Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Postprzez Aszyn » So gru 15, 07 11:19

"łapać bricka" - potoczne stwierdzenie doprowadzenia swojej konsoli Playstation Portable do stanu nieużywalności, głównie przez swoją głupotę tudzież kaprys konsoli, przy zmianie oprogramowania. :)
Konsola, po złapaniu bricka, nie wykazuje czynności życiowych, oprócz zapalenia się jednej ziolonej diody, która w krótkim czasie zanika.
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Postprzez Fedor » So gru 15, 07 21:28

środa i czwartek, w środę jestem o 20.00 w domu, a w czwartek wstaję o 5.00 rano, by zdażyć na 2 godziny ćwiczeń na polibudzie

[ Dodano: Sob Gru 15, 07 20:29 ]
chociaż z drugiej strony dobrze mieć takie problemy
Avatar użytkownika
Fedor
Arnold
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt gru 11, 07 21:14

Postprzez Rafik PL » N gru 16, 07 00:00

wtorek i piatek - fizyka :(
poniedzialek - wstac rano
niedziela - jutro trzeba wstac rano (frustracja)
czwartek - od zajebu dodatkowych zajec...
sroda - polowa tygodnia... czyli juz duzo wycierpialem ale jeszcze drugie tyle...

jedyna dobra sobota :)
TIBIA!!!
"-czemi mama mnie nie karmi?! nakarm mnie!!"
po czym w piekny sposob dostal z mort hura :)
Avatar użytkownika
Rafik PL
banan
 
Posty: 21
Dołączył(a): Śr lis 07, 07 22:26
Lokalizacja: litwini wracaja?

Postprzez Gac666xx » N gru 16, 07 13:25

Wkurza mnie coraz młodsza gównarzeria sięgająca po papierosy i alkohol. Nie raz widziałem 10latków z papierosami w gębie i piwem w łapie. Ja w wieku 15 lat jeszcze bawiłem się LEGO z czego jestem dumny, ponieważ wyrosłem na kreatywnego człowieka, a najmłodsze pokolenie? Rafik przykładem, wstyd!
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Fedor » N gru 16, 07 16:12

Niestety smutne to ale prawdziwe.
Avatar użytkownika
Fedor
Arnold
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt gru 11, 07 21:14

Postprzez Boras » N gru 16, 07 19:31

OJ gacu tez bawiłem sie lego do 15-16 roku życia xD przez to mam bardziej kreatywne myśli i otwarty umysł na pewne skomplikowane sytuacji ;) , niestety alkohol to wyniszcza ale z drugiej strony pozwala na spojrzenie na pewne sprawy z innej strony... Fajki? tez nienawidzę szczeniaków z fajka w mordzie w wieku 10 lat(chociaż sam palę), co do picia w tym wieku to jeszcze sie nie spotkałem i mam nadzieje ze sie nie spotkam bo osobiście takiego gnojka zaprowadziłbym do domu i pokazał jego matce co on robi;/ ŻENADA

I jeszcze jedna rzecz mnie strasznie wpienia...
Nienawidzę jak jakiś chojrak pije na imprezie bez umiaru i całkowicie bez głowy i na koniec imprezy, ze tak sie wyrażę, zbierają go z podłogi... To jest chore, wszystko jest dla ludzi ale z umiarem ;/
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez Gac666xx » N gru 16, 07 19:35

Boras, ja w wieku 22 lat się bawię Lego ;) znaczy na wakacjach z kumplem żeśmy sobie składali różne rzeczy, bo nam się po tylu latach zatęskniło, a on dostał w spadku jakieś 3kg klocków hehe.

No jesli chodzi o picie i palenie ja osobiście skończyłem z tym w wieku 17 lat. Po sylwestrze jednym przestało mi to smakować. Tak więc od 5 lat nie piję, ani nie palę (ok zapale se fajka raz na ruski rok, ot tak dla zabawy). Poeksperymentowałem sobie uznałem, że to nie dla mnie i mam z głowy :).
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez kul2 » N gru 16, 07 19:36

Boras jak Ty teraz wydoroslales w moich oczach.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Boras » N gru 16, 07 20:00

Zawsze taki bylem tylko mnie nieznasz ;)
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez Fedor » N gru 16, 07 20:02

Tak naprawdę większość osób pije po to żeby się upić. Co to za impreza z której cię nie wyniosą?
Avatar użytkownika
Fedor
Arnold
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt gru 11, 07 21:14

Postprzez kul2 » N gru 16, 07 20:02

Dopiero poznaje, ale teraz z tej lepszej strony :)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Fedor » N gru 16, 07 20:09

Wkurza mnie to, że znów świeta będą bez śniegu. Które to już: 6?
Avatar użytkownika
Fedor
Arnold
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt gru 11, 07 21:14

Postprzez Lost » N gru 16, 07 20:10

Fedor napisał(a):Tak naprawdę większość osób pije po to żeby się upić. Co to za impreza z której cię nie wyniosą?

Widzisz, ja się jeszcze nigdy nie upiłem na żadnej imprezie i co ciekawe co niektórzy za każdym razem starają mi się upchnąć jakiegoś ochydnego winacza albo piwko (robiąc z tego swoją życiową misję), lecz pojawili się także tacy, którzy nauczyli się odmawiać.
A żeby nie było offtopu:
Nienawidzę mojej bezsilności w niektórych sprawach, oraz tego, że mało kiedy udaje mi się załatwić pewne aspekty w sposób z góry przeze mnie zaplanowany.
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez Fedor » N gru 16, 07 20:12

Ale jak nie pijesz to jesteś leszcz. To jest najlepsze w tym wszystkim.
Avatar użytkownika
Fedor
Arnold
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt gru 11, 07 21:14

Postprzez Gac666xx » N gru 16, 07 20:14

Czyli ja jestem leszcz? Uhm zapisze to sobie :).

Typowe myślenie polaka... ech.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez kul2 » N gru 16, 07 20:18

Nienawidzę mojej bezsilności w niektórych sprawach, oraz tego, że mało kiedy udaje mi się załatwić pewne aspekty w sposób z góry przeze mnie zaplanowany.


To sie nazywa zycie ;)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Fedor » N gru 16, 07 20:19

Niestety wiekszość ludzi tak to postrzega. Choć oczywiście mówię tylko z własnego doświadzczenia.
Avatar użytkownika
Fedor
Arnold
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt gru 11, 07 21:14

Postprzez Gac666xx » N gru 16, 07 20:23

Ja zaś uważam inaczej.

Wszyscy ci, którzy tak uważają są bezmózgami, którzy tylko ścigają się w ilości wypitego alkoholu jeśli o ten temat chodzi. Czy zaś reprezentują sobą co innego? Pić każdy może, jeden lepiej drugi gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi jak to Stuhr śpiewał.

Ja nie piję, bo nie lubię nie znaczy to jednak, iż nie jestem duszą towarzystwa jeśli chodzi o wieloosobowe imprezy. Mało tego, ludzie mnie podziwiają za to iż potrafię się bawić i wyluzować bez alkoholu czy innych używek.

Jak zresztą jedna koleżanka określiła mnie na wakacjach:

"Hej, ty nie jesteś pijany i bawisz się Lego? Kuuuurdeee... " po czym po 10 minutach sama się przysiadła ;P. Zaś po jakichs 40 minutach Legiem bawiło się 6 osób i zabrakło miejsca w pokoju =='. Wszyscy ludzie mający wiecej niz 22 lata ;).

Jak widać alkohol większości w krew wszedł, że niestety bawić się bez tego nie potrafią.
Zaś najlepszym przykładem abstynencji jest fakt, że seks smakuje lepiej na trzeźwo :), a twoja dziewczyna tym bardziej to doceni.


No ale zrobił się offtop.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Aszyn » N gru 16, 07 21:28

O to ja tez się wypowiem o alkoholu, ponieważ jestem, a raczej byłem do pewnego czasu abstynentem. Pierwsze piwo wypiłem w wieku 17 lat.

Wiec powiem tak. Nie fajną rzeczą jest widzieć pijanych "buców" w klubie, kiedy ja tam przychodzę z przyjaciółmi, w spokoju porozmawiać przy piwku, czy kilku kieliszkach. Osobiście nie piję na codzień nic. a na imprezie wypiję te kilka kieliszków dla dobrego humoru. Piwa nie lubię. Uwielbiam za to sprite!. :)

Raz przesadziłem, na 18nastce kumpla, to sałatki się mnozyły w zastraszającym tempie. Nie polecam. nie ma się czym chwalić. ;/

A co mnie wkurza. Zbliżająca się matura i wieczny brak czasu, nawet na zagranie w MGSa. (choć pykam potem po nocach i rano się wkurzam, że mi się wstac nie chcę).

No i brak oryginalnej memorki z PSX'a , bo nie chce mi save'ów zapisywać na podróbkach.
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Postprzez Boras » N gru 16, 07 22:10

Ja potrafię wypić baaaaaardzo dużo i sie tym nie chwale! Najważniejsze jest w tym wsyztskim to żeby wypic tyle ile możesz i przy tym wyjść z klasa! to sie liczy TZW. PICIE Z GŁOWA!!

Jeśli ktoś niewie jak to sie robi to polecam www.alkopoligamia.com ! tam jest instruktaż dla laików pijących i mieszających przedziwne trunki....

Powiedzcie szczerze czy ktoś z was wpije 10 piw w ciągu 4 godzin i wyjdzie z imprezy o własnych silach?? znam mało takich ludzi a oto właśnie chodzi pijesz tyle ile mozesz, a jak widze jak ktos pije na umór tylko poto zeby pokazac ze potrafi wypic to juz jest chore i mija sie z celem, a celem na imprezie jest oczywiscie dobrze sie bawic! Ja zawsze pije nie potrafie odmowic a kiedy mam dosc to przestaje! Sztuką jest, nie wypic ale odmowic kiedy ma sie dosc!

EDIT

No i nierozmywając tematu właśnie takiego typu ludzi nie lubie jak opisałem teraz wyżej w tym poście ;)
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez Lucky » So sty 19, 08 17:56

gdy kabarety, komedie itp, nie są śmieszne, ogólnie polskie aktorstwo, mój 'szybki' internet, final fantasy XII ( co za rozczarowanie)
Avatar użytkownika
Lucky
Machinegun Kid
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz sie 23, 07 13:59
Lokalizacja: moonflow

Postprzez Anti » So sty 19, 08 22:59

-Ludzi grających w WoW
-gdy ludzie mowią na mnie per "dziecko"
-Matematyki
-Matematyki
-fasoli
Jam jest Anti La Kaniballus II największy Spamer jakiego widziało to forum!<demoniczny śmiech>
Avatar użytkownika
Anti
banan
 
Posty: 28
Dołączył(a): N gru 23, 07 02:01

Postprzez Infernal Warrior » So sty 19, 08 23:01

Mr.L K napisał(a):-Ludzi grających w WoW



Co masz do graczy WoWa? Niektorzy na forum moga sie poczuc obrazeni, dlatego wyjasnij o co chodzi.
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Anti » So sty 19, 08 23:04

Dlatego że większośc jest zombiakiami podłączonymi do komputera 24 godziny 7 dni w tygodniu (bez urazy nie twierdzę że WY tacy jesteście)
Jam jest Anti La Kaniballus II największy Spamer jakiego widziało to forum!<demoniczny śmiech>
Avatar użytkownika
Anti
banan
 
Posty: 28
Dołączył(a): N gru 23, 07 02:01

Postprzez Gac666xx » N sty 20, 08 01:10

Muuuuuust faaaaaaarm primaaaaaaaaalssssssss.......

Hmm?

Hehe ja grałem długo w WoW ale na szczeście nie 24/7 ;P. Fakt, takich ludzi to i ja też nie lubie, bo to życia nie mają.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez ColonelAI » N sty 20, 08 12:26

To potrzeba im współczuć albo pomóc.

Jak grałem w L2 to taki jeden z klanu grał cały dzień. O_o
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownika
ColonelAI
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Pn sie 27, 07 17:18
Lokalizacja: GW

Postprzez siddhartha » N sty 20, 08 14:03

Lucky napisał(a):gdy kabarety, komedie itp, nie są śmieszne, ogólnie polskie aktorstwo,

Głupota... jak ktoś mądruje a nie ma o czymś zielonego pojecia..
Avatar użytkownika
siddhartha
Black Color
 
Posty: 51
Dołączył(a): Śr lis 21, 07 20:23
Lokalizacja: skąd ja jestem?

Postprzez Gillian » N sty 20, 08 14:07

Jak grałem w L2 to taki jeden z klanu grał cały dzień. O_o

To ja w zeszłym roku mieszkałem z takim człowiekiem, który siadał do L2 o godzinie 9:00, miał kilka przerw na jedzenie i schodził o 7:00 następnego dnia, bo na uczelnie trzeba było iść : ) [ale to i tak raczej w ciężkich przypadkach typu kolos, egzamin, etc :p]
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Kakarotto0912 » N sty 20, 08 14:12

Ja nie lubie jak ktos mowi zle o Tibi :P Ja np gralem w WoWa i mi sie nie podoba a nie mowie ze uzaleznia czy takie tam a ci co mowia zle o Tibi to jeszcze gorzej bo nie grali a sluchaja TVN tak jak mochery Rydzyka i to co oni powiedza to juz swieta prawda... "Sposobu gry nie tlumaczymy bo niestety go nie zrozumielismy" :P
A w Tibie gralem 6 lat i wcale nie bylo tak ze rzucilem szkole. (nawet dostawalem dyplomy za nie opuszczenie zadnej lekcji) Potem przestalem w to grac na rok ale teraz zaczynam znowu :)
Ao can win! xD
Avatar użytkownika
Kakarotto0912
Running Man
 
Posty: 64
Dołączył(a): Śr gru 26, 07 17:16
Lokalizacja: Z brzucha mamy

Postprzez Gierwol Ninja » N sty 20, 08 14:28

Aktualnie:
Moi wykładowcy. Studiuję na 4 roku na Wydziale Teologicznym i moimi wykładowcami są sami księża
Nigdy nie widziałem tak podłych ludzi.
Nie chcę żeby moja wypowiedź miała charakter antyklerykalny.
Avatar użytkownika
Gierwol Ninja
Fire Trooper
 
Posty: 40
Dołączył(a): Pn wrz 10, 07 22:24
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron