MGS: Portable Ops +

Czyli o tym jak Kojima zmienia zdania, a także o najnowszej części na PSP

Moderatorzy: uci, GM

Postprzez MrPayne » N cze 28, 09 13:56

W sumie ciężko byłoby żołnierzom podążać za człowiekiem, który podrzyna gardła ich byłym towarzyszom z Armii Czerwonej. ^_^

Możesz grać swoim oddziałem, ale mało tego - zostaje Ci też cały ekwipunek, a jeśli zaliczyłeś odpowiednie warunki, dołączą do Ciebie też ciekawe "rodzynki" ściśle powiązane z Kojimowym uniwersum.
"I am the bone of my sword. Steel is my body, and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death.
Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray... Unlimited Blade Works."

http://ja.gram.pl/MrPayne
Avatar użytkownika
MrPayne
Zanzibar
 
Posty: 278
Dołączył(a): Pn cze 09, 08 07:31
Lokalizacja: kościół na wzgórzu

Postprzez mattejko » N cze 28, 09 17:34

MrPayne napisał(a):W sumie ciężko byłoby żołnierzom podążać za człowiekiem, który podrzyna gardła ich byłym towarzyszom z Armii Czerwonej. ^_^
z Kojimowym uniwersum.

skoro tak to równie dobrze z portable ops mogła być całkowicie usunięta możliwość zabijania ;/
Avatar użytkownika
mattejko
Inkarnacja VR
 
Posty: 9
Dołączył(a): Wt cze 23, 09 18:34

Postprzez Operator » Pn gru 14, 09 16:12

Praktycznie z innej beczki, ale też dotyczy MPO.
W PlayStation Store dla PSP jest MPO w cenie 40 złotych, MPO+ za (uwaga) 29 złotych oraz Digital Graphic Novel w tej samej cenie. (Można to podejrzeć w komputerze jak ktoś nie wierzy).
Avatar użytkownika
Operator
Laughing Octopus
 
Posty: 916
Dołączył(a): Śr sie 20, 08 15:08
Lokalizacja: Vault 13
Gram: USOSweb

Postprzez Coldman » Pt lip 09, 10 17:52

A ja chciałem zapytać, bo kasa na ulicy wbrew powiedzonku nie leży (bynajmniej we Wrocławiu ;), czy kupując PO+ pobawię się solidnie w singlu? Tj. co tam dokładnie można porobić i na ile godz. zabawy starczy?
"All those moments will lost in time like tears in the rain..."
Avatar użytkownika
Coldman
banan
 
Posty: 539
Dołączył(a): N kwi 11, 10 18:03

Postprzez Xello » Pt lip 09, 10 19:15

MPO+ nie specjalnie nadaje się do singla, ma serię misji, ale bez fabuły. Osobiście odradzam.
Popularność MGSów: MGS2 - 7 mln, MGS4 - 5 mln MGS3 - 4 mln. Zapamiętać i nie opowiadać głupot!
Xello
Black Viper
 
Posty: 159
Dołączył(a): Wt cze 16, 09 21:35

Postprzez Coldman » So sie 14, 10 13:20

Kumpel zaryzykował i kupił. Śmiech na sali, singiel pękł w niecałą godzinę. Zdecydowanie odradza.
"All those moments will lost in time like tears in the rain..."
Avatar użytkownika
Coldman
banan
 
Posty: 539
Dołączył(a): N kwi 11, 10 18:03

Poprzednia strona

Powrót do MPO i MPO+

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron