Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez kul2 » N lis 25, 07 12:51

Idac tropem narzuconym przez jednego z uzytkownikow zakladam temat w ktorym mozecie wyrzucac z siebie swoj zal i nienawisc do wszystkiego co wokol.
Ostatnio edytowano N lis 25, 07 14:01 przez kul2, łącznie edytowano 1 raz
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Infernal Warrior » N lis 25, 07 12:56

-Administratora mojej sieci internetowej.
-Szpinaku.
-Sieci Gadu Gadu.
-Obecnej pogody.
-Simsów.
-Mojego telefonu komórkowego.
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Mr_Zombie » N lis 25, 07 12:58

Nienawidzę (na dzień dzisiejszy) swojej uczelni.
1. W tym roku komisja stypendialna pochwaliła się swym poczuciem humoru i zmniejszyła liczbę ludzi, która może dostać stypendium. Także o ile w zeszłym roku 25% osób z roku dostawało stypendium (czyli gdzieś tak od średniej 4.1), to w tym roku zaledwie 10% dostało stypę (od średniej 4.65). Więc pomimo, iż mam średnią wyższą niż w zeszłym roku, w tym już nie dostanę stypendium.
Tym bardziej jest to wkurzające, gdy się słyszy, że na Uniwersytecie Gdańskim każdy, kto ma średnią powyżej 4.0 (czy coś około tego) dostaje stypendium, i dla konkretnych przedziałów średnich są z góry ustalone kwoty; u nas kwoty jak i liczba ludzi do stypy zmienia się każdego roku :/.

2. Właśnie poświęcam kolejny weekend na pisanie programów i sprawozdań. A wczoraj przez całe popołudnie szukałem, czym jest jedna zmienna podana w algorytmie na wykładach; dopiero wieczorem ktoś mnie uświadomił, że wartość tej zmiennej jest podana w treści zadania (widocznie musiałem to przeoczyć). Wrr...
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ColonelAI » N lis 25, 07 13:08

- Szpinaku.

- Pewnego pana z mojej cudnej szkoły. Koledze wpisał uwagę za brodę, której nie miał. Czepia się napisów (raz dostałem uwagę za niewinne napisy na bluzie). Raz kolega na fizyce (tego przedmiotu pan uczy) przyszedł z jakimś zielonym wzorem na koszulce i pan tak mówi: "Czy na pogrzeb też sie tak ubieracie? Musi być stonowanie..." I takie tam. OK wiem, że szkoła jest przykra, ale bez przesady. Jeśli wszystko umiesz i tak byle czego się doczepi. Obliczyłem innymi wzorami (wyszły dobre wyniki) i dostałem dopalacza. Przecież tylko jego obliczenia są genialne. Czasami jest śmieszny, ale tylko czasami.

- Techno. Raz na imprezie z kolegami chcieliśmy dać jakieś porządne piosenki didżejowi, a taki jeden: "Co wy teraz to się przy techno bawi".

Na razie tyle. kul dobry temat, można się wyszaleć.
Ostatnio edytowano N lis 25, 07 14:31 przez ColonelAI, łącznie edytowano 1 raz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownika
ColonelAI
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Pn sie 27, 07 17:18
Lokalizacja: GW

Postprzez Gillian » N lis 25, 07 13:29

Nienawiść to ostre słowo. Za mocne i takie 'brzydkie'.
Chyba nie ma rzeczy obecnie, którą bym nienawidził w pełnym rozumieniu tego słowa.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez kul2 » N lis 25, 07 14:02

Lepiej?;)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Gac666xx » N lis 25, 07 14:27

Prosiłbym tylko bez wulgaryzmów i obrażania bezpośredniego. Jak już nienawidzić to z kulturą.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez ColonelAI » N lis 25, 07 14:32

Poprawione, a można obrażać pośrednio? Na serio sie pytam.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownika
ColonelAI
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Pn sie 27, 07 17:18
Lokalizacja: GW

Postprzez kul2 » N lis 25, 07 14:41

Zdecydowanie. Ja nawet nie mam nic przeciwko przeklenstwom w niezbyt duzym natezeniu.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez ColonelAI » N lis 25, 07 14:50

Widzę, że w tym temacie wypowiadają się osoby które są łagodniejsze od aniołków.;)
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownika
ColonelAI
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Pn sie 27, 07 17:18
Lokalizacja: GW

Postprzez Bizon » N lis 25, 07 15:25

Wkurza mnie to, że w dzisiejszych czasach masowo słucha się gównianej muzyki. Czegoś, co może i karmi masy, ale nic nie przekazuje. Brak w tym wirtuozerii, głębszego przekazu...
Tylko Techno...
I tutaj kolejna pierdoła, a mianowicie MP3. Słuchając płyt winylowych nie mogę zrozumieć, co jest dobrego w muzyce "komputerowej". Wiem, wiem... Może jestem maniakiem, ale porównując jakość MP3 do winyla, naprawdę trudno nie odczuć różnicy...

Kolejna rzecz to filmy.
Pieprzone SZMIRY w stylu "Piły" podbijają Box Office. Ludzie zamiast iść do kina na jakieś ambitne produkcje, ciągną na jakieś slashery i inne filmy gore. Ok, co jakiś czas można, ale to już przegięcie. Z samą serią "Saw", jest problem. Filmy które nic nie wniosły do gatunku, są uwielbiane na całym świecie. Yeah! Nie ma to jak wyjść w środku projekcji z kina, by zwymiotować! Niech żyje USA!

Mania komórkowa.
"Pokaż komórkę!", "Masz jakieś fajne dzwonki?", "Prześlij mi coś" - jawnogrzesznica! Ja mam Nokię 6020, z gównianą kamerą, zanikiem pamięci i dzwonkami polifonicznymi! Odpieprzcie się ludzie! (szczególnie to jest wnerwiające jak jadę autobusem do, albo ze szkoły i te małolaty puszczają techno ze swoich telefonów i musze słuchać gówna w gównianej jakości ;) ).

Jak jeszcze mi się coś przypomni, to napiszę :)
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez uci » N lis 25, 07 15:49

O taki Bizonie, ale jeszcze gorzej jechac Autobusem i sluchac w Gów*** jakości HH, lub Pop na cały autobus, do tego przerywane dzwonkami pokroju piosenki z dobranocek i tak na całego busa, robią wioche ze szkoda gadać.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Bizon » N lis 25, 07 15:56

Ja się brechtam, ze jak za 3 miesiące będę przedłużał umowę z PLUSem, to sobie wezmę muzyczny telefon i będę wszystkich męczył solówkami Henrixa :D
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez ColonelAI » N lis 25, 07 15:59

Ja do MP3 nic nie mam. Mogę przynajmniej słuchać ulubionej muzyki kiedy chce. I to nie popu.

- Nienawidzę ludzi noszących koszulki z Kurtem Cobainem niewiedzących kto to nawet jest. Ogólnie nie przepadam za takimi co robią coś, dlatego że inni to robią.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownika
ColonelAI
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Pn sie 27, 07 17:18
Lokalizacja: GW

Postprzez Rafik PL » N lis 25, 07 16:33

-nienawidze gorzela i trza go napier**lac!
-nienawidze jak ogladam filmiki z fifa 08 na ps3 i jakie tam triki mozna robic a na pc prawie nic
-ludzi co mowia "żal!"
-ze mgs3 nie ma na pc (asdlusgdafkjasfhdlkjsfasd!!!!)
i jakies drobiazgi np. szpinaku, brukselki itp
TIBIA!!!
"-czemi mama mnie nie karmi?! nakarm mnie!!"
po czym w piekny sposob dostal z mort hura :)
Avatar użytkownika
Rafik PL
banan
 
Posty: 21
Dołączył(a): Śr lis 07, 07 22:26
Lokalizacja: litwini wracaja?

Postprzez Lost » N lis 25, 07 18:18

Gdybym miał przedstawić tu wszystkie rzeczy, sytuacje i ludzi, których nie trawię, to rospisałbym się na dwadzieścia stron A4, dlatego też tylko po krótce napiszę o sprawach, które mnie kompletnie rozbrajają:
- Ludzie(tu głównie nauczyciele - pozdrawiam pana profesora z fizyki!), którzy wiedzą wszystko najlepiej i są idealni.
- Większość - przy czym podrkeślam, że nie wszystkich - ludzi o ścisłym umyśle, ponieważ tępią oni wzdłuż i wszeż humanistów("Dzieci Mickiewicza" też czasami w cale nie są lepsze).
- Polski Hip - Hopu, ponieważ teksty pokroju: "Mamy tradycje, J#$&% policje" nie mają minimum polotu i są....... po prostu głupie, wulgarne i nudne.
- Ludzie, którzy uważają gry za odmóżdżającą papkę dla dzieci, pomimo faktu, że wogóle nie mieli nigdy kontaktu z żadną poważną produkcją.
- Naśmiewanie się z innych i poniżanie słabszych powinno być równoważne z wygnaniem z kraju(nie płakałbym, gdyby zasada: "Ząb za ząb" była dalej aktualna")
- Wpieprzam sam siebie, gdy działam pod wpływem impulsu i z reguły obrywa mi się za to po czasie po łapach.
Jak sobie jeszcze o czymś przypomnę, to dopiszę.
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez plastus » N lis 25, 07 20:17

-Nauczyciela Fizyki,pana Tadka :D(normalnie nie mogłem odmówić "czynienia dobra" i wyczyszczenia ławek,chociaż nic nie zrobiłem)
-lagów na WoW
-Techno(o co w tej muzyce chodzi?)
-Tibii(jakim cudem ta gra ma taką popularność?)
-INET Centrum(mój dostawca neta,kurde pisza że 512,lecz taka prędkość to może o 6 rano...)
-Hip-Hop
-Dzieci Neo(w sumie do samej neostrady nic nie mam)
-Żytniej...
Whosever takes up this blade shall wield power eternal.Just as the blade rends flesh, so must power scar the spirit. (Frostmourne madafaka)
Avatar użytkownika
plastus
Psycho Mantis
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt gru 08, 06 19:02

Postprzez Rafik PL » Pn lis 26, 07 14:08

Lost napisał(a):- Polski Hip - Hopu, ponieważ teksty pokroju: "Mamy tradycje, J#$&% policje" nie mają minimum polotu i są....... po prostu głupie, wulgarne i nudne.

zalezy ujakiego hip hopu sluchasz bo mi sie nie podoba wiekszasc ale niektorzy wykonawcy sa bardzo dobrzy
podobaja mi sie teksty typu "Dzis mowie czesc kazdemu kto zasluzyl, kazdemu kto nie stchurzyl ktory dobrze mi wrozyl, podczas nie jednej burzy podal pomocna dlon, a nie celowal mi w skron..." :P
Avatar użytkownika
Rafik PL
banan
 
Posty: 21
Dołączył(a): Śr lis 07, 07 22:26
Lokalizacja: litwini wracaja?

Postprzez uci » Pn lis 26, 07 14:35

robisz offa, tu piszemy co kto nienawidzi, a co kto lubi...

Mi sie dzis przypomniało, a więc nienawidze mojego szefa.

- Polska scena muzyczna za promowanie nic nie wartej muzyki.
- Polskie kino za stagnacje i calkowity brak ciekawych polskich filmów (nie mówie o produkcjach "undergroundowych")
Ostatnio edytowano Pn lis 26, 07 18:27 przez uci, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Infernal Warrior » Pn lis 26, 07 14:59

-Sposobu nauczania mojej matematyczki
(dyktuje definicje z ksiazki, przepisuje na tablice zależności, zadaje do domu same zadania z gwiazdkami - najtrudniejsze, a na lekcji siedzi zadowolona albo sobie wychodzi)
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Uzion » Wt lis 27, 07 18:05

-Nienawidze jak wredna kolezanka/ega mowi na mnie "filozof", tylko dlatego, ze wypowiedzialem jakas bardziej inteligentna, przemyslana i zlozona wypowiedz. Przy okazji taka osoba sama pokazuje swoj poziom...

-Ogolnie nie lubie wrednych, ciekawskich i przy okazji glupich jak but osobowosci, ktore nic nie potrafia, jak tylko walic jakies malo ambitne docinki i ingerowac w cudze sprawy. Bog zaplac, ze nie mam z takowymi wiekszego doczynienia i nie ma wiekszosci takich osob w moim otoczeniu, bo bym pozabijal, zniszczyl, zasiekal.

Przepraszam, za ostre slownictwo, ale w tym temacie latwo ulatniaja sie wszelakiego typu emocje. Sami rozumiecie.
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez Boras » Cz gru 13, 07 00:30

Co mnie najbardziej wkurza?

Bo dla mnie niema rzeczy wkurzających wszystko jest do przejścia, bądź też na dane rzeczy można mieć najprościej w dosłowny sposób wbite czy też wyje***ane...

A więc jedyną rzeczą, która będzie mnie irytować do końca moich dni to : UPARTE LASKI!

pozdrowienia dla żeńskiej strony FORUM!! ;)
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez Gillian » Cz gru 13, 07 00:43

Fanboje. Poprostu już umieram, gdy czytam wypowiedzi takiego delikwenta x- czy ps- fana.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Boras » Cz gru 13, 07 00:50

Ja od zawsze grałem w playstation , osobiście nie jestem fanbojem ps bo mam jeszcze wii i gamecube ale faktycznie to jest druga rzecz która najbardziej wkurza ;)
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez Gillian » Cz gru 13, 07 12:14

nie pytałem o Ciebie, czy jestes fanbojem. poza tym gra się NA konsoli a nie W konsolę.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Boras » Cz gru 13, 07 16:41

A czy ja sie ciebie pytałem żebyś mnie poprawiał? NIE! tylko powiedziałem co sądzę na temat twojego komenta wiec sie niespinaj ;) jak coś masz, to na priv!:P BU!
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez solidus grabczas » Cz gru 13, 07 20:20

Ja osobiście nie cierpię mojego ($!^@&$%$&%^$^%$^%$#@$%^%$#%^$&^%$^$&^%$#&^%$&*(**&^%^&*()(*&^%$*(*&^%$%^&*(*&^%$&*(&%$^& pana od Technologii Maszynowej! śmierć głupim zgredom w szkołach!!
Welcome back Commander...
Avatar użytkownika
solidus grabczas
Fatman
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr wrz 13, 06 13:03
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Blady » Cz gru 13, 07 21:39

Mój KIJOWY XboxChopper, który lada moment odleci! Achievement Unlocked: "Play straight 6 hours of Mass Effect and dont let XboxChopper fly away 20G".
The days of the car as a symbol of freedom are gone. The world wants us all in eco-boxes, wedged nose-to-tail with other eco-boxes. There are people who'd rather we took no pleasure from driving at all.
Avatar użytkownika
Blady
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:10

Postprzez Aszyn » Pt gru 14, 07 18:45

A ja nie cierpię gdy PSP łapie bricka.! ;/ grrrrr
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Postprzez SOSO » So gru 15, 07 02:38

Co mnie wkurza? Moje życie...
Avatar użytkownika
SOSO
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn sie 15, 05 03:50
Lokalizacja: Włocławek

Następna strona

Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron