Przyjęcia do grupy

Forum Zanzibar SH Community

Przyjęcia do grupy

Postprzez Johny Sasaki » So mar 24, 07 01:02

Witam.
Jak zapewne widzicie, w PIERDOLNIKU jest nowe subforum, dedykowane fanom wspaniałej serii naszej ukochanej firmy KONAMI, pt. Silent Hill.

Subforum to będzie zamknięte od poniedziałku, osoby pragnące mieć tutaj wstęp, proszone są o wpisanie do tematu, wraz z krótkim uzasadnieniem dlaczego chciałyby należeć do grupy fanów SH.

Czekam na wpisy:)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT => Fajnie to brzmi:)



Drogi Johny Sasaki,

Użytkownik kul poprosił o członkostwo w Twojej grupie na Forum MGS.
Aby przyjąć lub odrzucić tą prośbę odwiedź poniższą stronę:

http://www.metalgearsolid.us/forum/grou ... idate=true


--
Z wyrazami szacunku - redakcja strony Zanzibar
Ostatnio edytowano N mar 25, 07 01:51 przez Johny Sasaki, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez kul2 » So mar 24, 07 01:05

kul, chcialbym nalezec poniewaz lubie SH, seria ta wydaje mi sie fascynujaca, pelna zagadek, dwuznacznosci i cudownych, arcyklimatycznych motywow.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Hal » So mar 24, 07 01:10

Chciałbym należeć do grupy fanów Silent Hill ponieważ bardzo boję się pana Kreta (pozdro Johnny). Poza tym swoim bogactwem fabularnym, mnogością aluzji i wszelkiego rodzaju powiązań, grę zaliczyć można śmiało do prawdziwego dzieła sztuki. Celowo nie wspominam o niesłychanie dołującym, melancholijnym klimacie w którym się lubuję, gdyż jest to sprawą zbyt oczywistą.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Teddy » So mar 24, 07 11:19

SH zawsze pozostawia mnóstwo teorii, zagadek, ciekawostek.
Niesamowite opowieści, klimat jaki ta gra potęguje, bohaterowie - tak to z pewnością jest dziełem sztuki. Chętnie z Wami o nim podyskutuje :)
Obrazek
Wiem jak pasować do siebie mają części..
Avatar użytkownika
Teddy
Half Empty
 
Posty: 119
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 12:04
Lokalizacja: Chełm Silesia

Postprzez Mr_Zombie » So mar 24, 07 11:31

Nie wiem co napisać, żeby nie powielać postów powyżej... Więc...
SH uważam za serię wspaniałą (jako horror chyba najlepszą), przeszedłem wszystkie części na PC (i PSX) i chcę należeć do tej grupy i chęnie podyskutować, że SH4 wcale nie jest najgorszą częścią serii :].
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Anik » So mar 24, 07 22:28

Byłabym niesamowicie zaszczycona gdyby przyjęto mnie do grupy SH.
Uważam SH za wspaniałą grę, pełną napięcia i grozy, która dalami dużo wspaniałych przeżyć itp.
Avatar użytkownika
Anik
Crying Wolf
 
Posty: 244
Dołączył(a): N sty 14, 07 14:27
Lokalizacja: Katowice

Postprzez kul2 » N mar 25, 07 01:16

Gratulacje,

Twoja prośba o przyjęcie do grupy "Zanzibar SH Community" na Forum MGS została zaakceptowana
Kliknij na poniższy odnośnik aby zobaczyć informacje o swoim członkostwie.

http://www.metalgearsolid.us/forum/groupcp.php?g=857

--
Z wyrazami szacunku - redakcja strony Zanzibar
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez kica » N mar 25, 07 17:41

Także chciałbym należeć do tej grupy. Oprócz tego, iż także lubię SH, warto poznać zdanie innych na jej temat.
Avatar użytkownika
kica
Pyro Bison
 
Posty: 132
Dołączył(a): Wt lip 26, 05 22:16
Lokalizacja: Lyon

Postprzez plastus » Śr kwi 11, 07 20:44

Chciałbym należeć do tej grupy ponieważ niedawno zakończyłem pierwszą część Silent Hilla,
bardzo mi sie spodobała,i chciałbym o niej troche podyskutować.
Whosever takes up this blade shall wield power eternal.Just as the blade rends flesh, so must power scar the spirit. (Frostmourne madafaka)
Avatar użytkownika
plastus
Psycho Mantis
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt gru 08, 06 19:02

Postprzez KoRnol » N maja 06, 07 19:41

Witam jestem KoRnik tak mnie zwa. Chce byc w grupie fanow SH poniewaz mam troche dp powiedzenia na temat tej wspanialej sagi Konami. Najbardziej lubie sie wcielac w postac Jamesa w 2 czesci uwielbiam ta atmosfere tragicznej milosci. No nie ma ma to tamto kce byc wsrod Was bo moi kumple za mna nie nadazaja i kiedy gadam o SH to nie wiedza o czym mowie :PP
KoRnol
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz kwi 12, 07 23:16
Lokalizacja: Silent Hill


Powrót do Zanzibar SH Community

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron