Wasz scenariusz filmowy.

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Wasz scenariusz filmowy.

Postprzez macio2000 » N sie 24, 14 00:15

Większość z nas fanów Metal Gear,ma pojęcie o kinematografi(pełno w naszej serii różnych nawiążań do filmów) lub jest jej zapaleńcem.Nieraz pewnie iskrzyły się w głowie pomysły o własnym scenariuszu lub filmie,ja mając 7-10 lat na ten przykład uwielbiałem kręcić telefonem amatorskie(nawet bardzo :D )filmiki będące podróbkami znanych filmów.Popuście wole fantazji i napiście tutaj swoje pomysły.Według zasad na forum zaczne najpierw ja:
(scenariusz został wykorzystany w mojej serii misji z GTA SA robionych za pomocą programu DYOM,taka tam parodia :P )

Most Wanted:
Big Daddy to typowy gangster jakich wiele,cało nocne melanże,handlowanie dragami i tym podobnym.
Pewnego dnia jego samochód znika,szukają go po róznych miejscach w Los Santos.W końcu trafiają do dzielnicy domków na obrzezach miasta tam spotykają pewnego latynosa o dość niepewnej orientacji,a także jego kumpla ubranego jak ksiądz.Obydwaj mówią dość dziwne słowa kojarzące się z zombi.Po chwili pojawiają sie babcie moherowe.Po ich pokonaniu bohaterowie wrócili do domu.Niestety następnego dnia sprawa się komplikuje i rozpoczyna sie inwazja babć na Los Santos.John(kumpel Daddyego)ginie podczas bombardowania jego dzielnicy przez mohery.Tymczasem Bigi wraz z Michelem(kolejnym ziomalem z dzielni)dowiaduje sie o tajemniczej trójcy świetej i legendarnej broni strzezonej przez teletubisie w jednej z gór odalonych o 20 km od miasta.Los Santos zostaje zniszczone dosczętnie,jednak bohaterom udaje sie uciec.Zostają złapani i trafiają do niewoli przez nieznaną sekte Iliuminotos.Daddy poznaje niejakiego Wrzoda i Bezia.Dowiaduje sie więcej o Legendarne Broni,a także katalizatorze który ma zapobiec zabiciu także ludzi z tej broni.Problem jest jednak w tym ze odłamki katalizatora są umieszczone w różnych miejscach w całym stanie San Andreas.Oczywiście udaje mu sie je wszystkie odnależć.Ostatecznie znajduje także Legendarną Broń LegendarnegoTwinkyWinky,którego duch zostaje przez naszego bohatera pokonany.Jakieś 3 dni pózniej Bigi dowiaduje sie o miejsu przetrzymywania Michela.Nasz protoganista atakuje baze moherów szturmem z pomocą wojska USA.Pokonuje także Trócje Świętą Moherów,niestety Michel był przez nich torturowany i w wyniku obrażeń umiera na oczach swojego ziomala Biga.Nadszedł czas pokonania babć,wojsko USA wraz z naszym ziombalem przedziera sie przez hmare babć i dochodzi do najwyszego punktu w Las Venturas z którego wystrzelą ładunek z broni TwinkyWinky.Nasz bohater zostaje ciężko ranny wraz z Bezim i Wrzodem w wyniku ataku moherowego grzyba,jednak udaje mu sie dostać na sam szczyt i w zalezności od wyboru jaki dokonuje ,wojna kończy się-
Pokojem między babciami a ludzmi
Zniszczeniem Babć
Przegraniem ludzi.
Okej wasza kolej podzelcie sie swoimi pomysłami. :) :) :) :) :)
MGSV Masterpiece#€=€÷€!(*(*××€*_''&=\
Avatar użytkownika
macio2000
Running Man
 
Posty: 63
Dołączył(a): Śr lip 30, 14 17:51
Lokalizacja: Tselinorysk
Gram: WSZYSTKIE MGSy
Czytam: Książki to zuo

Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron