Mam pomysł na grę "Cobra Unit "

O wszystkich projektach Polskich (i nie tylko) fanów.

Moderatorzy: Bizon, Operator, GM

Mam pomysł na grę "Cobra Unit "

Postprzez IroSnake » N wrz 16, 07 17:39

Witam ! To mój pierwszy post na Zanzibarze. Wchodzę na Waszą stronę juz od dłuższego czasu i nigdy mnie nie zawiodła jeśli chodzi o MGS ;).
Ale przejdę do konkretów. Mam pomysł na grę o zadaniach Cobra Unit podczas II WŚ z uwzględnieniem ich osobowości. Myślę że gra powinna być skradanką ( a jakże by inaczej ;D) z elementami strategii czyli np. sterujemy ręcznie The Joy a potem przełączamy się na The Enda by zdjąć jakiegoś niewygodnego przeciwnika.
Ja praktycznie nic nie wiem o programowaniu gier i sądze ze z waszą pomocą projekt ujrzy światło dzienne. Więc jesli ktoś z Was zna sie na programowaniu gier albo ma propozycje dot. gry niech pisze na nr gg 3583839.


Lub na E-mail bigboss86@wp.pl
IroSnake
Inkarnacja VR
 
Posty: 9
Dołączył(a): N wrz 16, 07 17:21

Postprzez Gac666xx » N wrz 16, 07 17:47

Okiem pseudo developera gier powiem ci jedno.

Zapomnij.

Forum MGSa jest, ale tutaj nie ma programistów, którzy by się tym zajęli. Poza tym to jest bardzo trudna fucha, a to co chcesz osiągnąć wielokrotnie nie udaje się profesjonalnym studiom developerskim.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez plastus » Pn wrz 17, 07 07:08

może jakiegoś moda do jakieś gry?Tylko trzeba by było namówić jakiś team.
Whosever takes up this blade shall wield power eternal.Just as the blade rends flesh, so must power scar the spirit. (Frostmourne madafaka)
Avatar użytkownika
plastus
Psycho Mantis
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt gru 08, 06 19:02

Postprzez uci » Pn wrz 17, 07 18:28

chyba stary poczciwy komandos by się d tego nadawał, a dokładniej na przerobienie takim modem.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez plastus » Pn wrz 17, 07 18:41

hmm...Myślę że lepszy był by jakiś dobrze moddowalny TPP,gdzie sami twórcy udostępnili taką możliwość(Max Payne?),Call of Duty troche średnie,bo lepiej by było żeby było widać postacie,komandosy dobre by były do akcji,ale problem z tym,bo fabułe by się przydało pokazać.Jest jeszcze GTA,ale tu trzeba by dużo roboty,ale do zrobienia.
Znacie jakiś team modderski?
Whosever takes up this blade shall wield power eternal.Just as the blade rends flesh, so must power scar the spirit. (Frostmourne madafaka)
Avatar użytkownika
plastus
Psycho Mantis
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt gru 08, 06 19:02

Postprzez Gac666xx » Pn wrz 17, 07 18:57

Może posłuchacie mnie choć raz i po prostu dacie sobie siana? To nie wyjdzie i tyle.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez uci » Pn wrz 17, 07 19:14

To jasne że nie wyjdzie, do MP czy CoD by trzeba czegos więcej niż temau modderskiego. Ile było ambitnych modowych projektów które skończyły się na kilku screnach. Za darmo mało komu by sie chciało.

Choć mod na Komandosów z Cobrami by mi się marzył... nadawało by się doskonale :P
Ale nawet to to zbyt wysokie loty.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez plastus » Pn wrz 17, 07 19:14

dobra,daje se siana,chyba że ktoś coś wymyślił/znalazł :)
Whosever takes up this blade shall wield power eternal.Just as the blade rends flesh, so must power scar the spirit. (Frostmourne madafaka)
Avatar użytkownika
plastus
Psycho Mantis
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt gru 08, 06 19:02


Powrót do Fan Works

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron