Null

Czyli o tym jak Kojima zmienia zdania, a także o najnowszej części na PSP

Moderatorzy: uci, GM

Null

Postprzez Zalew » N lip 15, 07 02:30

Ponieważ jest to mój pierwszy post (chodź zarejestrowany jestem od dosyć dawna ;P) chciałbym się przywitać a więc witam ;) A teraz do rzeczy... Chciałbym się dowiedzieć krok po kroku co zrobić aby Null dołączył do mojego Teamu. Pokonałem go 2 razy i zresetowałem konsole (włączyłem, wyjąłęm baterie i włączyłem ponownie. O to chodziło ?) i przeszedłem grę. Po ponownym rozpoczęciu rozgrywki doszedłem do momentu po rozmowie z Paramedic a Nulla nie było. Próbowałem z New Game i od save'a i nie wiem gdzie popełniłem błąd. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Avatar użytkownika
Zalew
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Wt paź 31, 06 16:12
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez barth » N lip 15, 07 09:05

Po co resetować konsole?
Wystarczy go pokonać dwukrotnie, ale przy użyciu Mk-22(pistolet usypiający), tak samo zdobywa się też Pythona.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Zalew » N lip 15, 07 17:05

Zrobiłem jak było opisane na Zanzibarze ;) Wczoraj jak włączyłem save'a z MPO chodź od dłuższego czasu nie grałem to wyskoczyła mi informacja (save z misją na Rail Bridge) New soldier found o_O No to sprawdzam co to za soldier a tu Null :P Tak czy inaczej przepraszam za kłopot :notworthy:

PS: Faktycznie... chyba pokonywałem go MK22 ;)
Avatar użytkownika
Zalew
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Wt paź 31, 06 16:12
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez barth » N lip 15, 07 20:54

hehe, nie ma sprawy
ale uważaj, jeżeli teraz go zabijesz w normalny sposób to do końca gry nie będziesz mógł go używać(jego ksywa będzie szara, tak jakby był martwy), to samo znowu tyczy sie Pythona.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Zalew » N lip 15, 07 21:29

Czyli żeby ich utrzymać w moim teamie (przy życiu) to musze ich usypiać ;) Dzięki za info :)
Avatar użytkownika
Zalew
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Wt paź 31, 06 16:12
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Aszyn » Pn gru 17, 07 08:15

Ja także zdobyłem Null'a w dziwny sposób. Po prostu było new soldier found i to był Null, następnym razem dostałem także Teliko. :)

Ale pamiętam, że wszystkich z MK22 dojeżdzałem. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Postprzez Johny Sasaki » Cz gru 20, 07 13:37

Null dolacza sie automatycznie po pokonaniu go 2x z MK22, Teliko jesli sie bardzo opieprza z graniem i jest chyba grudzien '71.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Tyka » N wrz 28, 08 07:19

Teliko można też dostać jak masz save z MGA.
Avatar użytkownika
Tyka
Revolver Ocelot
 
Posty: 171
Dołączył(a): Wt sty 01, 08 23:39
Lokalizacja: Łódź

Postprzez MrPayne » N wrz 28, 08 10:41

A czy nikt nie miał takiej sytuacji, że po dwóch stamina killach na Nullu (niekoniecznie mk22) nie przyłączył się nawet przy drugim rozpoczęciu gry? Bo ja i owszem... a z Pythonem wszystko było w porządku.
"I am the bone of my sword. Steel is my body, and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death.
Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray... Unlimited Blade Works."

http://ja.gram.pl/MrPayne
Avatar użytkownika
MrPayne
Zanzibar
 
Posty: 278
Dołączył(a): Pn cze 09, 08 07:31
Lokalizacja: kościół na wzgórzu

Postprzez Tyka » Pn wrz 29, 08 07:32

Ja miałem tak że go pokonałem mk.22+stunt grenade, jak zacząłem nową gre z tego sava to doszedłem do pierwszego możliwego zapisu, zapisałem, wyłączyłem psp, włączyłem zaloadowałem i miałem Nulla i Teliko (mam MGA).

Na zanzibarze napisane jest że Nulla to można rozwalić z czegokolwiek, a i tak dołączy.
Avatar użytkownika
Tyka
Revolver Ocelot
 
Posty: 171
Dołączył(a): Wt sty 01, 08 23:39
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Johny Sasaki » Pn wrz 29, 08 08:00

Wydaje mi sie, ze to kolejna z roznic miedzy NTSC a PAL (thnk u rayan!) - w NTSC USA trzeba go prac z MK22 zeby sie dolaczyl a w wersjach PAL Fr, Nl oraz tej normalnej anglojezycznej (w ktorej mozna sobie wybrac powyzsze jezyki, lolik, ale moze to po prostu inne defaultowe ustawienie jezyka + translacja manuala a nie osobne wydania) mozna go z RPG-7 ownowac a i tak sie dolacza:)

Ciekawe jak to jest z Pythonem, nigdy go nie niszczylem poza Boss Rush z czegos innego niz MK22, ktos probowal go ubic inaczej i sprawdzic czy dolaczy?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Whale Killer » Pn wrz 29, 08 16:36

W europejskiej wersji rozwaliłem Null-a z SVD i się do mnie dołączył lecz Phyton-a trzeba rozwalić z mk.22(w zależności jak go pokonamy można zobaczyć różne filmiki).
Po prostu 'cuda
Avatar użytkownika
Whale Killer
Vulcan Raven
 
Posty: 181
Dołączył(a): Śr mar 19, 08 19:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Tyka » Śr paź 01, 08 21:09

barth napisał(a):jeżeli teraz go zabijesz w normalny sposób to do końca gry nie będziesz mógł go używać(jego ksywa będzie szara, tak jakby był martwy), to samo znowu tyczy sie Pythona.


Ja dzisiaj zabiłem Pythona z ostrej ammo (oczywiście grając 2 raz) i mogłem nim grać, może kwestia wersji
Avatar użytkownika
Tyka
Revolver Ocelot
 
Posty: 171
Dołączył(a): Wt sty 01, 08 23:39
Lokalizacja: Łódź


Powrót do MPO i MPO+

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron