Relacje

Czyli pokaz wiedzy naszych użytkowników.

Moderator: GM

Relacje

Postprzez kul2 » So mar 17, 07 11:03

RUNDA PIERWSZA

14 III 2007

Rozgrywki grupy C.
Na czacie pojawiaja sie Seth i Infernal Warrior, niestety Never i Grabczas sie nie pojawili. Po raz kolejny obeszlo sie bez walki i na swiecie zapanowal chwilowy pokoj. Dalej przechodza Seth i Infernal Warrior.

16 III 2007

Rozgrywki grupy B.
Godzina 2145, na czacie sa juz Poganski Troll, Johny Sasaki, Uzion i Dwight, czyli wszyscy oprocz uciego. Czekamy do 2215, gdy wiadomo juz ze uci sie nie pojawi rozpoczynamy. Na poczatek wtopa prowadzacego, ktory nie sprecyzowal czy chodzi o wersje NES czy MSX, to pytanie mialo okazac sie znamienne.
Minelo 10 pytan, JohnyS zebral 4 punkty, Uzion 6, Dwight 6/7, Poganski Troll 8.
Nastepuje pytanie czy uznac odpowiedz Dwighta ktora padla po czasie, jako druga. Zarowno Dwight jak i Uzion mowia zeby nie uznac. Poganski Troll i JohnyS wstrzymuja sie od glosu.
W tej sytuacji zarowno Dwight jak i Uzion maja po 6 punktow. Nie pozostaje nic innego jak rozegranie dogrywki.
Zasady w dogrywce sa proste i brutalne, jedno pytanie, wygrywa ten kto odpowie poprawnie i szybciej od przeciwnika.
Pada pytanie, niemal natychmiast Dwight przysyla poprawna odpowiedz, chwile pozniej Uzion takze przysyla dobra. Jednakze Dwight byl szybszy i to on przechodzi.
Przechodza dalej: Poganski Troll i Dwight

17 III 2007

Rozgrywki grupy D
Mocna ekipa, Hal Emmerich, Bizon Snake, Wredny Snake i Anik. Ponownie wszyscy oprocz jednego gracza - SeveSnake'a.
Pomimo poczatkowych trudnosci z uporzadkowaniem wszystko przebieglo zgodnie z planem. Nikt nie zdobyl punktow przy pytaniach o MG1 i MG2, a te naprawde nie byly trudne. Warto zapoznac sie z dzialami na Zanzibarze poswieconymi wlasnie tym grom.
Nastepnie cala ekipa szybko zdobywa dwa punkty, na tym konczy sie zdobyc punktowa naszej najodwazniejszej forumowiczki. Hal, Bizon i Wredny ida leb w leb. W koncowce Hal wyprzedza dwoch pozostalych o punkt, a lacznie zdobyl ich 6. Bizona i Wrednego czeka dogrywka. Pierwsze pytanie, obaj rzucaja natychmiast odpowiedzia, niestety obaj sie myla. Drugie pytanie, Wredny odpowiada pierwszy...myli sie, przychodzi odpowiedz od Bizona...poprawna.
Bizon zdobywa dodatkowy punkt i przechodzi dalej.
Do polfinalu awansowali - Hal Emmerich i Bizon Snake.

18 III 2007

Rozgrywki grupy A
Pierwszy raz pojawila sie cala grupa. Punktualnie przybyli Virciu, Lost Snake, Old Snake i Kazek. Po raz kolejny potwierdzilo sie, ze najtrudniejsze sa pytania z najstarszych czesci. Bylo takze kilka problemow z pytaniami o MGS3. Ogolem uwinelismy sie bardzo szybko, pod wzgledem organizacyjnym grupa zachowala sie wzorowo. Cala reszta powinna brac z nich przyklad! W poczatkowej fazie Kazek, Virciu i Lost Snake szli leb w leb, Old Snake juz na poczatku odskoczyl, widac ze jest dobry ze starszych czesci - bierzcie z niego przyklad. Dzieki kolejnym poprawnym odpowiedziom Kazek i Old Snake uciekaja reszcie i razem zdobywaja siedem punktow. Virciu zakonczyl swoj udzial z trzy punktowa zdobycza, a Lost Snake mial tylko punkt mniej.
To sa nprawde dobre wyniki, tylko widac ze konkurenci sa naprawde dobrze przygotowani.
Do kolejnej rundy przechodza Old Snake i Kazek.

Pojedynek pechowcow

Coz to bylo za spotkanie. 10 osob, wszyscy ktorym sie nie poczeszcilo i Mr. X ktory niejako zastapil nieobecnego Nevara.
Odpowiedzi padaly z szybkoscia swiatla, szybciutko na prowadzenie wyszedl Johny Sasaki, ktory wrecz zmiotl konkurencje. Jako pierwszy z redaktorow pokazal na co go naprawde stac, chociaz chyba ma jeszcze jakies asy w rekawie.
Reszta grupy w miare rowno, jedynie Mr. X i Grabczas pozostali troche z tylu, ale to byl ich pierwszy raz.
Zblizamy sie do pytania 10, wiadomo juz ze Johny przeszedl, duzo osob zdobywa punkty i...sytuacja staje sie ciekawa: Mr.X i Grabczas maja dwa punkty, uci i Anik po 4, Wredny Snake, Virciu, SeveSnake i Lost Snake zdobyli po 5, a Johny Sasaki 8.
Rozpoczyna sie dogrywka, tym razem z nowymi zasadami - czas na odpowiedz wynosi 30 sekund. Nikt nie udziela poprawnej odpowiedzi.
Napiecie rosnie, pada pytanie drugie, ponownie nikt nie udziela poprawnej odpowiedzi.
W koncu pada trzecie pytanie, SeveSnake jako jedyny odpowiada poprawnie i miesci sie w limicie czasowym.
Do polfinalistow dolaczaja Johny Sasaki, oraz SeveSnake.

Polfinal Pierwszy

23 III 2007

Poganski TROLL, Johny Sasaki, Old Snake, Bizon Snake
Pierwszy polfinal, pierwsze powazne emocje...Zaczynamy od podchwytliwego pytania z MG1, na ktore jedynie Bizon nie dal sie nabarac. Pytanie drugie okazuje sie prostsze, wszyscy zdobywaja po punkcie. Do trzeciej rundy prowadzi Bizon, w czwartej zostaje dogoniony. Piata seria okazuje sie byc porazka dla wszystkich uczestnikow, nikt nie zdobywa punktu. W szostej serii na prowadzenie wysuwaja sie Johny Sasaki i PoganskiTROLL, siodme pytanie to kolejne zaskoczenie, ponownie jedynie Bizon zna odpowiedz.
Serie numer osiem i dziewiecto porazka calej grupy, ponownie nikt nie zna poprawnej odpowiedzi. Pytania dziesiate to one man show w wykoniu Poganskiego TROLLa, ktory dzieki szybkim i poprawnym odpowiedziom ucieka swoim przeciwnikom i wychodzi pierwszy z grupy. Niestety mniej szczescia mial Old Snake, ktory choc zaprezentowal sie bardzo dobrze, zdobywajac trzy punkty, nie przeszedl dalej.
Bizon Snake i Johny Sasaki zdobyli cztery punkty, dzieki czemu obaj spotkali sie w dogrywce. Tym razem padlo tylko jedno pytanie, blyskawiczna poprawna odpowiedz Sasakiego i krotkie 'nie wiem :)' Bizona przesadzilo sprawe. Tym razem nie mial szczescia, ale i tak pokazal ze ma spora wiedze, tak jak i reszta grupy.
Do finalu przechodza: Poganski TROLL i Johny Sasaki.

Pierwszy Polfinal

25 III 2007

Infernal Warrior, Seth, Hal Emmerich, Dwight_89 i Kazek
Drugi polfinal, jeszcze wieksze emocje, ostatnia szansa by dostac sie do finalu, by powalczyc o nagrody. Poczatkowy chaos na czacie, czuc zdenerowanie, az kipi od checi walki.
Pierwsze pytanie, podchwytliwe bo nikt nie udzielil poprawnej odpowiedzi. Na drugie pytanie odpowiedzi poprawnej udzielil tylko Dwight! Wielkim zaskoczeniem okazalo sie pytanie trzecie, na ktore nikt nie odpowiedzial poprawnie! Po 3 seriach prowadzi Dwight z 1 punktem! Pytania 4, 5 i 6 okazuja sie byc proste, gdyz wiekszosc graczy zdobywa komplet punktow, zwlaszcza warto zwrocic uwage na Hala i Setha, ktorzy odskoczyli troche konkurentom. Pytania siedem, osiem, dziewiec i dziesiec, to ciagla ucieczka Hala, ktory konczy rozgrywke z 7 punktami. Rownie dobrze spisali sie Seth i Kazek, ktorzy zdobyli po 5 punktow. Troche slabiej wypadl Infernal Warrior, ktory zdobyl 4 punkty, ale trzeba zaznaczyc, ze on nigdy nie gral w MGS3. Dwight odnotowal 3 poprawne odpowiedzi, co takze jest bardzo dobrym wynikiem.
Po dogrywce do finalu przeszedl Seth, ktory wyprzedzil Kazka o dwie sekundy!
Do finalu przeszli Hal Emmerich i Seth.
Ostatnio edytowano Pn mar 26, 07 09:42 przez kul2, łącznie edytowano 7 razy
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Johny Sasaki » So mar 17, 07 11:16

Wrr ja to chcialem napisac po skonczeniu turnieju jako artykul na strone...
A tak w ogole to mam pomysl... ;]
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez wredny » So mar 17, 07 11:19

Saska , nie spodziewalem sie ze bedziesz ostatni ; O no ale nie ma co.. tez bede ostatni :P :icescream:
Obrazek
Avatar użytkownika
wredny
Fatman
 
Posty: 324
Dołączył(a): Śr sie 24, 05 09:01
Lokalizacja: AREA 51

Postprzez Johny Sasaki » So mar 17, 07 11:20

Co ma wisiec nie utonie... Tylko przypominam niektorym, ze to jest "TURNIEJ WIEDZY" a nie "TURNIEJ SPRAWDZANIA ODPOWIEDZI NA ZANZIBARZE" ...
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez uci » So mar 17, 07 11:44

no ja wspominałem że moge nie być, heh internet radiowy to najgorszy shit na świecie...
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Bizon » So mar 17, 07 12:16

Podoba mi sie ten dzisiejszy news:
Dzisiaj o godzinie 2000 w szranki staną Solid Snake 7, SeveSnake, redaktorzy Bizon Snake i Hal Emmerich, oraz jedyna dziewczyna biorąca udział w turnieju - Anik.


Już się nie moge doczekać... :twisted:
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez kul2 » So mar 17, 07 12:23

Dzisiaj o 2000 nastapi wylaczenie Zanzibaru, oczywiscie po turnieju zostanie wlaczony.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Bizon » So mar 17, 07 12:25

Tzn. wyłączysz go żebyśmy nie mieli gdzie szukac infa?
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez kul2 » So mar 17, 07 12:30

Oczywiscie :)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Infernal Warrior » So mar 17, 07 13:14

I tak ma być. To turniej wiedzy a nie szukania informacji;) Szkoda że nie mogłem powalczyc w mojej grupie bo teraz odpadne i bedzie ze dostalem sie do polfinalu fuksem. Shit...
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez wredny » So mar 17, 07 18:32

Nie bedzie , nie bedzie Infek ^^ nie masz o co sie martwic :D ... Jestem ciekawy czy uzyskam chociaz 5pkt ; O
Obrazek
Avatar użytkownika
wredny
Fatman
 
Posty: 324
Dołączył(a): Śr sie 24, 05 09:01
Lokalizacja: AREA 51

Postprzez kul2 » So mar 17, 07 18:51

Przypomnienie: dac bardzo trudne pytania.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez wredny » So mar 17, 07 19:28

Kul moze daj te pytania yyy jak ty to mowisz "W ch*j trudne" xD
Obrazek
Avatar użytkownika
wredny
Fatman
 
Posty: 324
Dołączył(a): Śr sie 24, 05 09:01
Lokalizacja: AREA 51

Postprzez Anik » So mar 17, 07 19:35

No to co ja moge powiedzieć
mam ***********
Hal i Bizoń przejdą na pewno
o ile ten pierwszy nie będzie grał w tym samym czasie w GoW :P

No to co chłopaki?
Kopiujemy cały Zanzibar do notatnika, co? :D
Avatar użytkownika
Anik
Crying Wolf
 
Posty: 244
Dołączył(a): N sty 14, 07 14:27
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Johny Sasaki » So mar 17, 07 19:35

Daj pytania ode mnie, te, ktore sa trudniejsze od "w хуй trudnych".
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez wredny » So mar 17, 07 19:40

Saska wez nie przesadzaj , nie przesadzaj chlopino ; O

Bizoń = Lizoń ; O ... GL dziewczynki ^^ mam nadzieje ze bedzie Seve :)
Obrazek
Avatar użytkownika
wredny
Fatman
 
Posty: 324
Dołączył(a): Śr sie 24, 05 09:01
Lokalizacja: AREA 51

Postprzez Johny Sasaki » So mar 17, 07 19:42

Anka nie boj sie, Hal to mr. five points, a jak dalej ma taka forme jak ja, to bedzie ostatni z 4 pktami;];];]
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Hal » So mar 17, 07 20:11

O kurcze, to dzisiaj moja kolej?! Cholera, a właśnie w God of War tnę i zapomniałem o Bożym świecie. Johnny masz w zupełności rację, forma nie ta co dawniej;)
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Infernal Warrior » So mar 17, 07 20:29

Chłopaki... Macie dać dzisiaj niezły popis...
Kul... Liczę że pytania też będą na poziomie ;)
Druga runda też bedzie niezla sieka...
O finale nie ma co marzyc, nie ta liga :D
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Johny Sasaki » So mar 17, 07 20:32

"Infernal Warrior
Fortune"

Nie odzywaj sie:)

Ogladajcie Z, za 30 minut strona bedzie niedostepna...
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez wredny » So mar 17, 07 20:33

Mowisz ze nie ta liga itp ; D a tu nagle wygrasz caly ten turniej :D czego zycze wszystkim ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
wredny
Fatman
 
Posty: 324
Dołączył(a): Śr sie 24, 05 09:01
Lokalizacja: AREA 51

Postprzez Infernal Warrior » So mar 17, 07 20:42

Wredny... weź Ty czytaj co piszesz. Wiesz jak ciezko bedzie wygrac komus takiemu jak ja. Tym bardziej ze to by bylo niesprawiedliwe bo sa ludzie co wiedza wiecej ode mnie.
Strażniku! Nieźle Ci to wyszlo ale Fortune miala wiecej szczescia ode mnie, wiec lipa. ;)
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Kazek » N mar 18, 07 00:26

No a jutro kolej na mnie...

Juz sie szykuje :D żartuje

najgorsze jest to ze mój komp dostaje niedawno jakis dziwnych zawieszek, jak zdarzy mu sie to w czasie turnieju to go .... :iconbiggrin:
Avatar użytkownika
Kazek
Running Man
 
Posty: 67
Dołączył(a): N sty 14, 07 00:04
Lokalizacja: Orneta


Powrót do Drugi Czatowy Turniej Wiedzy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron