SPAM

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Re: SPAM

Postprzez Simon » Pn mar 03, 14 23:33

Fission Mailed.
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: SPAM

Postprzez Gac666 » Pn mar 03, 14 23:44

AI przejęło forum i zmieniło wszystkim aktywnym użytknownikom płeć. Ciebie ominęło, ale domyślam się, że Twoje imie byłoby Ocwelina.
Dodatkowo strona wariowała, wirowało logo, potem całe forum, dzień później był inwert kolorów i takie tam. Nikt nie wie kto tego dokonał, a my straciliśmy na jakiś czas dostęp do serwera.

Przykład:

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: SPAM

Postprzez Ookami » Wt mar 04, 14 00:51

Mi też nie zmieniło, bo ciężko :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Ookami
Szara eminencja
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pt kwi 03, 09 17:00
Lokalizacja: Kraków
Czytam: "Tęcza sześć" Toma Clancy'ego

Re: SPAM

Postprzez Simon » Wt mar 04, 14 00:57

Ookamina?
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: SPAM

Postprzez Osvelot » Pn wrz 15, 14 18:38

http://www.youtube.com/watch?v=Gxu248aD6PY O, Big Boss w teledysku Justice, tylko oko nie to co trzeba
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: SPAM

Postprzez Solidny » Wt wrz 16, 14 01:36

Ocwelot napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=Gxu248aD6PY O, Big Boss w teledysku Justice, tylko oko nie to co trzeba

3:51 Miller :D
https://www.youtube.com/watch?v=Gxu248aD6PY#t=231
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: SPAM

Postprzez Zancudo » Śr wrz 24, 14 23:33

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 16:19 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: SPAM

Postprzez ArecaS » Śr wrz 24, 14 23:42

Z czystej ciekawości, czym robione? Telefon? Jeżeli tak, to pełny szacun. :)
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: SPAM

Postprzez Zancudo » Śr wrz 24, 14 23:47

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 16:11 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: SPAM

Postprzez ArecaS » Śr wrz 24, 14 23:55

To pod ciut mniejszym wrażeniem jestem, bo liczyłem, że te kolory to też naturalnie telefonem uchwycone. :P Wygląda to natomiast nadal ładnie.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: SPAM

Postprzez Zancudo » Cz paź 09, 14 16:22

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 15:57 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: SPAM

Postprzez Zancudo » Śr lis 05, 14 17:50

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 15:38 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: SPAM

Postprzez ArecaS » Śr lis 12, 14 18:35

Dziś byłem świadkiem sceny, przez którą straciłem wiarę w ludzkość. Pozwolę sobie przekopiować jak opisywałem ją na FB, bo nie chce mi się tego drugi raz pisać.

***

Jestem w Galerii Katowickiej w Saturnie (acz tym mniejszym, bo tylko taki tam jest) i ogladam sobie telefony komorkowe, bo przy odrobinie szczescia za jakies 2 tygodnie bym zmienial

W zasadzie tuz obok miejsca gdzie stalem byly iPhone'y: 5c, 5s i 6

Wchodzi nastoletnia dziewczyna (wiek ok. 15-17 lat) ze swoja mama. Z wygladu klasa biznes to to nie byla. Raczej klasa srednia, zwlaszcza wyglad matki to sugerowal. Podchodza od razu do iPhone'ow.

Dziewczyna (tu muisz sobie wyobrazic najbardziej OHMYGOSHFANGURL ton ever) od razu krzyczy: "PATRZ MAMO! TU SA! O, tu jest ten nowy! Ale brzydki! ten moj stary byl ladniejszy!"

Mama widzac ceny tak delikatnie pyta corki: "A dlaczego to musi byc akurat ten telefon?" Intencja wiadoma.

Na to corka (NAJLEPSZY ARGUMENT EVER #1): "Mamo, no bo on jest wyjatkowy!"

...

W tym momencie ja ogladajac Xperie Z3 zwyczajnie zwatpilem. Dziewcze natomiast w tym momencie zauwazylo 5s.

"O, patrz mamo! To jest ten moj! On jest taki piekny... O, patrz! To jest 32GB! Ja mialam tego mojego tylko 16GB! A jak go wezmiesz z Orange to kosztuje tylko tyle!" (W Saturnie sa podawane jeszcze ceny z JAKIMS abonamentem z Orange; cena nadal byla dosc pokazna)

Caly czas oczywiscie nadal tonem OHMYGOSHFANGURL

W tym momencie mama zrobila podejscie drugie pokazujac na 5c: "A moze ten?"

Tutaj corka krzywo spojrzala na mame i odpowiedziala z tonem pelnym pogardy (NAJLEPSZY ARGUMENT EVER #2): "Mamo, no wez.... On jest plastikowy!"

...

Postronny obserwator w mojej skromnej osobie utracil wszelka nadzieje

W sumie tu musialbym sie wysilic na wymyslenie jakiejs puenty, ale dziewcze samo mnie wyreczylo mowiac do mamy z rozbrajajacym usmiechem: "Strasznie jestem wymagajaca, co?"

Ja wiem, ze sa owieczki. Wiem, ze PRowcy Apple robia z nimi co chca. Ale nigdy nie pomyslalbym, ze ktos na pytanie "Dlaczego iPhone?" nie odpowie "Bo jest dobrze wykonany.", "Bo ma swietny ekran.", "Bo jest szybki." tylko "Bo jest wyjatkowy."

Mylilem sie
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: SPAM

Postprzez Gac666 » Śr lis 12, 14 20:32

Heh zapraszam do Warszawy takie sceny to jest codzienność :D. Zawsze w takich momentach walę się dłonią w czoło.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: SPAM

Postprzez Zancudo » Śr lis 12, 14 21:51

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 15:38 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: SPAM

Postprzez ArecaS » Śr lis 12, 14 22:15

Jakby to ująć... Przy całej mojej niechęci do Apple szczerze do tej pory wierzyłem, że ludzie którzy na ten sprzęt się decydują mają choć z grubsza pojęcie czego chcą. Niech to będą na tyle subiektywne argumenty jak zaufanie do marki czy legendarna applowska niezawodność, ale jednak daleki jestem od twierdzenia, że ludzie kupują ten sprzęt tylko dlatego, że jest modny. Względnie są to osoby, które po prostu na to stać i chcą mieć "najlepsze". Nigdy nie przypisałbym człowiekowi aż takiej ignorancji by mógł coś chcieć tylko dlatego, że coś chce i to bez względu na to czy go na to stać, tak bez cienia chociaż racjonalizacji. Ja dosłownie zawiodłem się na ludzkości, jakkolwiek głupio to brzmi.



Poza tym niech mi ktoś powie, że argument "bo on jest wyjątkowy" nie jest po prostu rozwalający. :P
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: SPAM

Postprzez Gac666 » Śr lis 12, 14 22:22

Słuchaj to ja ci opowiem inną rzecz. Mam kumpla, który ma siostrę kilka lat od siebie starszą (teraz to juz mocno po trzydziestce jest, a rzecz działa się kilka lat temu). Potrzebowała laptopa, więc braciszek z nią siada i wertują sobie jakiś sklep internetowy. Szukają, szukają i nagle dialog:

siostra: O! Ten! Ten!
kumpel: Czemu ten? Drogi jest, do gier przeznaczony, a ty conajwyżej Farmvillea grasz.
Siostra: Chce tego, bo jest czerwony i ma logo z konikiem.

No i kupiła sobie xD.

Obrazek
Acer ferrari - swego czasu kosztował jakieś 9000zł

Gorzej, bo 3 tygodnie później zajumał go ktoś z biura gdzie pracowała...
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: SPAM

Postprzez Zancudo » Śr lis 12, 14 22:26

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 15:38 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: SPAM

Postprzez Solidny » Śr lis 12, 14 22:29

#ktobogatemuzabroni
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: SPAM

Postprzez ArecaS » Śr lis 12, 14 22:35

Zancudo napisał(a):Kobieca logika :D.

Proszę mi tu kobiet nie obrażać! Większość, które znam podchodzi do tych spraw jednak bardzo racjonalnie. Ba, moja to do tego stopnia, że krzywo na mnie patrzy za sam pomysł zmiany telefonu na nowy, skoro ten jeszcze mi działa. :P
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: SPAM

Postprzez Zancudo » Śr lis 12, 14 22:47

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 15:37 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: SPAM

Postprzez ArecaS » Śr lis 12, 14 22:57

Owszem. Sam spotkałem się z takim podejściem u kilku kobiet, ale nie u żadnego faceta. Co nie zmienia faktu, że przypisywanie tego ogólnie kobietom jest nie fair wobec tej większości, która potrai spojrzeć na temat w miarę rozsądnie. Fachowo się to chyba seksizmem nazywa. ;)
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: SPAM

Postprzez Gac666 » Śr lis 12, 14 23:13

No z drugiej strony znam taką, która podkręcała swoją grafikę robiąc sobie makijaż, więc jest i ta strona.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: SPAM

Postprzez Zancudo » Śr lis 12, 14 23:15

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 15:15 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: SPAM

Postprzez Gillian » Cz lis 13, 14 00:02

No bez jaj, przecież to dziecko. Młodzież w wieku 15 lat tak ma. Zwłaszcza dzisiaj w dobie internetów i chęci lansu. Ja rozumiem gdyby chłop 30 lat tak się jarał bez podania argumentu. Dla takich dziewczynek telefon jest jak ciuch czy torebka. Nie mówię że to normalne, po prostu powszechne.

Aczkolwiek zgadzam się z tym co powiedziała o 5C - plastikowy? a fe! Apple musi być wykonane z porządnego materiału :). Kiedy kupuje się sprzęt klasy premium takie rzeczy mają znaczenie. Kiedy kupujesz mercedesa to raczej dokładasz do skórzanej tapicerki.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: SPAM

Postprzez ArecaS » Cz lis 13, 14 00:24

De gustibus, aczkolwiek plastik sam w sobie ma jedną przewagę nad metalem czy szkłem - jest od nich po prostu bardziej wytrzymały. Mniej widać na nim trudy dnia codziennego. Generalnie tworzywo dobrej jakości złe nie jest. Choć może faktycznie jestem w stanie zrozumieć takie opinie o plastiku w 5c (czy też wszelkich Lumiach bądź Desirach) - to błyszczące coś odpycha w porównaniu z takim Galaxy S5. :P

Poza tym ja nadal w tej scence widzę coś, nie wiem, niewłaściwego. Nawet jeżeli to tylko 15-latka. Może źle robię, że oceniam po sobie, bo jednak mnie od małego rodzice uczyli, że jeżeli coś chcę, to powinienem sam sobie na to, jeżeli nie zapracować, to chociaż uzbierać z kieszonkowego. W wieku 15 lat miałem pewne poczucie wartości pieniądza. Nie dociera do mnie, że można żyć w takiej ignorancji i próżności, a rodzice na to pozwalają albo sobie z tym nie radzą.
Ostatnio edytowano Cz lis 13, 14 00:36 przez ArecaS, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: SPAM

Postprzez Gillian » Cz lis 13, 14 00:32

Eeee plastik bardziej wytrzymały od metalu? Co? W sensie rysy i tak dalej? Bo plastik jak pęknie to ino roz. Aluminium akurat ma taką zaletę że jest miękkie i odbierze energię upadku. Pognie się ale łatwo nie pęknie. Mój HTC z aluminiową obudową akurat tak uratował bebechy telefonu kiedy ten spadł mi na beton :). Pozostały dziury na obudowie.
Aczkolwiek ja sam wolę już porysowane aluminium czy szkło niż plastik. Wygląda to bardziej szlachetnie jak hmmm... np porysowane wysokiej jakości skórzane buty :).
Jeszcze apropo ajfonów ja tam bardzo żałuję, że zostali przy aluminium. Ta nierdzewna ramka w czwórce była nie do zdarcia. Mogliby zrobić cały telefon z nierdzewki, ale pewnie byłoby to droższe (spawanie itp, bo odlewu nie zrobi).
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: SPAM

Postprzez ArecaS » Cz lis 13, 14 00:44

No iPhone 4 wykonany byl akurat świetnie. Miło, że Sony kontynuuje tradycję teraz. :P Natomiast co do wytrzymalosci plastiku a aluminium, to jest w sumie jeszcze jedna rzecz, która jednak w moim odczuciu przechyla szalę na rzecz tego pierwszego. Sporo plastikowych telefonów ma zdejmowalną obudowę, więc energia kinetyczna w razie upadku może w dużym stopniu ulecieć razem z klapką i baterią. No ale z "dużych" OEMów chyba nadal taki patent wykorzystuje tylko Samsung i czasem LG. Do tego dodać perforowane plastikowe plecki (jak np. w budżetowych wręcz Samsung Galaxy Ace czy LG Swift L9) albo pseudo skórę od Samsunga, które świetnie leżą w dłoni i maskują rysy, i jest zestaw idealny. :) Mojego L9 mam prawie 2 lata, kilka razy glebę zaliczył i jedyny ślad to drobny odprysk na "aluminiowej" ramce wokół ekranu. Dlatego lubię plastik. Nawet jeśli czasem trochę zaskrzypi. :P
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: SPAM

Postprzez Zancudo » Cz sty 08, 15 23:45

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 15:16 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: SPAM

Postprzez Pabian01 » Pt sty 09, 15 08:53

Elf powiedziałby, że tej nocy została przelana krew :D
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron