Mały pierdolnik Gac'a.

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Mały pierdolnik Gac'a.

Postprzez Gac666x » So sty 27, 07 16:28

Tak więc doszedłem do wniosku, że ostatnio forum zamieniło się w w jakieś durne przedszkole, gdzie tematami jest po prostu wszystko. Ja rozumiem offtopic, ale zauważyłem, że część ludzi pisze więcej w offtopicu niż wogóle na temat MGS'a. Jako, że jest to forum MGS'a to proponowałbym pozamykać tematy typu: "Twój ulubiony samochód, którego nigdy nie dotkniesz, a sie nim podniecasz", "Najgorszy, najlepszy zespół (jawnogrzesznica PRZECIEŻ JEST JUŻ TAKI TEMAT)" i inne хуй muje, które totalnie zaczynają mnie wkurwiać. Jakoś do niedawna Pierdolnik miał jeszcze jakiś MGSowy smaczek, a teraz to już totalna masakra, co dzień to nowy bez sensowny temat... Apeluję do moderatorów by rozpatrzyli te sytuację i coś z tym zrobili, ponieważ ja już z lekka mam dość ale to szczegół ;/.
Ostatnio edytowano Pn maja 28, 07 22:39 przez Gac666x, łącznie edytowano 1 raz
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez Uzion » So sty 27, 07 16:35

Prosba do Adminow: Konsekwentnie podejmujcie srodki w tej sprawie. Jestem za, choc offtopic to offtopic i nie jest nigdzie napisane co w nim musi byc i nie kazdy musi w tym uczestniczyc ;/. A moze to tylko "Chwila ciszy przed burza"? Zycze powodzenia w szukaniu rozwiazan ;)
Ostatnio edytowano So sty 27, 07 16:44 przez Uzion, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez Bizon » So sty 27, 07 16:43

Gac napisałem o tym dziś rano w swoim blogu. Możesz tam zglądnąć :)
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez solidus grabczas » So sty 27, 07 17:38

cóż prawdą jest że ostatnio zatraciliśmy się w offtopach ale pamiętaj że o MGS PO cieżko pogadać bo mało kto ma dostęp do PSP i tej gry
a MGS4 to nawet nie zapowiedziany w japonii więc jest możliwość tylko gdybania
z mojej perspektywy jest problem też taki że do MGS2 i 3 nie mam dostępu a temat 1 jest chyba skończony

ale mimo wszystko można ukrucić offtopy ale jednak parę postobijów musi zostać jak np. A czy B lub co w winampie
Welcome back Commander...
Avatar użytkownika
solidus grabczas
Fatman
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr wrz 13, 06 13:03
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Uzion » So sty 27, 07 18:21

Ale sie porobilo... Masowe blokowania tematow. <wow> W sumie tak najprosciej. Myslalem ze bardziej sie wysilicie i wymyslicie jakis uniwersalny sposob ;) Ale przynajmniej forum nie zejdzie na psy.
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez whymaster » So sty 27, 07 18:22

Uważam, że pół na pół, te offtopy bardziej ciekawe zostawić, te mniej pozamykać. Lekko powiedziawszy, "Twój ulubiony samochód" niedługo przerodzi się w niewiadomo co "Jak wygląda Twój rogal w toalecie?". Jestem za zamknięciem w ogóle nic nie dających postonabijających tematów.
Już odchodzisz w niepamięć, Już nieważne ludzkie łzy, Już niepotrzebne moje zdanie, Tylko nasze, cudze sny. - Whymaster
Avatar użytkownika
whymaster
Semper Fi
 
Posty: 143
Dołączył(a): So gru 16, 06 13:36
Lokalizacja: Heaven

Postprzez plastus » So sty 27, 07 18:58

ja byłbym nawet za takim radykalnym krokiem jak zamknięcie Pierdolnika 8)
Avatar użytkownika
plastus
Psycho Mantis
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt gru 08, 06 19:02

Postprzez Gac666x » So sty 27, 07 19:03

Pierdolnik jest potrzebny, ale zakładanie nowych bezsensownych tematów nie.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez plastus » So sty 27, 07 19:07

ale może zrobić taki ograniczony pierdolnik czyli np. pare tematów przyklejonych(tych najpotrzebniejszych np. ulubiony zespół rockowy)a nie wolno tworzyć nowych tematów,ew.za zgodą admina(po wyjaśnieniu po co ten temat.
Avatar użytkownika
plastus
Psycho Mantis
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt gru 08, 06 19:02

Postprzez Uzion » So sty 27, 07 19:13

"nie wolno tworzyć nowych tematów,ew.za zgodą admina(po wyjaśnieniu po co ten temat."

To jest dobre. Pytac o pozwolenie z uzasadnieniem. Tylko troche problematyczne bo np. Trzeba czekac na odpowiedz itp.
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez kul2 » So sty 27, 07 20:10

plastus napisał(a):ja byłbym nawet za takim radykalnym krokiem jak zamknięcie Pierdolnika 8)


Na poczatek to Ty przestan zakladac tematy o ktorych w pierwszym poscie napisal Gac, a potem zabierz sie za wypowiadanie.

Pierdolnik nie zostanie zamkniety, nie zostana wprowadzone zadne ograniczenia co do zakladania nowych tematow, jedynie zostanie zwiekszona kontrola nad nimi.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Boras » So sty 27, 07 20:19

Calkowicie popieram ta akcje... bo niektore tematy to naprawde zenada;/
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez kul2 » So sty 27, 07 20:34

To zakladaj lepsze, proste wyjscie.

Wszyscy tylko potrafia narzekac ze tematy sa glupie, a jak zalozylem kilka ciekawych w ktorych mozna smialo dyskutowac zostaly zignorowane. Jedynie proba wyciagniecia czegos z ekranu z Fission Mailed poszla w miare dobrze.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez wredny » So sty 27, 07 20:57

Co tu sie jawnogrzesznica dzieje ? az zal na to wszystko patrzec... odechciewa sie wchodzic na to forum.Kiedys to forum bylo calkiem inne dudnilo zyciem i usmiechem... teraz wszyscy sie nie lubia , kluca sie...Dlatego nasuwa mi sie jedno proste pytanie : Dlaczego ? ... Przestancie pisac ze robia sie offtopicki w pierdolniku bo to bez sensu ... nic sie nie dzieje w swiecie mgs , wiec nie ma co sie dziwic.Teraz kiedy saladin napisal o tym rzekomo trailerze pojawily sie jakies spekulacje.I odrazu forum idzie ku dobrej drodze.Poczekajcie do nowgo trailera , lub do jakiegoes interesujacego spoliera a nie pieprzycie glupoty... Wiem , pewnie myslice ze jestem idiota lub nie , nie zamierzam prowadzic z nikim wojny , nie muscie sie zgadzac z tym co napisalem... To tyle.
Obrazek
Avatar użytkownika
wredny
Fatman
 
Posty: 324
Dołączył(a): Śr sie 24, 05 09:01
Lokalizacja: AREA 51

Postprzez Anik » So sty 27, 07 22:00

Ludzie, a ja żądam CENZURY! K***A! XD
Avatar użytkownika
Anik
Crying Wolf
 
Posty: 244
Dołączył(a): N sty 14, 07 14:27
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Bizon » N sty 28, 07 12:39

Werdny wrócił i już prawi kazania :)

No ale popatrz SS7 jak wyglądał pierdolnik, jakie były tematy...
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez wredny » N sty 28, 07 12:49

Bizion co racja to racja , ale bez przesadyzmu.Wiadomo ze nic sie nie dzieje na scenie mgs'a no i ludzie nic nie pisza.Dlatego zabieraja sie za pierdolnik.Ale jak to gac powiedzial trzeba sie ograniczac z pisaniem tematow i sprawdzac czy juz nie ma podobnego.
Obrazek
Avatar użytkownika
wredny
Fatman
 
Posty: 324
Dołączył(a): Śr sie 24, 05 09:01
Lokalizacja: AREA 51

Postprzez Boras » N sty 28, 07 14:44

Kul a jaki ja temat zalozylem! tylko w targowisku wiec do mnie pretensji nie miej !
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez kul2 » N sty 28, 07 15:56

Smoky / Snoopy napisał(a):Kul a jaki ja temat zalozylem! tylko w targowisku wiec do mnie pretensji nie miej !


Hmm, problemy ze zrozumieniem tekstu?
Zakladaj lepsze tematy, a nie narzekaj na to ze ktos inny zaklada takie ktore Tobie nie odpowiadaja. Jezeli jedynym tematem jaki zalozyles byla oferta sprzedazy gacka, to chyba nie jest najodpowiedniejsza osoba do wypowiadania sie w temacie, prawda?
Jezeli sam sie nie starasz by to forum bylo mniej dziecinne to nie miej pretensji do innych, proste.
Latwo jest wymagac od innych, trudnosc zaczyna sie gdy samemu trzeba cos zrobic.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Boras » N sty 28, 07 16:40

lol ok panie wladco przepraszam ze zyje postaram sie poprawic:P i oczywiscie zakladac lepsze tematy od innych skoro tak mi kazesz..
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez kul2 » N sty 28, 07 17:22

Nic Ci nie kaze przeciez.
To jest Twoja wola jak sie zachowujesz, ale jakie masz prawo wymagania od innych czegos, czego nie wymagasz od siebie?
Nie jestem Twoim wladca, wiec prosze o nietytulowanie mnie w ten sposob.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Boras » N sty 28, 07 20:53

Mowisz ze mam problemy z czytaniem, a sam niepotrafisz czytac ze zrozumieniem niechce sie kloccic czy cos ale niejstes moim wladcą tylko tego form czy cos mi sie pomylilo:P dobra niewazne lepiej pomysle nad jakims dobrym tematem:D
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez kul2 » N sty 28, 07 21:05

Widac potrafisz ukryc w swoich slowach znaczenie, ktorego nie potrafie odczytac.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez odin » Wt mar 13, 07 13:55

Ogolnie, to tak sobie mysle, ze kiedys, za pewien czas jak juz rozwiaze wiekszosc Swoich problemow na tyle aby sie skupic na forum, to zrobimy z tym pozadek. No i z racji temperatury problemu nie bedzie ale i tak dalej.
Wiecie skojazyla mi sie metafora taka. Z biegiem czasu forum to rzucanie swinia diamentow. To forum.
Avatar użytkownika
odin
od internetu mi urwiesz!
 
Posty: 214
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:58
Lokalizacja: nie wiem.

Postprzez Uzion » Wt mar 13, 07 16:58

A moim zdaniem nie musimy za kazdym razem zakladac super madrych tematow zmuszajacych do myslenia i super inteligencji. Troche przesadzilem przed chwila, bo sa tematy na forum ktore wogle nie wymagaja rozumu i myslenia... Ale mozna sobie zalozyc luzny temat do luznej rozmowy. Np. Cos w stylu "Jak przechodzilem MGSa to zdarzylo mi costam smiesznego" or sth like this i nie musi byc to w "Pierdolniku" tylko np w "Wszystko o serii". Wazne rowniez zeby sobie milo i sensownie pogadac, a nie albo sie klocic albo caly czas nabijac posty w "Co w winampie", albo nic nie pisac tylko wchodzic patrzec ze nic ciekawego i wychodzic. Jesli chodzi o mnie to nie mam pomyslu na jakis luzny temacik.
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez Gac666x » Wt mar 13, 07 17:02

W tym rzecz, że forum MGS to nie jest jedyne forum na świecie, więc o dupie maryny można gadać gdzie indziej. Jako, że jest to forum o MGS to powinno sie trzymać jak najbardziej blisko tego tematu. Wiadomo offtopy są nieuniknione, ale żeby widzieć 8/10 tematów aktywnych, które są offtopami to już troche nie teges.

[ Dodano: Czw Kwi 05, 2007 2:27 pm ]
Wyjeżdzam do rodziny, więc wesołych świąt i smacznego zająca ;). Przewidywany powrót we wtorek.

[ Dodano: Pon Maj 28, 2007 9:42 pm ]
http://img340.imageshack.us/img340/9062 ... izeha8.jpg

http://img403.imageshack.us/img403/5995 ... izedj0.jpg

Niedługo zaczynamy handel. To akurat moja prywatna katana :). Niedługo otwieramy sklep internetowy tak więc chętni dostaną możliwość zakupienia porządnego sprzętu za nie aż tak straszną cenę.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez kul2 » Wt maja 29, 07 07:24

Podbite.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Infernal Warrior » Wt maja 29, 07 07:27

My Gacu jestesmy ugadani ;) Tak jak mówiliśmy - Będzie dowodzik - będzie katana ;)
Zatrzymaj tam jakas dla mnie :P
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez uci » Wt maja 29, 07 09:44

nice stuff...
no to kiedy to otwierasz?
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Gac666x » Wt maja 29, 07 17:00

Narazie sprzedajemy te kilka sztuk na allegro (i do jednej szkoły) by odzyskać zapożyczone pieniądze. W ciągu tygodnia powinniśmy założyć stronę, a jak tylko będziemy gotowi to będziemy zamawiać w większych ilościach.

Ceny tych mieczy będą sięgały od 1600zł do 2500zł, zależnie od modelu. Tak więc wszystkich chętnych na porządny kawał roboty zapraszam :).

[ Dodano: Sro Maj 30, 2007 7:44 pm ]
Jak teraz ktoś mi podpadnie, a był na drugim ostrzeżeniu dostanie po prostu coś takiego :).

http://z0r.de/?id=215


A tak poza tym, You can't stop the Rock!

http://z0r.de/?id=79
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Następna strona

Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron