Ile razy przeszliście MGS PO?

Czyli o tym jak Kojima zmienia zdania, a także o najnowszej części na PSP

Moderatorzy: uci, GM

Postprzez Gac666x » Cz sty 18, 07 14:22

Umm jak gra i konsola, której nie podłącza się do telewizora z odbiornikiem NTSC i PAL/Secam może mieć właśnie wyżej wymienione? Zastanówcie się ;).

Co, PSP Amerykańskie ma plazmę, a PSP europejskie kineskop xD?
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez kotlet_schabowy » Cz sty 18, 07 16:27

Można "zaaplikować" blokadę regionalną w konsolach przenośnych (przykład to filmy UMD na PSP), ale jeśli chodzi o gry na Playstation Portable to z tego co pamiętam nie ma tego problemu i można sobie spokojnie grać w gierki z USA na PSP kupionym w Europie.
Avatar użytkownika
kotlet_schabowy
Zanzibar
 
Posty: 500
Dołączył(a): Pt lip 15, 05 16:10
Lokalizacja: Kraków : Nowa Huta

Postprzez Johny Sasaki » Cz sty 18, 07 16:40

Snoopy, to, ze teraz nie moge zagrac, to nie znaczy, ze w ciagu pol roku najblizszego nie zagram. Po prostu to nie jest wersja PALowska, tylko import z USA. Wiec w wersje europejska sobie i tak nie pograsz. Natomiast z NTSC nie powinno byc problemow, dyski UMD nie maja chyba zabezpieczen regionalnych. Tzn filmy napewno nie maja, nie wiem jak z grami.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Boras » Cz sty 18, 07 17:59

no to o co CI chodzi? Dobra niewazne bo jeszcze bana dostane :P ale juz sie niemoge doczekac mgs po oczywiscie:)
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez Johny Sasaki » Cz sty 18, 07 18:18

Chodzi mi o to o co napisalem, czyli o to, ze to nie jest wersja PAL ktorej NIE KUPISZ NIGDZIE, tylko import z USA...
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Bizon » Pt sty 26, 07 12:46

Chłopaki oficjalne info ze strony MPO:

Kod: Zaznacz cały
1.25.2007 Enhanced MPO Coming to Europe!

Scheduled for release in April 2007, an enhanced edition of Metal Gear Solid: Portable Ops is headed to Europe! More recruitable characters, multiplayer maps, and careers will be available to players who have waited so patiently in Europe.
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez SaladinAI » Pt sty 26, 07 13:14

Chłopaki oficjalne info ze strony MPO:

Kod:
1.25.2007 Enhanced MPO Coming to Europe!

Scheduled for release in April 2007, an enhanced edition of Metal Gear Solid: Portable Ops is headed to Europe! More recruitable characters, multiplayer maps, and careers will be available to players who have waited so patiently in Europe.


Przecież to już wiemy.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Bizon » Pt sty 26, 07 14:05

No tak, ale to już zostało oficjalnie potwierdzone wczoraj na stronie PO.
Dałem jako upewnienie że jednak będzie :)
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez wredny » So mar 03, 07 01:55

No a ja sobie gram i jestem po walce z MG ;x , ogolnie giera jest super ^^ ale to przeciez MGS ^^ Podoba mi sie postac Gene'a a szcegolnie jego wyczepisty glos ;x
Obrazek
Avatar użytkownika
wredny
Fatman
 
Posty: 324
Dołączył(a): Śr sie 24, 05 09:01
Lokalizacja: AREA 51

Postprzez wredny » N mar 04, 07 16:49

No i skonczylem dzis pierwszy raz : P normlanie super zakonczenie! i co za klimatyczna walka z Gene'em! ta muza... na koncu az szkoda mi sie go zrobilo ; p
Obrazek
Avatar użytkownika
wredny
Fatman
 
Posty: 324
Dołączył(a): Śr sie 24, 05 09:01
Lokalizacja: AREA 51

Postprzez mrgs » Pn mar 12, 07 18:23

Przeszedłem po 2 (6 razem) razy na kazdym poziomie trudności, i się troche nudzi, czekam na wersje euro gdzie będzie może jakiś wyższy od extreme. musze zagrać przez internet i poskładać prawdziwy dream team. i powiadam wam: jeśli zdobędziecie stealth camuflage to już nici z zabawy - klepanina i tyle.
"I'm not living unless I'm in battle, so I have to find my own reason to fight. I have to pass what's been handed down to me" - Big Boss.
Avatar użytkownika
mrgs
Fire Trooper
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pt mar 09, 07 20:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Johny Sasaki » Pn mar 12, 07 21:53

A ja powiem Ci tak: w euro na jakies dodatki poza ew. trybem Eu Ex bym sie nie spodziewal, bo gre mozna zamowic od dawna w wersji nie euro (blak blokady regionalnej). A stealtha nikt Ci nie kaze uzywac. A z internetem to mozesz w euro PO sie zdziwic;P
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez mrgs » N kwi 22, 07 22:47

szkoda, że nie ma więcej rzeczy do zdobywania: 99 tech level i jest nagroda, przy 99 med level nic nie ma, wszystkei sekretne postaci mam, bronie też. mogłoby być coś za przejście gry na odpowiednich statystykach, bo tak to łyso jest.
"I'm not living unless I'm in battle, so I have to find my own reason to fight. I have to pass what's been handed down to me" - Big Boss.
Avatar użytkownika
mrgs
Fire Trooper
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pt mar 09, 07 20:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kul2 » Pn kwi 23, 07 12:31

No to teraz pora opisac ludziom bronie, postaci i jak przejsc gre ;)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez mrgs » Pn kwi 23, 07 12:58

Taka mała aluzja... ok, zobaczę co się da zrobić. Zacząłem pisać tekst o podobieństwach Metal Gear' ów z MGS'ami (MG2 i MGS są wbrew pozorom bardzo podone!). Dobra, napiszę o tym.
"I'm not living unless I'm in battle, so I have to find my own reason to fight. I have to pass what's been handed down to me" - Big Boss.
Avatar użytkownika
mrgs
Fire Trooper
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pt mar 09, 07 20:48
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do MPO i MPO+

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron