Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez ArecaS » So sty 23, 16 17:20

Obrazek
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Faja » So sty 23, 16 19:17

O co Ci chodzi synek, zadaje pytanie a Ty mi gowniarsko jakies obrazeczki wklejasz
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gac666 » N sty 24, 16 11:58

Season pass z założenia był taki, że kupujesz jedno i dostajesz wszystko po kolei w miare wychodzenia. Tutaj to jest season ass...
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Faja » N sty 24, 16 12:34

Ale przeciez to nie pierwszy raz kiedy SP nie obejmuje wszystkich DLC
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gac666 » N sty 24, 16 19:58

Ale pierwszy nie obejmujący głównych DLC. Zawsze jeśli już to brakowało jakichś pierdół. To nie mój pierwszy season pass, kupuje ich całkiem sporo i jeszcze się z tym nie spotkałem :).
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez ArecaS » N sty 24, 16 20:20

*coughborderlandscough*

Natomiast problemem jest raczej brak supportu jako takiego. Głównie patchy balansujących. OK, ktoś może to tłumaczyć i porównywać do sytuacji, kiedy jakaś platforma nie dostała którejś rewizji Street Fightera 3 czy Guilty Gear XX, ale tu poszczególne wersje funkcjonują "obok siebie", a takie MKX teoretycznie jest jedno. Konsolowcy mają produkt aktualny, pecetowcy nie. Nawet jeśli WB nie ma obowiązku traktować obydwu grup graczy tak samo, to nadal pozostaje to niezbyt sympatycznym gestem z ich strony (określenie dość delikatne).
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Faja » N sty 24, 16 20:39

Mają wpierdaszone na PC co pokazali przy Batku. Oburzenie jest słuszne, ale można było się tego spodziewać
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gac666 » N sty 24, 16 20:59

No ja już Batmana AK nie kupiłem, więcej gier WB też już nie kupię, w dupie to mam :).

*coughborderlandscough*
No nie do końca się zgodzę, wszystkie kampanie w SPass były, brakowało tylko dlc z lvlami 50+, a to i tak tylko dla hardcorowych graczy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Ziomaletto » Cz sty 28, 16 09:04

Czego nienawidzę...

1. Gry, z której gdzie nie wejdziesz na YT, zawsze znajdą się "Eskajpy" z lujowym komentarzem - czyli MineCrapa.
2. Wszystkiego, co przybywa ze Stanów - tych zasranych selfie; tego jak zachowują się celebryci, że zarabiają miliardy za swoje (nie)umiejętności w filmach; całej muzycznej papki jaka stamtąd przybywa (i cała moja klasa słucha takiego chłamu) i ogółem to, co jest modne na Zachodzie. No dobra, jeszcze muzyka metalowa jest w porządku, gry z resztą też.

3. Uwielbienia dla Gliczmina. Okej, trójka jest niezła, dwójka jest dobra, ale dla mnie Wiesław to nadal średnia seria gier, która nie robi na mnie większego wrażenia. Skończcie z tym uwielbieniem dla Gliczmina, bo to nawet w cztery litery nie wchodzi. To samo jeśli chodzi o The Last of Us.

4. Dyrektorki mojej szkoły. Jeszcze jak byłem w gimbazie, była okej. Ale jak jestem w liceum... szkoda w ogóle słów marnować.
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gillian » Cz sty 28, 16 10:08

Ohohoho, młody zbuntowany! Witamy witamy :D
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Cz sty 28, 16 14:40

Ziomaletto napisał(a):3. Uwielbienia dla Gliczmina. Okej, trójka jest niezła, dwójka jest dobra, ale dla mnie Wiesław to nadal średnia seria gier, która nie robi na mnie większego wrażenia. Skończcie z tym uwielbieniem dla Gliczmina, bo to nawet w cztery litery nie wchodzi. To samo jeśli chodzi o The Last of Us.

A lubisz jak ci skarpetki śmierdzą ? Bo są ludzie którym to nie przeszkadza a nawet im się podoba. Nie decyduj więc za kogoś co ma mu się podobać. Oceny i nagrody dla wieśkia i ostatnich nie wzięły się z powietrza.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Tidus93x » Cz sty 28, 16 14:51

Ekhem, a oceny i nagrody dla MGSV? One wzięły się z powietrza ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Cz sty 28, 16 15:07

Tu mnie masz.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Ziomaletto » Cz sty 28, 16 21:34

Gillian napisał(a):Ohohoho, młody zbuntowany!


A jakże :)
No i nie cierpię, z całego serca nienawidzę misji 45 w MGS V: TPP. Poziom trudności jest w niej przegięty na maksa. Najwyraźniej nie jestem masochistą (jak reszta osób), by zmusić się do jej ukończenia. A nawet takie Bloodborne ukończyłem na platynę.
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Faja » Pn lut 01, 16 11:01

Ostatnio się wkurzyłem na AC:Unity, grałem, grałem, natrafiłem na jakiś taki moment z dupy, gdzie wypadało na mnie 6 ciuli i jakoś nie mogłem sobie dać z nimi rady. W końcu stwierdziłem, że w zasadzie gram w to tylko, żeby zagrać więc grę odinstalowałem. Po skończeniu Batmana:AK chciałem wrócić do Unity aby jeszcze raz dać jej szansę. Po powtórnym zainstalowaniu gry próbując wczytać zapisany stan gry dostałem informację, że coś tam uległo zmianie (nie było żadnych dodatkowych łatek w międzyczasie) i muszę nadpisać obecny stan gry tracąc cały dotychczasowy postęp :D. W ten sposób AC:Unity stało się pierwszą grą z serii, której nie ukończyłem, a do której już nie chce mi się wracać. Tym oto sposobem stało się też ostatnią częścią serii, z którą miałem styczność. Dziękuję Ci Ubisoft bando patałachów.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gillian » Pn lut 01, 16 14:19

Wytrwały jesteś, że dopiero teraz porzuciłeś tasiemcowatego ubicrapa :)|
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Ziomaletto » Pn lut 01, 16 18:31

Faja napisał(a):Ostatnio się wkurzyłem na AC:Unity, grałem, grałem, natrafiłem na jakiś taki moment z dupy, gdzie wypadało na mnie 6 ciuli i jakoś nie mogłem sobie dać z nimi rady. W końcu stwierdziłem, że w zasadzie gram w to tylko, żeby zagrać więc grę odinstalowałem. Po skończeniu Batmana:AK chciałem wrócić do Unity aby jeszcze raz dać jej szansę. Po powtórnym zainstalowaniu gry próbując wczytać zapisany stan gry dostałem informację, że coś tam uległo zmianie (nie było żadnych dodatkowych łatek w międzyczasie) i muszę nadpisać obecny stan gry tracąc cały dotychczasowy postęp :D. W ten sposób AC:Unity stało się pierwszą grą z serii, której nie ukończyłem, a do której już nie chce mi się wracać. Tym oto sposobem stało się też ostatnią częścią serii, z którą miałem styczność. Dziękuję Ci Ubisoft bando patałachów.


To te wszystkie bugi Cię nie denerwowały? :)
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Faja » Pn lut 01, 16 19:00

Nie mialem ani jednego podczas grania
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Pn lut 01, 16 19:11

Bugi po ponad roku od wydania gry, po tej gównoburzy podczas premiery, to by w życiu nie przeszło. Wszystko już załatali, czytałem nawet gdzieś w jakimś czasopiśmie czy serwisie jak to fan domagał się drugiej recenzji tej gry bo po łatkach zasługuje na lepszą ocenę :P

Ja tam jeszcze nie odpadłem, zobaczymy co Unity może mi zaoferować.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez ArecaS » Pn lut 01, 16 21:53

A propos bugów z Unity, to do tej pory mnie bawi, że pierwszą rzeczą załatanąw patchach były mikropłatności.
/offtopic
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Tidus93x » So kwi 09, 16 11:55

Piesi, cholerni piesi. Nawet kurna nie spojrzą. Włażą Ci na ulicę, idą środkiem ścieżki rowerowej, podczas gdy obok mają dwumetrowy chodnik, stoją na środku chodnika i mają w dupie, że próbujesz przejść.

Kierowcy, traktujący rowerzystów jako pojazd gorszej kategorii. Jadę zgodnie z przepisami, ale to nic nie zmienia - wjeżdżają Ci przed nos, nawet nie spojrzą w lusterko. Najgorszy sort to Ci, którzy uważają, że ścieżka rowerowa to dla nich parking. Takich w Poznaniu jest od nasrania.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gillian » So kwi 09, 16 14:08

Ale i tak najwieksza plaga sa cyklisci. Jazda po chodnikach, po pasach. Wjezdzanie na czerwonym i wymijanie pieszych na przejsciach. Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem obowiazku zdawania egzaminu rowerowego i wyzszych mandatow!
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » So kwi 09, 16 14:10

Oj tak, odwieczna wojna, piesi kontra rowerzyści kontra kierowcy. Już to tyle razy wałkowałem że mam ochotę liście rozdawać gdy mi ktoś o tym przypomina, tak jak na tym obrazku z Batmanem i Robinem. Piesi wchodzą pod koła, rowerzyści mają gdzieś zasady ruchu, kierowcy parkują gdzie popadnie, tymczasem nie ma reguły, jak ktoś jest burakiem za kierownicą to będzie burakiem na pasach i na ścieżce rowerowej. Nie ma chyba lepszego przykładu stosowania przysłowia gdzie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Herbaciarz » So kwi 09, 16 15:44

Wyrzucę sobie parę rzeczy:

* Ból zęba - pomimo, że jest "zrobiony".

* Publiczny eksibjonizm / życie fejsbookiem. - Ostatnio takiej cholery dostałem przy rozmowie z koleżanką. "On nie polubił mojego nowego zdjęcia, może nic jednak ode mnie nie chce?" albo wielkie zdziwienie jak ktoś w pubie się zapytał mojego kumpla by mu podał swojego fejsa, a odpowiedź "Nie mam." taki zdziw i niedowierzanie, jakby ktoś w dzisiejszych czasach powiedział, że bez prądu żyje w domu :P Przykładów mogę wyrzucać wiele.

Odnośnie rowerzystów/pieszych/kierowców - jestem w każdej z tych grup i niszczy mnie to jak moja koleżanka jedzie po chodniku 0,5 metra, a obok jezdnia. Bo co ? Boi się, z jednej strony nie dziwię się, z drugiej co Ci piesi mają z nią...

Też pamiętam jak sobie jadę ścieżką rowerową, a tam jakaś babeczka idzie samym środkiem - nieważne, że chodnik pół metra dalej - wyminąłem ją ale nie wiem czy ją delikatnie zahaczyłem, czy się przestraszyła ale torebkę upuściła. Od razu do mnie z wyzwiskami - że pirat drogowy, cham, że bym ją zabił - ogólnie demonizacja mnie. Nawet z nią porozmawiać się nie dało - coś o odszkodowanie się sapała nawet, że rękę bym jej urwał (co nie jest zgodne z prawdą). Dopiero jak się wkurwiłem i jej wygarnąłem coś w stylu "Taka pani mądra - to ja wzywam policję bo nie powinno być tutaj pani bo to ścieżka rowerowa." - nagle totalny spokój, nawet mnie przeprosiła... Ale z niektórymi ludźmi to po dobroci się nie da.
Herbaciarz
Black Viper
 
Posty: 154
Dołączył(a): Śr mar 16, 16 13:48

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Ziomaletto » So kwi 09, 16 17:46

Od siebie dorzucę jeszcze fanatyzm ludzi względem thrash metalu. Już pomijam fanów Chlejera (jest takie piwo/wino, gdzieś tam na googlach widziałem), ale nawet jak na forum Megadeth napisałem, że Youthanasia jest słaba - do tej pory się tam nie loguję. Nawet nie pytajcie o adres.
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Herbaciarz » So kwi 09, 16 18:07

Podałbyś nazwę chociaż dla unikania. Jakie czasem wyrzuty mi ludzie robią jak stwierdzam "Nie przepadam za Metallicą." - nawet nie mówię, że jest słaba, parę kawałków lubię, ale reszta mi nie podchodzi po prostu. To wtedy już słyszę o moim "wspaniałym" guście muzycznym :P
Herbaciarz
Black Viper
 
Posty: 154
Dołączył(a): Śr mar 16, 16 13:48

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Ziomaletto » N kwi 10, 16 07:34

Herbaciarz napisał(a):Podałbyś nazwę chociaż dla unikania. Jakie czasem wyrzuty mi ludzie robią jak stwierdzam "Nie przepadam za Metallicą." - nawet nie mówię, że jest słaba, parę kawałków lubię, ale reszta mi nie podchodzi po prostu. To wtedy już słyszę o moim "wspaniałym" guście muzycznym :P


Megadeth Info Forum. Ale mimo wszystko radzę unikać. :)
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez ArecaS » N kwi 10, 16 09:59

Po raz wtóry, ale ludzi, którzy pojawiają się na forum tylko po to, żeby pochwalić się kupieniem nowych 3 telewizorów, butów za 3 moje wypłaty oraz napisać kilka opinii gier z oceną wyrażoną w Kazimierzach. :|
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez kALWa888 » N kwi 10, 16 12:32

ArecaS napisał(a):Po raz wtóry, ale ludzi, którzy pojawiają się na forum tylko po to, żeby pochwalić się kupieniem nowych 3 telewizorów, butów za 3 moje wypłaty oraz napisać kilka opinii gier z oceną wyrażoną w Kazimierzach. :|

+1
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Faja » N kwi 10, 16 14:23

Uuuu maść polecam

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron