Jak instalować grę bez Steama

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Jak instalować grę bez Steama

Postprzez Ziomaletto » Pt mar 04, 16 18:51

Witam Zanzibarowcy.
Postanowiłem sobie pograć w Kol of Djuti: Modern Łarfer Dwa i z tego co wiem, to trzeba wpierw pobrać 12GB, by potem to zainstalować.
Wiem jednak, że jest jakaś droga to surpass Steam. Tylko proszę mi nie mówić o jakimś zgrywaniu na dysk itp. Jest jakaś legalna droga. Trzeba ponoć jeszcze raz zainstalować. To prawda? Powiedzcie mi, jak ominąć ściąganie 12GB. Niby mam LTE od Plusika, ale nie chcę czekać kilku godzin na ściąganie, instalacje... Proszę o konkrety.

PS. Wiem, że dział nie ten, ale nie wiedziałem gdzie umieścić, a pierdolnik to uniwersalne miejsce - sądząc po nazwie.
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: Jak instalować grę bez Steama

Postprzez Gillian » Pt mar 04, 16 20:42

To jak chcesz zagrać w grę bez jej ściągnięcia? Musisz mieć płytę i z płyty instalować.

Nie rozumiem pytania szczerze mówiąc.


BTW mamy dział growy
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Jak instalować grę bez Steama

Postprzez Ziomaletto » Pt mar 04, 16 20:56

Gillian napisał(a):To jak chcesz zagrać w grę bez jej ściągnięcia? Musisz mieć płytę i z płyty instalować.

Nie rozumiem pytania szczerze mówiąc.


BTW mamy dział growy


Ale Steam ściąga pliki gry z neta, nie z płyt. A mi chodzi o to, żeby instalował z płyty a nie z kosmosu (czy tam neta, whatever). A czekać aż 12 GB gry się ściągnie to też mi się za bardzo nie chce.

Mam na myśli to: http://forum.cdaction.pl/Call-of-Duty-Modern-Warfare-2-instalacja-z-plytki-t167781.html
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: Jak instalować grę bez Steama

Postprzez Gillian » Pt mar 04, 16 22:00

No to jest jakiś bug widocznie, zawsze powinno instalować z płyty jeśli jej używasz. To nie jest przypadkiem jakiś patch który zaciąga się po instalacji z DVD?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Jak instalować grę bez Steama

Postprzez Ziomaletto » Pt mar 04, 16 23:42

Gillian napisał(a):No to jest jakiś bug widocznie, zawsze powinno instalować z płyty jeśli jej używasz. To nie jest przypadkiem jakiś patch który zaciąga się po instalacji z DVD?


To jest właśnie dziwne, bo powinno instalować z płyty, a nie z neta. Przez ten tytuł (a raczej jego proces instalacji) zraziłem się do Steama.
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: Jak instalować grę bez Steama

Postprzez Gac666 » So mar 05, 16 01:51

Normalnie to działa tak (na przykładzie wolfenstein: the new order gdzie jest 45gb danych i 5płyt dvd):

1) Wkładasz płytę numer 1, odpalasz autorun z poziomu mój komputer, pokazuje się instalator (bynajmniej nie klikasz install z poziomu steam)
2) Klikasz dalej dalej dalej i dokładasz kolejne płyty
3) Grasz

Nie kojarzę by Modern Warfare 2 miał download only tak jak co poniektóre gry obecnie mają.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa


Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron