Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez ArecaS » N kwi 10, 16 14:35

No tak. Jak niektórzy próbują swojego e-penisa wciskać każdemu i gdzie tylko się da, to trochę boli.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Faja » N kwi 10, 16 14:54

Jak zawsze mądralo masz rację, maść pomoże, bin der don det

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Tidus93x » N kwi 10, 16 21:17

Jeżeli się nie mylę, jest to właśnie temat do tego, żeby powiedzieć co nas wkurza, pobólodupić sobie nieco.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez kALWa888 » N kwi 10, 16 23:57

Faja chyba myśli inaczej. Albo może zależy mu na reklamie swojego specyfiku.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SaladinAI » Pn kwi 11, 16 16:59

Dobra, kur.wa to może z innej beczki? Dlaczego komiksy w tym kraju są tak drogie? Sorry ale ceny orbitujące w okolicach 70 zeta uzasadniane są przez co? Obcowanie z wyższą sztuką?
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Pn kwi 11, 16 17:20

Zależy jakie komiksy. Za gruby tom zbiorczego wydania Osiedle Swoboda spokojnie dałbym i dwa razy tyle, za Wiedźminy Polcha też ponoc warto tyle kasy wyłożyć.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Solidny » Pn kwi 11, 16 20:02

SaladinAI napisał(a):Dobra, kur.wa to może z innej beczki? Dlaczego komiksy w tym kraju są tak drogie? Sorry ale ceny orbitujące w okolicach 70 zeta uzasadniane są przez co? Obcowanie z wyższą sztuką?

Wysokiej jakości druk?
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SaladinAI » Pn kwi 11, 16 20:38

Chciałem kupić Batmana Millera i Sin City. To idzie w te ceny. Nosz to przegięcie.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez ArecaS » Pn kwi 11, 16 21:51

Ceny z DC z Egmonta takie są. Niski nakład + wysokiej jakości druk (hc, błyszczący papier). Zresztą zagraniczne wydania nie są wcale wiele tańsze. Komiksy polecam cyfrowo na Comixology.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Faja » Wt kwi 12, 16 07:18

Komiksy tanieją, także jak nie ma spiny to można wyhaczyć za połowę ceny premierowej nawet. Poza tym i tak warto je brać bo za 20 lat to będą takie rarytasy, że strach pomyśleć jaka będzie ich wartość. Jeszcze należy ustalić co to znaczy drogo. Jeden tom Żywych Trupów to około 34 pln, zbiorcze wydanie Wiedźmina Polcha kupiłem za 60 pln, Strażnicy oscylują koło 100 pln i za te wszystkie pozycje warto wydać tę kasę. Wracając do Sin City to wydaje mi się, że 40 pln za tom jest mało. Nie musisz kupić od razu kompletu przecież.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez uci » Wt kwi 12, 16 08:11

63zł za 400 stron BLAME! - najlepiej wydana gotówka w tym roku
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Wt kwi 12, 16 10:01

Faja napisał(a):Poza tym i tak warto je brać bo za 20 lat to będą takie rarytasy, że strach pomyśleć jaka będzie ich wartość.

Dokładnie, wspominanie przeze mnie zbiorcze wydanie "Osiedle Swoboda" doczekało się już dwóch dodruków. Pierwszy nakład rozszedł się na pniu i na aukcjach pojawia się w cenach między 300 a 500 pln, cena na okładce wynosiła 69,99.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Osvelot » Wt kwi 12, 16 20:39

Faja napisał(a):Uuuu maść polecam

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Komuś się nie podoba, że dla niektórych to forum istnieje tylko i wyłącznie jako jedno z wielu uczęszczanych przez nich targowisk próżności, a ciebie akurat o to boli dupencja? Nawet nie posądzam o offtop, bo siłą rzeczy też w temacie, ale jak już tą maść polecasz, to mam nadzieję że sam siedzisz na co najmniej jednej tubce :^)
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Śr cze 22, 16 19:25

Koszulki z Polską Walcząca, Żołnierzami Wyklętymi i oficjalnymi symbolami narodowymi. Niby nie ma niczego złego w propagowaniu patriotyzmu i pielęgnowaniu pamięci narodowej ale nikt mi nie wmówi że taki był cel nagłego pojawienia się w sklepach tych ciuchów. Toż to sebixy tylko noszą, razem z czapką wpierdolką (+5 do ataku głową) i kołczanem prawilności (+10 ekwipunku), taka kolczuga sprawiedliwości (+15 obrony) u osobnika z wątpliwą inteligencją budzi we mnie tylko obrzydzenie. Na lekcjach historii grał taki w pici polo, Powstanie Warszawskie kwituje "hehehe, dobrze tak gorolom" a kupuje drogie koszulki bo na tle barw narodowych jest czaszka, orzełek a on taki Husarz będzie bronił rodaków przed ciapatymi i komuchami :/
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Wombat » Śr cze 22, 16 20:33

SALADYN napisał(a):Koszulki z Polską Walcząca, Żołnierzami Wyklętymi i oficjalnymi symbolami narodowymi. Niby nie ma niczego złego w propagowaniu patriotyzmu i pielęgnowaniu pamięci narodowej ale nikt mi nie wmówi że taki był cel nagłego pojawienia się w sklepach tych ciuchów. Toż to sebixy tylko noszą, razem z czapką wpierdolką (+5 do ataku głową) i kołczanem prawilności (+10 ekwipunku), taka kolczuga sprawiedliwości (+15 obrony) u osobnika z wątpliwą inteligencją budzi we mnie tylko obrzydzenie. Na lekcjach historii grał taki w pici polo, Powstanie Warszawskie kwituje "hehehe, dobrze tak gorolom" a kupuje drogie koszulki bo na tle barw narodowych jest czaszka, orzełek a on taki Husarz będzie bronił rodaków przed ciapatymi i komuchami :/


Najlepsze, że za propagowanie takich symboli wzięli się też artyści którzy jeszcze kilka lat temu pisali takie zwrotki

Ch*j że z nimi, oni mają tak padakę
własnym ch*jem się w*jebią w końcu we własną srakę


Pies zakłada kajdanki małoletnim złodziejom
On nakradł w życiu więcej, lecz to oni puchę grzeją


Nie wiem czy ma to coś wspólnego z etosem Armii Krajowej.

Do tego wiele Sebixów którzy za sprawę honorową uważają/uważali pobicie kogoś za "legiunie", najeżdzanie na służby mundurowe bo te "zamykają dobrych chłopaków" dzisiaj obnosi się z hasłami "Bóg Honor Ojczyzna" itp.

Ilekroć widzę takich jegomosci(nawet dzisiaj na spacerze spotkałem takiego "prawilnego chłopaka") kisnę niemiłosiernie :)
"Życie mnie nie ominęło. Usiadło mi na głowie"- Al Bundy
Avatar użytkownika
Wombat
The Sorrow
 
Posty: 649
Dołączył(a): So sty 19, 13 10:26
Lokalizacja: Końskie

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Śr cze 22, 16 22:02

Obrazek
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gillian » Cz cze 23, 16 07:42

Ja generalnie nie jestem zwolennikiem z obnoszeniem sie czymkolwiek poprzez ubior. Poglady i pasje ma sie w glowie/sercu i trzeba miec troche oglady by wiedziec, w jakich sytuacjach i w jakiej formie powinno sie nimi dzielic.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Cz cze 23, 16 10:07

Bez przesady, pod takie myślenie można podciągnąć nawet koszulkę z Wiedźmina a to nie jest sytuacja jak w przypadku kombinacji sebix-patriotyzm.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gillian » Cz cze 23, 16 19:41

Mozna podciagnac i zdecydowanie to podciagam ;). Oczywiscie zalezy to od okazji, ale generalnie dla mnie takie eksponowanie swojego hobby jesy zbyt nachalne i doslowne. Jestem zwolennikiem subtelniejszych nawiazan.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Faja » Cz cze 23, 16 21:58

Nie no bez sensu. Koszulki z kapelami to część nieodzowna tożsamości z daną subkulturą.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez kALWa888 » Cz cze 23, 16 23:55

O ile ktoś wierzy w coś takiego jak subkultury. I dajmy na to, jest starszy niż wiek gimnazjalny przewiduje. To już raczej rzadkość. Zdecydowanie jednak oddzieliłbym chodzenie w koszulce z ulubionym zespołem/grą/filmem od obnoszenia się z jakimiś hasłami o których wspominał SAL i Wombat. To drugie akurat widzę w swoim otoczeniu za sprawą pewnego ugrupowania ideowego, w którym mam znajomych. Potrafią wyjść w koszulce z napisem "ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY" do klubu. Taka wiocha trochę, ale ich sprawa w sumie. Ja okazjonalnie ubiorę sobie koszulkę z wizerunkiem, logo jakiegoś zespołu, ale trudno mi mówić o przynależeniu do jakiejś subkultury.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gillian » Pt cze 24, 16 07:30

Faja napisał(a):Nie no bez sensu. Koszulki z kapelami to część nieodzowna tożsamości z daną subkulturą.


Utozsamianie sie z tzw "subkulturami" to wg mnie przypadlosc nastolatkow, co jest w sumie zdrowe. Potem sie raczej z tego wyrasta kiedy mlody czlowiek przestaje czuc te silna chec akceptacji i przynaleznosci do jakiejs grupy. Tak bylo w moim przypadku. Mocnej muzyki wciaz slucham (na rowni z inna muzyka) ale nie potrzebuje tego eksponowac przez ubior.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Pabian01 » Pt cze 24, 16 19:24

Z tymi patriotycznymi koszulkami chodzi Ci chyba o coś takiego, że np. ktoś ma koszulkę z X zespołem, a gdybyś go zapytał o jego ulubiony ich kawałek to nie znałby ani jednego.
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Ziomaletto » So cze 25, 16 07:35

Ja tam noszę ubrania z polskimi oznaczeniami tylko dlatego, że całkiem fajnie wyglądają. Nic po za tym.
Co innego w przypadku koszulek z zespołami, szkoda tylko, że takowych nie mam. :')
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Tidus93x » So cze 25, 16 13:38

Cholernych update'ów. Kupiłem GTA V na PS3 i od 9 do teraz się aktualizuje. Jest 14/21 aktualizacji i 36%. Fuck you.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » So cze 25, 16 13:40

GTA V to przypadek ekstremalny, tego typu gry trzeba łatać na potęgę, zwłaszcza multi. Dobrze że sony uczy się na błędach i na PS4 wszystko leci w tle nawet podczas gry.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez ArecaS » So cze 25, 16 18:46

Tidus93x napisał(a):Cholernych update'ów. Kupiłem GTA V na PS3 i od 9 do teraz się aktualizuje. Jest 14/21 aktualizacji i 36%. Fuck you.

Kiedy ostatni raz zdarzyło ci się na czysto Windowsa aktualizować? :P
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gillian » So cze 25, 16 18:55

Ale Windows nie blokuje całego kompa podczas aktualki :). Aktualizacje na PS3 to zmora, giganty wielogigowe, wolne serwery, blokowanie konsoli. X360 miał malutkie max kilkuset megowe paczki. Nowa generacja to już aktualki w tle albo podczas czuwania, ale też grube gigsy.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez ArecaS » So cze 25, 16 19:08

A widziałeś może kiedyś taki ekran? ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gillian » So cze 25, 16 23:14

Tak ale to jest instalacja. PS3 blokuje sie na czas sciagania patcha. Takie kilkanascie giga do GT5/6 potrafilo sciagac sie nascie godzin :D
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron