Kroniki Ryana

O wszystkich projektach Polskich (i nie tylko) fanów.

Moderatorzy: Bizon, Operator, GM

Kroniki Ryana

Postprzez Bizon » Cz lis 29, 07 21:52

Old miał swój temat o komiksie, więc ja napisze swój :).

Pomysł zrodził się w mej głowie w czasie gdy zaczął się na forum ostry najazd na archaiczny gameplay MGS4 i wiele zgapionych rzeczy z innych produkcji. Prawdę mówiąc, to gdyby nie Blady i jego narzekania na Ryana, to nie wiem, czy bym coś naskrobał. Dzięki Blady! ;)
(oczywiście, wszyscy narzekali ostro na Ryana i ładnie z niego jechali, ale jakoś gdy myślę o genezie tych opowiadań, to mi się Blady przypomina :D )

Pisząc pierwszy odcinek nie myślałem o robieniu kolejnych części. Chciałem tylko napisać Fan Fic w którym pokazałbym w komiczny sposób jak to z Ryanem jest. Gdy siadłem do pisania, okazalo się jednak, że wyszedł im z tego trochę dramat. Mori niesamowicie przejęty, tłum pracowników nienawidzących Ryana... Wszystko to sprawiło, że na koniec chciałem coś świeżego, co sprawiło by, że Zanzibarczykowianie się rozbawią. Wtedy wpadłem na pomysł z wmieszaniem do tego komiksu Olda. Wszystko chyba całkiem nieźle. Mam nadzieję, że Old nie ma mi tego za złe ;).

Kolejne odcinki zaczną wszystko od początku. Dowiecie się jak Ryan dostał się do Koji Pro i jakie było jego pierwsze poważne zadanie... W każdym odcinku postaram się dodać po parę smaczków/nawiązań do gier Kojimy. W następnym odcinku znajdzie się też np. nawiązanie do informacji które podał tutaj kul.

Będę się starał dodawać tutaj post z wyjaśnieniami smaczków, po każdym nowym epizodzie jeżeli chcecie...

No i piszcie jak się wam podoba! ;)
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Old Snake » Wt gru 04, 07 02:11

Nie mam za złe Bizon, wręcz przeciwnie, cieszę się że ktoś czerpie inspiracje z moich bazgrołów.
Świat to poligon między dobrem, a złem
Avatar użytkownika
Old Snake
Vamp
 
Posty: 364
Dołączył(a): Śr paź 11, 06 07:54
Lokalizacja: Groznyj Grad

Postprzez Kakarotto0912 » N sty 13, 08 19:45

Mi przed chwila zrodzil sie w glowie pomysl na opowiedanie pod tytulem: Metal Gear Solid 5: Mission Zanzibar Forum! :P juz zaczolem pisac i jak skoncze albo jak skoncze rozdzial to tu dam
Ao can win! xD
Avatar użytkownika
Kakarotto0912
Running Man
 
Posty: 64
Dołączył(a): Śr gru 26, 07 17:16
Lokalizacja: Z brzucha mamy


Powrót do Fan Works

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron