Automat do kawy

Czyli powrót blogów na forum.

Moderatorzy: Wilczyca, Zanzibar

Postprzez Hal » So lut 04, 12 17:26

To bodajże Jessica z Dragon Quest: Journey of the Cursed King. Świetna czasochłonna gierka ze specyficznym poczuciem humoru.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez SaladinAI » So lut 04, 12 17:42

Gordon Benett, no jasne!

Właśnie przy pomocy transmutacji osiągnąłem przedmiot o uroczej nazwie boski stanik (w przybliżeniu)
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez SALADYN » So lut 04, 12 23:51

Saladin01 napisał(a):Co? Laska z cyckami na wierzchu i pejczem u boku, ujeżdża kota. Chcesz jeszcze sos do tego ;)


Jestem już obyty z tego typu japońskimi obrazkami więc nie za bardzo zaczaiłem o co ci chodzi, jakbyś przedstawił jakiś filmik z zawodami w masturbacji to bym od razu zakapował :)
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez SaladinAI » N lut 05, 12 12:49

Ogniu, krocz ze mną

Więc wczoraj dopuściłem się radykalnej próby reanimacji swojego X'a. Co gorsza zadziałało - klasyczna podpałka, rozgrzanie sprzętu do granic możliwości i konsola zaskoczyła. Nie wiem na jak długo ale pograłem kilka minut bez przeszkód w RDR. To już coś, ale oszczędzam się przyszłotygodniowe wysiłki nad kolekcją HD co może potrwać równie dobrze kilka minut i zaowocować permanentną śmiercią systemu. Zobaczymy.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Gillian » N lut 05, 12 13:22

Może warto oddać konsolę jednak do jakiegoś serwisu.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez SALADYN » N lut 05, 12 13:42

No właśnie na pewno mają jakąś nierówną szafę czy nie domykające sie drzwi, Twilite przeca to jeden z pierwszych Xboxów teraz to on się na opał nadaje, szczerze wątpie żeby udało sie go Sal'owi reanimować.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Gillian » N lut 05, 12 13:48

No właśnie chyba nie, bo zdaje się że to jest Falcon. Choć wiadomo, że najlepiej to i tak byłoby kupić nowego Xa, a jeszcze lepiej PS3 :)
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez SaladinAI » N lut 05, 12 17:02

No to jest Falcon, ale naprawa ile kosztuje? Oficjalnie MS ciągnie chyba z kilka stów, do tego nie masz gwarancji że po kilku miesiącach wszystko nie padnie. Sam nie wiem, w zwykłej naprawie też nie byłem.

Celuje w nową konsolę, ale kiedy to będzie to nie wiem. Nie ma też specjalnie gier więc się nie spieszę.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez kul » N lut 05, 12 17:13

I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Postprzez SaladinAI » N lut 05, 12 17:18

Jeszcze nie tak źle, dzięki.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez SaladinAI » Wt lut 07, 12 17:02

Dzień, w którym...

Strzał w pysk - Andrzej Sapkowski kontynuuje wiedźmińską sagę. Wracamy do znanego świata, tyle że nie to nie zupełnie kontynuacja, na pewno nie prequel, Geralta chyba też nie będzie więc to bardziej side story. Super. Widać wpływ zysków przyniesionych z growej adaptacji, na popularności zyskują tłumaczenia dla Zachodniego rynku, wzrasta zainteresowanie tym światem*. Stąd pewnie i powrót do znanego już uniwersum, mimo to czekam z dość dużym zainteresowaniem: oryginalny cykl zalega na półkach już od paru ładnych lat i lubię co jakiś czas do nie wracać, tym bardziej cieszy mnie ta nieformalna kontynuacja.

* Aczkolwiek podobne pobudki dotknęły i świat tolkienowski, wymuszając dalsze wydawanie dzieł autora.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Tidus93x » Wt lut 07, 12 17:27

Mam nadzieję, że to nie będzie odcinanie kuponów. Sam przeczytałem całą serię kilka lat temu i byłem zachwycony. Po maturze chciałem sobie przeczytać drugi raz, ot tak dla przypomnienia. Do owej zapowiedzi pochodzę jednak z rezerwą. Wiele kontynuacji po latach, a nie od razu, schrzaniło dobre imię poprzedniczek. Oby tym razem tak nie było...
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Postprzez SaladinAI » Wt lut 07, 12 17:29

Tyle że to też nie sequel - więc powrotów zza grobu czy zmiany fabularnych ustaleń raczej nie będzie. Można za to rozwinąć świat, może z innej strony.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Tidus93x » Wt lut 07, 12 18:17

Na rynku zbytu, gdzie walka o klienta jest zacięta, wszystkie chwyty dozwolone. Niby nie będzie to sequel, ale naciski wydawcy itp sprawią, że będzie. Mało to już razy Koji odchodził? Czyż Akira Toriyama nie musiał dorysowywać sag w DB? Trudno być więźniem własnej twórczości. A Wiedźmin to teraz marka światowa, Geralt jest rozpoznawaną postacią.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Postprzez SaladinAI » Wt lut 07, 12 19:03

Tak, ale Sapkowski i tak blado wypada przy niektórych autorach, których twórczość idzie w kilkadziesiąt tomów. Zmiękł dopiero teraz, o czymś to świadczy ;)
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Tidus93x » Wt lut 07, 12 19:38

Nie twierdzę inaczej, po prostu uprawiam chwilowe czarnowidztwo. Ale zaczyna udzielać mi się Twój optymizm :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Postprzez Operator » Wt lut 07, 12 21:52

Hell, kilka lat temu skończyłem Wiedźmińską sagę i oczywiście pojawił się głód na więcej.
Aby nie krakać wolałbym poczekać na dalszy rozwój wydarzeń (jakaś nowa książka).
A może by poszedł w stronę opowiadań? Łatwiej by było skleić seryjki zamiast nową sagę.
Avatar użytkownika
Operator
Laughing Octopus
 
Posty: 916
Dołączył(a): Śr sie 20, 08 15:08
Lokalizacja: Vault 13
Gram: USOSweb

Postprzez uci » Śr lut 08, 12 00:04

z drugiej strony miałem okazje poczytać inne książki sapkowskiego i szału nie było, więc to też może być powód, w końcu tylko z tej serii jest naprawdę znany.

A tak swoją drogą jakoś Wiedźmin mi nigdy nie podszedł, za to sporo jest innego polskiego fantasy o którym nikt nic nie wie a warty poczytania jest.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez SaladinAI » Cz lut 09, 12 17:58

Hade

Trochę ten żółty pasek zajeżdża na resztę (promka) przez co zaktualizowana wersja Big Bossa się nie pojawia. Na iksie mamy dwie płyty, Peace Walkera odpalam z oddzielnej...

Obrazek

Ta, odpalam. System wysiadł po kilku minutach. Konsola działa ale zwisy są częste. Raz pojawił się błąd bodaj 74 i zrobiło mi się mokro w gaciach. Później wszystko zaskoczyło ale i tak się zawiesza, tyle że nie ma żadnych czerwonych świateł. Do naprawy, ale przy dwóch błędach to już inna zabawa. Ot, skutki domowego paleniska. Głupa sprawa, dotrwałem w PW do intra. Grafika jest super, tak btw. Nie czuć że zeszła generacja ;)
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Gillian » Pt lut 10, 12 01:12

Nowy monitor? Tamtemu to jakiegoś koloru chyba brakowało :)
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez SaladinAI » Pt lut 10, 12 12:33

Flatron wpadł w śpiączkę. Teraz mam Philipsa :)
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Gillian » Pt lut 10, 12 22:00

Miałem takiego Flatrona. Będzie już miał 10 lat i u kogoś tam znajomego dalej śmiga. Fajny monitorek.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez SaladinAI » So lut 11, 12 12:47

A widzisz, ja mam tego pecha że w ostatnich dniach wszystko co miało 4-7 lat się właśnie jebło.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez SaladinAI » N lut 12, 12 14:45

Facta

Skądinąd podziwiam Greków. Nie ze względu na nieróbstwo, tudzież inne cwaniactwo bo te cechy znajdziesz wszędzie i zawsze. Mianowicie chodzi o protesty: już niekoniecznie z sprawą, która za nimi stoi. W naszym kraju mamy natomiast zupełną apatię i stan agonalny. Może to przez zimę? I to nie jest wymówką, bo protesty rozgrzewają skutecznie. Weźmy sprawę ACTA - biją się i dymią, a i o wyzwiskach nie zapomną. Jest hucznie i wesoło, tylko kogo to obchodzi? Podobny stan skupienia materii nie wytrzyma próby już przy większej sprawie. Bezrobocie chociażby. Ponoć wśród młodych to już zaraza, a przecież brak pracy to już stała tradycja. Tylko nikt tego nie oprotestuje. Ludzie nie wyjdą na ulice z kamieniami, urzędy nie staną w ogniu. Weź jednak powiedz gnojkom że im sieć podciągną pod dalsze normy prawne, to jak się gówniarzeria zepnie...Polska cierpi na intelektualny zastój, umysłową degrengoladę oraz chroniczne nic-nie-robienie. Kopać dupę to zawsze tylko robić ni ma komu. Szkodą, bo tą masę można spożytkować w znacznie ciekawszy sposób - toteż owe pospolite ruszenie traktuje nie z dystansem ale z pogardą, bo pokazuje że ludzie owszem potrafią jednoczyć tylko nie wtedy kiedy trzeba. Ot, infantylne społeczeństwo przyzwyczajone jeno do sterowania, oglądania się na autorytety i totalną niemożebność inicjatywy. Żeż mnie jawnogrzesznica od samego rana na socjolocje bierze, tfu!
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez SALADYN » Pn lut 13, 12 01:18

Niestety taki mamy naród który by chciał dostawać pieniądze za darmo i zajmuje się w swoim życiu głównie sprawami trywialnymi, typowe bydło które samo idzie na ubój jak trzeba.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez SaladinAI » Pn lut 13, 12 12:41

Burdel i cywilizacja

Burdel stanowi normę, do pewnego stopnia stałą na szlaku progresu społeczeństw. Także algorytm kulturotwórczy i wypoczynek chłopów po robocie; burdel łączy i to nie tylko pokolenia. Do burdelu przychodzi młodzież, przychodzi tata z synem: burdel jest jak pierwsze strzyżenie, bicie w klasie czy pierwsza komunia. Przez to musisz przejść, tedy burdel jest też fizjologicznym odpowiednikiem matury, bo burdel to nie tylko rozpusta ale też ryt inicjacyjny. Na moim osiedlu znajdują się: szkoła, duży supermarket a pomiędzy nimi...burdel. Żarcie i seks to czynności z początku fizjologiczne, wychowanie łączy je i podnosi na wyższy poziom, ale nauka i pieprzenie zawsze będą szły w parze - edukacja ma podłoże seksualne, burdel pomaga też w ujściu szkolnych frustracji i problemów. Wniosek z tego taki że oto burdel nie tylko burdelem stoi, ale spełnia też funkcję dopełnienia dla biologicznych trybów, stąd na zawsze burdel będzie spetryfikowaną normą dla cywilizacji i środek ją napędzający.

Obrazek

William S. Burroughs, Nagi Lunch

Fantastyczna historia o piętnastolatku z Los Angeles. Ojciec doszedł do wniosku, że powinien zerżnąć po raz pierwszy jakąś babę.Chłopiec leży na trawniku czytając komiks, a ojciec wychodzi z domu i powiada: “Masz dwadzieścia dolarów, synu. Chcę, żebyś poszedł do dobrej kurwy i zerżnął jej dupę". Jadą do burdelu, a ojciec mówi: “W porządku, synu. Reszta należy do ciebie. Zadzwoń do drzwi, a jak otworzy je kobieta, wyciągnij dwadzieścia dolarów i powiedz, że chcesz jej zerżnąć dupę". “W porządku, tato". Po kwadransie chłopiec wychodzi. “No i jak, synu, zerżnąłeś jej dupę?" “Tak. Ta rura otworzyła drzwi, a ja powiedziałem, że chcę jej zerżnąć dupę, i wcisnąłem do łapy dwudziestaka. Poszliśmy do mieszkania; rozebrała się. Otworzyłem nóż sprężynowy i zerżnąłem jej kawał dupy, a ona zaczęła wyć jak krowa. Musiałem ją uciszyć raz na zawsze".
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez SaladinAI » Śr lut 15, 12 17:17

Przetrzymanie

Ależ piździ. Za oknem zawierucha aż miło, za to w domu można się podratować kawą myśląc już o jutrzejszych pączkach. W międzyczasie z radości obalam prozę Sapkowskiego, czekając z utęsknieniem na rozwinięcie kanonu, czekając na możliwość obalenia Peace Walkera obalam dwunastego finala. I patrząc sobie na komentarze pod całkowitym oderwaniem się autora książkowego Wiedźmina od growej adaptacji, myślę że przeciętny Polak-gracz to jednak idiota - tyle że przed takimi myślami powstrzymuje mnie to że sam jestem przeciętnym Polakiem-graczem.

Ech, z nudów podratuje Was laseczką z nadchodzącego Zjadacza Węży (bez fallicznych skojarzeń...chociaż...):

Obrazek
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez SaladinAI » Cz lut 23, 12 17:46

Beware of the diamond dog

Mam kilka książek Reynolds na półce, ale teraz sobie myślę że te zestaw dwóch krótkich powieści na prawdę muszę mieć:

Obrazek
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez SALADYN » Pt lut 24, 12 01:45

http://www.filmweb.pl/film/Diamentowe+psy-2007-376591

To coś bardzo popularna nazwa albo określenie jakiegoś zjawiska ?
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez SaladinAI » Pt lut 24, 12 12:04

Jeszcze się okaże że na tym filmie Hideo się wzorował - najemnicy, księżniczki i tego typu rzeczy to jego styl.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przemyślenia Redaktorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron