Przemyślenia Wilczycy

Czyli powrót blogów na forum.

Moderatorzy: Wilczyca, Zanzibar

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Gillian » N sty 11, 15 22:33

No cóż - nie da się ukryć, że niektórzy gracze to wciąż dzieci, a niby dorośli :D
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Gac666 » N sty 11, 15 22:35

Nikt nie lubi konkurencji, a szczególnie kobiety :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Wilczyca » N sty 11, 15 22:48

Gacu, coś w tym jest i chyba dlatego żeńskie drużyny e-sportowe nie mogą się wybić. Pamiętam, że jakiś czas temu drużyna mojego znajomego brała udział w polskim turnieju League of Legends i zakwalifikowały się do niego również dwa zespoły dziewcząt. W pewnym momencie musiały one zagrać przeciwko sobie i po zakończonym meczu przegrane z wielkim fochem odmówiły podania ręki zwyciężczyniom. Nigdy nie widziałam podobnej sytuacji między męskimi zawodnikami.
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Gac666 » N sty 11, 15 22:59

Wiemy przecież jak baby potrafią sie o chłopa bić :). Mam takiego znajomego co dziewczyna, z którą mieszka i wynajmuje jeszcze jednej koleżance ma problem, bo nie mogą razem grać czy oglądać filmów z zazdrości...
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Wilczyca » N sty 11, 15 23:06

Wiesz, dla mnie to jednak trochę inna kwestia. Na pewno nie byłabym w stanie mieszkać ze swoim facetem i jeszcze jakąś inną dziewczyną. No chyba, że byłaby to nasza wspólna kumpela.
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Gac666 » N sty 11, 15 23:08

Była to wspolna kumpela, a wynajmowali jej pokój osobny bo potrzebowali kasy. Więc coś z tego mieli, a lepiej miec kogoś znajomego niż obcą osobę. Po prostu tamta dziewczyna jest ultra zazdrosna, ale z drugiej strony jest też mega próżna. Mają w domu powieszony kalendarz z jej zdjęciami, na jednym z cyckami na wierzchu, więc wiesz...
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez ArecaS » N sty 11, 15 23:11

Z tym czy lepiej mieć obcego niż znajomego to bym się kłócił. Kilka osób już mi się jako współlokatorzy zdążyło przewinąć i wniosek jest jeden: z nikim nie mam takich wojen na mieszkaniu jak z dobrymi znajomymi. :P
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Wilczyca » N sty 11, 15 23:13

Zazdrość to generalnie paskudna cecha i ja jej nie toleruję. Nie lubię też, kiedy facet stosuje zagrywki mające ewidentnie wywołać moją zazdrość. Takie coś mnie zwyczajnie nie rusza i uważam to za szczeniackie, ponieważ dla mnie w związku liczy się przede wszystkim zaufanie. Nie potrafiłabym kontrolować faceta, sprawdzać jego telefonu, maila czy konta na FB. Chociaż nie ukrywam, że na tym nadmiernym zaufaniu się ostatnio przejechałam, bo facet uznał to jako przyzwolenie na działanie na dwa fronty.
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Gac666 » N sty 11, 15 23:29

No cóż, życie, ten znajomy zawsze był pantoflarzem i przez to żeśmy go stracili kompletnie, a kiedyś spotykaliśmy się 2-3 razy w tygodniu i graliśmy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Wilczyca » N sty 11, 15 23:42

Ma to, na co zasłużył. Niektórym kobietom zresztą facet w typie pantoflarza odpowiada. Ja uciekam od takich na kilometr.


***
Ponieważ zeszliśmy na temat związków... No właśnie - jak zapatrujecie się na grające dziewczyny w kontekście związku? Chcielibyście, żeby dziewczyna również pasjonowała się grami, czy też wolelibyście, żeby miała bardziej kobiece zainteresowania? Wiem, że paru z Was posiada już swoje drugie połówki, więc jak to wygląda w Waszych związkach czy małżeństwach?
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Gac666 » Śr sty 14, 15 16:04

Ja sobie nie wyobrażam dziewczyny/żony/kochanki, która choć odrobinę nie interesuje się graniem i nie rozumie mojej pasji. Gdybym miał żebrać o czas na gry lub to ukrywać to bym po prostu nie wytrzymał :).

Jak dla mnie to jest to bardzo ważny punkt, jeśli mogę spędzić wspólnie czas na graniu razem i gdy oboje czerpiemy z tego przyjemność to jest to jak najbardziej na plus :). Tak mam obecnie, mamy podobny gust i podobną bibliotekę gier na Steam, więc często bywa, że w coś gramy razem :). Oprócz tego mamy też inne wspólne zainteresowania, w tym Warhammer: 40k czy planszówki, więc tutaj też na duży plus.

Gdyby tego nie było? Przeżyłbym, ale tylko i wyłącznie jeśli druga osoba akceptowałaby moje hobby i nie suszyła mi głowy, że za dużo czasu poświęcam na to.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Tidus93x » Śr sty 14, 15 17:56

Gac666 napisał(a):Gdyby tego nie było? Przeżyłbym, ale tylko i wyłącznie jeśli druga osoba akceptowałaby moje hobby i nie suszyła mi głowy, że za dużo czasu poświęcam na to.


Ja tak mam i tak naprawdę cieszę się, że nie jest zapaloną graczką. Owszem, miło by było razem grać, ale wolę swoje hobby, swoje klocki, coś, co mam tylko dla siebie. Natomiast bardzo się interesuje, uwielbia, jak opowiadam jej historie z gier i lubi popatrzeć jak gram. Akceptuje to i nie robi problemu, kiedy chcę sobie pograć. Kobieta idealna ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Wilczyca » Śr sty 14, 15 18:04

Tidus93x, a czym ona się interesuje? :)
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Wombat » Śr sty 14, 15 20:38

Gacu i Tidus jesteście szczęściarzami. Mało znam kobitek które w ogóle interesują się graniem ;)
"Życie mnie nie ominęło. Usiadło mi na głowie"- Al Bundy
Avatar użytkownika
Wombat
The Sorrow
 
Posty: 649
Dołączył(a): So sty 19, 13 10:26
Lokalizacja: Końskie

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Solidny » Śr sty 14, 15 20:56

Wombat napisał(a):Gacu i Tidus jesteście szczęściarzami. Mało znam kobitek które w ogóle interesują się graniem ;)

Jakby się Tobą zainteresowały, to jest szansa, że grami w końcu też ;)
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Tidus93x » Śr sty 14, 15 21:45

Wilczyca napisał(a):Tidus93x, a czym ona się interesuje? :)


Cóż, trudna sprawa XD. Wszystkim i niczym :P. Najbardziej to chyba pedagogiką i pracą z dziećmi - to jej sprawia największą frajdę, jest takim przyszłym pedagogiem z powołania, a nie z braku laku ;). Naprawdę ma do tego żyłkę. Umie też grać na gitarze, lubi czytać książki oraz spędzać czas ze mną (:P) oraz ze swoją rodziną, z którą jest bardzo zżyta. Kocha góry i las, była kiedyś harcerką i tańczyła taniec współczesny (chyba, nie pamiętam XD).
A co? :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Gillian » Śr sty 14, 15 21:48

Bez tych "XD" prosze, oczy bolo...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Zancudo » Śr sty 14, 15 21:55

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 15:15 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Tidus93x » Śr sty 14, 15 22:18

Gillian napisał(a):Bez tych "XD" prosze, oczy bolo...


Przepraszam :silent:
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez ArecaS » Śr sty 14, 15 23:08

Gillian napisał(a):Bez tych "XD" prosze, oczy bolo...


xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD
xD




To powinna być dawka śmiertelna. Już się nie będzie czepiał. :)
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Gillian » Śr sty 14, 15 23:09

XD jest zaraz za PoKeMoNeM w rankingu internetowej siary.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Gac666 » Śr sty 14, 15 23:25

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Tidus93x » Śr sty 14, 15 23:49

Nie wiedziałem, że wyszło z mody (nie znam się na modzie). Czasem tak machinalnie na koniec zdania tak piszę. Nie mówiąc o tym ile samozaparcia kosztowało mnie żeby pod koniec powyższego zdania nie napisać XD XD
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Gillian » Śr sty 14, 15 23:57

Nie wiem czy wyszło z mody. Wiem że zawsze było w złym guście.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Gac666 » Cz sty 15, 15 00:01

Dobra, nie zaśmiecajmy już tematu Wilczycy :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez SALADYN » Cz sty 15, 15 03:37

Większość postów z ostatniego roku jest wręcz zalana emotkami, jak ta jedna konkretna ma być obciachowa a inne już nie?
Nie chce innych uczyć jak mają pisać więc po prostu staram się na nie nie zwracać uwagi i samemu ich nie używać. Niby niczemu nie szkodzą ale według mnie fałszują one formę wypowiedzi, można przecież kogoś obrazić i zamaskować to uśmieszkiem.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Solidny » Cz sty 15, 15 04:43

SALADYN napisał(a):Większość postów z ostatniego roku jest wręcz zalana emotkami, jak ta jedna konkretna ma być obciachowa a inne już nie?
Nie chce innych uczyć jak mają pisać więc po prostu staram się na nie nie zwracać uwagi i samemu ich nie używać. Niby niczemu nie szkodzą ale według mnie fałszują one formę wypowiedzi, można przecież kogoś obrazić i zamaskować to uśmieszkiem.

Z kolei ich brak może też utrudnić przekaz, w końcu bez m. in. tonu głosu i mimiki twarzy można rozumieć słowa na wiele bardzo różych sposobów.
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Wilczyca » Cz sty 15, 15 15:32

Moje zajączki, jeszcze raz będziecie mi spamować w moim forumowym pamiętniczku, a skończy się Dzień Dziecka. Ostrzegam ;).

Zapytałam o Wasze zdanie na ten temat, bo jeszcze parę miesięcy temu na podobne pytanie odpowiedziałabym: "Ależ oczywiście! Chciałabym, żeby mój facet był pasjonatem gier komputerowych. Nie ma nawet innej opcji!". Tylko, że potem się z takim "pasjonatem" rzeczywiście związałam i ten związek nieco zweryfikował moje poglądy. Gość miał się czym pochwalić, ponieważ był jednym z najlepszych graczy DOTA 2 na świecie. Wprawdzie nie brał udziału w żadnych większych turniejach, ale zdarzało mu się, że system przydzielił go do gry z ludźmi, których nazwiska doskonale znamy z The International. Jego rozkład dnia wyglądał tak, że kiedy wracał z pracy i zjadł obiad, od razu siadał do gry. Nie przeszkadzało mi to, ponieważ lubiłam patrzeć, jak gra, zresztą sama bardzo lubię ten tytuł. Nigdy nie robiłam mu z tego powodu problemów, ale zawsze dbałam o to, byśmy spędzali czas również w inny sposób i na początku rzeczywiście robił to chętnie. Z czasem jednak zaczęłam tracić w jego oczach na rzecz gry. Tłumaczył mi, że musi trenować, że musi stawać się coraz lepszy. Ja natomiast zostawałam ze wszystkimi domowymi obowiązkami sama. Nie mogłam liczyć na pomoc w zajmowaniu się domem, chociaż pracowaliśmy oboje. Gdybym nie sprzątała, to dom zarósłby brudem, a gdybym nie prała i nie składała jego ubrań, to chodziły do pracy w brudnych łachach. Nie pomagał mi nawet, kiedy leżałam chora w łóżku. Kolejną kwestią były finanse. Mój były zawsze umiał znaleźć pieniądze na nowy sprzęt komputerowy czy grę, ale na proszek do prania już nie miał. Mieliśmy Internet mobilny i zawsze, ilekroć wykorzystaliśmy limit, był na mnie zły i kazał mi dopłacać, twierdząc, że to na pewno ja go wykorzystałam (a ja siedziałam jedynie na GG i raz na jakiś czas weszłam na jakąś stronę czy forum). Kiedy kupił sobie nowy komputer, przez tydzień nie pozwolił mi go dotykać, a kiedy już pozwolił, uruchomił jakiś program rodzicielski, żeby widzieć, co robię. Z czasem uświadomiłam sobie, że spędza więcej czasu z koleżankami, z którymi gra, niż ze mną. Z przerażeniem myślałam o tym, co by się stało, gdybym zaszła za nim w ciążę. I w sumie dobrze, że się ostatecznie rozstaliśmy, bo kto wie, czy nie popełniłabym największego błędu swojego życia.

Oczywiście chciałabym, żeby mój mężczyzna interesował się grami. Z tym, że dla mnie interesowanie się czymś polega na robieniu tego w wolnej chwili, bez zaniedbywania innych obowiązków. Na pewno nigdy więcej nie zwiążę się z kimś, kto gra nałogowo/zawodowo, nawet, jeśli byłby to Dendi czy inny SingSing. Chętnie za to zrobię to z kimś, z kim mogłabym pograć w Tekkena czy Mortal Kombat.

Obrazek
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Gillian » Cz sty 15, 15 15:45

Ludzie grający codziennie w te wszystkie mmo, doty, lole, moby, sroby itp to nie gracze - to przegrani :P
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Przemyślenia Wilczycy

Postprzez Wilczyca » Cz sty 15, 15 15:52

Hej!
Lubię Dotę, lubię LoLa (czasami) i lubię MMO. Twierdzisz, że jestem przegrana?
Avatar użytkownika
Wilczyca
Pyro Bison
 
Posty: 136
Dołączył(a): So mar 15, 14 12:37

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przemyślenia Redaktorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron