Streszczenie fabuły

Czyli o tym jak Kojima zmienia zdania, a także o najnowszej części na PSP

Moderatorzy: uci, GM

Streszczenie fabuły

Postprzez SzymonS » Pn mar 24, 08 17:15

Niestety nie mam psp i mieć nie zamierzam. Wolałem wydać pieniążki na ps3....

Z tego co wiem w MGS:PO działo się wiele rzeczy, które miało istotny wpływ na całą fabułę serii MGS....

Stąd też prośba: Gdzie mogę znaleźć streszczenie fabuł MGS:PO ????
SzymonS
Fire Trooper
 
Posty: 48
Dołączył(a): Cz lut 14, 08 12:02

Postprzez kul2 » Pn mar 24, 08 17:23

'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez SzymonS » Pn mar 24, 08 20:58

To co mi dałeś jest...hmmmm...lipne :/ Nic nie rozumiem....

A może by tak coś bardziej rozszerzonego ??
SzymonS
Fire Trooper
 
Posty: 48
Dołączył(a): Cz lut 14, 08 12:02

Postprzez SaladinAI » Pn mar 24, 08 23:35

No to było streszczenie...ale rozszerzone streszczenie to by już być musiały dialogi z gry ;)
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez kul2 » Wt mar 25, 08 08:56

W jakim sensie lipne?

To moze filmiki - http://www.metalgearsolid.us/readarticl ... cle_id=109
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez SzymonS » So kwi 05, 08 21:23

Ooo filmiki już lepiej...

Ale z drugiej strony właśnie najlepsze by były dialogi...ciekawe czy w przyszłości będą...

PS: Czy w przypadku MGS4 będzie można liczyć na tłumaczenie dialgów tak jak to było w przypadku MGS, MGS2 i MGS3 ??
SzymonS
Fire Trooper
 
Posty: 48
Dołączył(a): Cz lut 14, 08 12:02

Postprzez Nevar » So kwi 05, 08 21:28

Będzie można. kul powiedział, że zrobi.
Nevar
banan
 
Posty: 630
Dołączył(a): N wrz 03, 06 09:39

Postprzez kul2 » So kwi 05, 08 21:52

Ale z drugiej strony właśnie najlepsze by były dialogi...ciekawe czy w przyszłości będą...

Jak zaplacisz za odzyskanie danych z dysku to beda.
W przeciwnym wypadku pozostaje czekac kilka nastepnych tygodni ;)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez SzymonS » Śr kwi 09, 08 16:44

Szczęśliwi czasu nie liczą :)

Jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzięczny za to co robisz kul :)

Pozdrawiam ;)
SzymonS
Fire Trooper
 
Posty: 48
Dołączył(a): Cz lut 14, 08 12:02

Postprzez Juzbrig » N wrz 27, 09 18:17

Podczepie się pod temat, żeby nei śmiecić nowym. Właśnie przeszedłem MGS:PO po raz 1szy i myślałem że troszkę więcej wyjaśnią np o tym czemu Solid Snake walczył z Big Bossem w MG i MG2 (a raczej czemu BB przeciwstawił się USA ze swoim Outer Heaven), ale nieważne. Moje pytanie: kiedy będzie wiecej wyjaśnione o tym co działo się pomiędzy MG:PO, a MG, albo nawet MGS (założenie the philosophers, outer heaven, co się stało np z Evą, jak sklonowali Snake'a itd)? Grałem w MGS 1-3, 4kę nie bo nie mam PS3. (a nie chce czytać za dużo na necie, żeby sobie nie zepsuć gry w MGS4 kiedyś).
Dzieki z góry.

Ps. Nie chcę odpowiedzi od was na wyżej zadane pytania, tylko chce wiedzieć skąd mam ją znać grając/oglądając czy czytając elementy universum Metal Gear'a
Juzbrig
Inkarnacja VR
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn wrz 10, 07 20:42

Postprzez uci » N wrz 27, 09 18:24

odpowiedź na to co mówisz ma być udzielona w MGS: Peace walker, przynajmniej jest taka nadzieja.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez kul » N wrz 27, 09 18:36

http://kul.republika.pl/mpo.doc

Przetlumaczone dialogi z MPO, bo cholera wie czy sie nie zgubia ;)
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Postprzez Juzbrig » N wrz 27, 09 18:37

Aha, dziwne że na PSP, taką ważną grę dają, ale co mi tam, przecież mam PSP :]
Jeszcze 1 pytanko, co to za twór PO+ ? Warto kupywać? Jest tam jakakolwiek fabuła, kiedy się akcja toczy? Jestem zainteresowany tylko singlem, warto? Pewnie można wczyatć save'a z PO, ale mnie nie interesuje w sumie granie postaciami w stylu Old Snake, bo nie pasują do czasów, czy zbierania pokemonów, tylko fabuła i fajne misje skradankowe :)
Juzbrig
Inkarnacja VR
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn wrz 10, 07 20:42

Postprzez uci » N wrz 27, 09 18:52

MPO+ to tylko dodatek gł. skupiający się na multi, nie ma tam fabuły etc. tylko nieskończone misje dla single player'a i całą masę dodatków do multi
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh


Powrót do MPO i MPO+

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron