Najlepsze anime (nienajlepsze też)

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Najlepsze anime (nienajlepsze też)

Postprzez Zombie_Snake » Śr wrz 07, 05 21:42

Oto kolejny tytu? z serii "the best of".

Jakie jest wg Was najlepsze anime (oprócz Pszczó?ki Mai :D). No to zaczynam.

1. Ghost in the Shell - ?wietny cyberpunkowy klimat, super fabu?a i w ogóle. Numer 1! (oczywi?cie chodzi mi o 1 cz??? pe?nometra?owego anime)

2. Vampire Hunter D: Bloodlust - te? niez?y klimacik. Wampiry itd.

3. Hellsing - równie? w "wampirzych" klimatach. Krew sie leje, ?uski lataj?, zabawa trwa. Masakra, ale fajna!

4. Agent Aika - trywialna fabu?a, ale da si? znie??. Najlepsze s? w tym anime s? panienki i g?ównie dlatego mi si? podoba. Mniam ;) :P

5. Najica: Blitz Tactics - patrz powy?ej.

6.Teknoman - mam do tego anime sentyment. Stabdartowo du?e mechy i wiele walk! Stare ale jare!

7. Dragonball - tego chyba nie musze przedstawia?.

Gdzie? w mgle czasów by?o tez anime o zapa?niku. Nazywa?o si? bodaj?e "Tygrysia Maska". Facet ?azi? w masce tygrysa i w ogóle by? odzwierciedleniem wszelkich cnót. Fajnie sie to ogl?da?o w wieku 4 - 5 lat. To by?o chyba nawet zanim powsta? pierwszy Tekken co prawdopodobnie wyjasnia sk?d wzieli pomys? na Kinga.

Czekam na wasze propozycje.
Ostatnio edytowano So sty 21, 12 17:44 przez Zombie_Snake, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Zombie_Snake
Zanzibar
 
Posty: 16777213
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 12:02
Lokalizacja: Katowice

Odp: Najlepsze anime

Postprzez snake_2000 » Śr wrz 07, 05 22:00

1:Dragon Ball - moje ulubione anime,szczególnie saga Z.
2.Great Teacher Onizuka - prze?mieszne anime.
3.Hellsing - klimatyczny i mroczny.
4.Rycerze Zodiaku - tak?e ?wietne.
5.Tygrysia Maska - chyba jedyne anime o zapa?niku,ale naprawde kozackie.

That's all ;)
Ostatnio edytowano Śr wrz 07, 05 22:29 przez snake_2000, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
snake_2000
Machinegun Kid
 
Posty: 19
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 13:21
Lokalizacja: Iowa

Odp: Najlepsze anime

Postprzez jungestuchol » Śr wrz 07, 05 23:45

Yattaman, Gigi la Trotolla, Kapitan Jastrz?b, Czarodziejka z ksi??yca, wszelkiej ma?ci hentai'ie, Genera? Daimos, Sally ma?a Czarodziejka, Czarownica Bia, ka?de jedno anime z Polonii 1, itd., itp. - to b?d? najcz?stsze typy w?ród tych u?ytkowników, którzy sko?czyli lub nied?ugo sko?cz? 20 lat (bo na tych serialach si? wychowali), a m?odsi napisz? Dragon Ball, Pokemon, no i oczywi?cie nie?miertelne hentai'e. Po co komu ten temat? Ju? lepiej by?cie opisali jako? sensownie "dlaczego akurat to anime" tak najmniej w 10 zdaniach dla ka?dego tytu?u. Wtedy przynajmniej by?o by co poczyta?. ?e te? Tobie si? jeszcze pomys?y na te "plebiscyty" nie sko?cz?...
Ostatnio edytowano Cz wrz 08, 05 13:59 przez jungestuchol, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
jungestuchol
Mistrz ciętej riposty
 
Posty: 63
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 17:38

Odp: Najlepsze anime

Postprzez liquid kaczor » Cz wrz 08, 05 09:31

Ja mam 15 lat i pami?tam te z pierwszego akapitu :)
Mój ulubiony jest Teknoman. Pami?tam jeszcze Voltrona i takie inne o mechu co sie zwa? Daimos (mocarny by? bo morfowa? z czerwonego tira), ale tytu? wylecia? mi z g?owy.
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Gość » Cz wrz 08, 05 09:43

Przedewszystkim chcia?em zaznaczy?, ?e wszystkie te bajki stawiam na równi, ka?da z nich ma tylko inny klimat.

A wi?c:

Genera? Daimos [to ten tytu? Liquid Kaczor]- bajka wbi?a mi si? do g?owy na d?ugie lata, ?wietna fabu?a, intrygi i dramatyzm! [kilka razy na niej p?aka?em!

Ghost in The shell- kto? ju? napisa? klimat cyberpunk który mnie niesamowicie poci?ga no i ?wietna animacja szczególnie ta w Innonance [po??czenie starej kreski z grafik? komputerow? oraz futurystycznego ?wiata w stylu retro]

Dragon Ball i DB Z- co tu du?o mówi? wsi?k?em t? baja od pocz?tku do ko?ca bo by?a niesamowicie miodna, ciekawe postacie [no Vegeta] no i te emocjonuj?ce walki:)
Gość
 

Odp: Najlepsze anime

Postprzez kotlet_schabowy » Cz wrz 08, 05 15:07

Nie jestem jakim? znawc? anime, wi?c wymieni? kilka seriali, które ogl?da?em i mi si? podobaj?. Oczywi?cie kiedy? ogl?da?em na Polonii 1 Yattaman'a, Gigi, Daimos, Tygrysia Maska, Magiczne Lusterko i tak dalej i by?y to bardzo fajne bajki (pomy?le?, ?e wstawa??m dla niektórych oko?o 8.00 rano). Z "powa?niejszych"to Teknoman (lubi? walki mech'ów w serialach) i oczywi?cie Dragon Ball. Ogl?dn??em prawie wszystkie odcinki (kilka pierwszych DB nie ogl?dn??em), nast?pnie od pocz?tku seri?, a zainteresowa?em si? tym, bo brat to ogl?da?. Po prostu niesamowite anime, bardzo si?tym intersowa?em, w czasie najwi?kszej "manii" mia?em modem, wi?c ?ci?ga?em niezbyt du?e rzeczy zwi?zane z t?tematyk?, g?ownie teledyski. Teraz, od kilku dni znowu mam "zajawk?" i sobie ?ci?gam jakie?filmy pe?nometra?owe Dragon Ball Z, czytam o tym. Kozackie postacie, muzyka, historia, humor i walki. Ogl?da?em te? kilkana?cie odcinków Slayers'ów i te? fajny to serial, dosy? ?mieszny. Po wakacjach po drugim razie "puszczania" DB w telewizji na RTL 7 by?o tak, ?e najpierw by? jeden odcinek DB, nast?pnie jeden Slayers, znów DB, jeden odcinek jeszcze jednego anime i trzeci odcinek DB. Szkoda, ?e ostatnio nie ma Dragon Ball'a w telewizji, zreszt? ju? nie mam kablówki, a to by by?o raczej na TVN Siedem (tak jak ostatni raz puszczana tam seria).
Ostatnio edytowano Cz wrz 08, 05 15:12 przez kotlet_schabowy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kotlet_schabowy
Zanzibar
 
Posty: 500
Dołączył(a): Pt lip 15, 05 16:10
Lokalizacja: Kraków : Nowa Huta

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Yasiu » Cz wrz 08, 05 19:33

1. Ghost In The Shell[nie wa?ne, który film czy serial] - zawsze by? i jak narazie jest moim number one. Zacze?o si? od pierwszego odcinka GitS:Stand Alone Complex - a skonczylo na calej reszcie. Klimat cyberpunkowy odrazu mi przypadl do gustu, jak i glowna bohaterka - Motoko Kusanagi. W anime oprocz klimatu, postaci i fabuly spodobala mi sie tak?e kreska oraz swietna[IMO] mnie muzyka - ach te japonskie chóry ;). A w mandze - to samo, tylko bez muzyki + nutka humoru[hehe batou znow dostaje po glowie za jakies glupie dogadywania :D:D]. Jedyne co mam do zarzucenia - to slaby[znow IMO] 2 tom mangi.......jakby zupelnie inny autor byl za to odpowiedzialny. Ale coz - nie wszystko jest zawsze tak jak sie chce. A jak sie nie ma co sie lubi - to sie lubi co sie ma.

2.Hellsing - tu tez od pierwszego odcinka[w kwestii anime - dla mnie liczy sie pierwsze wrazenie], spodobal mi sie ten mroczny klimacik, no i Alucard :D - zawsze opanowany[no moze nie zawsze[jak walczyl z jednym z braci Valentine lub Andersonem]...], charakterystyczny kapelusz, okulary, usmieszek i Jackal :D. Mangi nie czytalem wiec o niej nic nie powiem. Jedyne co moge dac na ''-'' anime to - muzyka - nie spodobala mi sie.

3.Neon Genesis Evangelion/Transformers The Movie[nie mylic z tym shitem co lecial na polsacie[transformers - armada] - tu tez tylko anime, choc przymierzalem sie do mangi, ale jakos tak wyszlo ze nie przeczytalem :D. Podobaja mi sie walki mechów :):).

4.Dragon Ball Z/GT - za walki....walki....i jeszcze raz walki :):).

5.Soul Hunter - nie wiem za co - przypadlo mi do gustu.

I to by bylo na tyle jezeli chodzi o ranking - widzialem wiecej, ale do '5' sie nie zalicza :].
Avatar użytkownika
Yasiu
Shlasher Hawk
 
Posty: 113
Dołączył(a): Wt lip 26, 05 13:33

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Liu Shang » Pt wrz 09, 05 21:18

Dragoon Ball Z -- Wiadomo o co chodzi
Teknoman -- Ogl?da?em,Ba ! Ogl?dam
Rycerze Zodiaku -- Ogl?da?em ale chyba by?o po Francusku wiec nie rozumia?em nic,a ogl?da?em to wieki temu wi?c .... milcz?
"Ponury ?wiat Niebezpiecznych Przygód" - Taa...lasek za moim blokiem chyba...
-------------------------------------------
Obrazek -Virond- Jestem tylko nic nie znacz?cym elfem z dalekiego rodu...
Avatar użytkownika
Liu Shang
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:52
Lokalizacja: Tokio

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Dymek » Pt wrz 09, 05 21:43

-Dragon Ball i DB Z- jedne z najlepszych anime które ci?gne?y si? jak telenowela...ale by?y kozackie i s? do dzi?. Ale ju? GT nie by? za fajne 9Cho? i tak ogl?da?em)

-Genera? Daimos-to by?a jedna z najlepszych anime i wogóle kreskówek jakie w ?yciu widzia?em. W 2003 czy 04 puszczali na nowo go przed siódm? rano...wstawa?em i dumnie ogl?da?em.

-Tygrysia maska- te? jak sko?czy? si? Daimos to on lecia? te? go t?uk?em ile wlezie.

-Yataman- dobry humor i ogólnie fajne anime

W królestwie kalendarza- te? lecia?o na Polonii 1 taki Yataman i Daimos w jednym

-Gigi- hehe...

Jeszcze dobre by?o kilka Anime na Hyperze. Cowboy Bebopa to z matk? ogl?da?em :). Jeszcze takie anime by?o (tylko kilka odcinków) a takiej dziewczynie co jak w matriksie lata?a z karabinem i walczy?a z jakim? nie?miertelnym fioletowym kolesiu w wielkim kapeluszu....
Avatar użytkownika
Dymek
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:33
Lokalizacja: wawa

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Kuba_ps2 » N wrz 11, 05 20:05

Pszczó?eczka Maja moja jedna z ulubionych baj z dzieci?stwa...
Kuba_ps2
 

Odp: Najlepsze anime

Postprzez borx » N wrz 11, 05 20:09

Dorwalem wszystkie 52 odcinki FULL METAL ALCHEMIST. genialne anime. Polecam wszystkim. Wci?ga potwornie.

AKIRA - kultowe anime o postapokaliptycznym Tokyo. Wielak metafizyczna jazda. NR1!

GHOST IN THE SHELL- kazdy zna, a jak nie zna to niech nie czyta tylko szuka filmu1

PERFECT BLUE - Dla mnie NR2 Ci?zka, mocna opowiesc o pewnej aktorce...
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Sage » Pn wrz 12, 05 16:04

Ulubionego anime nie mam. Czekam jednak na pojawienie si? Chrono Trigger w wersji anime ;] To by by?o naprawd? co? ciekawego. Ciekawe tylko, czy kto? si? za to we?mie -_-. No i co wa?niejsze, kiedy.
Poza tym za tydzie? wreszcie b?d? mia? Ghost in the shell, b?dzie ogl?dania, oj b?dzie...

EDIT
GitS: Stand Alone Complex obejrzany! Wspania?a robota, po prostu wspania?a. To jest...to jest w?asnie co?, co chcia?em zobaczy?. Pewne zastanowienie si? nad technologi?, sztuczn? inteligencj? i jej pojmowaniem (Tachikoma ROX).
Wi?cej nie mówi?, to trzeba samemu obejrze?...ale powiem jedno: odcinek 25 (przedostatni) po prostu zwali? mnie z ?ó?ka. kiedy Motoko.. (tiiiit! spoiler found, spoiler destroyed!) po prostu nie mog?em uwierzy?... Radz? obejrze?! Teraz szukam napisów do pierwszego filmu, drugi ju? mam ^^.
Ostatnio edytowano Pn paź 03, 05 21:40 przez Sage, łącznie edytowano 1 raz
TONIGHT WE DINE IN HELL!
Obrazek
Avatar użytkownika
Sage
Zanzibar
 
Posty: 333
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 18:57
Lokalizacja: Neo Elysia

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Adamska » Pt sty 06, 06 16:18

Powiem tyle... Ghost in The Shell najlepsza manga kiedykolwiek ;)
stoned to the bone.
Avatar użytkownika
Adamska
BiGoS
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 15, 05 18:58
Gram: w gre.
Czytam: w myślach.

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Sage » Cz sty 12, 06 11:41

Z tym ?e to jest temat o anime.

Niedawno obejrza?em Green Greena. Zdrowo popierdolona rzecz, trzeba przyzna?, ale naprawd? ?wietne. Fabu?a by?a niezbyt rozbudowana (dwa g?ówne w?tki i kilka pobocznych, cho? niewiele). Rzecz dzieje si? w szkole dla m??czyzn, do której przybywa delegacja ze szko?y dla kobiet (szko?y maj? zosta? po??czone). Co si? dzieje, nietrudno sobie wyobrazi?. Nie, nie ma tam seksu (co najwy?ej w fantazjach i raz podczas próby wej?cia Bachi-gu do dormitorium dziewcz?t - troch? mu nie wysz?o ; p), a w?a?ciwie w 12 podstawowych odcinkach serii tv. Troszk? si? wkurzy?em, kiedy okaza?o si?, ?e 13, bonusowy odcinek to przez po?ow? czasu hentai. Zepsu? ca?y klimat.
BTW, na tvp kultura w pi?tki o 22:30 leci cowboy bebop (teraz jest 11 odcinek). Niedawno obejrza?em ca?? seri? na kompie, ale warto zrobi? to znowu. CB mia?o naprawd? zajebisty klimat, a ostatnie dwa odcinki wgniot?y w fotel.
Jutro dorw? si? do GITS:SAC 2nd gig. Oojj, nie moge si? doczeka?.
Ostatnio edytowano Cz sty 12, 06 11:49 przez Sage, łącznie edytowano 1 raz
TONIGHT WE DINE IN HELL!
Obrazek
Avatar użytkownika
Sage
Zanzibar
 
Posty: 333
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 18:57
Lokalizacja: Neo Elysia

Odp: Najlepsze anime

Postprzez noth_1 » Cz sty 12, 06 15:24

1 - Cowboy Bebop
Obrazek

2 - Samurai Champloo
Obrazek

3 - Lain
Obrazek

4 - GITS - S.A.C , 2nd GIG
Obrazek

Aktualnie to sie co rok zmienia... ;> aha mowimy o serialach... ?
Ostatnio edytowano Cz sty 12, 06 15:27 przez noth_1, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
noth_1
Red Blaster
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn lis 07, 05 19:45

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Gac666x » Cz sty 12, 06 16:40

Ech kusicie bym sobie od?wie?y? pami?? o Cowboyu Bebopie ;].


Hmmm Lain, kumpel mi to wciska?, ale jako? nie mog?em zdzier?y? powy?ej 6tego odcinka, nie wiem czemu... nudne ? Pomimo, ?e zakr?cone to i tak Evangelionowi nie dorównuje :P.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Odp: Najlepsze anime

Postprzez noth_1 » Cz sty 12, 06 16:57

tez porownanie
Avatar użytkownika
noth_1
Red Blaster
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn lis 07, 05 19:45

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Gac666x » Cz sty 12, 06 17:02

Porównanie jak porównanie.

W Evangelionie oprócz walk z wielkimi anio?ami mamy rozterki psychologiczne g?ównych jak i pobocznych bohaterów. W Lain jest podobnie (no nie ma walk z anio?ami;) ). Rozterki g?ównej bohaterki, prze?amanie si? do wej?cia w cyberprzestrze? itp itd. Jednak w Lain niestety moim zdaniem troche po prostu przynudzaj?, uj?cia s? wolne, dialogi tak samo. Pewnie dlatego mnie to znudzi?o ;).
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Odp: Najlepsze anime

Postprzez noth_1 » Cz sty 12, 06 17:08

yyy Jasne
Avatar użytkownika
noth_1
Red Blaster
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn lis 07, 05 19:45

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Gac666x » Cz sty 12, 06 17:32

Wida? twoje odpowiedzi te? s? niesamowicie wymowne.


To co powiedzia?em to tylko i wy??cznie moje zdanie, z którym kto? mo?e ale nie musi si? zgadza?. Skoro si? nie zgadzasz to spoko, ale nie rób ze mnie idioty.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Mr.Ocelot » N sty 15, 06 21:32

Nom...

A moje ulubione to tak:D

Full Metal Alchemist - alternatywny ?wiat a`la FFVII gdzie dwóch braci - alchemików (jeden straci? r?ke i noge a drugi ca?e cia?o i jego dusza jest w zbroii, podczas próby o?ywienia matki) a obecnie próbuj? znale?? Kamie? Filozoficzny (nie myli? z HP bo jemu do tego anime daleko) by odzyskac utracone cia?a i ko?czyny, po drodze walcz? z sztucznymi lud?mi, zdrad? w armii gdzie s?u?a i odkrywa? prawde o alchemi (szok), genialna fabu?a - polecam 51 odcinki + pe?nometrazowy 52

Bleach - jeszcze go kr?c? ale narazie jest ponad 44 odcinki. O pewnym pomara?czowo w?osym nastolatku który zostaje Bogiem ?mierci (Shinigami) i zaczyna si? jego podró? przez ?wiat demonów, Oni itp. Du?o walk na miecze i ?wietna fabu?a. No i klimacik.

Blood Last Vampire - Filmik by? spoko, niez?y klimacik i wogóle, a serial podobnie, walki Sayi z demonami i ciekawa fabu?a jak ktos lubi mroczne klimaty.

Vampire Hunter D - Bloodlust - D - pó? wampir, w polowaniu na wampira który porwa? arystokratk?, fajna fabu?a i genialny klimat.

Chobits - Czyli Clamp i ?wietna komedia :D jak kto? lubi si? po?mia? i pocieszy? si? ?e na ?wiecie sa wiekszy idioci:]

Akira - Poporstu cudo, klimaty cyber punku i powojennego ?wiata, do tego ta fabu?a i psychodeliczne klimaciki od czasu do czasu:]

Do tego klasyki takie jak Ghost in the shell, Evangelion, Serial Experiment Lain, czy inne hity z TV, DB, Sailorki, Pokemony i wszystko co tylko lecia?o.

A tak wogóle to mo?e to nie jest Anime to jak kto chce niech se sci?gnie serie Robot Chicken :]
Mr.Ocelot
 

Odp: Najlepsze anime

Postprzez liquid kaczor » Pn sty 16, 06 01:11

Ogladam teraz Gundam Wing, podaba mi si? dizajn mechów i ludzików i fabu?a. Walki s? nawet niez?e ale spdowadzaja si? g?ównie do tego, ze jeden Gundam niszczy ilu? tam wrogów, pif, paf bum, bum i po walce, ale jest widowiskowo :]
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Joan » Cz sty 19, 06 13:43

Je?li chodzi o anime, to u mnie na li?cie s?:
The Slayers - takich kwiatków nie ma chyba nigdzie, opowie?? fantasy z nienormalnymi bohaterami. Obejrze? i umrze?!
Cowboy Bebop - Co tu du?o mówi?, stary dobry Bebop
Record of Lodoss War - przekl?ta wyspa Lodoss i ca?a gama przygód, dla tych co lubi? fantasy i siekank?
GTO - kto nie lubi Onizuki? Chyba nie znam takiej osoby, ktoby nie chcia? takiego nauczyciela
Sailor Moon - klasyk nad klasyki!
Rycerze Zodiaku - kto nie pami?ta tej walki o tarcz? Ateny......
Fushigi Yuugi - raczej dla dziewczyn (czyt. romansid?o), ale walki i kwiatki zbli?one do Slayersów te? s?
No i rzecz jasna Di Gi Charat - polecam tylko dla osób które lubi? g??bokie i yntelygentne anime XD
Avatar użytkownika
Joan
Inkarnacja VR
 
Posty: 2
Dołączył(a): N paź 02, 05 12:09
Lokalizacja: Devil May Cry Office (Dante? Co ty chcesz zrobi? z tym m?otkiem?

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Zombie_Snake » So lut 04, 06 17:16

Ostatnio obejrza?em serie Love Hina i kilka odcinków Chobits. Bo?e! Nogi mnie do dzisiaj bola od latania do kibla ze ?miechu :D
Ale serio to LH jest git, a Chobits to nie mówie T_T ;D

Hurt me more!!
Avatar użytkownika
Zombie_Snake
Zanzibar
 
Posty: 16777213
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 12:02
Lokalizacja: Katowice

Odp: Najlepsze anime

Postprzez borx » So lut 04, 06 18:12

W kioskach mozna kupic AKIRE! Komentarz jest chyba zbedny :)
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

Odp: Najlepsze anime

Postprzez Sage » So lut 04, 06 18:20

ma?o, idg po gits zapowiedzia?o od prze?omu luty/marzec wydawanie gits stand alone complex.
TONIGHT WE DINE IN HELL!
Obrazek
Avatar użytkownika
Sage
Zanzibar
 
Posty: 333
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 18:57
Lokalizacja: Neo Elysia

Postprzez Zombie_Snake » N lut 26, 06 18:47

Nareszcie Polacy poszli po rozum do g?owy i otwieraj? sie na wytwory innych kultur, a nie sporadycznie wr?cz wypuszcza? co? na rynek i kosi? kase. Mówi? oczywi?cie o anime, bo z manga jest jako tako, ale z nabyciem nie ma problemu.
Jednakowo?, Polskie media wci?? s? zbyt konserwtywne, by pu?ci? jakie?, nazwijmy to "m?odzie?owe" anime, jak, np. GreenGreen (polecam :x ) czy bardziej mroczne pokroju Hellsing (ostatnio to ogl?da?em na VIVIE niemieckiej). Mo?e moje inforamcje s? zakurzone, ale uwa?am, ?e przyda?oby sie wi?cej anime w takich stacjach jak cho?by TVN (bo w TVN7 by? juz DB i nawet Dr. Slump) czy Polsat (bo to co tam puszczaja nie mo?na nazwa? anime).
S? oczywi?cie programy jak Hyper, czy bodaj?e AXN, ale niestety tylko na platformach cyfrowych. Co si? tyczy TVP to gdybym p?aci? abonament radiowo-telewizyjny to chcia?bym ogl?da? to za co p?ace, nie? Niestety "niemo?liwe" lub "ma?o prawdopodobne" jest w polskim j?zyku na równi z "przepraszamy, ale us?uga wygas?a".
Dodatkow? atrakcj? jest oczywi?cie TV TRWAM i Radio maryja, pod wodz? Ojca Dyrektora!
Jak mawiaj? starzy Rosjanie:
"?wiat zbli?a sie ku ko?cowi, gdy wódka ma mniej stopni ni? zima"
A u nas zima zimna...
Avatar użytkownika
Zombie_Snake
Zanzibar
 
Posty: 16777213
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 12:02
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Sage » N lut 26, 06 19:23

O tak, green green rz?dzi. eh, te pieprzni?te zboczone trio.

Ostatnio wzi??o mnie na naruto. Historia nie jest zbyt g??boka, je?li mo?na powiedzie? ?e zawiera jakie? przes?ania to tylko o podstawowych warto?ciach. Mimo to trzyma mnie mocno. Pewnie dlatego ?e ?wiat przedstawiony w naruto jest prawie identyczny z moim wymarzonym ?wiatem. Pomimo wszelkich wad warto obejrze? przynajmniej kilka epów.

:x :x :x
TONIGHT WE DINE IN HELL!
Obrazek
Avatar użytkownika
Sage
Zanzibar
 
Posty: 333
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 18:57
Lokalizacja: Neo Elysia

Postprzez Gac666x » Pn lut 27, 06 01:00

"Pomimo wszelkich wad warto obejrze? przynajmniej kilka epów. "

Uhuh ostatnio doszed?em do tajemnych technik gotowania Ramen i zw?tpi?em ;).

Naruto do 100tnego odcinka by? bardzo dobry, potem nie wiem czy im zabrak?o pomys?ów czy co, ale zamiast kontynuowa? g?ówny w?tek to co epizod to jaka? g?upia pierdo?a...

No ale jestem teraz na 170 odcinku, jutro zobaczy si? kolejne ;).

Btw. Dorwa?em Akir? na DVD ^_^ yeeeah.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez borx » Wt lut 28, 06 20:37

Ja katuje Full Metal Alchemist Swietny serial.
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

Następna strona

Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron