Postacie i Fabula [SPOILERY]

Czyli o tym jak Kojima zmienia zdania, a także o najnowszej części na PSP

Moderatorzy: uci, GM

Postprzez Bizon » Pn mar 12, 07 15:37

To zaskoczyło nas wszystkich, bo zmienia timeline MGS'a.
Niefajnie się robi panie Kojima...
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Johny Sasaki » Pn mar 12, 07 21:51

I wyszlo na to, ze The Boss jako jedyna nie wiedziala o wybuchu. Hideo powoli zaczyna dawac dupy ...
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Mr. X » Pn mar 12, 07 22:16

Moza nie odrazu daje d*** , mi wydaje sie ze poprostu troche sie gubi. Moze to wynik tego ze czas seri MGS powoli dobiega konca , a moze przemeczenie kto wie
Mr. X
 

Postprzez Poganski TROLL » Wt mar 13, 07 01:21

Johny Sasaki napisał(a):I wyszlo na to, ze The Boss jako jedyna nie wiedziala o wybuchu. Hideo powoli zaczyna dawac dupy ...


A skad pomysl, ze nie wiedziala? Cos przegapilem? :scratch:
Dwa Trolle: Duncan i Adam Jones ;)

http://ja.gram.pl/TROLL14
Avatar użytkownika
Poganski TROLL
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): So lis 04, 06 21:18
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Johny Sasaki » Wt mar 13, 07 04:03

Stad ten pomysl, ze na koncu gry Eva opowiadajac to co uslyszala od The Joy mowi, ze kiedy lecieli samolotem stalo sie cos, czego nikt sie nie spodziewal - Volgin wyjal Davy Crockett'a i strzelil. W PO wychodzi na to, ze jednak nie bylo to cos czego sie nie spodziewali kolesie z USA, wiec wychodzi na to, ze pokazali faka The Boss i wyslali ja z premedytacja na samobojcza misje. To wg mnie jest naciagne strasznie i swiadczy o tym, ze Kojima za duzo miesza. Kolejnym dowodem na to, ze Kojima powinien albo wylac sobie kubel zimnej wody na jaja albo skonczyc serie to, ze zmienia spiewki nt "Filozofowie > Patrioci". Pomysly tez mu sie wyczerpuja... W MGS jest Mantis, w PO Elisa itd itp takich rzeczy moge wymienic od groma.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez uci » Wt mar 13, 07 07:18

no jak się przyjżeć z bliska to sporo rzeczy w MGSach zawsze się powtarza, w MGS4 może sie okazać że Shadow Moses było misją samobójczą dla SS itd.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Johny Sasaki » Wt mar 13, 07 13:26

Dlatego nie wiem czy chce MGS4. Juz sam fakt "podkladania sie" bossow mnie irytuje...
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Mr. X » Wt mar 13, 07 14:39

Poczekajmy do premiery MGS 4 i wtedy wydamy werdykt , wkoncu moze sie przeciez zdazyc ze bedzie to ostatnia czesc seri a co za tym idzie najlepsza z dotychczasowych .Mnie osobiscie zastanawia co sie stało z postacia Evy :?:
Mr. X
 

Postprzez Johny Sasaki » Wt mar 13, 07 14:44

Musiala spieprzac z Chin, pozniej slad po niej zaginal. Slad po niej zaginal = zostala zamordowana.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez SaladinAI » Wt mar 13, 07 15:42

Ehhh, pisałem o tym w blogu (jak zwykle nie czytają :( )

Jak wiadomo Eva nie pojawiła się w PO, zdaje się występuje tylko jako postać do rekrutacji w pobocznej misji ale czy to znaczy że nie wiemy nic na jej temat po wydarzeniach z SE? Wiemy że zniknęła bez śladu w Hanoi mimo to jednak PO ujawnia jej dalsze losy, oto one:

Wiemy że została wyrzucona z pracy w wywiadzie Chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej po tym jak dała im fałszywy film zawierający rzekomo Dziedzictwo Filozofów. Uciekła z Chin zanim wywiad zdążyłby ją zabić i została pilotem. Tyle.


Coś w tym stylu.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez uci » Wt mar 13, 07 16:07

pamietajcie o 1 ...

w jap. jak wam nie pokażą że ktoś ginie na waszych oczach i to w taki sposób że nic z niego nie zostaje to nie oznacza ze nie może wrócić w kontunuacji/kolejnym odcinku
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Poganski TROLL » Wt mar 13, 07 16:07

Johny Sasaki napisał(a):Stad ten pomysl, ze na koncu gry Eva opowiadajac to co uslyszala od The Joy mowi, ze kiedy lecieli samolotem stalo sie cos, czego nikt sie nie spodziewal - Volgin wyjal Davy Crockett'a i strzelil. W PO wychodzi na to, ze jednak nie bylo to cos czego sie nie spodziewali kolesie z USA, wiec wychodzi na to, ze pokazali faka The Boss i wyslali ja z premedytacja na samobojcza misje. To wg mnie jest naciagne strasznie i swiadczy o tym, ze Kojima za duzo miesza. Kolejnym dowodem na to, ze Kojima powinien albo wylac sobie kubel zimnej wody na jaja albo skonczyc serie to, ze zmienia spiewki nt "Filozofowie > Patrioci". Pomysly tez mu sie wyczerpuja... W MGS jest Mantis, w PO Elisa itd itp takich rzeczy moge wymienic od groma.


Chyba nadinterpretujesz. Po prostu nie powiedziala wszystkiego Evie. Z drugiej strony zgadzam sie z tym, ze wyslali ja na samobojcza misje... Jednak The Boss o tym wszystkim doskonale wiedziala... I moznaby tez pojsc dalej, The Boss brala udzial w planowaniu tego wszystkiego...

A co do reszty, to chyba troche szukasz dziury w calym. Moze i sie czasem delikatnie powtarza, ale zeby od razu mowic, ze wyczerpuja mu sie pomysly? Mnie osobiscie fabula PO bardzo sie podoba. Daje do myslenia, nawet mimo delikatnego naciagania miejscami.

Saladin01 napisał(a):Ehhh, pisałem o tym w blogu (jak zwykle nie czytają :( )


Ja czytam ;)
Dwa Trolle: Duncan i Adam Jones ;)

http://ja.gram.pl/TROLL14
Avatar użytkownika
Poganski TROLL
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): So lis 04, 06 21:18
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Johny Sasaki » Wt mar 13, 07 16:25

Saladin, Ty naprawde wierzysz w to, ze Chinska Armia Narodowo (nie ludowo, narodowo, nie bylo czegos takiego jak armie ludowo wyzwolencze w systemach komunistycznych...) Wyzwolencza dalaby uciec szpiegowi i potem sie go nie pozbywala w obawie o wydanie tajemnic panstwowych?

Troll nic nie nadinterpretuje. Ona powiedziala co innego Evie niz dowiadujemy sie w PO. W MGS3 mowia jedno, w MGS: PO to zmienili i wyszlo na co innego.

MGS3 - The Boss idzie na misje, Volgin wyjmuje DC i strzela co nie bylo zaplanowane, a przynajmniej The Boss nic o tym nie wiedziala.

MGS: PO - Wybuch mial byc niby przewidziany, The Boss nie wiedziala, ze idzie na smierc, ale The Boss nie wiedziala o tym, ze wybuch byl planowany. Oczywiscie wybuch nie mogl byc przewidziany w 100% bo niemozliwa byla wspolpraca na linii GRU - CIA.

Uci - niby masz racje, ale do tej pory (tzn z czesci na czesc coraz mniej) MGSy trzymaly sie pewnych faktow historycznych. Nie zamordowanie Evy, byloby podwazeniem wszystkiego co wiadomo o systemach totalitarnych itd. itp. co wg mnie sprawiloby, ze rzesze maniakow historii mojego pokroju wyszloby na ulice z transparentami "Kojima na szafot" a to raczej jest malo porzadane przez H.K.
Ostatnio edytowano Wt mar 13, 07 16:36 przez Johny Sasaki, łącznie edytowano 2 razy
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Seth » Wt mar 13, 07 17:10

Saladin ma rację, to że Eva dożyła do MGS: PO to oficjalne info. Co się z nią działo później to już nas nie obchodzi, wierz w co chcesz (nawet tych antysemitów;). Nie rozumiem za to twojego podejścia do dzieł Kojimy. Jeśli taki z niego kseroboy, nudziarz i powtarza własne pomysły, to czemu dalej grasz w jego gry? Ja kiedy wyszło Deus Ex 2, prawie od razu odłożyłem grę na półkę (a byłem dużym fanem Deus Ex 1).

Trzeba pamiętać że pan Hideo to arysta, a przede wszystkim geniusz. A to, że nie podoba Ci się plan w jakim realizuje swój scenariusz to już tylko twój problem:) Choć jestem pewien, że bardziej narzekałbyś gdyby wszystko co robił było przewidywalne.
Seth
Machinegun Kid
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pt lut 16, 07 21:02

Postprzez Johny Sasaki » Wt mar 13, 07 17:24

Wiem, ze to oficjalne info. Wiem, tez, ze jesli ta gra jest choc troche powiazana z wydarzeniami historycznymi (a podobno jest) to Eva nie umrze smiercia naturalna. A jak Ty nie widzisz, ze najpierw Kojima mowi Ci jedno, a potem okazuje sie co innego i, ze liczba jego pomyslow leci w dol jak nawalony pijak po wdrapaniu sie na rower to... no... no wiesz... zamiast slepego fanboystwa moze czas na troche obiektywizmu?

Mr.X napisal:
"Mnie osobiscie zastanawia co sie stało z postacia Evy :?:"
Czemu wiec piszesz, ze nie obchodzi nas, co dzialo sie z Eva po PO? Skoro obchodzi to jedna osobe, to chyba wskazane jest porozmawiac na ten temat zamiast napisac "jest w PO, to oficjalne info blablabla reszta nas nie obchodzi" co wyjasnia tyle samo co nie napisanie niczego.

Tak masz racje, ze bardziej bym narzekal. Z tym, ze do momentu premiery MGS: PO nie narzekalem prawie wcale. A jak wychodza z tego kwiatki w stylu Jaeger i experymenty na nim i plan "perfect soldier" na nim to zaczyna byc zle, bo naciaga to strasznie fabule, ale pomysl w sumie ciekawy kwestia gustu. Kiedy dostaje to samo tylko w innej otoczce w dod. cos co psuje to co do tej pory bylo swiete, to wg mnie jest to pokazywanie faka fanom. Szczerze mowiac wolalbym pobiegac sobie po Afganistanie i mordowac mujaheddinow na czas niz myslec nad tym, jak Kojima znowu naciagnie scenariusz.

Aha, czemu piszesz, ze on realizuje swoj scenariusz? Jego scenariusz wygladal zupelnie inaczej, wszystko pomieszala pewna ankieta w szkolach w japonii...
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Solidny » Wt mar 13, 07 17:44

Portable Ops jak widać zepsuło fabułę serii, nie tylko zapominając o MG2, ale nawet o swoim chronologicznym poprzedniku, MGS3. Pominę już cyrk z dodawaniem cyferki, przez który czuję się jak debil kiedy tłumaczę komuś chronologię części, bo to mało istotne.

To jest pierwsza część wpychająca się w scenariusz serii nie robiona przez Hideo Kojimę bezpośrednio. Ktoś tu poleciał na kasę i wcale mi nie chodzi o mistrza serii. Konami zabrało Kojimie tą serię, sam chyba kiedyś przyznał, że nie należy do niego.

Scenariusz MGS4 miał być dokończony dopiero po wydaniu PO, żeby się wszystko zgadzało. Wynika z tego, że czwóreczka na pewno przeszła modernizacje, a PO nie było planowane, mimo bezpośredniego kontynuowania historii. Zresztą, pewnie nawet Kojima nie miał wiele do gadania przy scenariuszu kieszonkowego MGS. Nie wierzę, że tak by spierniczył fabułę swojej gry, że o jej rozbudowaniu nie wspomnę.

Co tu dyskutować... zwalili tą historię, jedyne co jej pozostało to morał. Wolę pójść opinią Kojimy i mentalnie zakończyć serię na MGS3.
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Postprzez Johny Sasaki » Wt mar 13, 07 17:53

Jak dla mnie seria skonczyla sie na MGS2, ktory byl podobny do MGS pod wzgledem przeslaniowym i stanowil jakby jego uzupelnienie (i nawet nie przeszkadzala mi odtworczosc, zreszta byla ona uzasadniona), MGS3 to traktuje jako upominek dla fanow, ktory mial pokazac, dlaczego koles z MG i MG2 zaczal budowac wlasne panstwa.

A gdyby nie MP to w PO nie zagralbym na dzien dzisiejszy chocby mnie ktos tydzien kopal po jajach, szkoda nerwow.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Bizon » Wt mar 13, 07 17:55

Wg. mnie to że MGS2 pozostawiało wiele pytań było fajne.
MGS 3 nie zmienało timeline'u MGS'a, dodało za to świetną historię Big Boss'a.

A zauwarzyliście że Portable Ops nie posiada cyferki w tytule? Mógł być to argument Kojimy jakby cos się nie udało. Jak widać PO niesamowicie pomieszało historię, więc sadze że Kojima zawalił trochę sprawe z MGS4, w którym to ma sie ponoc pojawić wiele wątków z "kieszonkowego MGS'a"...
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Johny Sasaki » Wt mar 13, 07 18:03

Podobnie bylo z seria SH (tez od KONAMI), SH1 pozostawial wiele pytan bez odpowiedzi, SH3 wszystkie je rozwial (tx to innemu scenarzyscie). Roznica polega na tym, ze w przypadku SH nie zmieniono timeline'u i jedynie odpowiedziano na pytania.

Racja z tym brakiem numerku i troche inna rozgrywka (misje). Mam tylko nadzieje, ze nie wyjdzie MGS5, w ktorym wyjdzie na to, ze PO to byly misje treningowe dla Snake'a i tak naprawde nie mialo to miejsca...
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez kul2 » Wt mar 13, 07 18:06

Bizon napisał(a):MGS 3 nie zmienało timeline'u MGS'a, dodało za to świetną historię Big Boss'a.


Jak to nie :)
Moim glownym argumentem przeciwko teorii jakoby akcja MGS3 rozgrywala sie w roku 1964 byl fakt iz BB mial w latach 60-ych przebywac w Kongo.
A podstawowym argumentem ze BB to nie BB byl fakt iz wg. udostepnionych wtedy informacji Big Boss stracil oko w latach 80-ych.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Bizon » Wt mar 13, 07 18:09

Ale czy to miało wpływ na wydarzenia i postacie z MG, MG2 i pozostałych dwóch MGS'ów?
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Johny Sasaki » Wt mar 13, 07 18:10

Ale to da sie jeszcze sensownie wytlumaczyc:
- w Kongo byl - oficjalna wersja, zeby nie podawac do informacji, ze byl na misji zabicia bohatera narodowego (The Boss)
- info z okiem mozna uznac za plotke, tak jak info o jego pozostalych rzekomo utraconych czlonkach (przypomniala mi sie wlasnie wiadomosc z telewizji, jak koles po pijaku ucial sobie przyrodzenie siekiera....)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Solidny » Wt mar 13, 07 20:14

kul napisał(a):
Bizon napisał(a):MGS 3 nie zmienało timeline'u MGS'a, dodało za to świetną historię Big Boss'a.


Jak to nie :)
Moim glownym argumentem przeciwko teorii jakoby akcja MGS3 rozgrywala sie w roku 1964 byl fakt iz BB mial w latach 60-ych przebywac w Kongo.
A podstawowym argumentem ze BB to nie BB byl fakt iz wg. udostepnionych wtedy informacji Big Boss stracil oko w latach 80-ych.


Z okiem też był niezły cyrk :). Biorąc pod uwagę takie detale, jedyną słuszną częścią jest pierwszy MG na MSX. W MG2 pojawiła się rozmowa, według której BB stracił oko w OH. Dziwne. Może błąd tłumaczenia, albo źle odebrany kontekst (o czym kiedyś wspominałem).

W MGS dowiadujemy się, że BB jest ojcem Solida. Kiedy stary to powiedział? Jeszcze tylko wspomnę o Gray Foxie, o którym Snake opowiada w MGS dużo ciekawiej niż przedstawiono to w MG.

W MGS2 można się zastanawiać nad tym, które zakończenie MGS było prawdziwe. I dlaczego Snake wspomina Meryl tylko śniąc o niej? To akurat było zręczne omijanie odpowiedzi, wiec nie można czegoś naprawdę konkretnego zarzucić. Przynajmniej ja nie pamiętam niczego co by psuło czasoprzestrzeń serii. Przeoczyłem coś?
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Postprzez Johny Sasaki » Wt mar 13, 07 20:54

To psucie czasoprzestrzeni nie jest tak na chama narzucone jak w PO.

Ze jest ojcem Snake, BB nie mowil w MG ani MG2, juz to bylo poruszane na forum.

Prawdziwe jest zakonczenie z Meryl. Snake ma bandane od niej w MGS2 a Stealth dostal od Otacona kiedy zalozono Filantropie.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez kul2 » Wt mar 13, 07 21:31

Bizon napisał(a):Ale czy to miało wpływ na wydarzenia i postacie z MG, MG2 i pozostałych dwóch MGS'ów?


Oczywiscie, bo jak to byc moze ze stracil oko w latach 80-ych, ze pobrano jego geny gdy byl stary ranny i w spiaczce, a tu sie nagle okazuje ze nie stracil oka w latach 80-ych, a genow nie pobrano gdy byl stary.
To byl bardzo duzy cios dla wielu z nas. Oczywiscie tych, ktorzy sie interesuja, bo po niektorych to splywa jak woda po kaczkach.

KONIEC OFFA.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Teddy » Śr mar 14, 07 00:54

Ja zawsze byłem sceptycznie nastawiony do PO.
Miałem wrażenie, że spaczy to całą moją wizje wydarzeń po Snake Eater i.. miałem rację.
Obrazek
Wiem jak pasować do siebie mają części..
Avatar użytkownika
Teddy
Half Empty
 
Posty: 119
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 12:04
Lokalizacja: Chełm Silesia

Postprzez Johny Sasaki » Śr mar 14, 07 01:16

A ja na poczatku dzieki pewnemu magazynowi (Mielu, nigdy Ci tego nie zapomne :evil: ) myslalem, ze PO to bedzie taka sobie no stress gra w ktorej bedziemy szukac ludzi do FH i to w zasadzie wszystko, no ew. poznamy w jaki sposob Jack zaprzyjaznil sie z np. Mantisem (strasznie mnie ten motyw kreci). Niestety sie rozczarowalem...

A wlasnie - jak sie nazywal **** ktory pisal scenariusz PO?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez kul2 » Śr mar 14, 07 08:29

Ryan Payton!

;d


Original Story/Planning - Hideo Kojima ;d

Story - Gakuto MIKUMO o_O

Scenario Unit

Scripters - Gakuto MIKUMO i Satoshi HIRANO o_O

Script Unit

Lead Script - Yoshito OHARA o_O
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Johny Sasaki » Śr mar 14, 07 13:02

To ja sie z checia Wam dorzuce do motywu porwania tego buraka;]
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Mr. X » Śr mar 14, 07 13:25

Nie no odrazu go porywac , Johny Sasaki nie baw sie w terroryzm. A tak powaznie to juz lepiej było by wysłac do niego list lub petycje z prosbą o nie branie udziału tego pana w projektach MGS 8)
Mr. X
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MPO i MPO+

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron