Kung Fury

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Kung Fury

Postprzez SALADYN » Cz maja 28, 15 23:54

Jestem już po seansie i film jest świetny. Nieco za krótki i jak na mój gust przesadzili z bullshitem ery VHS ale poza tym polewa po całości. Ścieżka dźwiękowa i sucharowy humor to czysty geniusz a za scene walki z nazistami powinnień byc oskar.

https://www.youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Kung Fury

Postprzez Gac666 » Pt maja 29, 15 00:36

Film jest tak głupi, że aż wyszedł! To jak Monty Python filmów z lat 80tych!

Na dokładke jest jeszcze to, równie dobry teledysk co sam utwór, aż sie sam sobie dziwię.

https://www.youtube.com/watch?v=ZTidn2dBYbY
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Kung Fury

Postprzez ArecaS » Pt maja 29, 15 01:20

Spoiler:


Normalnie filmowa wersja Blood Dragona. :D
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Kung Fury

Postprzez kALWa888 » Pn cze 01, 15 18:41

Jak dla mnie ten "film" to padaka. Głównym problemem jest przesadzona ilość kiczu - brakuje tutaj odpowiedniego balansu, więc juz samo to deklasuje to coś jako rzecz genialną i wartą 90% oceny. Kilka scen mnie rozśmieszyło - jak choćby latanie na wyrwanej ręce, śmiejący się dinozaur przy końcu (choć to też mocno przesadzone) i jakieś tam inne rzeczy jak choćby strzelanie do samochodu, aby otworzyć drzwi. Najgłupszy w tym wszystkim był żart z dinopolicjantem. No i ogólnie, jak na trwający 30 minut materiał zdążyłem się kilka razy znudzić i poczuć zażenowany. Podobał mi sie początek i zapowiadało się fajnie, ale im bliżej końca, tym było gorzej. Kicz nie powinien być gwoździem programu, a raczej dodatkiem sprawnie wplecionym w całość. Gdyby go odjąć pozostaje jedno wielkie nic. Dziwi mnie że niemal wszyscy tak bardzo się tym zachwycają. Ogólnie ten teledysk z Hasselhoffem jak i piosenka wypadają lepiej niż pełnoprawny Kung Fury. Nie polecam, chyba że tylko zerknąć na najlepsze sceny. Więcej może zmęczyć. Ode mnie 4/10.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Kung Fury

Postprzez Gillian » Pn cze 01, 15 19:28

Jak to bywa w tego typu produkcjach - wszystko co najlepsze zawarto w trailerze i oglądało się go lepiej niż całość. Świetnie pocięty, z dopasowana muzą. Film zły nie jest, ale wydaje się być zrobiony jak ten trailer, ale rozciągnięty kilkukrotnie - napakowany gagami atakującymi z każdej strony. Brakuje mi odpowiedniego budowania klimatu, narracji. Nie narzekam jak Kalwa, ale nie spełnił moich oczekiwań. Po trailerze spodziewałem się czegoś lepszego.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Kung Fury

Postprzez Gac666 » Pn cze 01, 15 19:32

Jeśli ktoś do tego podchodzi jak do poważnego filmu czy nawet jak do komedii to się nie dziwię. To od początku miał być parodia wypełniona kiczem i moim zdaniem spełniło się to w 100% :). Przypominają mi się filmy typu Naga Broń czy Hot Shots, tam też gagom nie było końca. Tu wadą może być długość filmu, chcieli upakować jak najwięcej się dało, no ale co się dziwić, mocno ograniczony budżet :). Wyobraźcie sobie co by było gdyby gość miał stworzyć pełnoprawną hollywoodzką produkcję.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Kung Fury

Postprzez Pabian01 » Pn cze 01, 15 20:23

Tylko ja odniosłem wrażenie, że będzie sequel?

Dobry był motyw przemiany na początku :D
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kung Fury

Postprzez ArecaS » Pn cze 01, 15 22:03

Tak naprawdę właśnie wszystko rozbija się o krótki metraż. Wszystkie narzekania, które o filmie słyszę (i które poniekąd podzielam) można sprowadzić do krótkiego czasu trwania. Miejmy tylko nadzieję, że plotki o pełnometrażowej są prawdziwe i przy tej okazji poprawią niedoróbki oryginału.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Kung Fury

Postprzez SALADYN » Pn cze 01, 15 23:30

Gac666 napisał(a):Przypominają mi się filmy typu Naga Broń czy Hot Shots, tam też gagom nie było końca.

Na tego typu filmy jest specjalne określenie gatunkowe, pastisz. Kung Fury stoi w takim rozkroku gatunkowym, z jednej strony przepełniony kiczem klasyczne podejście do kina akcji lat 80 a z drugiej parodia całej mainstreamowej kinematografii tamtego okresu. Film wymyka się przez to jakimkolwiek normom oceniania, tu trzeba indywidualnego podejścia a nie sugerowania się jakimś 4/10.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Kung Fury

Postprzez Faja » Wt cze 02, 15 07:26

What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kung Fury

Postprzez uci » Cz cze 04, 15 07:47

jak już obejrzałem to prócz może 2 motywów które dla mnie były dość meh to film jak najbardziej pozytywny.

I od razu mi się stare dobre stars in black przypomniało :P
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Kung Fury

Postprzez SALADYN » Śr lip 08, 15 23:17

Wersja z profesjonalnym polskim lektorem.

https://www.youtube.com/watch?v=6iXX25S2iP4
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53


Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron