Rozreklamowanie forum

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Wilczyca » Wt sty 06, 15 17:56

Masz rację, jestem od kilku miesięcy. Ale jak poszukiwałam w sieci jakichkolwiek informacji na temat MGS to nigdzie nie natknęłam się na spostrzeżenie, że na tym forum siedzą dziwni ludzie (choć to może akurat i prawda 8) ). Więc może nadszedł czas, by otworzyć się na nowych użytkowników?
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Zancudo » Wt sty 06, 15 17:57

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 15:16 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez shalashaska » Wt sty 06, 15 18:01

Zancudo napisał(a):Gac powinien zadecydować - w końcu on będzie musiał banować tych gimbusów :D.


No kul już się chyba coś uspokoił.
My Hero ... plis ... set me free.
Avatar użytkownika
shalashaska
Crying Wolf
 
Posty: 763
Dołączył(a): Wt wrz 05, 06 21:59
Lokalizacja: Kraków
Gram: Tenchu, MoH

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Gac666 » Wt sty 06, 15 18:18

kul jest w chinach i nie ma czasu, nic sie nie uspokoił, bo ostatnio ostrzeżenie dostałeś.

Wilczuś śmiało pytaj, zobaczymy co to i gdzie to :). Na priv ewentualnie mi napisz proszę.

Hejt zaś głównie jest na PSXextreme, bo stamtąd do nas przyłazili i robili zwykle siarę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Wilczyca » Wt sty 06, 15 20:30

Ej chłopy, spokojnie. Wszystko można rozwiązać drogą pokojową. Tylko niech obie strony wezmą pod uwagę, że nie myli się jedynie ten, który nic nie robi.

I proszę, nie róbmy offtopu w tym temacie.
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Gac666 » Wt sty 06, 15 20:49

Uciąłem konwersację by nie było burdelu.

Na pewno rozreklamowanie forum to dobra rzecz tylko kwestia tego gdzie to reklamować.
Czy napłynie nam setka debili czy 1 mądry użytkownik to w sumie i tak nigdy się nie dowiemy dopóki nie poczynimy kroków :).
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez shalashaska » Wt sty 06, 15 20:58

Gac666 napisał(a):Uciąłem konwersację by nie było burdelu.



Nie uciąłeś tylko usunąłeś a to ogromna różnica, bo wstydzisz się żeby inni poznali prawdę, cenną uwagę którą napisałem w tym poście który mi skasowałeś. To tak jakby leczyć skutki a nie ich przyczynę, bo widzę że nie wyciągnięto wniosków z moich w/w napisanych i usuniętych słów i nadal się kasuje, bądź edytuje czyjeś posty. Teraz ja ucinam tą konwersację, chyba już nie bredzę? :P
My Hero ... plis ... set me free.
Avatar użytkownika
shalashaska
Crying Wolf
 
Posty: 763
Dołączył(a): Wt wrz 05, 06 21:59
Lokalizacja: Kraków
Gram: Tenchu, MoH

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Zancudo » Wt sty 06, 15 20:59

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 15:16 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Gac666 » Wt sty 06, 15 21:25

shalashaska napisał(a):
Gac666 napisał(a):Uciąłem konwersację by nie było burdelu.



Nie uciąłeś tylko usunąłeś a to ogromna różnica, bo wstydzisz się żeby inni poznali prawdę, cenną uwagę którą napisałem w tym poście który mi skasowałeś. To tak jakby leczyć skutki a nie ich przyczynę, bo widzę że nie wyciągnięto wniosków z moich w/w napisanych i usuniętych słów i nadal się kasuje, bądź edytuje czyjeś posty. Teraz ja ucinam tą konwersację, chyba już nie bredzę? :P



Szkoda mi słów naprawdę :), mam w historii jak bardzo chcesz to wkleję, zresztą pociągnąłem z tobą temat na priv. Za sam fakt takiego offtopa powinieneś dostać osta, ale już mi się nawet nie chce. Wniosków zaś nikt nie wyciągnie, bo absolutnie nie masz racji i koniec.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez SALADYN » Śr sty 07, 15 00:06

Reklama i nowy narybek który dzięki niej napłynie nigdy nie zawadzi ale wole żeby ludzie na forum nadal prowadzili tą hermetyczną politykę. Udzielałem się już na wielu forach i możecie nie wierzyć ale tutaj jest po prostu idealnie, nie ma faszyzmu moderacji który sypie ostami na lewo i prawo za pytanie zadane w złym dziale czy każdy offtop ale też nie ma gimbazy która ciągnie dyskusje na dno. To jest idealne sito, osoby zdeterminowane i pasjonaci po prostu z czasem zostaną tą starą ekipą.

Wilku coś przeczuwam że jako jeden z przykładów chciałaś podać zakon Assassins Creed ale szczerze powiedziawszy nie dziwię się że oni przeżywają taki rozkwit kiedy co roku maja o czym pisać ale czy to dobrze ?
Ostatnio edytowano Śr sty 07, 15 00:07 przez SALADYN, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Gac666 » Śr sty 07, 15 00:07

To prawda, osobiście prowadziłem swego czasu jedno forum, cały czas uczestniczę w jeszcze dwóch kolejnych i wolę to niż gimbazja oraz chaos.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Wilczyca » Śr sty 07, 15 00:19

Wilku coś przeczuwam że jako jeden z przykładów chciałaś podać zakon Assassins Creed ale szczerze powiedziawszy nie dziwię się że oni przeżywają taki rozkwit kiedy co roku maja o czym pisać ale czy to dobrze ?]

Pudło ;).

Udzielałem się już na wielu forach i możecie nie wierzyć ale tutaj jest po prostu idealnie, nie ma faszyzmu moderacji który sypie ostami na lewo i prawo za pytanie zadane w złym dziale czy każdy offtop ale też nie ma gimbazy która ciągnie dyskusje na dno.

Jestem tutaj od niedawna, ale mam dokładnie to samo zdanie. Myślę, że to forum jest bardzo dobrze zarządzone, dlatego sądzę, że jesteśmy przygotowani na przyjęcie nowych ludzi i odsiejemy ziarno od plew.
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez kul » Śr sty 07, 15 06:38

W trzydziestym pierwszym dniu stycznia tego roku będzie równe trzynaście lat od utworzenia Zanzibaru.
OH powstało parę miesięcy później.
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Wilczyca » Śr sty 07, 15 09:31

Ale Wy starzy musicie być. :pirate:

Więc może akurat dobrze byłoby z tej okazji trafić do większego grona osób.
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Gac666 » Śr sty 07, 15 09:58

Niektórzy ciut już na karku mają ^^

Ale fakt czas leci strasznie, a stara miłość nie rdzewieje. Miejmy nadzieje, MGSV sam z siebie trochę narybku zbierze :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Zancudo » Śr sty 07, 15 10:48

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 15:15 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez uci » Śr sty 07, 15 17:31

MGS to nie far cry/asasyn/CoD/GTA/itp. żeby uderzyć w hektolitry dzieciaków z gimnazjów
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Osvelot » Śr sty 07, 15 20:43

Hej, interesowałem się niedawno tym tematem (fora internetowe w dzisiejszych czasach) i w sumie interesuję się nadal - więc chętnie bym chciał zobaczyć przykłady, które jeszcze tak dobrze się trzymają w 2015 ;)

Co więcej, jeśli mogłabyś podać przybliżoną datę ich założenia... no bo dotrwać do dziś z jako-tako funkcjonującym forum to już wyzwanie. Ale otworzyć forum w drugiej dekadzie XXI wieku i osiągnąć sukces - to moim zdaniem coś na granicy niemożliwości. Mimo wszystko, bardzo mocno liczę na wyprowadzenie mnie z błędu :P
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Wilczyca » Śr sty 07, 15 23:22

http://mmorpg.org.pl/forum/

Strona powstała w 2006 roku. Wydaje mi się, że forum zostało założone dużo później, ponieważ pamiętam jeszcze jego początki.

http://www.gamesboard.pl/forum.php

Dokładnej daty założenia forum nie znam, ale to drugi przykład, który od razu przyszedł mi do głowy.
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez SALADYN » Cz sty 08, 15 00:25

Przykłady dobre ale nieadekwatne do sytuacji Zanzibaru i fanowskich społeczności. Podane przez ciebie fora to ogólniki, jeden skupia graczy MMO, MOBA i cały shit z przeglądarek i indyków a drugi zarzuca jeszcze więcej wędek łowiąc użytkowników Countera i całą masę drobnicy z konsol, PC i pewnie sporo z sektora mobile. Utrzymanie takiej społeczności przy życiu nie jest trudne bo to takie perpetuum mobile które samo się już napędza i tylko trzeba dbać o poziom i spokój gawiedzi.
Zanzibar jest monotematyczny i gdyby nie pierdolnik to między poszczególnymi odsłonami sagi wyludnienie byłoby czymś nieuchronnym. Wyżej spytałem czy masz na myśli Zakon Assassins Creed który jest takim samym tworem jak ZL ale może sobie pozwolić na stały kalendarzyk wydawniczy i dodatkowo ma wsparcie polskiego oddziału ubisoft. W poprzedni sezon świąteczny było Black Flag, teraz mają Unity i Roque a już wypłynęło info o Victory, razem z Liberation to dziesięć odsłon w ciągu ośmiu lat. MGS dobicie do piątej części zajęło ćwierć wieku, oczywiście możemy tu dyskutować o tym co te serie sobą reprezentują i który model wydawniczy jest lepszy dla marki ale fakt jest taki że po prostu maja o czym pisać.
Eh, krótko mówiąc reklama jest nam bardzo potrzebna :/
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Wilczyca » Cz sty 08, 15 00:41

SALADYN, dlatego właśnie zaproponowałam to, co zaproponowałam i poczyniłam już pierwsze kroki. Razem z Gacem trzymamy rękę na pulsie.

Rzecz jasna nie sądzę, byśmy osiągnęli takie wyniki jak powyżej przeze mnie wskazane fora, głównie ze względu na "niszowość" MGS i to, o czym wspomniałeś, czyli brak wsparcia od zewnątrz. Myślę jednak, że właśnie dzięki reklamie na poczytnym portalu udałoby się nam dotrzeć z serią do graczy, którzy jeszcze nie mieli z nią do czynienia. Wejdzie ktoś na portal, zobaczy screeny, przeczyta dwa newsy, pomyśli sobie: "Ta gra może być dobra" i być może zdecyduje się zarejestrować na forum, żeby poszukać interesujących go informacji lub podyskutować. Wydaje mi się, że nie narzekamy na napływ nowych użytkowników nie dlatego, że fora generalnie odeszły już do lamusa, tylko dlatego, że MGS nie jest znane wśród młodych graczy, a to właśnie oni tworzą teraz rynek.
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez SALADYN » Cz sty 08, 15 01:02

Wilczyca napisał(a):Wydaje mi się, że nie narzekamy na napływ nowych użytkowników nie dlatego, że fora generalnie odeszły już do lamusa, tylko dlatego, że MGS nie jest znane wśród młodych graczy, a to właśnie oni tworzą teraz rynek.

Nie zgodzę się, przekrój demograficzny graczy przez ostatnie piętnaście lat szedł bez przerwy w górę, gry wyszły z szufladki zabawy dla dzieci wraz z dorastającymi graczami. Nieświadomość istnienia marki MGS wśród ludzi nas nie powinna interesować bo nic z tym nie zrobimy, przy okazji Phantom Pain i MGO3 trzeba zareklamować serwis.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Wilczyca » Cz sty 08, 15 01:16

Nie wiem, jak jest z grami single player, ale w przypadku MMO prawda jest brutalna - nie licząc naprawdę harkorowych tytułów, wiek graczy nieustannie się obniża, stąd postępująca causalizacja gier i popularność modelu f2p. Stąd moje spostrzeżenie, być może błędne.

Swoją drogą zasadne wydaje się zadanie podstawowego pytania: czt chcemy dotrzeć ze swoją reklamą przede wszystkich do fanów serii, czy też zależy nam na tym, by zainteresowali się nią gracze, którzy nie mieli z nią wcześniej do czynienia? Można też załatwić jedno i drugie, o ile udałoby mi się uruchomić parę kontaktów.
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez SALADYN » Cz sty 08, 15 01:25

Jeden gatunek nie świadczy o tym że nam się pokolenie graczy odmładza.

Myślę że lepiej inwestować czas i siły na tych graczy którzy o sadze nie wiedzą nic albo tyle że to jakaś japońska, skradankowa telenowela. Kto serie zna i chce o niej czytać/pisać już tu na pewno trafił nie raz.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Wilczyca » Cz sty 08, 15 22:35

Ludzinki!

Jedną reklamę mamy już załatwioną :). Teraz czekamy jeszcze na odpowiedź od innej witryny.
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Gac666 » Cz sty 08, 15 22:44

Yeeeaaah brawo dla tej Pani :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Wilczyca » Cz sty 08, 15 22:49

Wyrazy podziękowania proszę wpłacać na konto :D .
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Solidny » Pt sty 09, 15 00:04

A konkretnie to jaką u kogo? :P
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Wilczyca » Pt sty 09, 15 09:23

Nie zdradzę, dopóki reklama się nie pojawi, żeby nie zapeszać. Ale dodam, że spotkałam się z baaardzo pozytywną odpowiedzią i przekonałam się, że nasza strona jest bardziej znana, niż sądziłam.
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Rozreklamowanie forum

Postprzez Gac666 » Pt sty 09, 15 10:18

Gość nawet kiedyś MGS fan dvd kupił, więc tru wentylator :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron