Venom Snake Red Arm i inne duperele moje cosplayowe :P

O wszystkich projektach Polskich (i nie tylko) fanów.

Moderatorzy: Bizon, Operator, GM

Venom Snake Red Arm i inne duperele moje cosplayowe :P

Postprzez Herbaciarz » Pn maja 09, 16 22:52

Nie widzę sensu by zakładać nowego tematu dla każdej nowej rzeczy jaką stworzę do cosplayu więc będę je publikował tutaj w swoim czasie :)

Na pierwszy ogień idzie Bionic Red Arm Venom Snake'a, a prezentuje się ona tak:

https://www.dropbox.com/s/jekw2dtj9kkn7 ... 0.JPG?dl=0

https://www.dropbox.com/s/t31drtxtfdbq2 ... 1.JPG?dl=0

https://www.youtube.com/watch?v=6xAq2rhWobw

Film i zdjęcia robiłem na szybko bo dosłownie jak ją skończyłem to musiałem pakować i wysyłać do Anglii :P Więc jakieś ładniejsze foty będą w przyszłości. Ogółem większość ciuchów do cosplayu pojechała tego dnia, dlatego póki co nie pokażę przerobionych rękawic, ani eyepatcha (a ten muszę powiedzieć, że wygląda identycznie jak ten na plakacie Ground Zeroes :P)

Z przedramienia jestem bardzo zadowolony (choć brak niektórych szczegółów), a sama dłoń też nieźle wyszła. Jednak jestem perfekcjonistą i pewnie gdybym miał trochę więcej czasu zrobiłbym wersję 2.0 :P Da się w niej sprawnie "operować" i nie rozpadnie się - to jest również ważne tak samo jak wygląd

Na dniach będę robił arm bandy oraz róg - którymi zapewne też się pochwalę. Jednak całe EQ zaprezentuje dopiero jak wrócę (czyli jakoś w czerwcu), może założę jakiś osobny temat dotyczący tutorialu do cosplayu? Ktoś by chciał znać proces produkcji, albo w co można się wyposażyć będąc Snake'm?
Herbaciarz
Black Viper
 
Posty: 154
Dołączył(a): Śr mar 16, 16 13:48

Re: Venom Snake Red Arm i inne duperele moje cosplayowe :P

Postprzez SALADYN » Wt maja 10, 16 09:35

Wygląda i sprawuje się super. Co do tematów to masz cały dział Fan Works do swojej dyspozycji, trzaskaj tematy, tutki i czuj się jak u siebie.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Venom Snake Red Arm i inne duperele moje cosplayowe :P

Postprzez Osvelot » Wt maja 10, 16 20:34

Tutoriale jak najbardziej mile widziane.

Aha - do hostowania obrazków najbardziej polecam imgur, jest darmowy i bezproblemowy. Z Dropboxem zdarzają się jaja, czasem inni nie mogą otworzyć linka / zobaczyć obrazka za cholerę.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Venom Snake Red Arm i inne duperele moje cosplayowe :P

Postprzez kALWa888 » Wt maja 10, 16 22:17

Właśnie. Z tego imgura nie trzeba linków odświeżać po jakimś czasie?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Venom Snake Red Arm i inne duperele moje cosplayowe :P

Postprzez Herbaciarz » Śr maja 18, 16 16:58

Osvelot napisał(a):Tutoriale jak najbardziej mile widziane.

Aha - do hostowania obrazków najbardziej polecam imgur, jest darmowy i bezproblemowy. Z Dropboxem zdarzają się jaja, czasem inni nie mogą otworzyć linka / zobaczyć obrazka za cholerę.



No kiedyś miałem pokaźną "kolekcję" obrazków na imageshack.us i niestety wszystko w diabli wzięło (strona upadła/zamknęli/nie mam pojęcia).

Tylko jak wrócę z Anglii i będę miał chwilę po fotografuje wszystko to założę jakiś mega-uber-turbo temat odnośnie rzeczy do Cosplayu :)

Sprawdzę ten imgur - dzięki! :)
Herbaciarz
Black Viper
 
Posty: 154
Dołączył(a): Śr mar 16, 16 13:48


Powrót do Fan Works

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron