ASG Zanzibar

O wszystkich projektach Polskich (i nie tylko) fanów.

Moderatorzy: Bizon, Operator, GM

ASG Zanzibar

Postprzez Ra6nar » N kwi 20, 08 10:16

Witam,
studiuję w Poznaniu, a ostatnio przyszedł mi do głowy pomysł na to, żeby stworzyć grupę asg bazującą na żołnierzach znanych z serii mgs składającą się z wielkopolskich fanów mgs. Pomyślcie tylko, w zimie outifit żołnierzy z alaski z mgs1 a wiosną jak GRU Operatives XD. Jako, że to narazie tylko poroniony (mniej lub bardziej) pomysł, chciałbym wiedzieć ilu osobom się on podoba i byliby gotowi w takie coś, jak to się mówi, weść :)
Pozdrawiam.

czy naprawdę nikt nie jest zainteresowany?
Ra6nar
Machinegun Kid
 
Posty: 12
Dołączył(a): So kwi 19, 08 23:44

Postprzez Old Snake » Pn kwi 21, 08 01:34

Musisz się zdecydować, GRU albo Genome Soldiers, bo odtwarzanie obydwu jednostek jest bezsensowne. Musisz wziąść pod uwagę inną narodowość, uzbrojenie, umundurowanie oraz czasy (lata 60 vs 2005). Już lepiej zrobić jakiegoś LARPa bazującego na scenariuszu którejś z części, np. operacja Snake Eater. Każdy odgrywałby jakąś rolę, ktoś mógby się przebrać za bossa itd. Taki scenariusz nie wymaga od każdego identycznego ekwipunku, a łatwiej wciągnąć w to osoby nie obeznane z grą.
Świat to poligon między dobrem, a złem
Avatar użytkownika
Old Snake
Vamp
 
Posty: 364
Dołączył(a): Śr paź 11, 06 07:54
Lokalizacja: Groznyj Grad

Postprzez Ra6nar » Śr kwi 23, 08 16:25

Nie, LARP to nie to samo, no cóż, widzę nie ma wielu zainteresowanych, cóż, szkoda ;)
Ra6nar
Machinegun Kid
 
Posty: 12
Dołączył(a): So kwi 19, 08 23:44

Postprzez Gac666xx » Śr kwi 23, 08 17:33

Old Snake wie co mówi, sam bawi się na poważnie w ASG. Tutaj ochotników mało, ponieważ ASG to osobne i nie tanie hobby na które nie każdego stać. Dwa jesteśmy rozsiani po całej polsce, a niektórzy jeszcze dalej więc jest to bardzo trudny do zrealizowania projekt.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Ra6nar » Śr kwi 23, 08 18:06

Pytanko mam w takim razie z nieco innej beczki. Gra ktoś na czymś? Może ktoś śpiewa, bo wtedy można by taki projekt stworzyć jak Zanzibar Band. Osobiście gram na gitarze elektrycznej od przeszło roku. Z Zanzibar Band to żartuję, nie śmiałbym proponować czegoś takiego będąc tu od zaledwie kilku dni, ale uważam, że gdyby tak nagrać ścieżki instrumentalne chociażby tematu przewodniego z MGS 2 i potem zmiksować np. w takim cooledit pro to byłby to całkiem ciekawy akt 'hołdu' złożonego serii. Co Wy na to? Nie poddaję się co? U mnie zawsze jak nie wypali jeden pomysł, to startuję z drugim, to wkurza bardzo wiele osób, zapewne też wielu z Was już się irytuje, ale tak już jest ze mną ;)
Ra6nar
Machinegun Kid
 
Posty: 12
Dołączył(a): So kwi 19, 08 23:44

Postprzez Dracu » So kwi 26, 08 10:17

a mozesz zrobic jakies demo? :) i pokazac z motywem przewodnim z MGS :)

nie pokazac tylko przedstawic
Avatar użytkownika
Dracu
Black Viper
 
Posty: 147
Dołączył(a): Pt sty 25, 08 01:25
Lokalizacja: Czestochowa

Postprzez Ra6nar » N kwi 27, 08 15:33

no cóż, w takim razie nagram to na video, żeby nie było, ze fake i wrzucę, tylko, że będzie z kamery telefonu wiec jakość obrazu i dźwięku będzie pozostawiała wiele do życzenia :)
No to biorę się za nagranie.

Póki co komp odmawia mi współpracy przy podłączeniu telefonu pod usb ;/ Oto link do mojego profilu na YT: http://www.youtube.com/user/Ra6nar - tak, żeby nie było, że wkręcałem. Jak uda mi się usunąć usterkę z podłączaniem telefonu to nagram wtedy theme. w zasadzie mam już nagrany na telefon, wystarczyłoby na kompa tylko rzucić, z tym, że komp postanowił nie współpracować, za każdym razem mam komunikat o nieprawidłowym działaniu explorer.exe. Jakby ktoś wiedział o co chodzi to proszę o pomoc, pozdrawiam.
Ra6nar
Machinegun Kid
 
Posty: 12
Dołączył(a): So kwi 19, 08 23:44

Postprzez SALADYN » Pn cze 02, 08 16:05

Z taką grupą ASG na podstawie jednostek z uniwersum MGS to niezły pomysł. Niestety Gac666 ma rację jeśli miałbym kupić jakiś karabin (dajmy na to FAMASA) to jego jakość pozwiliła by mi co najwyżej powiesić go sobie na ścianie dla ozdoby a nie latać z nim po haszczach. Koszty lepszych klas karabinów ASG oscylują między 500 a 1200 zł , nie mówiąc już o takim M249 SAW. :crybaby:
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez solidus grabczas » Pn cze 02, 08 21:44

hehe FAMASa można kupić porządnego za ponad 1 tysiąc zł ale nie w polsce (nigdzie ostatnio nie widziałem) co do np GRU to trzeba by się upewnić czy oni nosili taki sam sprzęt faktycznie jak realne GRU :P z replik "MGSowych" to na pewno AKSU i M4 nie było by problemem, SCAR jest ale już nieco mniej dostępny (czyli od 1300zł w górę), XM8 porządnego nie widziałem :O. Zaś co do samego sprzętu np genome soldiers z Shadow Moses nie wiem czy oporządzenie było faktycznie skopiowane z realnego czy może tylko wzorowane (wtedy kłania się samodzielna przeróbka jak to jest w przypadku zabawy w reko stalkera).

PS SAWa da się już za 1k zł kupić ale trzeba się liczyć że jest potrzeba poprawiania pewnych rzeczy ;) (kto wie co to znaczy kupić chinola typu PJ, JG, Boyi, Cyma wie o co mi chodzi xD)
Welcome back Commander...
Avatar użytkownika
solidus grabczas
Fatman
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr wrz 13, 06 13:03
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Johny Sasaki » Pt lip 18, 08 13:37

Troche stary temat ale moze komus sie przyda ta wiedza... co do GRU to najpierw trzeba sie dowiedziec czy oni w ogole nosili jakis sprzet, ktory byl przypisany GRU jako jednostce (ktora GRU nie byla, wiec sam odpowiedzialem na pytanie). Mundury z MGS3 jakie nosi Ocelot Unit to mundury wojsk powietrzno desantowych ZSRR. A bron z racji przynaleznosci organizacyjnej Specnazu oraz charakteru tych wojsk moze byc obojetnie jaka, byle pochodzila z okresu.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez phsx » Pt lip 18, 08 18:09

Jak kiedyś będzie mnie stać, to kupie sobie takie cudo:
http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1495
:icon_smile:
Avatar użytkownika
phsx
Sniper Wolf
 
Posty: 241
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 12:44

Postprzez SALADYN » So lip 19, 08 10:14

StinG napisał(a):Jak kiedyś będzie mnie stać, to kupie sobie takie cudo:
http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1495
:icon_smile:

Ach wersja commando karabinku M4 jednak wolałbym AKS-74U lub wspomniany wcześniej M249 SAW , chociaż takim Stoner'em M63 bym nie pogardził szczególnie że występuje w serii MGS.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53


Powrót do Fan Works

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron