Pif, paf, bum, bach - bynajmniej nie Jan Sebastian xD

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Pif, paf, bum, bach - bynajmniej nie Jan Sebastian xD

Postprzez Sylvan Wielki » Pt lip 10, 15 20:18

Znane odgłosy w formie słowa pisanego. Przyda się o słuchawkach. Jak wiemy z wiadomego tematu sporo osób z forumka ma różnego typu hedsety.
Tu możemy podzielić się informacją jak nam służą i czy jesteśmy zadowoleni z zakupu. Dodatkowo, można komuś doradzić w tym segmencie. Zapraszam do konwersacji.

Aktualnie posiadam Turtle Beach PX5. Kawał solidnego sprzętu, zarówno jeśli chodzi o ocenę jego wykonania, a także jakość oferowanego dźwięku, która jest wprost kapitalna. Nie są często spotykane na rodzimej ziemi, a jak już ich cena waha się w przedziale 700-800zł. Jednakże należy wyraźnie zaznaczyć, że z powierzonego zadania wywiązują się godnie. Obecne panuję kupić kolejne. Będę z nich rzadko korzystał, zatem mogę celować w niższy pułap. Zastanawiam się nad PX4, bądź Turtle Beach 400. Szczególnie te mnie interesują, gdyż pomimo stereo 5.1 podobno są niesamowite, oferując wprost rewelacyjny stosunek jakość-cena.
Co ciekawe, wedle opinii testujących są lepsze niż dedykowane Sony Gold Wireless Stereo Headset oraz (co ciekawe) ich wyższy model oferujący dolby 7.1, czyli 500. Opcjonalnie PX5 zostawię w zapasie i kupię Elite 800 - podobno jedne z najlepszych na rynku.

Polecam gorąco recenzje owego jegomościa.
https://www.youtube.com/watch?v=TZsDH5Iwn5s

Sam Sony Gold Wireless jest raczej chwalony za jakość dźwięku, choć na temat samego wykonania panują rozbieżne opinie. W porównaniu do Turtle Beach prezentują się faktycznie, jak tani zamiennik.

Chyba, że mowa o tej wersji. Kupiłbym bez wahania, gdyby nie wakt, że klasyczny model (czarny) kosztuje 300-400zł, a te tylko z racji swojej limitowanej przynależności, potrafią osiągnąć zawrotne ceny rzędu tysiąca zł. Dobrze, że za biała PS4 tyle sobie nie życzą xD Fakt, faktem, prezentują się co najmniej zjawiskowo.

Obrazek

Jeżeli ktoś miał styczność z ww. niech podzieli się wnioskami.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron