Mały pierdolnik Gac'a.

Och mój słodki, ach mój piękny pierdolniku.

Moderatorzy: Hal, GM

Postprzez Gillian » Pn maja 31, 10 16:10

Luz:p
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez SALADYN » Pn maja 31, 10 19:07

Przeszkadza ci wiatraczek w PS3 dziwne , trójeczka to najcichsza konsola obecnej generacji więc może sam sprzęt zaczyna nawalać , głośny wiatrak to zazwyczaj pierwszy symptom że się konsola psuje lub po prostu czas trochę przedmuchać sprzęt.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Askel » Pn maja 31, 10 20:26

Może chodziło o Gears of War3 i w związku z tym - X360
oh, and by the way? we're going to die.
Avatar użytkownika
Askel
Olga Gurlkovich
 
Posty: 255
Dołączył(a): N wrz 21, 08 11:43
Lokalizacja: GW/Pzn

Postprzez Tidus93x » Pn maja 31, 10 20:29

no i nie jest to aż taki postęp jak w PS2- Gow1 i 2, skok jest dużo mniejszy.


Chyba jednak o God of War 3, Gearsy na PS2 nie hulają ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Postprzez Askel » Wt cze 01, 10 00:20

Przeprosiwszy.
Czytanie ze zrozumieniem for teh win. Ya'll can diss me now. ;p
oh, and by the way? we're going to die.
Avatar użytkownika
Askel
Olga Gurlkovich
 
Posty: 255
Dołączył(a): N wrz 21, 08 11:43
Lokalizacja: GW/Pzn

Postprzez Gac666 » Wt cze 01, 10 00:26

SALADYN napisał(a):Przeszkadza ci wiatraczek w PS3 dziwne , trójeczka to najcichsza konsola obecnej generacji więc może sam sprzęt zaczyna nawalać , głośny wiatrak to zazwyczaj pierwszy symptom że się konsola psuje lub po prostu czas trochę przedmuchać sprzęt.



Nie to żeby konsola jest odkurzona i nie jest wcale taka stara. Przeszkadza mi wiatrak tak jak przeszkadzał w x360. Moje wiatraczki są teraz ledwie słyszalne, jak ostatnio mierzyłem 26 decybeli. Ten wiatrak spokojnie osiąga 80decybeli jak konsola się troche podgrzeje i musi schłodzić. Wiem, że wy do wycia takiego jesteście przyzwyczajeni, no ale jak ja słyszę wycie zamiast głośników to mnie to wkurwia :D
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez Gillian » Wt cze 01, 10 00:32

Przez to PSX rula - żadnych wiatraków, jedynie napęd słychać ; ). Ultracicha jest też PStwo, zadziwiła mnie, kiedy ją pierwszy raz odpaliłem.

A ja już z X360 czasem wymiękam. Absolutnie w nic nie gram bez instalacji. Kumpel to w ogóle kupił długi kabel HDMI i trzymał konsolę parę półek dalej. Ale on ma Arcade bez dysku, więc żeby coś usłyszeć w słuchawkach (zamkniętych!) to musiał sie uciekać do takich tricków.

PS3 jak miałem jakiś czas nie słyszałem prawie w ogóle, laptop był głośniejszy. Stąd troche sie dziwie, że takie rzeczy mówisz Gacu. Może to ta konsola nie tak?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Hal » Wt cze 01, 10 00:45

Jeśli masz wersję 40gb konsoli to polecam zrobienie bezpiecznego Fan Testu. Bardzo prawdopodobne, że Twój znajomy nigdy go nie robił i w otworach wentylacyjnych lub wewnątrz konsoli zdążył się nagromadzić pokaźny zasób kurzu - stąd być może głośniejsza praca czarnuli.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Gac666 » Wt cze 01, 10 00:47

No osobiście mam PS2 slim i troche tam czasem powyje, ale jest to w normie i kompletnie mi nie przeszkadza. PS3, a jeszcze gorzej jak X360 przekracza pewne granice dobrego smaku i aż się odechciewa grać.


Dziś grałem 2 godziny w MGS 4 i wycia nie było, ale jako, że w moim pokoju czasem robi się ciepło (ale konsola stoi pionowo na biurku) to możliwe, że przez to się nagrzała. Jednakże nie o samo nagrzewanie chodzi, a o sam wiatrak, który to chłodzi. Nie jest to wina jednego egzemplarza a chyba całej serii, bo to jest 40gb, taką samą ma w pracy moja dziewczyna i też tak wyje (a z tego co mówią w serwisie to potwierdza). Ta konsola jest dopieszczona, bo nie raz była czyszczona, więc nie ma kurzu ani nic z tych rzeczy.

Anyways myślę, że to kwestia indywidualnego odbioru, ja takiego wycia na PC nie mam i mnie PS3 przeraziła, ktoś inny może być do tego przyzwyczajony.

Kumpel to w ogóle kupił długi kabel HDMI i trzymał konsolę parę półek dalej. Ale on ma Arcade bez dysku, więc żeby coś usłyszeć w słuchawkach (zamkniętych!) to musiał sie uciekać do takich tricków.


No tak, to ps3 stoi jakiś metr ode mnie :) to może dlatego efekt "wycia" spotęgowany :P.


PS. Jak ci tak laptop wyje to go przeczyść;P, aczkolwiek laptopy tak wyją niestety.


Jeśli masz wersję 40gb konsoli to polecam zrobienie bezpiecznego Fan Testu. Bardzo prawdopodobne, że Twój znajomy nigdy go nie robił i w otworach wentylacyjnych lub wewnątrz konsoli zdążył się nagromadzić pokaźny zasób kurzu - stąd być może głośniejsza praca czarnuli.


Jak to się robi? Ogólnie mówię, konsolka jest zadbana i nie ma śladu używania, a kurzu brak (zaglądałem i nawet przedmuchałem kilka razy sprężonym powietrzem).
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez Hal » Wt cze 01, 10 00:56

1. Konsola jest w stanie spoczynku (czerwona dioda)
2. Wyłączamy zasilanie z tyłu konsoli (brak diod)
3. Trzymamy przycisk od wyjmowania płyt i w tym samym czasie włączamy zasilanie z tyłu konsoli.
4. Konsola chodzi na max obrotach wiatraka. Po zakończeniu czerwona dioda mruga.
5. Wyłączamy konsolę z zasilania i włączamy ponownie.


Ale skoro mówisz, że ps3 nie jest zakurzona to nie widzę sensu by to robić, jeszcze pobudzisz sąsiadów:P
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Gac666 » Wt cze 01, 10 03:45

Na szczęście nie mam sąsiadów, więc może jutro to zrobie :D.

Właśnie skończyłem 1 chapter i nie wyła więc wczoraj jakoś widać anomalia ją dorwała.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez SALADYN » Wt cze 01, 10 08:36

Swoją drogą skoro już o głośności konsol to do dziś z uśmiechem wspominam mojego DC którego dość zużyty napęd działał lepiej od najgłośniejszego budzika :D
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Gac666 » Pt cze 04, 10 00:39

Nie ma mnie do odwołania. Zalało Warszawę. W domu, w którym mieszkam mam w piwnicy basen, jutro wielka akcja ratownicza. Świetna burza i tyle wody, że Afryka miałaby co pić przez kilka miesięcy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez Gac666 » Pt cze 04, 10 11:48

Update:

Link do ściągnięcia:

http://www.megaupload.com/?d=3FZQFCOB

Ogólnie sytuacja jest następująca. Około 1.3 metra wody w piwnicy (jak widać na zdjęćiach 1250 i 1251), poziom się wyrównał, więc już nie napływa, ale pompowanie nie ma sensu, ponieważ spłynie wszystko z zewnątrz. Woda powoli opada, ale jeszcze minie sporo czasu zanim ujrzymy trawnik i będzie można zacząć ratować piwnicę. Nie ma wody bieżącej i dopóki nie osuszymy piwnicy i urządzeń w niej to tej wody nie będzie. Prąd jest częściowo, więc przynajmniej można coś ugotować itp. itd. Zakupiliśmy pompę co to niby 12000 l/h wody wyciąga i stoi w ogródku i pompuje wodę do drenu, który znajduje się tuż przy ulicy. Pytanie tylko czy nie będzie znowu czasem lało ;).

Pozdrawiamy wszystkich

Powodzianie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez Gillian » Pt cze 04, 10 12:13

O shit, to współczuje Gacu. U nas całą noc prało deszczem i trzaskało piorunami z nieba. Ale nic się nie dzieje na szczęście. Ziemia święta i takie tam :p
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Tidus93x » Pt cze 04, 10 12:20

Ja na szczęście mieszkam w Lesznie (Wielkopolska) i koło nas żadnej rzeki nie ma, więc jedyne ofiary powodzi to moje portki, kurtka i plecak.
Trzymaj się Gac
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Postprzez Gac666 » Pt cze 04, 10 12:32

Heh problem w tym, że tutaj też rzeki nie ma... lol.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez Infernal Warrior » Pt cze 04, 10 12:39

Gacu mniej więcej wie gdzie ja mieszkam... A mieszkam koło Sandomierza ;)
Na szczęscie Tarnobrzeg jest trochę wyżej więc tu woda nie dojdzie ale niektóre osiedla 2 tygodnie temu byly zalane i tak samo teraz tez prawdopodobnie beda. Zreszta, pewnie w TV widzieliscie jak to wyglada.

A jak pogoda?
Mniej wiecej od 22:00 wczoraj pada (z niewielkimi przerwami) i jak sie wyjzy przez okno to konca chmur nie widac. Masakra.
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Gac666 » Pt cze 04, 10 13:17

Nas zalało tylko dlatego, że było oberwanie chmury i jestem pewien, że nie była to zwykła burza a mikro huragan. Sądząc można po tym, że wiatr wiał we wszystkich kierunkach, a nie było jako takiego frontu. Makabra jakaś.

Właśnie szukam szant, uszyję banderę, wystawię na balkon i jazda! Normalnie jestem na mazurach, mam jeziorko pod domem, brak mi tylko kajaka.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez SALADYN » Pt cze 04, 10 16:31

O ironio a teraz spojrzałem za okno i pogoda piękna , za to przy ostatniej fali park kultury w Chorzowie został zalany przez wodę z przystani kajakowej która normalnie sięga połowy głębokości kanałów.
Całe szczęście że kanał przemysłowy "rawa" został ostatnio przykryty bo by strasznie śmierdziało.

Obrazek
Ostatnio edytowano So cze 05, 10 06:58 przez SALADYN, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Snake_VR5 » Pt cze 04, 10 18:51

Gac666 napisał(a):Link do ściągnięcia


Pobrałem i obejrzałem, cóż Gac widzę że przed tobą poważna walka z żywiołem a towarzyszyć ci będzie przez kilka dni 'odgłos pompy. Trzymaj się !!!. A tak swoją drogą świetna narracja, zwłaszcza fragment z sąsiadem i monitorem ;). A jak to wszystko znosi chester ?
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez Gac666 » Pt cze 04, 10 21:04

Chester śpi, zgłupiał i nie wie co się dzieje, takiej wody to on jeszcze nie widział.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez Pabian01 » So cze 05, 10 17:33

No to tak:

Do buczenia PS3 jest łatwo się przyzwyczaić, a ułatwia to brak takowego dzwieku. Ona jest cichutka. Na pewno miałeś jakąś tymczasową usterke.

Co to za Predator w 0:24 pierwszego ilmiku ? :D

Fajnego masz "Lwa" ;)
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gac666 » So cze 05, 10 23:08

Buczenie włącza się od czasu do czasu ale tylko przy God of War 3. Konsolę czyściłem więc nie wiem skąd się bierze no ale nie wazne.

Hehehe Predator to mój 10mw zielony laser zakupiony specjalnie do warhammera 40k, ale puściłem promien by pokazac jak dobrze go widac ;).

Chester lwem? Hehehe chyba takim jak w Alicji w krainie czarów.


Aktualizacja:

http://www.megaupload.com/?d=3E3EHQHR

I tym optymistycznym akcentem ide spać. Sypanie worków z piaskiem, potem ich noszenie i układanie mnie wymęczyło.

Howgh.
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez Pabian01 » N cze 06, 10 01:22

Najpierw zdjęcia obejrzałem potem filmy. Na tym zdjęciu co jest, zajefajna grzywa mu wyszła :)

A na podstawie nowym fot widzę, że wysychasz.
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Snake_VR5 » N cze 06, 10 17:08

Słońce świeci, woda opada. Gacu pewnie teraz pora wielkiego sprzątania ?
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez Gac666 » So gru 11, 10 14:41

Jako, że tutaj przewija się mój temat warhammerowy to zamieszczam to tutaj :)

http://z11.invisionfree.com/Work_In_Pro ... 16926&st=0

Polecam przewertować przez całę 3 strony.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez box » N gru 12, 10 16:17

ale bajer kto by pomyślał
So This is Raven's territory
Avatar użytkownika
box
The Fear
 
Posty: 476
Dołączył(a): Pn gru 29, 08 16:52
Lokalizacja: Produkcji pudełek
Gram: Na zawsze wierni MGS'owi

Postprzez Gac666 » N gru 12, 10 18:28

Zaś ktoś jeszcze buduje sobie Shagohoda :)

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez Gac666 » Śr gru 22, 10 23:14

Jako, że jutro wybywam do rodziny na święta to życzę dziś wszystkim wesołych świąt, smacznej choinki i bombek pod nią, wyśmienitych prezentów na stole i conajmniej 12tu potraw na wyżej wymienionej. Howgh!
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pierdolnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron