gagów i momentów rozlu?nienia napi?cia ;).

Alien 3. Wed?ug niektórych najlepszy film z serii za spraw? scenariusza (i to wersja Directors Cut, w normalnej wersji du?o rzeczy zosta?o okrojonych [jakies 40 minut]). Film mia? tak?e niesamowite scenerie, a praca kamery by?a bardzo naturalna. Obcy nie pojawia? si? ju? tak cz?sto jak w drugiej cz??ci filmu, aczkolwiek gdy ju? si? pojawi? to mo?na by?o si? nabawi? dreszczy (tych mi?ych ;) ). Niektórych wiadomo razi troche technika komputerowa, jednak trzeba zauwa?y?, ?e komputery wtedy nie by?y tak mocne, a musieli jako? nakr?ci? szybkie poruszanie si? Obcego w oddali, jak i w zbli?eniach (np. po suficie). Wygl?d Obcego te? si? zmieni?, jedna z teorii g?osi, ?e zmieni? si? poniewa? hostem nie by? cz?owiek, a zwierz? (pies, a w DC Mu?), czworono?ne na dodatek, dlatego te? Obcy porusza? si? cz??ciej (prawie zawsze) na czterech ko?czynach. Film zako?czony z hukiem i upragnion? przez Ripley (jak i przez fanów, bo bardzo jej wspó?czuli, ?e musi si? tyle m?czy?) ?mierci?.

Alien: Resurrection. Dla niektórych film ten po prostu nie istnieje. Ludzie uwa?aj?, ?e jest to masowa histeria i tak naprawde ten film nie powsta?. Jednak niestety powsta?, dla niektórych jest przekle?stwem, inni za? ?ykn?li go w miare swobodnie. Wiele kontrowersyjnych rozwi?za? oraz udziwnie? nie spodoba?o si? publiczno?ci, aczkolwiek przynosz? odrobin? ?wie?o?ci do tego tytu?u. Nie zaprzeczam, ?e nale?? do tej publiczno?ci, której uda?o si? film prze?kn?? i osobi?cie uwa?am, ?e film nie jest mo?e wybitny ale zjadliwy.

Nie mog? tego powiedzie? np. o AvP poniewa?... poniewa?... ech... nie chce mi si? tego ponownie pisa?, je?li kto? jest naprawde zainteresowany (tym syfem) to odsy?am na moje forum AvP (nie zwi?zane z filmem) ----> http://www.ifsk.net/~avp/forum/odpowiedzi.php?temat_id=255&sort=&page=24 (jakby co to moja ksywa Corvax).
Stron jest du?o, ale te? du?o pokazuje. B??dy, plagiat, z?a gra aktorska, ogólny syf i masakra (na dodatek naci?gana). Ostrzegam stron jest du?o.
Ostatnio edytowano Śr wrz 14, 05 15:57 przez Gac666x, łącznie edytowano 1 raz
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Odp: FILMY

Postprzez Dymek » Śr wrz 14, 05 20:40

AvP ergh... na ten film czeka?em. Gdy zobaczy?em plakat na ulicy z reklamówk? to a? co? mnie tkne?o. Do kina to ja szed??m rozgrzany i podniecony (w innej formie ni? wszystkim si? kojarzy :)) pocz?tek git super. Ale pó?niej! tO BY?O STRASZNE!! ten film by? tak dziadowski i do dupy ?e ma?o si? nie rozp?aka?em ?e mo?na by?a tak zpie***li? tak dobry materia? na film. Jeden alien rozwali? dwóch predatorów....jasne. mOTYW z brakiem amunicji i broni by wszyscy ca?y czas uciekali. Oczywi?cie pradator bezsensownie ginie wszystko si? dobrze uk?ada i prze?ywa tylko jeden cz?ek. BEZSENS. Jedyne co mo?e by? dobre to to ?e gdy powstanie druga cz??? (po ko?cówce mo?na si? tego spodziewac) b?dzie lepsza.
Avatar użytkownika
Dymek
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:33
Lokalizacja: wawa

Odp: FILMY

Postprzez borx » Pt paź 28, 05 23:09

dla mnie zawsze najlepsza byla pierwsza czesc Obcego. wlasnie dzieki tememu ze gnoja prawie nie bylo widac. IMO to pobudza wyobraznie i tworzy zajebisty klimat w filmie.

Co do trzecego Aliena, juz zanim sie pojawil wiadomo bylo ze bedzie "inny" bo robi go Fincher.
a tworca "Fight clubu", czy "Siedem" nie robi zwyczajnych filmow. Mi tam wizja Finchera podesz?a i bardzo spodobala mi sie koncowka z ciekawa smiercia Ripley i jej "dziecka".


EDIT
By?em w kinie na DOOMIE. Lol co za shit. wszedzie tr?bili ze ma niby byc taki wierny grze, a tu kupa. Praktycznie cala fabu?a zmieniona. Beznadziejni aktorzy, infantylne teksty i giwery palastikowe, b?yszczace - czaicie ten klimat. Klimat totalnej tandety skleconej bez ?adu i sk?adu, bez jakiegos konkretnego konceptu. Scenariusz na sile urozmaicony jakimi infantylnymi rozsterkami moralnymi bohatera ( zabijac ludzi ktozy moga by? zarzeni czy nie ).
Aha, slawny widok FPP. Jest pod koniec filmu przez jakies 3 minuty i przyznaje robi wrazenie ale to nijak nie ratuje tej ?enujacej kaszany :-[
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

Odp: FILMY

Postprzez Mr_Zombie » So paź 29, 05 10:53

Ee przesadzasz, nie by?o a? tak ?le. Fakt, film nie jest jak?? megaprodukcj?, ale da si? go obejrze? bez obrzydzenia i znudzenia. Szczerze mówi?c, gdy kolega mnie na niego wycin?gn??, spodziewa?em si? wi?kszego gniota, na którym cze?ciej b?d? ziewa? i si? smia? (tak jak to by?o z RE2:A) ani?eli ogl?da?.

Co do fabu?y - troch? przekombinowana (chocia? z drugiej stronie musieli co? wymy?le?, w ko?cu nie mogli powiedzie?: "by? sobie portal, który zosta? otworzony, i wylaz?o z niego z?o") i niespójna. Dziur w scenariuszu co nie miara, poobnie jak nag?ych zmian klimatu, które pojawiaj? si? nie wiadomo sk?d - wygl?da to tak, jakby do scenopisu dobra?o si? kilku amatorów i ka?dy uk?ada? swoj? cz??? w ogóle nie zwracaj?c uwagi na to, co zosta?o ju? napisane. Najlepszym dowodem tego jest ko?cówka gdzie z do?? dramatycznego (jak na tego typu film) fragmentu film nagle staje si? istn? rze?i?, masakr? i Matrixem w jednym. Nie wspomianaj?c ju? o ostatniej walce - najbardziej nieklimatyczne rozwi?zanie jakie mog?o si? znale?? w tego typu filmie :/.

No a scenka FPS by? zrobiona ?wietnie. Wprawdzie w?a?nie przy niej nast?puje ten nag?y skok kl;imatu, sama rze? za? trwa?a troch? za d?ugo, jednak by?o co ogl?da?.
Ostatnio edytowano So paź 29, 05 10:58 przez Mr_Zombie, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: FILMY

Postprzez kotlet_schabowy » So paź 29, 05 18:30

Wczoraj ogl?dn??em po raz pierwszy Gladiatora i przyznam, ?e to ?wietny film, ma "ostre" sceny walk, "wci?gaj?c?" fabu??, pi?knie jest wykonany ogólnie.
Niedawno obejrza?em te? film Ubreakable z Samuel'em L. Jackson'em i Bruce'em Willis'em. Z recenzji jakie czyta?em nie wynika?o, ?e jest jaki? kozacki, ale jednak tematyka mnie zainteresowa?a i postanowi?em go zdoby?. Nie zawiod?em si?. Klimat jest ?wietny, taki, jaki lubi?. Film w sumie "spokojny", jednak wed?ug mnie ma interesuj?c? histori? i ciekawych bohaterów, polecam Wam, tym bardziej, ?e jutro jest okazja do ogl?dni?cia tego filmu na TVP 1 oko?o godziny 23:00.
Avatar użytkownika
kotlet_schabowy
Zanzibar
 
Posty: 500
Dołączył(a): Pt lip 15, 05 16:10
Lokalizacja: Kraków : Nowa Huta

Odp: FILMY

Postprzez Adamska » Pt lis 04, 05 01:46

Ostatnim filmem jaki mi si? spodoba? by? Sin City.
Pewnie wielu z was s?ysza?o o komiksie Franka Millera o tej samej nazwie, ale jak to jest opowiedziane w filmie to jest nie do pomy?lenia :o :o :o (zupe?nie jak w MGS ;D )
stoned to the bone.
Avatar użytkownika
Adamska
BiGoS
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 15, 05 18:58
Gram: w gre.
Czytam: w myślach.

Odp: FILMY

Postprzez STARki » Pn lis 14, 05 15:42

jesli chodzi o ostatnie, to zdecydowanie sin city, i revolver g.ritchie'go.
natomiast moje ulubione pozycje to: ojciec chrzestny (wszystko), chlopcy z ferajny, zycie carlita, scarface - generalnie wszystko zwiazane z mafia lub inna zorganizowana przestepczoscia :D
poza powyzszymi, filmy ktore obejrzalem po pare razy i ciagle mi sie podobaja to symetria, pi i friday. wszystko co wymienilem - goraco polecam :)
There's only room for one BOSS...
Avatar użytkownika
STARki
Zanzibar
 
Posty: 52
Dołączył(a): Pn wrz 12, 05 11:48
Lokalizacja: eudezet

Odp: FILMY

Postprzez Dymek » Pn lis 14, 05 18:23

ja bym si? wybra? na Pi?? 2...
Avatar użytkownika
Dymek
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:33
Lokalizacja: wawa

Odp: FILMY

Postprzez STARki » Pn lis 14, 05 23:53

pila 2 moze byc spoko. pierwsza czesc z poczatku traktowalem jako typowy 'amerykanski horrorek/thrillerek' ale koniec mnie rozwalil, bez kitu. dobry motyw.
ciekaw jestem, czy 2 utrzyma klimat, i czy na koncu rowniez bedzie 'zakret'.
There's only room for one BOSS...
Avatar użytkownika
STARki
Zanzibar
 
Posty: 52
Dołączył(a): Pn wrz 12, 05 11:48
Lokalizacja: eudezet

Następna strona

Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron