Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Zancudo » Wt gru 09, 14 19:25

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 15:23 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gillian » Wt gru 09, 14 19:34

To nie nasza wina. Serwer ma zadyszki, prawdopodobnie pamieci brakuje.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Wt lut 10, 15 02:53

Jedno z moich noworocznych postanowień to pozbycie się zalegających na półkach gamingowych gratów, efektów krótkich pasji i fali hype'u.
Jak szalony więc wystawiam aukcje i się nadziwić nie potrafię jak ludzie są po prostu durni. Na przykład korzystasz z opcji ceny minimalnej ale i tak zawsze się trafi pajac który za zestaw gier, komiksów, figurek wartych pi razy oko coś ponad stówkę zalicytuje złotówkę. Dobił mnie też mail dosłownie z przed chwili gdzie ktoś pyta ile chce na rękę za PSP, dodam że to aukcja z opcją kup teraz i ceną minimalną na start.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez ArecaS » Wt lut 10, 15 07:38

Mnie wkurzają właśnie aukcje z ceną minimalną. Skoro ktoś poniżej pewnej ceny sprzedać nie chce, to czemu takie cyrki odwala, skoro można po prostu ustawić wyższą cenę wywoławczą? Przecież i dla sprzedającego to większa pewność, i dla licytyjącego mniejsze nerwy.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez uci » Wt lut 10, 15 07:49

ale o to chodzi z aukcja minimalna żeby za 1zł dorwać coś wartego więcej :P

jak tak kupiłem Covert Ops: Nuclear Dawn za 2zł :)
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Pabian01 » Wt lut 10, 15 09:26

Dałbyś link do aukcji bo może ktoś z forum byłby zainteresowany kolekcją :P
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Wt lut 10, 15 12:00

Pabs kolekcja jest nie do ruszenia idzie reszta pierdół i co najwyżej dublujące się itemy.

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4432297

Arec to chyba oczywiste że ktoś woli się zabezpieczyć przed przypadkową sprzedażą cena minimalną.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gillian » Wt lut 10, 15 12:12

SALADYN napisał(a):Arec to chyba oczywiste że ktoś woli się zabezpieczyć przed przypadkową sprzedażą cena minimalną.

No to dlaczego nie zacząć licytacji od tej Twojej ceny minimalnej?


PS.
W zamian oferuje mozliwość bezpiecznego odblokowania sprzętu i zapełnienia pamięci dowolnie wybranymi grami. Istnieje również możliwość dokupienia odpowiedniej karty pamięci którą również zapełnię grami.

Spodziewaj się wjazdu służb specjalnych na chatę :)
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Wt lut 10, 15 12:19

Ej, przecież zacząłem tak robić po bilansie strat jakie przynoszą opłaty za ceny minimalne.
Służby specjalne mnie nie straszne, zwłaszcza że musieliby przy okazji połowę użytkowników allegro i jego pracowników pozamykać.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gillian » Wt lut 10, 15 12:57

Czytałem ostatnio historię, jak koleś swego czasu sprzedawał PS2 z paroma kopiami zapasowymi na allegro. Wystarczył sugestywny opis aukcji. Miał wjazd na chatę. Konfiskata komputerów, konsol, płyt itp. Potem sprawa w sądzie, grzywna... generalnie jaja. Wiadomo że to przypadek jeden na tysiąc, ale ja bym takich deklaracji na serwisie aukcyjnym nie pisał.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Wt lut 10, 15 13:04

No niby racja ale jak to się ma do tych kilkuset aukcji obok z przerobionymi PSP i X360 które ludzie jawnie sprzedawają z piratami. Myślę że jakby komos się chciało za to zabrać to mój przypadek trafiłby co najwyżej na dół listy. Chyba jednak będę dmuchał na zimne i co najwyżej kupującego mailem spytam czy chce przeróbki.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez ArecaS » Wt lut 10, 15 13:07

Za samą przeróbkę przecież nic się nie stanie, bo one są legalne. Po prostu nie można piratów sprzedawać.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Wt lut 10, 15 13:10

A jak gry są spiracone w formie cyfrowej ?
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez ArecaS » Wt lut 10, 15 13:22

Ke? Sprzedając grę i tak nie sprzedajesz nośnika, tylko jego zawartość. Nie ma różnicy.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Wt lut 10, 15 13:34

Tak ale wiesz że w Polsce mamy zacofane sądownictwo, nie wiem czy coś się zmieniło ale kiedyś ściganie piratów ograniczało się do tych sprzedających płyty na giełdach.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gillian » Wt lut 10, 15 14:29

Przecież już lata temu ścigano tych którzy prowadzili np. osiedlowe ftpy.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Wt mar 24, 15 02:32

Wkurzania się na cebulactwo na allegro ciąg dalszy. Chce człowiek sprzedać grę, nie chce na tym zarabiać więc sprawdza jaka jest aktualnie najtańsza oferta danej gry razem z kosztami wysyłki. Opuszcza cenę żeby była najtańsza z wszystkich ofert ale i tak zawsze znajdzie się jełop który pisze ci wiadomość że jak mu wyślesz za darmo to bierze od razu albo proponuje jakieś grosze.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gillian » Wt mar 24, 15 09:46

Ja takiemu zawsze staram sie w miare niebezposrednio napisac, ze jest idiota ;)
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Wt mar 24, 15 12:09

Nie potrafię niebezpośrednio kogoś zwyzywać, wolę zignorować.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Faja » Wt mar 24, 15 12:15

dlatego jak ja coś sprzedaje to zawsze daję cenę 50pln+, dopisuję z możliwością negocjacji, i z tych 50 zjeżdżam ostatecznie sprzedając za tyle ile chcę, kwota ulega zmianie w zależności od wartości towaru
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez SALADYN » Wt mar 24, 15 13:01

No ale szukasz używanej gry, widzisz że schodzi z wysyłką za 70pln, po czym trafiasz na ofertę za 55 z wysyłką. Ja się w tym momencie nie zastanawiam i nie negocjuje tylko łapie okazję póki jest. Żeby to jeszcze był odosobniony przypadek ale to mi się zdarza w połowie moich aukcji.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Wombat » Cz kwi 16, 15 22:25

Głupota. Ale nie kogoś a moja własna. Przez tę właśnie głupotę łykam teraz antybiotyki bo mam zapalenie zatok szczękowych(duży wiatr+ brak czapki). Górna siódemka nie dała mi wczoraj spać, tak bolała(teraz nie boli, ale mocno daje o sobie znać gdy próbuję coś zjeść). Do tego dochodzi ból głowy, szyi i prawego oka. Mam nadzieję, że antybiotyki pomogą wyleczyć mi się z choroby, bo jak nie to trzeba będzie przewiercać i będzie prawdopodobnie kanałówka :(
"Życie mnie nie ominęło. Usiadło mi na głowie"- Al Bundy
Avatar użytkownika
Wombat
The Sorrow
 
Posty: 649
Dołączył(a): So sty 19, 13 10:26
Lokalizacja: Końskie

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gac666 » Pt kwi 17, 15 09:24

O stary, też pamiętam takie coś ale spowodowane źle rosnącymi 8mkami. Ból nie do zniesienia, nawet po ich wyrwaniu... (jedną miałem chirurgicznie) Tak więc współczucia, bo ja sie uzależniłem od ibupromu swego czasu (łykałem 1500-2500mg) i chodziłem ostro naćpany.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Wombat » Pt kwi 17, 15 09:56

Gac666 napisał(a):O stary, też pamiętam takie coś ale spowodowane źle rosnącymi 8mkami. Ból nie do zniesienia, nawet po ich wyrwaniu... (jedną miałem chirurgicznie) Tak więc współczucia, bo ja sie uzależniłem od ibupromu swego czasu (łykałem 1500-2500mg) i chodziłem ostro naćpany.

Ósemka tez mi krzywo rośnie, ale dentysta powiedział, że to przez przeziębienie. Co najlepsze, ten ząb mnie nigdy nie bolał(miałem go leczonego rok temu, ale nigdy nie dawał o sobie znać), dopiero dwa dni temu się odezwał. Dzisiaj jestem już po antybiotykach i ketanolu i jest ok(boli tylko przy dotykaniu zęba. Zobaczymy jak to będzie dalej wyglądało.
"Życie mnie nie ominęło. Usiadło mi na głowie"- Al Bundy
Avatar użytkownika
Wombat
The Sorrow
 
Posty: 649
Dołączył(a): So sty 19, 13 10:26
Lokalizacja: Końskie

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gac666 » Pt kwi 17, 15 10:57

No to nerwoból, bo tam w szczęce masz takiego zajebistego nerwa :D, przejebany jest.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez ArecaS » N maja 24, 15 14:02

Rekomendacje na podstawie dotychczacsowych zakupów w sklepach internetowych. OK, Steam, grałem w Hatoful Boyfriend i mi się podobało, ale to nie znaczy, że główna strona w sklepie ma mnie teraz witać pierdyliardem otome! Zresztą na Google Play Store sytuacja jest praktycznie identyczna. Czemu tych rzeczy nie można wyłączyć, skoro ich umiejętność przewidywania jest w dalyszm ciągu tak tragiczna? :|
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Faja » Pt lip 03, 15 07:46

Nic mnie chyba tak nie wkurza jak trendy. Debilne trendy, które zaczynają żyć własnym życiem. Na pejsbuku jest to tak bardzo widoczne, że rzygać mi się chce. Po kolei:
1. Pospolite ruszenia, które nic nie znaczą. Było tak z 'Je suis Charlie' i jest teraz tak z tymi pedalskimi tęczowymi profilami.
2. hasztagi czyli coś czego nigdy nie pojmę. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć jak zdjęcie jest okraszone jednym lub dwoma, ale mam taką znajomą, która tych hasztagów zawsze napierdoli tyle, że zajmuje to 3,4 linijki.
3. Zdjęcia z nogami na pierwszym planie. jawnogrzesznica to już jest syf totalny. Znowu ta sama znajoma teraz każde zdjęcie jakie umieszcza to z tymi jej prztłustymi nogami.
4. Wpierdalanie się innym ze swoimi złotymi myślami typu: Sezon na bieganie uważam za otwarty. Fajnie, że chcesz sobie pobiegać, masz czas i ochotę to proszę bardzo, ale zostaw swoje złote myśli dla siebie.
5. Teleskopowy wysięgnik do robienia selfie. jawnogrzesznica tutaj nie mam wątpliwości co do tego, że tylko debil to mógł wymyślić i tylko debile kupiły i korzystają.
6. Focenie jedzenia i oznaczanie na nim ludzi, z którymi się spożywa. Do ciężkiej cholery będę musiał stosować to samo przy piciu wódki.
7. Wreszcie na koniec creme de la creme - internetowy exhibicjonizm połączony z debilnymi fotkami. Przykład dla zobrazowania. Najgorszy jaki może być. Kumpel ma nową laskę, która krótko mówiąc jest pierdolnięta. I widzę jej fotki bo musi synka oznaczyć. Zdjęcie wygląda następująco. Widać jawnogrzesznica oczywiście tylko nogi na pierwszym planie, na drugim planie ekran TV z odpalonym asasynem. Podpis pod zdjęciem w stylu: Po wspaniałej uczcie pańcio ma teraz relaks i udaje asasyna. Pod opisem najebane hasztagów. Kurtyna
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Gillian » Pt lip 03, 15 08:15

+7
Ludziom się w głowie poprzewracało od tych fejsbuków.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Osvelot » Pt lip 03, 15 11:13

To nie jest siedem rzeczy, tego się nie da zawrzeć w tak prostej i krótkiej liście. Cały Facebook to symulator debila. A ludzie się ścigają o high score, efekt jest właśnie taki.

Nie gadałem z (bardzo dobrym zresztą) kumplem od bardzo długiego czasu. Jakoś mi nie może przejść "co słychać?", kiedy BARDZO DOBRZE WIEM, CO SŁYCHAĆ, bo jego dziewczyna wrzuca na fb wszystko i go oznacza. Czułbym się debilnie co chwilę mówiąc "no wiem", jakby coś opowiadał. W sumie to do znajomych często zagadujemy z empatii, z troski. A tu co - dobrze się powodzi, fajne podróże, sumiennie ćwiczą, widzę że dobrze się odżywiają, na konsoli pograne. To o co pytać? :^)

Bonus: https://youtu.be/CLRBYhd7e4Q
Ostatnio edytowano Pt lip 03, 15 11:41 przez Osvelot, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Czego obecnie nienawidzicie/co Was wkurza

Postprzez Faja » Pt lip 03, 15 11:39

Do listy dokładam debilne zdjęcia z windy
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron