Przeróbki z Worms 4

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Przeróbki z Worms 4

Postprzez Ziomaletto » So kwi 30, 16 15:59

Witam.
Szukałem działu o kreatywności z innych gier, ale nie znalazłem. Trudno, będzie tutaj.
Przyznam się, że pisząc to mam cholernie wielką tremę, bo może jeszcze ktoś mnie wyzwie od dzieciaków, bo robię filmy z gier dla dzieci. xD (dobra mina do złej gry?)
Ale cóż, takie sobie hobby znalazłem. Także ten...
Od września 2012 zacząłem robić filmiki fabularne z Worms 4 i w sumie potrzebowałem dwóch lat, by filmiki wyglądały w miarę dobrze. No i teraz postanowiłem na zaufanym w sumie Zanzibarze opublikować efekt prawie czteroletniego - na zmianę - obijania się i robienia filmów. Nowych sympatyków tu pewnie nie znajdę, ale z ciekawości waszych reakcji wstawię ten film. Bo tak, a pewnie i tak dostanę hejty równe Kolei Transsyberyjskiej. :)

https://m.youtube.com/watch?v=bzTCjU3ZWDA I tak, nic lepszego od IVO nie mam.

A jeśli macie jakieś ine pytania (nawet szydera wchodzi w grę) to śmiało pytajcie.
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: Przeróbki z Worms 4

Postprzez Osvelot » So kwi 30, 16 20:54

Protip: używanie syntezatora mowy do podkładania głosu w filmikach jest bardziej "od/dla dzieciaków", niż Wormsy.

Kojarzy mi się z najchujowszymi gimbofilmikami gdzie młodzież miała podnietę że w przeróbce LOTR Gandalf z Balrogiem mówią do siebie brzydkie wyrazy syntezowanym głosem.

Własny głos podkładaj, będzie lepiej.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Przeróbki z Worms 4

Postprzez Ziomaletto » So kwi 30, 16 22:21

Osvelot napisał(a):Protip: używanie syntezatora mowy do podkładania głosu w filmikach jest bardziej "od/dla dzieciaków", niż Wormsy.

Kojarzy mi się z najchujowszymi gimbofilmikami gdzie młodzież miała podnietę że w przeróbce LOTR Gandalf z Balrogiem mówią do siebie brzydkie wyrazy syntezowanym głosem.

Własny głos podkładaj, będzie lepiej.


I w tym problem leży - brak dobrego sprzętu/niezbyt odpowiedni głos do takich rzeczy. Ale mogę zrobić napisy przez YT, jeśli chcesz (tak jak ostatnio robi to quaz). :) Najwyżej podczas rozmów będziesz wyciszać, a w czasie starć sobie podgłośnisz muzykę. Ale szanuję to, że chcesz mi coś doradzić. ;)

PS. "Brzydkich wyrazów" raczej dużo nie będzie. :)
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: Przeróbki z Worms 4

Postprzez Osvelot » N maja 01, 16 00:13

Sprzęt mikrofon, czy sprzęt struny głosowe?

Bo niegówniany mikrofon to żadna sztuka, a na to np. skarpeta żeby tłumić puki i stuki, bo nie musi być pro mikrofon z pro gąbeczką.

Zdarza się nawet, że mikrofon w zestawie do grania jest całkiem spoko - ten w słuchawkach Creative (te przeklęte Fatal1ty) jest naprawdę git jak na pchełkę przy słuchawkach do kanter strajka.

BA, nawet telefonem lepiej (zwłaszcza że ostatnio już nawet z automatu tłumią szumy i tło).

Wszystko lepsze od syntezatora. Napisy? Nnnnno nie wiem.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Przeróbki z Worms 4

Postprzez SALADYN » N maja 01, 16 00:22

Od siebie jeszcze dodam że nie potrzebujesz super charakterystycznego głosu. Bez wątpienia jakaś wyróżniająca się barwa by pomogła ale z drugiej strony celujesz w grupę która wręcz ubóstwia pewnego pajacującego szweda który maskuje swoje braki umyślnym piszczeniem kastrata.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Przeróbki z Worms 4

Postprzez Gillian » N maja 01, 16 06:01

Ja dodam ze nie potrzebujesz nawet mikrofonu - podlacz sluchawki do portu i do nich gadaj.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Przeróbki z Worms 4

Postprzez Herbaciarz » N maja 01, 16 11:22

Też niestety syntezator IVONA kojarzy mi się jedynie z przeróbkami sąsiadów.

Tak jak koledzy pisali wyżej nie potrzebujesz super mikrofonu na początek, a zawsze nauczysz się jakiejś pracy z mikrofonem.

Jeśli jednak faktycznie sprawia Ci to frajdę i jest to Twoim hobby czemu nie zainwestować w lepszy sprzęt? Ja na przykład korzystam z Behringera C1-U i jestem bardzo zadowolony :)


EDIT: Dobra muzyka tam w tych wormsach jest :P I jeszcze z takich technicznych rzeczy, nie wiem jakim sprzętem nagrywasz gameplaye z Wormsów, ale postaraj się by przechwytywało w 16:9 oraz 720p. Dzisiaj w sumie to taki standard jeśli chodzi o pliki wideo.
Herbaciarz
Black Viper
 
Posty: 154
Dołączył(a): Śr mar 16, 16 13:48


Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron